Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "To jest tylko proszę pani próbka, jest tego dużo więcej, także jeśli pani chce marnować czas na rozmowy z tymi 'ludźmi', owszem może pani, ale proszę mieć na uwadze że będzie to czas zmarnowany, będzie przed panią udawał itd, tylko po to żeby pisać, następnie gdzieś kogoś zwyzywa, nie ważne gdzie, byleby był to katolik. Pozdrawiam." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "Pani, zanim pani się wda z nim i pokrzywionym w dyskusje, daje to o czym pisałem 'Próbka nauczania Wróbla, kolegi Koriolana. Piotr Wróbel 6 listopada 2018 o 22:33 Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest. Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy i owce dam ci do dyspozycji. Podać ci adres? P ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wolę patrzeć na to co wstawiam, polecam przeczytać, zanim podniesiesz paluszki z kłamstwami, ewentualnie zaczniesz pisać o skanach, mając na myśli cały czas ten sam skan i zanim mi powiesz że ja będę za coś odpowiadał, otóż nie, nie ja będę, a z tego co wstawiam robię także srceeny. Mam 10 minut dla ciebie jak coś chcesz, byle szybko i bez kłamstw. Nie m ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "Panowie wybaczą prawda ? Statystyki robię, wyzywania i wiecie co panowie ? Niekwestionowany, top 1, to ............tak .... i nie chce być inaczej. Dzięki za złożenie wyzywania Hamiltona w spójną całość, jedno mam z głowy. Pozdrawiam, a panu Kostce życzę miłej Konkwisty ! Oj nie mogłem się powstrzymać. Jednak gdzieś tam .. pozostanie taka zadra ... że nigdy mnie pa ..." do artykułu Memento mori dla rodziny Sadowskich i Kostkow?.  (14 dni temu)
Serpico:   "cytuję Vivi91 : 'VIVI.: 'Uznaję, że autor albo jest niepoczytalny, albo napisał to pod wpływem bardzo toksycznych substancji. Trzecia hipoteza, że mieszka na innej planecie i jest nieznanym homo sapiens gatunkiem' do artykułu' 'VIVI.: '@Zdzisław Sadowski: Panie Zdzisławie - to leki czy alkohol?' do artykułu Wywiad z przyjaciółką. (16/11/2017)' 'VIVI.: '@Zdzisła ..." do artykułu Memento mori dla rodziny Sadowskich i Kostkow?.  (14 dni temu)
Serpico:   "cytuję Who Cares / Vivi91 : ' zdzisku drogi. Twoja przydatność minęła jakieś pól wieku temu. Chociaż raczej nie było opcji wielkiej z ciebie pociechy w sferze damsko - męskiej. Z tego co obstawiam to panie orgazmy udawały, a ty nie bardzo ze sprawnością się sprawdziłeś, ale wąs pierwsza klasa :)' ': poda mi Pan swój adres? Wyślę kwiaty uwielbienia i absolutnego poparcia. Czek ..." do artykułu Memento mori dla rodziny Sadowskich i Kostkow?.  (14 dni temu)
Serpico:   "cytuję Korioilan : 'E tam ... Twoje kpiny to tylko nienawiść, nic więcej ... Sadowskich wyrzucił stąd ... Brak Miłości w ludziach na eioba. Już Ci to tłumaczyłem .... Twoje ego jest standardowe (97% normalności), chodzi o resztę ludzi. Tak jak powiedział Wróbel ... Heiterzy są wszędzie ale chodzi o protest reszty. Nikt nie protestował przeciw ..." do artykułu Memento mori dla rodziny Sadowskich i Kostkow?.  (14 dni temu)
Serpico:   "@renia: On jest osobą która notorycznie ubliża katolikom i to nie tylko na tym portalu , teraz będzie pani zadawał debilne pytania , typu po co pojawił się Jezus. a o katolikach przeważnie pisze że to ludzie zaciemnieni i zwierzęcy. Ma pani kawałek niżej.Jeśli pani chce się z nim męczyć, powodzenia, tylko proszę pamiętać że będzie starał się manipulować. Nie tak da ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie jest ? Raptem przestałeś pisać o katolikach że to zwierzęta ? Moja była dziewczyna, jak napisałem że jest katoliczką, okazało się że wspiera morderców, tak raptownie się wszystko zmieniło ? Naprawdę to nie będziesz już okłamywał ludzi, tak będzie NAPRAWDĘ." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję Koriolan: 'Reasumując Katolicy bardzo dbają by ludzie myśleli iż oni są kontynuacją nauk Jezusa. A TAK NIE JEST Religia katolicka jest stworzona przez cesarza Konstantyna i późniejszych cesarzy. Takie spojrzenie odpowiada na kilka prostych pytań. - skąd nazwa ? Bo religię rzymsko-katolicką stworzono w Rzymie. - dlaczego sie ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Quasimodo: Na takich portalach, powinna być opcja ignore, wtedy by nie było problemu, dajesz ignore, koniec, nie widzisz co ktoś pisze, masz z głowy osobę, ale jej nie ma, na ps po też nie ma, a oni sprowadzają ludzi do ataków na innych ludzi z innych portali, tu .... no zrobili to samo, uwzięli się na jedną osobę, kontaktowali itd, tylko po to żeby ją niszczyć. Z forum laickiej ..." do artykułu Bezwstydni.  (14 dni temu)
Serpico:   "@Quasimodo: Chcesz zobaczyć nienawiść ? Poczytaj ps-po, to jest nienawiść i taka że ciężko ją sobie wyobrazić, plus notoryczne kłamstwa, co tam ludzie widzą, ciężko już nie zauważyć. Nie ma nawet najmniejszej opcji żebym od tak to zostawił i to jeszcze tu trwało, nie ma. Admin ? Już wtedy te parę lat temu, kobieta z Laickiej chciała oddać do prokuratury, już ..." do artykułu Bezwstydni.  (14 dni temu)
Serpico:   "@Quasimodo: Już się nie da, ja tego od tak nie zostawię, nie ma nawet opcji. Wiesz ... czytam i jestem wolny od tego wszystkiego, ja .. niby ateista .... niby .. Asceza ? Ja tak żyję od lat odmawiając sobie wielu rzeczy, już się nie da. Teraz tego nie zostawię. Jestem znacznie bliżej tych nauk, niż ludzie którzy sobie nimi wycierają zakłamane buzi ..." do artykułu Bezwstydni.  (14 dni temu)
Serpico:   "@Quasimodo: 'Ewagriusz z humorem, ale bez litości, traktuje tych, którzy z próżności chwalą się swymi osiągnięciami duchowymi. Nie pomoże nawet przypomnienie, że Jezus zabronił stawiać światło pod korcem. Inna pokusa polega na odgrywaniu roli nauczyciela, choć człowiek jeszcze do niego nie dorósł. Przeciwko próżności, która nakłania nas do nauczania, choć nie posiadamy zdrowia du ..." do artykułu Bezwstydni.  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: A co do obrażania rodziców, to ty pisałeś że mój ojciec był nikim , otóż nie był nikim, a tacy jak twój maltretowali takich jak mój ojciec i ty nie będziesz tego robić ani ze mną ani z nikim innym, to się nie powtórzy. To nie PRL i nie ty będziesz ludziom dyktował, tak jak robili tacy jak twój ojciec, to już inny kraj. " do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Koriolan 26 czerwca 2018 o 11:53 Agresja … Moja 81-letnia matka, w rozmowie telefonicznej wciskała mi coś agresywnie. Powiedziałem jej, że to grzech i żeby tego nie robiła, że możemy porozmawiać o wszystkim spokojnie. Na to ona, że jest za stara by się zmienić. Zapytałem więc jej jako zagorzałej katoliczki, czy wierzy w martwego czy w żywego Boga ? B ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 100 ki, szalujecie katolików ile się da, gdzie się da, co więcej takich metod nie używa Laicka,pod która się chciałeś jeszcze podwieszać. Jeszcze na dodatek grozicie, a tylko dziś, tylko do mnie mi piszesz że powinienem popełnić samobójstwo, na koniec piszesz o plemniku w zębach, oraz że ja wystąpię jako oskarżony. Ee ... nie wiem co bym zrobił na twoim ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: http://ps-po.pl/2018/09/03/czotki-do-praktyki-modlitwy-jezusowej Nigdy już nikogo nie będziesz atakował, ani ty, ani Wróbel. Wojny ... wróblowej ....Dyl troll .... ja trroll, setki ludzi zwyzywanych w necie, bo nie masz co ze sobą zrobić, no ja mam, ci ludzie których wyzywasz także. Oj nie proszę pana, owszem zostaje ci opcja skasowa ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Z eioby będą : BB, Pokrzywiony, Koriolan, Jedna Pani, Piotr Wróbel, I inni zaproszeni goście.' http://www.eioba.pl/a/5pim/iv-spotkanie-eioby 2018 , on nie był z eioby, był już osobą która została usunięta przez administrację. Nawet wiążąc ludzi z eiobą, w międzyczasie szkalując katolik ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jestem spokojny, bardzo spokojny, ja mogę.Nic nie dadzą te twoje gadki, nic, ale to nic." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Multikonta to było małe piwo, dziewczyno. Cała reszta, która odbywała się poza eiobą była wstrętna. Na tego typu komentarze zawsze odpowiem, bo mierzi mnie takie jątrzenie. Szkoda, że admin kasował te wasze nienawistne komentarze w ramach czystki. Tylko dlatego jesteś tu teraz i ponownie. Prawie śladu nie zostało po wulgarności, szkalowaniu i obrzucaniu mnie i mojego dziecka, b ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: W sądzie ? Na początek proszę jaśnie pana, to nie będziesz ze mną rozmawiał tylko z policją, a w sądzie jeśli w ogóle będę, to nie będzie rozmów między nami. I PA PA PA, pamiętaj że cokolwiek jeszcze wypadnie spod twoich palców obojętnie czego dotyczy i obojętnie w jaki sposób łamie prawo, jeśli zobaczę, zostanie wysłane. A teraz .... PA PA PA PA , ŻEGNA ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zgadza się PA i nie chyba.To są twoje bazy ? To się ciesze że nie dotarłem. Obrażanie kościoła katolickiego, Kaczyńskiego itd zaraz będzie szło osobno. POLSKI także. I PA. cytuję Koriolan: 'Reasumując Katolicy bardzo dbają by ludzie myśleli iż oni są kontynuacją nauk Jezusa. A TAK NIE JEST ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję Koriolan : 'Żona wtedy rozwijała swoją karierę w szkole jako nauczycielka i nie chciała żadnych dzieci zwłaszcza, że przerwaliśmy jedną ciążę. No cóż ... Namówiłem ją na seks w odpowiednim czasie. Wiedziałem, że mam jedną szansę wiec ... Zrobiłem biznes z Bogiem. Jeśli mi dasz dziecko 'od pierwszego' razu to ja wychowam go na katolika. Będę z n ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: A teraz to wszystko jest zgłaszane, część jest przedawniona, ale to tylko część." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.837
Wyświetlenia artykułów: 113
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska