Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Koriolan nikogo nie interesuje twoja opinia na czyjkolwiek temat, a to że jesteś chory psychicznie i byłeś leczony to fakt i nie moja ocena, ty powinieneś się dalej leczyć, a nie łazić w necie usiłując wyciągnąć od ludzi dane osobowe, jednocześnie zatajając informacje o sobie, cały czas piszesz o kobietach itd. Dla twojej informacji, skoro już mam pisać o sobie, każda ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: No tak ... powinienem wcześnie, szarpanina z psychicznie chorym biednym człowiekiem ? No nie ... nie mój klimat, to że uważam że powinien być pod kontrolą lekarską, tak uważam, tym bardziej że łamie prawo ile się da, gdzie się da. Po prostu nie wiedziałem że jesteś chory, a ty robisz dokładnie to co napisałem wyżej, starasz się wywołać reakcję, zakładając że będzie agr ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Fakt, coś pisałeś że potraciłeś rowerzystę, z tym że wtedy pisałeś że to była jego wina, także jeśli była jego, nie musiał byś robić tego o czym napisałeś teraz. Aaa .. mną się nie przejmuj i tym co ja piszę." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie zgadłem, tylko wiem, dlatego czujesz się bezkarny, poza tym dlatego atakujesz ludzi.Poza tym nie od tego, następny element to okłamywanie, w tym tych wszystkich kobiet z tych twoich historii. Atak, ewentualnie staranie się wywołać ataku zwrotnego, pozycja ofiary, wszystko co robisz tak naprawdę jest proste, jeśli trafisz na kogoś ogarniętego, gorzej.... no właśnie tu się pojawia problem. " do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ta , niech Wróbel zrobi coming out, przejdzie się po tej swojej miejscowości, gdzie on tam mieszka, wykrzykując antykatolickie hasła, krzycząc o seksie ze zwierzętami w wykonaniu zakonnic, czyli dokładnie to co pisze na forum Benedyktynów, potem zdefiniujemy, czerwone, płachta, byk. Taki jest cwany siedząc z tym jakimś oszmaciałym lapem, którego używa, ewentualnie do ' ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ta, czyli rentę masz na chorobę psychiczną pewnie, jakoś mnie to nie zaskoczyło, wczoraj patrzyłem na nick osoby chorej na schizofrenię, ty nie wiesz która, ja wiem, wiem też że to była osoba normalna, wiesz czemu ? Ponieważ bierze leki. No tak zapomniałem o opcji 'pogłaszcz Mańka', a ta cała twoja ignorancja, pozwoli ci dokładnie sprawdzić czy heliocentryzm, zaczął si ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Pisałem to, dokładnie to co ty piszesz, także to co pisze Szubrawiec wyżej, pisałem, ileś razy, pewnie błąd, że nie konkretnie w punktach, tylko usłane szyderstwami, ironią itd, wcześniej wydawało mi się to śmieszne, na samym początku, tylko to to jest bardzo daleko od śmieszne, za chwilę się zacznie, albo nie zacznie, bo to napiszę, pisanie 'pamiętaj nie dotarłeś do pierwsz ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie chce mi się, poza tym jak się odezwę, weźmie się za mnie i się zrobi sieczka, pewnie nawet nie powinienem, ale przecież ty piszesz dokładnie to co ja pisałem, tylko ja to pisałem już bardzo dawno temu, wtedy jeszcze nie wiedząc między innymi że on był leczony psychotropami. Nie tak dawno dałem przykład mojej byłej, była katoliczką, ja wiadomo, napisałem że nigdy ..." do artykułu 10 największych epidemii w historii.  (13 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Sobie znajdź pracę, zamiast grzebać po kubłach. PA PA PA PA. " do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Masz prawne ? Masz i do widzenia, tylko raczej zamiast mnie zobaczysz policję i już ci będzie mniej wesoło. Maniek, pośmiejemy się później, być może nawet nie razem, nara.Siedź dalej, dalej wyzywaj, dalej pisz o śmierci ludzi. PA PA PA PA. A i dalej wciskaj że Hamilton cię napastuje, pisząc pod jego artem któryś dzień. PA PA PA." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Bogacz by dal im te pieniądze za ten osrany żwir, a nie bił, albo choć gaz kupił, a teraz to ogląda policja. Tak wiem trzeba było wcześniej, lepiej późno niż wcale i za takimi ludźmi mi grozisz śmiercią. Wiesz co ? NARA i czekaj na konsekwencje prawne , dalej wyzywając. " do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jak Wróbel bogaty, to pewnie za udział rzucił jakiś grosz ? Bułkę choć ? Nic pewnie, no właśnie. Z czym ? Daj spokój z kitami i Wróblami. cytuję Piotr Wróbel : 'Agresja tak, ale. Ale można nakłaść komuś po kufie nie majac w sobie cienia agrsji. Przykład. Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem s ..." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: A mi kiedyś było cię trochę żal, ale już nie jest, jesteś nasączony nienawiścią w stosunku do każdej zdrowej inteligentnej osoby, tak jak Koriolan po leczeniu psychiatrycznym. Wiesz ? No właśnie .... On jest niebezpieczny ... no .... dlatego musi się tym zając policja, a dalej psychiatra. No tak plus Wróbel to już nie ma co gadać, nie wsadzą, al ..." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jeśli twoje przyjeli jedno, przyjmą to na pewno, tym bardziej że to tylko jeden, a jest tego ileś, Koriolan mi groził z Wróblem i jeszcze ingerował w zabezpieczenia portalu, tu są ludzi dane osobowe. Telefonicznie już nagrałem, bo automat część. Maniek wy jeszcze nie wiecie co sobie zrobiliście, możesz siedzieć naśmiewać się i dalej wyzywać, po prostu ..." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: 'Zabijając stalkera ? Stalin mawiał, jest człowiek ( pinczer ;) ) jest problem, nie ma pinczera nie ma problemu. ;) Zauważyłeś że ten imbecyl ciągle straszy i próbuje jak może, sam już sobie napędził tyle strachu że w gacie robi, ale dalej straszy z uporem maniaka, nie pozostaje nic innego jak tylko się pośmiać. :))))))))))))))))) A podobno miał być taki intel ..." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: To ty masz szczęście, w zasadzie miałeś, nie tym razem proszę pana, także siedź i wyzywaj dalej, powodzenia. Kto cię nagabuje ? Wy piszecie dziennie tyle komentarzy, że trzeba by siedzieć pod kroplówką żeby do tego spamu odpowiadać. Poza tym jeszcze działacie w grupie, siedź dalej tak i rób tak dalej." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: To nie były groźby to raz, sprawdź co pisałeś do mnie to dwa, trzy, nie kłam, co zrobili w sprawie ? Nic ? Ty mi groziłeś śmiercią i przestrzeleniem kolan, sprawdź, na razie to tylko wysłałem bo nie mam czasu iść na policję. Stronniczy ? Oh ... No widzisz ja też nie, tylko to co on napisał to nie groźba to raz, dwa twoje grożenie mi się powtarzało, t ..." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Przez parę lat napisałeś aż jeden artykuł o trzmielu ....... a się rzucasz jakbyś ty ten portal stworzył, a stworzyli go ludzie sobą, ci których wzywasz, ci którym groził Koriolan z Wróblem itd, ci którzy uciekli przez nich i przez ciebie. Ale to już koniec , wszystko będzie oglądać policja , wszystko, potem właściciel. Gratulacje, dalej siedź, dalej ..." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Słuchaj lepiej nic nie pisz naprawdę lepiej będzie dla ciebie, bo screeny gdzie mi grozisz śmiercią, już być może ogląda policja. Wstydu ? Wstydu to się najesz .... ja nie popuszczę, ty mi groziłeś śmiercią i przestrzeliwaniem kolan. Reszty mi się już pisać nie chce.I się ciebie pytam czy warto było ? Wstyd ? Ty masz wstyd ? Grzebać po śmieciach i jeszcze o tym pisać ? " do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@Janusz Nitkiewicz: To nie prawda ostrzegali, poza to i tak każdy powie tak czy inaczej, najbezpieczniej jest brać kredyt w walucie w jakiej się zarabia, żadna nowość, chce pan tak wszędzie wietrzyć 'spisek' to pewnie pan może, wedle woli. óżne rzeczy ludzie mówią, ktoś kto wypije tanie wino, narzeka że go boli wątroba, nerki, stawy itd, a ktoś kto wypije dobry alkohol jeśl ..." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: coraz" do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@Janusz Nitkiewicz: 'Postanowili z żoną sfinansować całą transakcję z kredytu - potrzebowali 400 tysięcy złotych. Wtedy kurs franka wynosił 2,8 złotego i nie był dużym obciążeniem dla budżetu. Stać ich było i na zagraniczne wakacje, i na niezłe wyposażenie wymarzonego domu. Wprawdzie ekonomiści przestrzegali, że najlepiej pożyczać w walucie, w której się zarabia. Wystarczyło ..." do artykułu Przepraszam Hamiltona Starszego.  (14 dni temu)
Serpico:   "@Hamilton: Mam prośbę, niech pan na nich nie reaguje, jakby pisał o pana śmierci, to : https://dyzurnet.pl/ To jest bezpośrednio od zdarzeń w internecie, trzeba było wcześniej to użyć, już także telefonicznie zgłaszałem, osobiście zgłoszę jak tylko znajdę czas. Z nim nie można rozmawiać, nie należy z nim rozmawiać.On będzie i tak siedział i pisał na pański ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wtedy ? Pośrednio go znalazłem, teraz się nie da, będę starał się bezpośrednio, dowie się dokładnie wszystkiego i sprawdzi, no mam nadzieję że tak będzie. PA." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Za wolno, 10 minut minęło kłamco, pa. Aaaa ... jeszcze jedno na odchodnym, nawet gdybyś skasował wszystko, nawet gdybyś zniknął stąd, nic to nie da, ja już tym razem tego nie zostawię. Cieszysz się ? Nie ma mowy, nie ma gadania, jest tylko zgłaszanie ciebie i to w ileś miejsc. Pa. A tak fakt, oprócz tego będę szukał admina, bezpośrednio, no to pa, zmykam, myk myk. " do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.838
Wyświetlenia artykułów: 113
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska