Login lub e-mail Hasło   

gr4nt
Wcześniejsze wpisy
gr4nt:   "Niestety ale trzeba to powiedzieć, Polska jest krajem wyznaniowym. Nie powinna być, nie chcę żeby była takim krajem, większość społeczeństwa tego nie chce, ale czarne lobby jest bardzo silne. Czarni w Polsce mogą wszystko są nietykalni, żadna opcja polityczna ich nie ruszy w obawie przed spadkiem poparcia. Jedyna nadzieja w tym że ludzie szybko zmadrzeja i przestana słuchać czarnych" do artykułu Za naszą i waszą.  (07/01/2011)
gr4nt:   "Należy sobie zadać pytanie po co nam Kościół i księża? Czy ktoś kto ma swoje własne sumienie potrzebuje księdza? Odpowiem: Nie potrzebuje. Ksiądz i kościół potrzebny jest ludziom uwstecznionym i zacofanym, ludziom którzy nie umieją korzystać z własnego sumienia i sami nie wiedzą co jest dobre a co złe. Takim ludziom osoba w sutannie musi powiedzieć 'to rób a tego nie rób'. I mówi i p ..." do artykułu Pomyłka Boga.  (04/01/2011)
gr4nt:   "Bóg od czasu jak przed miliardami lat pchną jedną kuleczkę w kosmosie na drugą i zrobił wielkie bum od którego się wszystko zaczęło to siedzi z założonymi rękami i patrzy na swoje dzieło, nie robi nic. Denerwuje się tylko pewnie jak widzi że co poniektórzy wymyślają niestworzone rzeczy i przypisują mu coś czego nie zrobił. Denerwuje się też na pewno na głównych hamulcowych naszego rozwoju czyli ws ..." do artykułu Dlaczego nam się wydaje, że Bóg milczy.  (04/01/2011)
gr4nt:   Odrzuca artykuł Złodziejskie mienie Kościoła  (23/12/2010)
gr4nt:   "Każdy wie że kościół dorobił się swojego majatku tylko i wyłącznie na pracy i krzywdzie zwykłych ludzi. Żaden ksiądz nigdy i nigdzie nie pracował, wszystko co mają dostali od zwykłych ludzi. Najpierw robią ludziom pranie mózgu a potem drenują z pieniędzy. Ludzie dawali kościołowi pieniądze i majątki w nadziei na zabwienie. Nie widzie nic złego w tym że władze PRL zabrały majątek (grunty, bu ..." do artykułu Złodziejskie mienie Kościoła.  (23/12/2010)
gr4nt:   "Ma Pan rację. Ludzie tacy jak jarek_kefirek są delikatnie mówiąc nawiedzeni. Wszędzie widzą spisek żydomasonerii i działania NWO. Według nich wszystko jest kontrolowane i cenzurowane. Z tą cenzurą się zgadzam gdyż sam jej doświadczyłem zamieszczając wpisy na blogu jarka_kefirka, wszystkie moje wpisy były na bieżąco usuwane bez podania przyczyny i bez żadnego komentarza. Były usuwane tylko dlatego ..." do artykułu Groźna szczepionka p. HPV - fakty których prawdopodobnie nie znasz..  (21/12/2010)
gr4nt:   "Witam. Czy częścią operacji hasbara jest usuwanie moich wpisów w książce gości na Pana blogu? W moim wpisie napisałem że ludzie którzy piszą o NWO i rzeczach z tym związanych żerują na ludzkim strachu. Wszystkie moje wpisy były na bieżąco usuwane. " do artykułu Szczepionki - czy wiemy o nich wszystko? Czy mogą nam zagrażać?.  (20/12/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: gr4nt
Ranga:
Ost. logowanie: 11/01/2011
Zarejestrowano: 20/12/2010

Statystyki
Punkty: 14
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.975
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska