Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiDzisiaj
Remter:   Głos na artykuł Mikrokwanty słowa  (2 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Remter:   Popularny artykuł: PiS i cywilizacja turańska...  (9 dni temu)
Remter:   "@Koriolan: Chrystus oznacza 'Pomazaniec' a więc skoro jesteś Chrystusem to chyba wiesz kto cię namaścił i na kogo ... to jakieś New Age praktykujesz ... ? " do artykułu Pokonanie lęku jest związane ze zrozumieniem....  (9 dni temu)
Remter:   "@Koriolan: Bajasz z tą miłością i zwodzisz nią umysły innych ! Jak człowiek brudny wewnątrz siebie może odczuwać subtelną duszę drugiego człowieka ? Przecież on nawet nie czuje jego wibracji ... Łatwo jest coś wypowiedzieć , lecz o wiele trudniej posmakować własne owoce na samym sobie ... " do artykułu Pokonanie lęku jest związane ze zrozumieniem....  (9 dni temu)
Remter:   "@Koriolan: Przyznasz, iż prawa winna kształtować Moralność, a ona osadzona jest w prawach miłości jednych istot do drugich ... lecz droga do tej miłości jest wąska . Wymaga od człowieka troski i odpowiedzialności w działaniu do drugich istot. Czym zatem jest świadomość ? Zrozumieniem dogłębnym Życia w jakich ono Prawach ma moc dbania o siebie i innych ... Dlatego świadomość 'jam jest' wymaga poznania . " do artykułu Pokonanie lęku jest związane ze zrozumieniem....  (9 dni temu)
Remter:   "@Koriolan: Ten świat nie jest iluzją ! Jak przyjmiesz go za iluzję to nic w nim nie dokonasz i żadnych zmian nie oczekuj... Czy ból to iluzja ? Ból wskazuje na organ chory - istniejący ..." do artykułu Polska dla rodaka w oczach Feliksa Konecznego.  (9 dni temu)
Remter:   "@Koriolan: Koneczny widział to , co wpływało na naród negatywnie, odbierało mu jego suwerenność w samostanowieniu o sobie samym. My dzisiaj nawet tego nie dostrzegamy - idziemy na oślep w waśniach i kłótniach o swoje ... tak jakby nikt obok nas nie miał takich samych potrzeb i pragnień... Na Urzędach zasiadają Ci , którym krzywdzenie drugiego człowieka przychodzi dość łatwo i nie przeszkadza . Mało tego , nazywają bezprawie - prawem .... a ja dodam bandyckim..." do artykułu Polska dla rodaka w oczach Feliksa Konecznego.  (9 dni temu)
Remter:   "@pasjonatpl: Jako ludzie bez wiedzy, która przywraca nam władzę nad samym sobą - widzimy jedynie niedobre skutki naszego zachowania, natomiast skąd ono wynika i kto na nie ma swój wpływ - tego już nie dostrzegamy. Co czyni w nas kanon wiary? Ja twierdzę, iż żadnym kanonem wiary nie udało się doprowadzić ludzkich społeczeństw do jedności, zgody, współdziałania. Zestawy nakazów moralnych, które rodz ..." do artykułu Polska dla rodaka w oczach Feliksa Konecznego.  (10 dni temu)
Remter:   Nowy artykuł Polska dla rodaka w oczach Feliksa Konecznego  (11 dni temu)
Remter:   Głos na artykuł "Niebieskie Źródła" nad Pilicą  (12 dni temu)
Remter:   Głos na artykuł Serce i Mózg  (12 dni temu)
Remter:   "Czy znasz znaczenie.. słowa Miłość? Ona nie jest tęsknotą.. Ona nie jest pożądaniem... Ona nie jest uzależnieniem... jak narkotyk.... Ona jest stanem trwania.. niezmiennym w swej istocie... Ona jest małżeństwem doskonałym: Rozumu i Serca.. Oboje nawzajem ze sobą umieją żyć w zgodzie.... Rozum kłania ..." do artykułu Serce i Mózg.  (12 dni temu)
Remter:   Nowy artykuł PiS i cywilizacja turańska...  (13 dni temu)
Remter:   Głos na artykuł Biada  (15 dni temu)
Remter:   "(...) I dudni, i stuka, łomocze i pędzi, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! (...) Do taktu turkoce i puka, i stuka to: Tak to to, tak to to, tak to to, tak to to. (...) Że pędzi, że wali, że bucha, buch? To para gorąca wprawiła to w ruch, (...) I koła turkocą, i puka, i stuka to: Tak to to tak, tak to to tak, tak to to ..." do artykułu Biada.  (15 dni temu)
Remter:   "@Koriolan: Kiedy zniknie EGO -znikniesz i TY ... wówczas niepotrzebna będzie ci już żadna świadomość.... EGO to BYT... a Bycie to świadomość własnego EGO... poprzez UMYSŁ Zewnętrzny jakim jest obdarowany nasz Świat... PRAWO MENTALIZMU... jest niezmienne... Rozum służy EGO a Rozumowi Umysł. Nie na próżno jest takie powiedzenie 'Bóg odbiera rozum' , co wówczas dzieje się w Tobie ?" do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (15 dni temu)
Remter:   Głos na artykuł Świadomość - moja klasyfikacja.  (15 dni temu)
Remter:   "Opisałeś jedynie stopnie rozpoznające i akceptowalne przez rozum zdarzeń, jakie odbierasz zewnętrznie. Dla mnie świadomość jest poznawaniem Umysłu naszego mentalnego Wszechświata poprzez nasz rozum. Kiedy rozum nasz zostanie uszkodzony wówczas nasza świadomość otaczającego nas świata zostaje na niskim poziomie. Dzisiaj toczy się walka o jego uszkodzenie i powrót do zwierzęcego trybu życia. " do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (15 dni temu)
Remter:   "@pokrzywiony: Bogami są ludzie ... i to oni pragną być ważni, bo wówczas czują władzę i moc nad innymi ... w tym przypadku konkretnym o którym napisałam, wchodzą konkretni ludzie ; http://www.himavanti.org/pl/c/mistrzowie Natomiast Jezus nie przedstawiał swoim życiem Boga ... tylko Ojca . To są dwa różne pojęcia ... " do artykułu Kolekcja "Złotych" Cytatów Alfreda Michalaka....  (15 dni temu)
Remter:   "@Felicjanna: No to powiedz , o którą sektę ci się rozchodzi ? " do artykułu Kolekcja "Złotych" Cytatów Alfreda Michalaka....  (15 dni temu)
Remter:   "@Felicjanna: https://www.youtube.com/watch?v=euaxb8KdmgI w tym linku jest wytłumaczenie czym dla człowieka są wartości ... te niezmienne , których nie da się zniszczyć ... Chociaż wytoczono tym wartościom wojnę totalną .." do artykułu Kolekcja "Złotych" Cytatów Alfreda Michalaka....  (15 dni temu)
Remter:   "Tylko w kondominium mogą istnieć sekty, które wręcz urągają własnymi poglądami narodowi polskiemu. Jak można przyjmować kulturę , która słynie z lenistwa i brudu... Michalakowi ktoś w głowie siano włożył a wyjął mózg . Każda sekta, by zaistnieć zaczyna od krytyki religii panującej na danym terenie ... a członkowie pomagają przewodnikom na pasożytniczy tryb życia przyciągając do sekty wciąż nowych członków . i " do artykułu Kolekcja "Złotych" Cytatów Alfreda Michalaka....  (15 dni temu)
Remter:   "Łatwo jest uogólniać i naśmiewać się z czegoś co nie istnieje ... Nie używaj nigdy słowa Polak skoro nim nie jesteś ! Od ponad 10 lat zniesiono rubrykę zapisu w urzędach taką jak narodowość ... natomiast obywatel to nie Polak . 75 % w rządzie i w sejmie to ludzie innej narodowości niż polska ... to samo na urzędach... Polski już nie ma ... jest kondominium europejskie o ustroju faszystowsk ..." do artykułu -Polacy -naród cacy?.  (15 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 336.185
Wyświetlenia artykułów: 20.689
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 49.973
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 2636
Komentarze: 6713
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska