Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Wytarłeś sobie pysk Ewagriuszem w te i we wte, to zamiast się zajmować moim ego które ma się całkiem dobrze, łącznie z psychiką, łącznie z moim życiem, zajmij się jego naukami, zamiast tylko wycierać sobie nimi zapity i przejedzony ryj." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję Koriolan : 'Pochyliłem się nad filmem 'Niemoralna propozycja'. Co to znaczy Kochać kogoś w sytuacji gdy on kocha się z kimś innym ? Miałem wtedy kilka partnerek a jedna z nich też miała kilku partnerów poza mną. Rozmawiałem o tym z nią i obserwowałem swoje emocje. Po jakimś czasie myśli, że ona uprawia seks z kimś innym nie robiła na mnie żadnego wrażen ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: W sumie jedyny mój 'grzech' to gniew, ale ten gniew nie jest z niczego, gdyby był z niczego to tak musiałbym nad tym pracować wedle tych nauk, ale on jest spowodowany tym co widzę, a wiem co widzę, widzę osobę chorą psychicznie która chce mieć wpływ na ludzi a nie może go mieć, bo jest chora, ktoś chory nie może wpływać na ludzi i nimi manipulować. Na dodatek to osoba kt ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Porównujesz nasz poziom intelektualny, to jest nie do przyjęcia,nie wspominając o całej reszcie, kręgosłup moralny itd i jeszcze takie łajno ma mi pisać że mam popełnić samobójstwo. Możliwe że po, przy okazji Kaczyński jak PIS wygra wytoczy ci proces hahahha ....... Niby się śmieje, ale w sumie by mógł haha ............. Pisałem 100 razy, ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie rozbawiaj mnie, co innego jest nie do przyjęcia, taki rozklekotany intelektualnie koleś porównuje się ze mną i jeszcze pisze non stop na mój temat, a nie Wróbel czy Vivi. Co mam co chwile ci pisać tempaku o naukach tych ojców pustyni żeby dotarło do tego beznadziejnego łba, że to są wymagania ? Podobno czytałeś książki na ich temat ? Pewnie znów kłamstwo. ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: To doczytaj do końca i zrób sobie następy zapijaczony kretynie, znów od rana piszesz na mój temat." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Podzielę ci komentarz bo może nie widzisz ty tempy bezrobotny grubasie, potem się ludzie dziwią że ktoś reaguje agresywnie na takich badziew jak ty, ty się nie nadajesz do dosłownie NICZEGO i nikt nie będzie siedział ty pieprzona bezmózga padlino i ci wiecznie wyjaśniał. Piszesz że stawianie wymagań i Bóg miłości to sprzeczność, potem klepiesz o ps po. A czym są nauki ojców pust ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: No nie, ja reaguje jak zaczynasz pisać coś o mnie i że coś widzisz. ty tempy granic możliwości tlusty do granic możliwości obleśny obrzydliwy pajacu. cytuję Koiolan : 'bo nasz Stwórca jest na pewno Bogiem miłości ale też jest tym, który wymaga.' Dla mnie jest to sprzeczność. Albo się kocha albo wymaga ... Przeczytaj hymn do Miłości sw Pawła. M ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie napisałem że nim jestem, choć wydział wewnętrzny powinien się zająć ludźmi udostępniającymi komuś dane policyjne, chyba że uważasz inaczej ? Od tego między innymi jest. Napisałem wyżej, ja nie ryzykuje życiem, no chyba żeby wziąć razem wasze pogróżki w stosunku do mnie za coś co ma się wydarzyć ? Mam je wziąć ? yzyko spełnienia niestety mają, mam się ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: '‘Never Run When You’re Right’: The Real Story of NYPD Whistleblower Frank Serpico' Piękny tekst, chyba wrzucę sobie do opisu. https://www.aclu.org/blog/free-speech/employee-speech-and-whistleblowers/never- run-when-youre-right-real-story-nypd Też kapuś ? Niee ...bohater. https://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Wigand ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: CBA najlepszym moim przyjacielem jest CBA najlepszym moim przyjacielem jest, jego duch żyje pośród nas , na na na na na na. Napisz jeszcze artykuł kapusie z CBA, ocen ich ego i nawrzucaj do bólu, możesz napisać jeszcze o Wewnętrznym, a na koniec napisz jaki Serpico, czyli pierwowzór nicku był zły, że zakapował skorumpowanych 'kolegów'. Teraz masz zajęć że ho ho.Pisz pisz, już tylko w sumie szkalowanie służb mundurowych ci zostało tylko." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jesteś kłamcą, kombinatorem, używasz wizerunków ludzi którzy albo o tym nie wiedzą, albo sobie tego nie życzą, albo jedno i drugie, kapowanie jak to 'delikatnie' ujmujesz takich jak ty, wchodzi w zakres moich dogmatów. Howgh. Takie ... obywatelskie mini CBA, lubię tą nazwę. CBA moi koledzy po 'fachu'. Albo CBŚ, też lubię, gdzieś czytałem o ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ja umiem, to tylko ty sądzisz że stracę cierpliwość, otóż nie, pani mnie upoważniła, o co spytałem ją telefonicznie, czy mogę cię prosić w ich imieniu, o usunięcie materiałów na ich temat, miałeś artykuł na ich temat, akurat czy jeden nie pamiętam, jeden był z linkiem do ich strony i o to cię poprosiłem pod tym artykułem, nie zrobiłeś tego, pani do mnie oddzwoniła i powiedziała ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Mogę, usunęli cię za to że nie odpowiadałeś na maile od nich, a pani od nich już wtedy chciała oddać sprawę do prokuratury i taka jest prawda, twoje obie wersje to kłamstwo. Poza tym bezprawnie wykorzystywałeś tu ich wizerunek, w rozmowie z tą panią dowiedziałem się wtedy że jedyny nie jesteś, ale po prośbie w większości przypadków, ludzie usuwają coś na ich temat ze s ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zawiłe ? No nie .. ty kłamiesz, także po co mam się zastanawiać ? Poza tym wyobraź sobie że ja siadam i zaczynam gdzieś wykorzystywać czyjś wizerunek, na przykład tak ten, od tak, bo sobie wymyśliłem że mogę, bez wiedzy, tak tej. Wróbel ? Wróbel nawet nie ma prawa, w tym moralnego pisać że jest buddystą, to już kształtuje spojrzenie na niego danej osoby, to nie dość że ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Po co ? Tu napisałeś że usunęli cię ze Stowarzyszenia Polska Laicka, dlatego że kłamałem na twój temat, na forum ich napisałeś że w wyniku różnicy światopoglądów, na forum Benedyktynów, z Wróblem napisaliście że owszem kiedyś miałeś, on nie, związek z tymże stowarzyszeniem, ja nawet nie wiem czy miałeś, może, pisałeś coś że płaciłeś 10 zł miesięcznie i za te 10 zł miesięcznie w ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: No tak ty wykazujesz się wielkim szacunkiem do każdej pracy, w tym bankowców, ekonomistów, prawników, nauczycieli , lekarzy itd, czyli w większości przypadków ludzi stojących w drabinie społecznej znacznie wyżej niż kiedykolwiek stałeś. Większość jest zła, bo są źli z definicji, bo biurokracja, bo pogoda nie taka itd. Gdybyś miał do takich osób choć cień sz ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: To żart taki ? Proponujesz wysyłkę nalewek na jakimś świństwie, komuś kto się legitymuje posiadaniem firmy w Szwecji, próbując od niego wyciągnąć adres. To jest żart ? Przecież to jasne jest że Zakrawarskiego stać na alkohol którego butelka kosztuje więcej niż to co proponowałeś i to nie żart, oczywiście jeśli pisze prawdę o sobie. To jest ten altruizm ? Hm .. ? Gdzie butelka ... kieliszek." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję Koriolan: 'ale bracie pieprzysz ... Świat jest prosty jak świński ogon ! Mówisz i masz ... Pokazać Ci ? Podaj jakiś adres i człowieka co to odbierze. Za kilka dni masz przesyłkę. (Busy nie jeżdżą codziennie tylko co dwa trzy dni. Wożą pracowników do Szwecji). Do Norwegi to bym zawiózł osobiście bo mam ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Wystarczy, że napiszesz w jakich godzinach pracujesz w kopalni. Z Polski jeżdżą busy. Wyślę Ci ile zechcesz tego napitku. Pięć litrów ? Dziesięć ? W jakich godzinach ? . Czy wystarczy adres : Szwecja Kopalnia Sala Pan J....ski ??? Czy trzeba coś jeszcze ? ' żart ? " do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Co jeszcze były żartem ? Dać dalej ? Wiśniówki na 'lubelskich z Czech' ? Opisy samosądów Wróbla spod domu, gdzie od tak o pisze jak łamie ludziom nosy, to też żart ? Juhasi alkoholicy po 4 klasach podstawówki też żart ? Wyzywanie zakonników i zakonnic, także żart ? Nieautoryzowane kwestowanie dla Stowarzyszenia Polska Laicka także żart ? Namawianie osób na spotkania, p ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: http://www.eioba.pl/piotr-wrobel To też żart I to żart : cytuję Koriolan( żart) 'W Częstochowie i Sandomierzu dziś czasem świeciło piękna słońce. Chłodno ... Ale to chodzi o jesień w ego. Kiedyś brałem prochy a i tak mało co nie fajtnąłem ... Dzisiaj po RD tylko troche mało stabilna psychika, żadnych leków. ..." do artykułu Gdzie ci pasterze, prawdziwi tacy.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ja też jakby nie sądzę, bo za Vivi by beknęła jeszcze administracja pod 'rozkazami' SkalnyKwiat. Vivi coś pisała do mnie paranoiczek, no cóż, chyba tak zwana projekcja.Nie muszę daleko szukać bo M44 ma dwie strony, w tym jedna to wyzwiska. Zdarza się, co ma się nie zdarzać, w końcu to tylko internet i tylko nicki, a nie ludzie. W sumie przy okazji pocisn ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: No na pewno na pewno cytuję Vivi91 'Rzeź niewiniątek właśnie się odbywa tylko frustrat i frajer tak się płytko odgrywa blokowanie niewygodnych piszących, którzy nie liżą starej kliki - to podła praktyka robili tak ci co nie potrafili znieść talentu i wyższości inteligentniejszego użytkownika' ': rozumiem, ale jaki to ma związ ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (12 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Gdyby nie choroba psychiczna, byłbyś zwykłym oszustem, a tak .. jest gorzej.Także no nie ucz mnie postępowania, nie pisz o moim ego, nie pisz o moim postępowaniu, po pierwsze go nie znasz , a po drugie jesteś oszustem, piszę to twardo, bo to prawda. To nie jest hehe , jak wyżej i często pisałem, nie dotyczy mnie to bezpośrednio, ale dotyczy ludzi. Mógłby ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.837
Wyświetlenia artykułów: 113
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska