Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   "@geb: To jesteś pod wpływem ciemnej strony mocy.... niedługo będziesz lewitować wraz z Lucyperem... " do artykułu Odrzućmy Stary Testament.  (15 dni temu)
Remter:   " Szanowni Państwo, ogromnie niepokoi mnie treść Komentarza Ogólnego nr 36, który Komitet Praw Człowieka przedstawił w odniesieniu art. 6 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych. Projekt Komentarza jest sprzeczny z prawem międzynarodowym i forsuje nieznane mu „prawo” do aborcji. Tymczasem: państwa ONZ na konferencji w Kairze w 1994 r. jednomyślnie zobo ..." do artykułu Do czego zmierza Komitet Praw Człowieka przy ONZ....  (19 dni temu)
Remter:   "Odrzucając Stary Testament - odrzucasz wiedzę nt wypaczeń i ich pokonywania... Fakt , iż ta wiedza niejednokrotnie przez religiantów została zmieniana... lepiej pozbądź się wiary, która zamyka Twój rozwój i obserwację z pozycji wiedzy... To dzięki wierze Ci źli przewodnicy prowadzą Cię do nędzy zarówno fizycznej , jak i duchowej ... Biblia a szczególnie Stary Testament - demaskuje ich okazałość w pełni.... odkrywa ich hipokryzję w prowadzonych kłótniach i sprzeczkach... " do artykułu Odrzućmy Stary Testament.  (19 dni temu)
Remter:   Odrzuca artykuł Odrzućmy Stary Testament  (20 dni temu)
pokrzywiony:   "https://www.youtube.com/watch?v=TjrkasIMByQ Miłego Dnia" do profilu Remter.  (22 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: W Stowarzyszeniu są zarejestrowane organizacje zrzeszające naród polski ... dlatego ile one zrzeszają ? Nie wiem... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (26 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Naród to 60% społeczeństwa.... Trybunał Narodowy składa się z właścicieli tej ziemi i reprezentuje naród ... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (26 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Od naprawiania niedomagań jest władza... Pan Grzegorz wypowiada te słowa w imieniu naiwnego narodu, który wciąż liczy na dobre traktowanie ... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (26 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Nie ma od ponad 120 lat wolnego rynku ... nawet papierosa nie można ukręcić i sprzedać a co dopiero wyprodukować i sprzedać broń do samoobrony... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (26 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Cała III Rzeczpospolita to od początku do dzisiaj jest zarządzana przez przestępców... którzy bezprawie czynią prawem ... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (26 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Michalkiewicz Stanisław ma swoje patrzenie na sytuację ... ale ja jej od niego nie kupuję ... bo on też duraczy..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (26 dni temu)
Remter:   Głos na artykuł ... ona czy ja  (27 dni temu)
Remter:   Głos na artykuł Przebudzenie Śpiących ( Tęczowych ) Rycerzy  (27 dni temu)
Remter:   "W jakich słowach jest ukryty Duch Narodu ? Kiedy nad nimi pochylimy czoła wówczas przebudzimy ich moc ... podpowiem; wszystkie mające w sobie imię Boga ROD .... np. rodzic , rodzeństwo, rodzaj, przyroda... " do artykułu Przebudzenie Śpiących ( Tęczowych ) Rycerzy.  (27 dni temu)
Remter:   "Urojenia bez logiki wprowadzają zamęt... nie wyobrażam współżycia z innymi w ciele bez czasu... poznanie słowa czas, czasy i pół czasu sięga głębi .... " do artykułu Czasem.  (27 dni temu)
Remter:   Głos na artykuł Zamki krzyżackie  (27 dni temu)
Remter:   "@Koriolan: Z odezwy tej wynika , iż ta władza i ten system nie potrafi służyć narodowi, do którego należy ta ziemia ... W Polsce istnieje dwuwładza ... ja jestem za tą którą Ty może nie znasz ... ale ona służy rodom , którym przekazuje wiedzę organiczną . Ta wiedza z czasem wzmocni organizm upodlonego narodu... któremu odmawia się nabycia własnej ziemi ! " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Od ponad 70 lat naród znajduje się w łapach obcych sobie kultur istnienia ... dysputa z nimi jest bezzasadna ... kultura ich pozwala na tworzenie zła , natomiast nasza słowiańska - nie ... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Nie znasz tego środowiska ... dlatego tak je określasz , jak usłyszysz w tv... natomiast prawda jest inna... władza sądownicza służy władzy partyjnej i na odwrót.... jest to układ magdalenkowy ... więcej dowiesz się od tych co kiedyś to towarzystwo za mordę trzymało .... Krajanom potrzebni są nowi , którzy będą niezależni od polityki a bardziej moralni... którym immunitety będą ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (27 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Na twoje pytania odpowie tobie obecna władza w aktach prawnych tworzonych dla poprawności ... duraczenia ... " do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (28 dni temu)
Remter:   "Czym jest państwo ? Odpowiedź .z obserwacji sama się nasuwa, iż jest to monopol na przemoc... sam Paweł powiedział w Liście do Rzymian 'iż nie na próżno ona miecz nosi '.... " do artykułu Zmieńmy nieludzki system wartości....  (28 dni temu)
Remter:   "Czuć własne ciało jest najmocniej wówczas kiedy je tracimy ... lecz ja to inaczej tłumaczę... iż czuję w sobie ciało astralne w całości pomimo utraty części fizycznej... to ciało astralne jest wieczne i niezniszczalne ... jest ono poświatą tego ciała co widzimy... jest ono przejawem w naszej świadomości odczuwania... " do artykułu Zerowe stany grawitacji.  (28 dni temu)
Remter:   Głos na artykuł Zerowe stany grawitacji  (28 dni temu)
Remter:   "@Hamilton Starszy: To tylko pragnienia .... natomiast odezwa odnosi się do potrzeb w jakich człowiek może się rozwijać .... wiele pragnień wynika z próżności, czyli z wewnętrznej pustki... natomiast żądania twoje wynikają z duraczenia ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (28 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 13 dni temu
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 332.568
Wyświetlenia artykułów: 17.588
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 49.313
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2623
Komentarze: 6665
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska