Login lub e-mail Hasło   

barnikuda
Wcześniejsze wpisy
barnikuda:   Głos na artykuł Nic nie jest takie, jakim się wydaje  (07/04/2011)
barnikuda:   Rekomendacja artykułu Nic nie jest takie, jakim się wydaje  (07/04/2011)
barnikuda:   "Co do nie istnienia środka wszechświata to się raczej nie zgodzę. Skoro nastąpił wielki wybuch, to musiał nastąpić w jakimś miejscu i jest to punk centralny, czyli środek. Chyba że bierzemy pod uwagę fakt że przestrzeń zawsze istniała i istnieje poza naszym wszechświatem. Niezależnie od niego i sam wielki wybuch jest tu bez znaczenia. Wtedy rzeczywiście nie da się określić środka." do artykułu Nic nie jest takie, jakim się wydaje.  (07/04/2011)
barnikuda:   Głos na artykuł Świadomy Sen  (07/02/2011)
barnikuda:   Rekomendacja artykułu Rzeczy, które powinieneś już wiedzieć  (03/02/2011)
barnikuda:   Głos na artykuł Rzeczy, które powinieneś już wiedzieć  (03/02/2011)
barnikuda:   "Z nowych filmów polecam Mr Nobody, wciąga jak odkurzacz zelmera." do artykułu Filmy, które odmienią twoje życie.  (01/02/2011)
barnikuda:   "Recepta na szczęście? To proste! Viagra, prozak i tanie dziwki. : )" do artykułu Recepta na szczęście?.  (19/01/2011)
barnikuda:   "W relacjach damsko męskich (i nie tylko) nie ma rzeczy niemożliwych. Teoria teorią a życie własne scenariusze pisze. Wszystkie chwyty są dozwolone. :)" do artykułu Kilka słów o przyjaźni damsko-męskiej.  (18/10/2010)
barnikuda:   "Artykuł świetny! Czy Bóg może być wszechmocny i wszechwiedzący? Czy potrafi sobie zadać pytanie na które nie będzie w stanie odpowiedzieć? Czy musi myśleć skoro jest wszechwiedzący? Jeśli tak, to znaczy że jest stały w osądach i przekonaniach. Czyli żaden uczynek człowieka nie zmusi go do myślenia, osądzenia itp. Myślę że nie poznamy nigdy wszechświata,lub Boga bo jesteśmy w trakcie ..." do artykułu Jaki sens ma wszechświat?.  (18/10/2010)
barnikuda:   "Polacy jako jedyny naród na świecie ma dwa wykluczające się na wzajem kompleksy: Kompleks Rambo i zaniżone poczucie własnej wartości. Czyli krótko mówiąc jesteśmy dumni ze swojej głupoty." do artykułu 100 powodów do (za)dumy Polaków !.  (18/09/2010)
barnikuda:   "Pozwoliłem sobie na małą satyrę mam nadzieje że autor nie będzie maił mi tego za złe. Trzecia powieka służy do przymykania oka na kity w filmach. Linie papilarne żeby łapać bandziorów. Brwi i rzęsy żeby się podrywać, panie rzęsami panowie brwiami. Paznokcie, no żeby się podrapać i nie zwariować jak coś swędzi. Palce u stóp wspomagają celowanie przy kopaniu dołów ..." do artykułu Po co nam te części ciała?.  (28/08/2010)
barnikuda:   "Przyszła mi do głowy szalona myśl. Niemal każdy z was posiada w kuchni substancje z których można zrobić truciznę lub materiał wybuchowy, oczywiście przy znajomości i odpowiednim ich dozowaniu. Może podobnie jest z tą wodą. Podobnie jest z ta wodą . Jest kilka teorii które same nie są wystarczające ale może kilka czynników na raz daje efekt którego naukowcy jeszcze nawet nie poznali. " do artykułu Dlaczego woda gorąca zamarza szybciej, niż woda zimna, czyli o efekcie Mpemby..  (28/08/2010)
barnikuda:   "Przecież liczy się wnętrze człowieka, to jak mamy je poznać jeśli nie przez rozprucie ? Media szkolą szaleńców, to fakt znany nie od dziś. Nie chodzi tylko o horrory ale również o inne cuda. Co roku wiele młodych kobiet popada w anoreksję i umiera bo chce wyglądać jak pani z telewizji. Druga płeć bierze sterydy i katuje się na siłowni aż mi wątroba kiedyś pęka. Grunt do dobrze w trumnie w ..." do artykułu Magia kina i telewizji umiera, czyli nowy wymiar głupoty medialnej.  (17/08/2010)
barnikuda:   " Do Katarzyna Nowak. Po co nam świadome sny? No żeby się przespać Megan Fox. W realu to raczej jak dla mnie mało prawdopodobne. : P" do artykułu Jak szybko nauczyć się Świadomego Snu? Niezawodne techniki na Świadomy Sen [....  (06/07/2010)
barnikuda:   "Kiedyś jako dzieciak gdzieś przeczytałem że by łatwo wejść w świadomy sen należy przy łóżku postawić szklankę z wodą i nie pić przed spaniem na tyle by chciało nam się pić. Po tym staramy się zasnąć z myślą o tym że napijemy się zaraz tej wody. Wtedy mi się udawało, raz na trzy próby wejść w świadomy sen. Niestety ale teraz jakoś nie mogę. Dobrze jest też prowadzić dziennik snów i zaraz po przebudzeniu zapisywać je, bo bardzo szybko gdzieś uciekają." do artykułu Świadomy Sen.  (06/07/2010)
barnikuda:   "Emocje są zawsze pierwsze w ocenie każdej sytuacji, chyba że nie powodują żadnych emocji, ale nie wiem czy to możliwe. Reagujemy na coś emocjami, a po chwili gdy one opadną możemy je na spokojne przeanalizować. Tylko komu się będzie chciało i czy nasze analizowanie nie będzie powodowane emocjami, których nie nazwiemy emocjami. Tylko komputer potrafi analizować dane bez emocji. i" do artykułu Inteligencja emocjonalna.  (06/07/2010)
barnikuda:   "Co do wszystkich przepowiedni końca świata, których było bardzo dużo i żadne się nie spełniło, myślę że to jest po prostu strach przed umieraniem w samotności i dlatego ludzie wymyślają określone daty kiedy razem wspólnie umrzemy. Ma to też jakieś dziwne podłoże religijne.' Jesteśmy źli, więc Bóg nas ukarze'. Data 2012 to już trochę inna bajka, bo ma rzekome 'naukowe dowody. Nikomu to nie przeszka ..." do artykułu Prawda o roku 2012..  (06/07/2010)
barnikuda:   "Czy jajko mogło pojawić się samoistnie? Jeśli tak, to po co w ogóle była potem kura? A jeśli kura mogła się pojawić bez jajka, to po co potem pojawiło się jajko? : ) Nie zależnie czy to była kura czy 'niekura', wiadomo z jakiej części ciała ono wychodzi, więc uznaję że to było pierwsze. " do artykułu Co było pierwsze jajko czy kura ?.  (06/07/2010)
barnikuda:   "Nie wierze że to prawdziwe. Głupota nastolatków nie może być większa od mojej wyobraźni co do ich głupoty." do artykułu Listy do redakcji Bravo Girl.  (06/07/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: barnikuda
Ranga:
Ost. logowanie: 16/06/2015
Zarejestrowano: 05/07/2010

Statystyki
Punkty: 570
Odwiedziny profilu: 2.769
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 16
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska