Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   "To Ty jesteś człowieczku biedny wierząc w Boga - swojego wroga … posłuchaj https://www.youtube.com/watch?v=8BsjMTDepww" do artykułu Ułomny Bóg..  (30/01/2019)
Remter:   Głos na artykuł Emocje  (27/01/2019)
Remter:   Głos na artykuł Cisza  (27/01/2019)
Remter:   "@podobny: Dzięki za link. " do artykułu Styczeń 2019 w eioba.pl.  (26/01/2019)
Remter:   "@Koriolan: Wszyscy jedynie na siebie wpływamy, dlatego emocje nas w mowie rozsadzają, ducha nie zabijesz ani nie złamiesz, gdyż on jest zawartością Życia w Tobie. Jedynie czego nie wolno Ci czynić to panować nad drugim człowiekiem. " do artykułu Styczeń 2019 w eioba.pl.  (26/01/2019)
Remter:   "@Koriolan: Czy miłość jaką rzekomo żyjesz nie podpowiada Tobie , że wszelka krytyka utrudnia jej przepływ? .Nie szukaj we wszystkim krytycyzmu i tym sposobem nie stwarzaj broni psychologicznej do niszczenia i wytykania nawet nic nie znaczącego potknięcia jakie zauważysz. To jest tylko gra pozorów. Polecam http://www.eioba.pl/a/5bc4/krytyka-utrudnia-przeplyw-milosci" do artykułu Styczeń 2019 w eioba.pl.  (26/01/2019)
Remter:   "@podobny: Żelazo ostrzysz żelazem a człowieka - człowiekiem, Twoja zdolność mowy ma 'boską naturę'. Pozwala ona tworzyć porządek z chaosu. Jak również burzenia patologicznego porządku i zamieniania go w chaos gdy jest taka potrzeba. Nie umniejszaj zatem mocy Prawdy. Nie ma nic potężniejszego od niej. Aby móc prowadzić życie zgodne z Prawdą - musisz przestać obawiać się o tego konsekwencje. ..." do artykułu Styczeń 2019 w eioba.pl.  (26/01/2019)
Remter:   " @pokrzywiony: Regulamin - regulaminem, a na charakter człowieka składają się jego własne intencje. Od merytorycznej strony nie jest trudno odczytać intencje dla których postać pana kostka pojawiła się na Eioba . Ponieważ każdy art. jaki przeczytałam niesie jego własne przesłanie o nim samym, jak i schlebianiem tym, którzy podnoszą jego ego - och i ach. Ale do rzeczy ; to jest portal dla ludzi z d ..." do artykułu Styczeń 2019 w eioba.pl.  (26/01/2019)
Remter:   "Próżnia bez wyjścia … ? Rodziny na eioba ? To jakaś nowa jakość ? Na art. głosuje 4 Sadowskich i 1 Kostka . Takiej gry na eioba nie widziałam , a jestem tutaj już 10lat. To nie Fair. " do artykułu Styczeń 2019 w eioba.pl.  (25/01/2019)
Remter:   "@zakrawarski: No to inaczej … przyjmuję , że masy ludzkiej nie ma … bo nie może zaistnieć jedność w zróżnicowaniu, jedynie zrozumienie siebie nawzajem. Wojnę wywołują jednostki, natomiast rozkaz wykonują 'niewolnicy ' , którzy nie rozumieją tych jednostek. Wojny służą jednostkom , a nie ogółowi. Dlaczego zatem ogół ma być karcony ? Czy istnieje odpowiedzialność zbiorowa ? " do artykułu O wartości, zawiści - o tym i owym....  (25/01/2019)
Remter:   "@zakrawarski: I tak myśląc wrzucasz wszystkich do jednego wora , osądzając jednako... a człowiek jest każdy inny ,jest indywidualistą . Polecam ; https://www.youtube.com/watch?v=UxYblnsglbs&t=1s" do artykułu O wartości, zawiści - o tym i owym....  (25/01/2019)
Remter:   "@podobny: Wyszłam z tego , iż Życie kołem się toczy... czy to jest relatywizm ? Kaznodzieja ujął to w słowa 3,15 'Co istnieje to już było, co zaś ma być , to już zaistniało; a prawdziwy Bóg szuka tego, co jest ścigane'" do artykułu Nowa ? A może ta sama stara dyskryminacja?.  (25/01/2019)
Remter:   "@zakrawarski: Prawo Życia dotyczy jednostki... a nie masy ludzkiej. Wojny wywołują chłopcy w krótkich spodenkach . " do artykułu O wartości, zawiści - o tym i owym....  (25/01/2019)
Remter:   "@Koriolan: Bez scalonego ducha z Duchem , jaki zawiera Życie i pomaga przepływać Życiu przez Ciebie w stronę innych - niczego sam z siebie nie dokonasz. Nie posiadasz takiej mocy. Na etapie dzisiejszego rozwoju - uczymy się pozyskiwać zrozumienie siebie w innych .Każdy z nas spełnia ważną rolę w rozwoju świadomości Życia." do artykułu Nowa ? A może ta sama stara dyskryminacja?.  (25/01/2019)
Remter:   "@Koriolan: Nie wchodzę w teorie . Przetestuje je samo Życie ." do artykułu Los i jego korekcja.  (25/01/2019)
Remter:   "@Koriolan: Ludzie winni tworzyć społeczność między sobą wg odczuwania własnego ducha … Społeczność powstaje wówczas kiedy następuje odczuwanie poprzez ducha - samego siebie w drugim człowieku . Natomiast społeczeństwo to masa do kierowania i łatwa do zmanipulowania. Dlaczego ideologie są nastawione na hasła zrównoważonego rozwoju ? Zrównoważony rozwój to stagnacja bycia za życia... " do artykułu Nowa ? A może ta sama stara dyskryminacja?.  (25/01/2019)
Remter:   "@Koriolan: Ta teoria uczy posłuszeństwa poprzez nakazy i zakazy … to znaczy ona tresuje Twoje bycie i nie otwiera ducha na przestrzeń." do artykułu Los i jego korekcja.  (25/01/2019)
Remter:   "@Janusz Nitkiewicz: Odczuwanie radości wynika z naszych nawet malutkich osiągnięć. Odkrywanie samego siebie poprzez stosunek do zwierząt - daje nam czuć się człowiekiem panującym , nie mylić z zarządzającym . Słowo ' Pan' odnosi się do panowania. Na panowanie składają się osiągnięcia. Chociażby nawiązywanie kontaktu ze zwierzętami. Zwierzęta odczytują naszą mowę poprzez wibracje w głosie, patrzeni ..." do artykułu Nowa ? A może ta sama stara dyskryminacja?.  (25/01/2019)
Remter:   "@Koriolan: Słowo 'rewolucja' oznacza cofanie wsteczne. Czyli nie przerobienie ewolucji. Człowiek ma prawo w sobie skupić trzy etapy poznania samego siebie ; w JA , Jestem, w Mnie. Bo dopiero znając samego siebie możesz utrzymywać społeczność z innymi. " do artykułu Nowa ? A może ta sama stara dyskryminacja?.  (25/01/2019)
Remter:   "@Koriolan: Czy Życie Cię zmusza do posłuszeństwa teoriom ? Czy raczej strach i lęk ,jaki skrzywia myślenie ? Irina utożsamia się z tekstem , bazuje na wyuczonym wypada i nie wypada , co wolno a nie wolno... które ktoś inny jej podpowiada. Nie jest w stanie odczuć miłości zjednoczenia własnego ducha z Duchem jakim jest Życie. " do artykułu Los i jego korekcja.  (25/01/2019)
Remter:   Rekomendacja artykułu O wartości, zawiści - o tym i owym...  (25/01/2019)
Remter:   "Weszliśmy w trzeci i ostatni okres upodlenia, czyli pojawiła się tzw sztuczna inteligencja, a ją będzie trudno przebudzić do myślenia , bo ona nie posiada jego zdolności. Czarne kolory widzi za białe i odwrotnie. Jest bezsilna w skalaniu tych , których atakuje. Nie w drukowano w nią programu, który dałby odczucie tego, że jest się tym , co się wypowiada. Nie to co wchodzi w nas, ale to co wychodzi ..." do artykułu O wartości, zawiści - o tym i owym....  (25/01/2019)
Remter:   Głos na artykuł O wartości, zawiści - o tym i owym...  (25/01/2019)
Remter:   Popularny artykuł: Nowa ? A może ta sama stara dyskryminacja?  (25/01/2019)
Remter:   Głos na artykuł Los i jego korekcja  (24/01/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 20/06/2019
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 361.642
Wyświetlenia artykułów: 44.824
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 57.626
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2645
Komentarze: 6797
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska