Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Ciebie całe życie ktoś atakuje, zaczęło się zdaje się od ataku żony hahahhaa ..................... Podejrzewam że więcej od ciebie usłyszałem słowo kocham cię, kto cię kocha ... nikt ... trochę tolerancji i tyle co możesz mieć, nawet daddy cię prał z tego co pisałeś. Przecież ty nawet nie prosisz o akceptacje, ty dosłownie wyjesz. 'zaakceptujcie mnie bła ..." do artykułu "Miszczowi" odsłon..  (9 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Paczę' sobie na Wróbla i się zastanawiam po co mu robienie sobie problemów, to co on robi tez jest takie sobie, a on zły nie jest, miałby złe oczy, tylko betonowy. Ty ? Ty to ociekający fałsz,dziwne że on tego nie wie. Hm ... generalnie bym nawet się dogadał na jakimś poziomie, tylko na wstępie musiałby zrozumieć że nie może nic wymuszać, co robi, ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Hm ... generalnie jest tak że nie, tylko nie do końca mi się chce z tego aferę robić na pół Polski, ale ty nie jesteś normalny i w końcu twoje działanie się obróci przeciwko tobie, ludziom się tak wydaje że to tylko net itd. Net jest kontrolowany, w Polsce nie aż w takim stopniu, ale jest. A tu jest przynajmniej parę elementów, że ja mogę się bać, że ktoś wpad ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Hm .. jak trafię na katolików w tej galerii, to będą jaja hahaha ............... Oczy im po mailu zwiędną. Witam, zastanawiałem się nad zakupem tego i tego obrazu, jednak ten i ten wpis itd hyhy. Wiesz ... jeszcze jest jakaś szansa mnie uspokoić, udobruchać, przeprosić itd, mała ale jest. Nie tylko mnie poniekąd, zmienić zachowani ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Eh .. tyle szanowanych osób i jedna ... no .... eh ........., teraz dzwonić czy deser ? Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć, ponieważ. 1.Grożenie mi śmiercią 2. Patologiczne wpisy w internecie. 3.Grożenie innym osobom 4. Publiczne kłamstwa na mój temat 5 Coś mi się na pewno przypomni. 6 Znów mi się coś przypomni. 7.Przedstawię wszystko zgodnie z PRAWDĄ OBIEKTYWNĄ." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Omg omg, bingo, jest tel do galerii, u la la la la la la la la la la la la la la. Tralalalala ! BINGO BITCHES ! A ciekawe ciekawe, ciekawe, bo wszyscy w zasadzie ludzie z tej galerii mają wpisy w jakich latach kończyli uczelnie, tralalalalaal ....... trullu. Czekaj coś tu pisał jeden góral o niszczeniu karier zawodowych, a to groźba groźba. ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: To że ty nie pracujesz, to ja mam gdzieś, co jedyna osoba na rencie ? No nie jedyna, to jest jasne że jeśli ktoś nie może pracować, to nie pracuje, od tego są renty, dla ludzi którzy nie mogą pracować, ale, dyskusyjne przynajmniej jest że nie możesz , a raczej nie mogłeś, czas przeszły, tak jak twoje bycie niewidomą osobą, bez jaj .......... niewidoma osoba napisała w necie par ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jak ci się nudzi , to przejrzyj jak to Leon Knabit ujął, wasze elaboraty z Wróblem, nie dość że nikt nie odpisuje, to wy dalej piszecie, w tym do siebie hahahhahha ............ Albo odpisujecie do własnych komentarzy. Trzeba mieć grubo nawalone w głowie żeby na coś takiego marnować czas. Przenieście się na FB, tylko za dużo zdjęć nie dawajcie ahahaha ... ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zajmij się sobą, nikt cię nie słucha, nikt nie czyta, nikt nie bierze cię pod uwagę, nawet wszystkich twoich artów nie czytałem, na nic się zda pisania do mnie, ani o mnie. Jesteś nikim, nie ja ci to zrobiłem, sam sobie to zrobiłeś. Narra nara. Przeczytaj kurwa choć jedną książkę z psychoanalizy, jedną, nie wiki. Pajacu ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Opowiedz to story sąsiadce, to ty zaprzeczasz temu czym jesteś, a nie ja, ty nie ja, ty stosujesz projekcje nie ja. " do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Standard , stwierdzasz że lizę cię dupę , ale mojego ego jest wielkie , raz wykonałem telefon do ciebie, pamiętam głos, nawet głos masz jak ciota, jesteś ciotą, na dodatek wkurwiającą, to był błąd, bo owszem coś tam mówiłeś w miarę normalnie, na drugi dzień było to samo. Ty byłeś wychuchanym jedynaczkiem który wszystko zjebał, a ja od 23 roku życia, czyli od wypadku, w ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Gdybyś był taki dobry jak piszesz, nie ruszałbym cię w ogóle, ty jesteś kurwa tak ohydny, że nawet jak widzę literki padające od ciebie, to mam ochotę zwymiotować. Dokładnie wszystko w tobie i związane z tobą jest OHYDNE i nie majacz o projekcjach, ja jestem dokładnie zaprzeczeniem tego czym, kim jesteś, tego kim byłeś, wszystkiego związanego z tobą i takimi jak ty, ni ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ble ble ble ble ble ble ble ble dalej, jesteś out of order pod każdym względem od lat, jesteś alkoholikiem, masz nadciśnienie, niedociśnienie, podciśnienie, osobowości nie masz już też od lat, stanowisz obciążenie dla społeczeństwa, otoczenia, a nawet siebie, nic sam nie możesz zrobić. Jestem dokładnie zaprzeczeniem tego, na nic podbijanie z bazami, na nic, ciąża usuni ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Aaaa właśnie, bo widzisz zapomniałem. cytuję Koriolan : 'Otwartości zacząłem szukać na portalu. Rozmów o wszystkim. Po pewnych perypetiach, rozstałem się z żoną. Wtedy rzuciłem się w wir randkowania. 'Na pewno znajdę prawdziwą Miłość. Przecież tu są tysiące kobiet'. http://www.eioba.pl/a/57ae/samotni-w-sieci-m He he he he, portal rozmów ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: To nie prawo bobku, tylko jeden z mechanizmów psyche, wzięty z psychoanalizy, od której notabene się odchodzi, znasz termin, nie znasz działania. Nie zapomniałem że jesteś tłustym łachudrą, co Bóg widzi, jako i ja widzę, mnie też widzi i to jaki jestem, także nie przejmuj się mną. Te projekcje sobie włóż w tłustą dupę, jest ponad mnie życie w takim syfie ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Smutne ? Smutne to jest to że jakiś gruby zboczony obleśny typek, rzuca się do ludzi, starając się nimi sobie podbić ego, to jest smutne, ale to nie ja to ty. Zero moralności, zero kręgosłupa, kombinatorstwo, kłamstwa, niewyobrażalny syf. Bóg ? Jeśli jest to on też i to oceni, bo przecież widzisz wszystko tak ? To jego się bój, na twoim miejscu zwinąłbym się w kulkę ze ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Czas pokaże czy tak będzie.To nie ego, twoja dusza jest zbrukana, jak wyżej , nie oczyścisz jej mną, ani Włodkiem, a Wróbel to nie jest żaden buddysta, ani artysta, ani biznesman, to zwykły góral, na granicy patologii, wybite zęby i juhasi alkoholicy, po 4 klasach, margines społeczeństwa. Nawet z buddyzmem kłamie, obaj jesteście ohydni." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ta widziałem że zdążyliście się z tym powozić, tak żeby było widać że się z nim spotkaliście, problem polega na tym że on nie widział tego co piszecie, a to problem, no, obłuda wchodzi w zakres nauk ojców pustyni ? Pewnie tak. Każdy może go zobaczyć na rekolekcjach i porozmawiać, tak jak Leona Knabita którego Wróbel zwyzywał, tak jak siostry które zwyzywał, tak j ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: O pan Contra, co taki słaby wynik tym razem ? Tylko 3 strony z wklejaniem tego ? Gdzie te czasy jak można było pana znaleźć na 3 rekordach google, gdzie te czasy, starzejemy się i nie ma sił człowiek wklejać, życie. Pewnie pokasowali, źli ludzie, a tak się pan stara. 'Masz smykałkę do interesów? Marzysz o nieopodatkowanych dochodach?' ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wiem za co go szanuję, no, poza tym wiem co w nim widzę, silny człowiek. Wy ? Ty ? HAHAAHHAAHAHAAAHAHAHAAAAHAAAAHAAHAAHAHAA Tak, jesteś żałośnie śmieszny, słaby i nawet nie umiesz 'zmyć' tego w czym się sam wytarzałeś. Co więcej ... nie zmyjesz tego mną, nigdy, ani nikim innym, to jest w tobie, na nic gadanie o miłości , na nic zaprzeczanie sobie, na nic okłamywanie siebie, na nic okłamywanie ludzi, na nic guziczki, wszystko co robisz jest na nic." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Grubas nikt ale to nikt cię nie słucha. Wróbel ? Z Wróblem łaziliście za Zatorskim, po iluś forach gdzie on jest i pisaliście do niego eseje, na 300 waszych komentarzy, odpisał z 3 razy, dość słaby wynik, może mu się nudziło, polubiłem go , mimo różnic światopoglądowych, za podejście i za życiorys. Walczył z takimi jak twój ojciec i za to szacun i to głęboki o cym wies ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: PROSZĘ bardzo, dużo ci to nie zajmie." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: No to masz problem , bo on mówił o naciskaniu klawiszy w sobie, jak przestaniesz żreć na potęgę, chlać nielegalny alkohol i rzucać się do ludzi nawet tylko dlatego że pracują a ty nie, to wtedy będziesz mógł coś naciskać pajacu. Nieśmiało bym dodał nie kurwienie się na potęgę, masz co robić w swoim zakresie." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Wpisz sobie w google, 'nauki ojców pustyni' będziesz miał tego ileś, porównaj jego życie i to co on pisze do nauk którymi sobie ryj wyciera i pisze o nich że są takie fantastyczne, łamie każdy punkt, a niektóre tak że je depcze, sika na nie, a na koniec za przeproszeniem wali kupę. No tak olewasz bo ciebie nie atakuje w takim stopniu jak mnie.To jest wszystko ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Maniek, ja nic do niego bym nie pisał już dawno, nic kompletnie, ale ciągnął pisanie nie mój temat , nie lubię o tym pisać, ale no kurwa ile można, ja zapracowałem na siebie i moją sprawność i to jak żyje walcząc i jeszcze na dodatek 'niechcący' przestrzegając tych całych nauk tych ojców pustyni. W tym samym czasie ten tłusty chłam, dymał jakieś flamy, nie rob ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.838
Wyświetlenia artykułów: 113
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska