Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   "@SerpicoLightVersion: Przeszłość dla mnie …. a strona może istnieć... ja nie mam na to wpływu... zresztą wolność każdemu się należy... Nic za darmo nikt nie otrzymuje... za to płaci się niewolnictwem własnej duszy, lub zabieranej nam coraz więcej kasy na podatki... " do artykułu Jestem....  (16/07/2018)
Remter:   "@podobny: Wiarę zamieniam na zaufanie … Na wiarę nie trzeba zapracować … ale na zaufanie trzeba się napracować . Nie pragnę aby koło mnie stali 'braciszkowie wiary' lecz towarzysze zaufania … ;)" do artykułu Jestem....  (16/07/2018)
Remter:   "@SerpicoLightVersion: Misiem jest śmierć... tylko ona zabiera lęk w trosce o bezpieczeństwo. Jej czarny mrok odczułam już trzy razy we własnym życiu . I za każdym razem budziłam się z innym odczuwaniem Życia..." do artykułu Jestem....  (16/07/2018)
Remter:   "@SerpicoLightVersion: Nie jestem przedstawicielem żadnego kościoła... wyraz 'odzyskania' kojarzy mi się z intencją jaka ma przyświecać wyprowadzaniu ludzi z ich religii do innej - rzekomo tej prawdziwej... To jest odzysk - rzekomo tego pragnie bóg … A to wszystko jest kłamstwem, które pewnego dnia pokona Szczerość … " do artykułu Jestem....  (16/07/2018)
Remter:   "@SerpicoLightVersion: I z tego miksu powstaje mój własny miks , którego dalej miksuję wg własnych odczuć... uważam , iż moje własne odczucia a nie cudza literatura podpowiadają z czym lub kim mam do czynienia... Jestem ciekawa wielu zjawisk w moim życiu … jak i wątpliwości jakie mnie ogarniają … Z doświadczenia własnego wiem, iż jeżeli pojawia się pytanie na które nie znam odpowiedzi … to i tak z ..." do artykułu Jestem....  (16/07/2018)
Remter:   "@Hamilton:I tutaj z Tobą się zgadzam. Każdy z nas uważa własne bzdury za prawdy... ale to są tylko nasze przekonania. Różnica polega tylko na tym, iż szczerość pomaga się przyznać do wszystkiego i pośmiać się z samych siebie... Świadomość 'Jestem' jej zrozumienie dla ludu pozwoliło tym pasożytom wciągnąć ludzi w fanatyzm. Z fanatyzmu o własnych siłach trudno wyjść, a co dopiero powiedzieć o wyjści ..." do artykułu Jestem....  (16/07/2018)
Remter:   "@podobny: Droga do zbawienia jest wąziutka i niewielu ją znajduje... lecz w wielu religiach prostaczkowie mają tak silną wiarę, dzięki której w jednym momencie otworzą się ich oczy na Światło Życia... " do artykułu Jestem....  (15/07/2018)
Remter:   "@Hamilton: Czy siedzenie na laurach i samozadowolenie wystarczą do poznania tego Nieznanego ?" do artykułu Jestem....  (15/07/2018)
Remter:   "@Hamilton: Bzdury opowiadasz … pokaż mi choć jedną osobę zbawioną od systemu... każda z tych religii jest cząstką całości... natomiast Watchman Nee w swojej książce Człowiek Duchowy wypowiedział pewne założenie, które można doświadczyć jedynie we własnym duchu , a mianowicie, iż Ojciec niebiański nie potrzebuje nic z Ciebie, potrzebuje Ciebie , aby dać obraz swój a nie wyobrażenie grzesznego człow ..." do artykułu Jestem....  (15/07/2018)
Remter:   Głos na artykuł Przycisk  (15/07/2018)
Remter:   Nowy artykuł Jestem...  (15/07/2018)
Remter:   Popularny artykuł: Jakie słowo Sokrates uważał za wolne ?  (05/07/2018)
Remter:   "Bogowie tego systemu stwarzają z niemożliwego możliwe... i na tym polega ich boska mądrość w duraczeniu." do artykułu Młot na marksizm..  (04/07/2018)
Remter:   Głos na artykuł Młot na marksizm.  (04/07/2018)
Remter:   "Wyrośnij z wiary w ułomnego człowieka. Szkoda życia aby żyć utopijną nadzieją.... samemu sobie nie można zaufać a co dopiero innym... Bezsiła i biadolenie nad losem znów sprowadza na nas ten sam los... widać to po naszej historii … a powiedzenie Polak głupi przed szkodą i po szkodzie staje się wyrocznią i zagmatwaniem z jakiego nie wyciągamy żadnych wniosków. " do artykułu Kiedy zacznę choć trochę wierzyć w polskich polityków...?.  (04/07/2018)
Remter:   "@Hamilton: Wszystko znajdzie swoje zaprzeczenie w prawie przyciągania … udowodnił to w odczuciu własnym Sokrates... nacisnął zbyt czułą strunę tych naprawiaczy , toteż stał się dla nich niebezpieczny … A dla boga karzącego za nieposłuszeństwo - mogła być satysfakcją śmierć … Dzisiaj żyjemy w podobnej sytuacji jak potomni Sokratesa , którzy z siebie czynili bogów - https://www.youtube.com/watch?v=g ..." do artykułu Jakie słowo Sokrates uważał za wolne ?.  (04/07/2018)
Remter:   "Znajdź mi w tym Sejmie i Senacie chociaż10 Polaków … i wymień ..." do artykułu Kiedy zacznę choć trochę wierzyć w polskich polityków...?.  (02/07/2018)
Remter:   "@kamil30: Oj ! powtarzasz brednie tych tworzących wielką Lechię z niczego... Wrzodem nazywam zdrajców ..." do artykułu Poziom kultury Polaków a kupa psa.  (02/07/2018)
Remter:   "Przeczytaj uważnie III cz. dziadów A. Mickiewicza - w niej ujrzysz charakterystykę społeczeństwa, jaka od ponad 400 lat się nie zmienia... i główny grzech zwany wrzodem ropiejącym na tyłku Polaka, jaki go toczy a on nie jest w stanie go wyrżnąć do zdrowej tkanki … Brednie piszesz bez zastanowienia … " do artykułu Poziom kultury Polaków a kupa psa.  (02/07/2018)
Remter:   "@Koriolan: Ten świat dąży do równoważni., Aby czuć wolność … należy strzec cnót naszej głębi, bo tylko wtedy staniemy się kamieniem oszlifowanym- drogocennym." do artykułu Jakie słowo Sokrates uważał za wolne ?.  (02/07/2018)
Remter:   Nowy artykuł Jakie słowo Sokrates uważał za wolne ?  (02/07/2018)
Remter:   Głos na artykuł Wszystko o nowych zmianach w składkach na ZUS  (30/06/2018)
Remter:   Głos na artykuł Kontrast  (30/06/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 16/09/2018
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 349.561
Wyświetlenia artykułów: 33.295
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 53.264
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2636
Komentarze: 6759
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska