Login lub e-mail Hasło   

andrzejs
Wcześniejsze wpisy
andrzejs:   "Spokojnie Robercie:) Nie spamujecie. W końcu to nic nadzwyczajnego, że dyskusja o krzyżach, symbolach chrześcijaństwa, rozpowszechnianych (wg wielu) ponad miarę, przeradza się w dyskusję o religii. Myślę, że to było nieuniknione. Mnie osobiście zadziwia zupełnie bezkrytyczne przyjmowanie religii i wiary (wszelkich) z 'całym ich dobrodziejstwem inwentarza', czyli z doktrynami, nakazami i zak ..." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (22/11/2009)
andrzejs:   Głos na artykuł Przebudzenie  (21/11/2009)
andrzejs:   "Tyle, że prosty lud o tym nie wie i walczy w imię wiary, religii właśnie. Dla nich nie jest przyczyną walki ambicja przywódcy, tylko obrona swojej wiary." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (21/11/2009)
andrzejs:   "Jeszcze jedno zdanie Panie Andrzeju: Nie uważa Pan, że właśnie Kościół Katolicki, w naszym kraju wyznaje zasadę, którą Pan przytoczył?" do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (20/11/2009)
andrzejs:   "@Andrzej Siciński Nie, nie panie Andrzeju, nie jestem zwolennikiem tej zasady. Nie chcę tez nikogo mordować, ani chrześcijan ani hindusów ani muzułmanów. Innych też nie. Uważam jednak,... kurcze, nie wiem jak to ująć, żeby być dobrze zrozumianym... Otóż my mamy swojego Chrystusa, inni swojego Allaha, jeszcze inni Wisznu, Krisznę i innych. Z oczywistych dla mnie powodów: kulturowych, cywiliz ..." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (20/11/2009)
andrzejs:   "@krzysztof sowik Drogi Panie Krzysztofie, z tymi chrześcijanami ginącymi za wiarę, to jest trochę... Nie jestem pewien czy dobrze Pana 'odczytałem' ale z tego co wiem, giną oni np. w Indiach. Żeby było jasne: nie mam zamiaru pochwalać zabijania chrześcijan, gdziekolwiek i kiedykolwiek, jednak... bardzo, bardzo nieśmiało chciałbym zadać pytanie: Co oni tam robią? Z tego co mi wiadomo (nie ..." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (20/11/2009)
andrzejs:   Głos na artykuł Jak dwie bajki przestawiły moje życie  (20/11/2009)
andrzejs:   "Znam tę opowieść o orle wśród kur. Pierwszy raz przeczytałem ją w znakomitej (wg mnie) ksiązce 'Przebudzenie' autorstwa Anthony de Mello. Ta przypowisćc otwiera tę książkę, a jest w niej wiele, wiele innych, równie aspaniałych. Polecam letrurę, naprawdę warto. Zreszta inne jego 'rzeczy' również. Pozdrawiam:))) +" do artykułu Jak dwie bajki przestawiły moje życie.  (20/11/2009)
andrzejs:   "Wie Pan, umieściłem jednak link do pierwotnego artykułu, bo to, że dosttałem pozwolenie to jedno, ale kultura to drugie. Gafa to była z mojej strony, no ale cóż, lepiej późno się poprawić, niż się nie poprawić. Bardzo dziękuję za sugestię i pomoc. Pozdrawiam serdecznie:)" do artykułu Bóg. Ja jestem Nim..  (19/11/2009)
andrzejs:   "Absolutnie nie mam panie Andrzeju. Pewnie Pan ma rację:( No, ale cóż, już się stało. Tak już mam, że całe życie się uczę. Pozdrawiam serdecznie:)))" do artykułu Bóg. Ja jestem Nim..  (19/11/2009)
andrzejs:   "Panie Andrzeju. Nie jestem Bogiem w tym znaczeniu, ze... nie wiem... kogo s uzdrowie, albo co. Natomiast 'jestem z nim jednoscią. Nie mozna nas rozdzielić. Nie mam Boga w ko sciele w niedzielę. On jest Ze mna - moja częcią, a właściwie ja jego częscią. Ciagle, w kazdej sekundzie. I wszędzie. I tyle. Aż tyle. Proszę mi wierzyć, wielu ludzi nigdy tego nie do swiadczy. Bo... im się nie chce. Pozdrawiam:)" do artykułu Bóg. Ja jestem Nim..  (19/11/2009)
andrzejs:   "Dostałem zgodę. Wczoraj napisałem maila i dzi s rano dostalem odpowiedź - zezwolenie. Dzięki:)" do artykułu Bóg. Ja jestem Nim..  (19/11/2009)
andrzejs:   Nowy artykuł Bóg. Ja jestem Nim.  (19/11/2009)
andrzejs:   "Czy ne wystarczy, że rodzice mnie stworzyli? Tak uważam. A resztę 'sami tworzymy'. parę innych rzeczy stworzyła ziemia, wiatr, słońce, woda... i czas. Zauważ, że jaszczurki i inne krokodyle nie wierzą w Boga. Ani w nic innego. Pozdrawiam:)" do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (19/11/2009)
andrzejs:   Rekomendacja artykułu Przebudzenie  (18/11/2009)
andrzejs:   "@ Robert Molnar Boże mój! To sa moje słowa, tyle, że nie potrafiłem tych liter tak złożyć. Proszę Cię daj mi je, albo wypros u autora, abym mógł ich użyć. Zawsze zaznaczę, że nie ja je ułozyłem:))) To jest to, co czuję. To jest to, czego doświadczyłem. To jest to, w co nikt nie chce i nie może mi uwierzyć. To jest... sens życia mojego i radość. To jest to, po co żyłem niespełna 50 lat (bo dzis już dożyłem)." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (18/11/2009)
andrzejs:   "Panie Krzysztofie, chyba pan trochę przesadził. jakbym sobie np. w 'Wydziale komunikacji', albo 'Meldunkowym' powiesił logo - flagę, czy inne jakieś logonp. 'Samoobrony' w jakimś dużym Urzędzie Miejskim, to nie wiem, czy na pewno by sie to Panu podobało. Poza tym, Panie Krzysztofie, nie wiem..., żeby jakoś zakończyć tę dyskusję..., ja nie mam w zasadzie nic przeciw symbolowi krzyża. Nie jes ..." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (18/11/2009)
andrzejs:   "Może wyjdę na debila... nie chcę tego oczywiście. Ale jesli Pan zechce, proszę mnie 'wysłuchać'. Kiedyś, kiedy byłem w tzw. 'dole', wzywałwm Pana Boga na ratunek. Nie przyszedł. Ale przyszło coś..., głos (nie jestem schizofrenikiem, proszę się nie obawiać), głos od wewnątrz. Wszystko zrozumiałem. Moja wiara, katolicka, zresztą każda inna legła w gruzach. Bo każda z tych wiar jest dobra! Każda jest ..." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (18/11/2009)
andrzejs:   "Przepraszam:) To było do Pana Skomorowskiego:)))" do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (18/11/2009)
andrzejs:   "@oculus Kapitalny komentarz. Niesamowite ujęcie 'rzeczy'. Gdyby mi Pan pozwolił, chciałbym urzyć tego argumentu, o symbolach religijnych (np. logo partyjnych), w innych dyskusjach na ten temat. To kapitalnie oddaje 'możliwość demonstrowania swojego swiatopoglądu. Pozdrawiam:)" do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (18/11/2009)
andrzejs:   "Panie Krzysztofie. Ktos pare godzin temu napisał, że ta dyskusja nie ma sensu, bo wprowadza tylko antagonizm. Uważam, że ten Pan (zapomniałem nicka) ma rację. Oczywiste jest, że zostaniemy przy swoim. Prosze jednak zrozumieć (albo spróbować zrozumieć), że chociaz jestem wierzącym, katolikiem, chodze ze święconym w Wielką Sobotę, idę lub słucham pasterki(zależy od samopoczucia), i to wcale nie prze ..." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (17/11/2009)
andrzejs:   "Błąd: 'pracuje':\\\" do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (17/11/2009)
andrzejs:   "Zatem, jeśli te wszystkie procenty sa prawdziwe (a nie ma powodu w to wątpić), to ten niukły procen gorliwych wyznawców pracóje w szkołach i urzędach. Człowieku, niech Pan zejdzie na ziemię:)" do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (17/11/2009)
andrzejs:   "Prosze jeszcze raz przeczytać to, co sam Pan napisał.Wziąć głęboki oddech i przeczytać. Sam Pan napisał: rozdział Kościoła od Państwa! Państwo to Urząd, Kościół to Kościół - świątynia i przekonania. We wszystkich kolejnych przykładach rówbież sam Pan sobie przeczy. Wystarczy 'Przeczytać własne słowa ze zrozumieniem'." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (17/11/2009)
andrzejs:   "Chodzi mi o takie biuro, gdzie przychodzą petenci. Spójrz, jak różne wystawy np. plastyczne obrażają uczucia religijne. A przeciez wystarczy na taką wystawę nie iść." do artykułu Krzyże publiczne. Temat tabu.  (17/11/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: andrzejs
Ranga:
Ost. logowanie: 21/02/2017
Zarejestrowano: 03/11/2009

Statystyki
Punkty: 262.262
Wyświetlenia artykułów: 251.742
Obserwujący użytkownicy: 19
Odwiedziny profilu: 24.602
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 826
Komentarze: 902
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska