Login lub e-mail Hasło   

Kitek
Wczoraj
Kitek:   Głos na artykuł Pokonanie lęku jest związane ze zrozumieniem...  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Kitek:   "@Felicjanna: Takie rozwiązanie na pewno zmieni funkcjonowanie naszego państwa i sytuację ludzi na znacznie lepszą, ale korporacje i tak nie pozwolą w pełni rozwinąć skrzydeł. " do artykułu PiS i cywilizacja turańska....  (3 dni temu)
Kitek:   "@Adam Jezierski: I szkoda, że tylko po sąsiedzku, że współczesna nauka nie uznaje mitologii za kiedyś istniejącą rzeczywistość." do artykułu Kodeks Hammurabiego.  (3 dni temu)
Kitek:   Głos na artykuł PiS i cywilizacja turańska...  (4 dni temu)
Kitek:   "@Felicjanna: Referendum w jakiej sprawie? Państwo powinno być zarządzane obywatelami bezpartyjnymi, a partie mogłyby mieć do 49% udziału w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, ale nie takim jak jest zarządzane przez Waszczkyowskiego. To jest marionetka, a nie minister - w sumie pajac na nitce amerykańskich żydów." do artykułu PiS i cywilizacja turańska....  (4 dni temu)
Kitek:   "@Adam Jezierski: Piszesz: „Mit o Grzechu Pierworodnym jest pochodzenia azjatyckiego”. Nie oznacza to, że „plemię żmijowe” – tak nazywał je Chrystus – nie spisało tego mitu. Mit Pandory możemy z całą pewnością uznać za usprawiedliwienie się bogów za stworzenie ludzi i hybryd w formie, która występuje do dziś (no weź pan takiego serpico – no cóż to za stwór?). To wszystko jest prawdą tylko, że to, ż ..." do artykułu Kodeks Hammurabiego.  (4 dni temu)
Kitek:   "@gwoli_scislosci: Nieprawdą jest, że istniał Kodeks Hammurabiego, nieprawdą jest, że Biblia spisana była przez tych, którzy w Babilonie nazwali się Żydami, nieprawdą jest, że w Biblii są zdania, które przytoczyłem i to, że Arabowie niszczą Europę Zachodnią, naszą chrześcijańską cywilizację i to, że żydomasoni finansowali Hitlera, i to, że większość banków europejskich, amerykańskich i w Afryce Pół ..." do artykułu Kodeks Hammurabiego.  (4 dni temu)
Kitek:   "D:" do artykułu Kodeks Hammurabiego.  (4 dni temu)
Kitek:   "@gwoli_scislosci: Czy coś jest tu nieprawdą?! Wskaż ją! Tacy ludzie jak ty nigdy nie odnoszą się do tematu dyskusji, bo nie znają prawdy. Wydaje im się, że ją znają, bo przeczytali jakąś książkę - jedną. Z jednej książki się jeszcze nikt niczego nie nauczył. Taki komentarz zakrawa na poprawność polityczną, a ona jest wierutnym kłamstwem. . " do artykułu Kodeks Hammurabiego.  (5 dni temu)
Kitek:   "@Adam Jezierski: Wiadomo jest, że w naszym kręgu kulturowym zło ogólne w większości wywodzi się od Semitów, a jest pieczołowicie pielęgnowane przez resztę ludzi, szczególnie przez chrześcijaństwo i islam. Otóż Talmud jest wybitnym światowym złem. Bezprzykładną mową nienawiści. Talmud jest wymysłem Semitów. Biblia również zawiera zdania typowej semickiej (boskiej) msty – jak mówi Koneczny, czyli (z ..." do artykułu Kodeks Hammurabiego.  (5 dni temu)
Kitek:   "@Adam Jezierski: Dobrze. Za chwilę uzasadnię. " do artykułu Kodeks Hammurabiego.  (6 dni temu)
Kitek:   "Ponieważ artykuł zawiera same bzdury, więc jest wyłącznie do odrzucenia. " do artykułu Kodeks Hammurabiego.  (6 dni temu)
Kitek:   Odrzuca artykuł Kodeks Hammurabiego  (6 dni temu)
Kitek:   "'Jest to tak zwana nowa Świadomość. Świadomość nowego człowieka.' - Czyli narzucona poprawność polityczna." do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (7 dni temu)
Kitek:   Głos na artykuł Polin  (10 dni temu)
Kitek:   "@Adam Jezierski: Niech pan nie słucha zakrawarskiego, bo on swoją mądrość wysysa ze szczepionek, więc jest taki jak i one. " do artykułu Polin.  (10 dni temu)
Kitek:   "@Adam Szczepański: Byłoby dobrze, gdyby pana komentarz przeczytali zwolennicy szczepień, szczególnie przymusowych. " do artykułu Fakty, jakie odkryli włoscy naukowcy w ponad 40 szczepionkach ....  (10 dni temu)
Kitek:   Głos na artykuł Czym jest nasza Istota... ?  (11 dni temu)
Kitek:   Głos na artykuł Niewolnicy Eioby jeszcze jest czas ...  (11 dni temu)
Kitek:   Głos na artykuł Szczepieni vs Nieszczepieni  (17 dni temu)
Kitek:   "Powinniśmy wytracić z ludu wszystkich idiotów, imbecyli, debili, kretynów itp., ponieważ uniemożliwiają ludziom żyć i cieszyć się życiem tworząc z ziemi piekło. " do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (19 dni temu)
Kitek:   Głos na artykuł Deklaracja warszawska – Podpisz !  (19 dni temu)
Kitek:   "Tak jest rzeczywiście. Technologie amerykańskie były dobre jeszcze 30 lat temu. Ale w większości tworzyli je ludzie wykształceni poza Ameryką, przyjeżdżający do Ameryki w związku z możliwością uzyskania dostępu do drogiego sprzętu, którego nie było w kraju rodzimym i ze względu na korzyści materialne wynikające z przelicznika dolarowego. Kiedy w tamtym czasie pewien polski prof. zwiedzał dolinę kr ..." do artykułu Wojna Iranu z USA.  (25 dni temu)
Kitek:   Głos na artykuł Wojna Iranu z USA  (26 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 77 78
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: epuzer
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 29/08/2009

Statystyki
Punkty: 157.120
Wyświetlenia artykułów: 152.030
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 15.438
Przeczytane artykuły: 32
Ocenione artykuły: 574
Komentarze: 1457
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska