Login lub e-mail Hasło   

dsa
Wcześniejsze wpisy
dsa:   "ja myślę podobnie, podatki i wszędzie podatki, uważam, że to co się dzieje z klimatem itd to człowiek nie ma na to dużego wpływu. Spójrzmy chociaż na przebiegunowywanie ziemi, to się dzieje samo, dziura ozonowa istnieje tylko nad Kanadą (taka zauważalna), więc i może efekt cieplarniany jeśli jest, to nie mamy wpływu. Gdyby emisja CO2 była tak groźna, to pewnie by zabronili używania takich samochodów i innych maszyn lub stworzyli alternatywę, a nie czerpali z tego zyski :) takie moje zdanie" do artykułu klimat.  (20/12/2009)
dsa:   Głos na artykuł Polskie szkolnictwo  (18/12/2009)
dsa:   "ostatnie brane trochę z demotywatorów ;] mam podobnie w szkole średniej jeśli chodzi o język polski - Przez 4 lata w technikum było uczenie się bezsensownych pojęć, interpretacja wierszy itd, przyszła matura i większość osób zdała na max 50%, ponieważ nauczycielka jest romantyczką i woli spełniać jakieś swoje zachciewajki związane z przeżywaniem ahh wewnętrznych rozsterek bohatera, niż przygotowywać do matury ;)" do artykułu Polskie szkolnictwo.  (18/12/2009)
dsa:   "podoba mi się artykulik :) ciekawostką jest to, czemu dzieci, które są w przedszkolu nie kłamią, a później zmieniają się w każdego przeciętnego człowieka? Załóżmy sytuację, że uczeń przychodzi do pierwszej podstawówki, gdzie pani dała do odrobienia na jutro jakieś zadanie domowe. Jaś pokazuje pracę i pani go chwali, ale pyta czy napisał sam, Jaś odpowiada 'no troszkę mama mi pomogła' - 3+, wtedy p ..." do artykułu Wszystko co ważne uczymy się w przedszkolu..  (13/12/2009)
dsa:   "Joanna, masz dokładnie takie rozumowanie jak ja :) choć artykuł uważam miejscami dość ostry, to nie jestem negatywnie nastawiony. Dodałbym jeszcze, że znam jednego księdza, który autentycznie mnie okłamał w sprawie samochodu (mówił, że dostał od znajomych - tuż po kolędzie), a poźniej dowiedziałem się prawdy. Ale cóż z drugiej strony nie można oceniać wszystkich na podstawie jednego - jeśli jeden ..." do artykułu Rzeczy , przez które stałem się Ateistą.  (13/12/2009)
dsa:   "Autor podał edukację tylko jako przykład swojej tezy :) i zauważył pewien problem, jakim jest równość - czy równe jest to, że artysta za namalowanie obrazu dostanie więcej, niż stoczniowiec budujący statek? Jesteśmy równi, ale tylko w sensie prawnym, tzn. mamy jakąś konstytucje, która obowiązuje wszystkich obywateli (nawet urzędników) i teraz nasuwa się pytanie, czy jesteśmy wszyscy równi wobec pr ..." do artykułu Największe kłamstwo kościoła.  (13/12/2009)
dsa:   "Nie pójście na wybory nie jest słuszne, choćby dlatego, że im mniejsza frekwencja tym większy udział ma dana partia, tzn przykład na eurowybory, frekwencja była dość niska, zatem wystarczyło niewiele głosów aby się dostać do europarlamentu. Dobrym rozwiązaniem jest chociażby oddanie kartki z zaznaczonymi wszystkimi polami, albo żadnymi jako forma jakiegoś buntu, głos się nie liczy, a do frekwencji ..." do artykułu Czy nie zawcześnie na wybory? A może czas..  (12/12/2009)
dsa:   "no właściwie to jest zastanawiające, że w prędkości światła nie obowiązują już zwykłe prawa do ruchu i sił, ale właściwie cały artykuł nie ukazuje istoty tej teorii trochę jest o LHC i trochę o Srinivasie Ramanujanie, choć mam nadzieję, że część III ukaże jakieś nowe oblicze tej teorii :) a na marginesie podoba mi się styl pisania :)" do artykułu Teoria superstrun! cz. II.  (05/12/2009)
dsa:   "Troszkę wg. mnie bujanie w obłokach, niestety to tylko zwykła teoria, która nie ma żadnego poparcia naukowego ani doświadczeniowego, a 'obiekty wszechświata' mogą istnieć równie dobrze dzięki innym zjawiskom. Fizyka to nie to co istnieje, ale to co możemy udowodnić, że istnieje, więc narazie pozostańmy przy trzech wymiarach, choć swoją drogą jestem ciekaw czemu akurat 9 a nie inna liczba? Mam nadzieję, że znajdę odpowiedź, pozdrawiam." do artykułu Teoria superstrun! cz. II.  (05/12/2009)
dsa:   "Jako katolik postaram się wyrazić swoje zdanie popierając bardziej faktami społecznymi i politycznymi niż wiarą. Artykuł dość kontrowersyjny, ale według mnie większość tez jest bezpodstawnych. Co do wiszenia krzyży w miejscach publicznych oczywiście się zgadzam, należy rozdzielić Kościół od państwa, ale nie wolno zapominać, że Polska mniej czy bardziej jest krajem religijnym (katolickim), gdzie mo ..." do artykułu Jeszcze raz o krzyżach.  (05/12/2009)
dsa:   "Moją byłą dziewczynę dotyczyłby punkt numer 2, niestety wychodzi z punktów 1, 2 i 4, że nie można być całkowicie sobą, trzeba niektóre rzeczy robić sztucznie tak, aby druga osoba była zadowolona, może to właśnie miłość? :)" do artykułu Zdrada - dlaczego kobiety zdradzają.  (29/11/2009)
dsa:   "wydaje mi się, że twoje poglądy jak i artykuł są związane z jakimiś doświadczeniami z chłopakami, lub tym jednym :) znam dziewczyny, które też są 'zołzami' a konkretniej zdradzają swoich chłopaków, np mi się to przytrafiło. Wg mnie należy zwrócić na akcent psychologii, nic się nie dzieje bez przyczyny, a zachowania różnych osób świadczą o braku spełnianiu potrzeb wewnętrznych (Zygmunt Freund - ego superego) no i zgadzam się z poprzednimi osobami - nie wrzucać do jednego wora :P" do artykułu Dlaczego mężczyżni kochają zołzy ?.  (22/11/2009)
dsa:   "dobry temat na artykuł, ale proponowałbym wgłębienie się trochę w historię, tzn zmiane społeczeństwa na świecie i amerykanizacji przez ostatnie lata. Obecność 'czwartej władzy' ma dość duży wpływ na życie nastolatków" do artykułu Dziewictwo odchodzi do lamusa?.  (22/11/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: matrix-1990
Ranga:
Ost. logowanie: 01/03/2010
Zarejestrowano: 22/11/2009

Statystyki
Punkty: 56
Odwiedziny profilu: 1.826
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 14
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska