Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   "@Hamilton Starszy: Wybacz , ale wyrosłam z polegania na partii i ich państwie ... Subiektywnie uważam każdą za przestępcę..." do artykułu Dobra wiadomość dla Polaków....  (19/09/2017)
Remter:   " @ Hamilton Starszy 'Tolerancja represywna' to uzasadnienie dominacji niewielkiej, świadomej swoich celów i dobrze zorganizowanej mniejszości nad rozbitym, upokorzonym, nie potrafiącym bronić własnego systemu wartości społeczeństwem. Esej pod takim tytułem napisał w 1965 r. ideolog Nowej Lewicy, niemiecki komunista Herbert Marcuse. Film omawia ten niezwykle ważny, a niemal nieznany tekst, ..." do artykułu Dobra wiadomość dla Polaków....  (19/09/2017)
Remter:   "Znajomość własnego Rodu... to poznanie całości swojego istnienia ... ale nie można tego czynić na portalach internetu... dlaczego ? Gdyż zdrajcy ojczyzny niszczą rody , które mogłyby stanąć im na drodze.... przejrzenie nazwisk szlachetnych ludzi daje wiele do myślenia.... pozostała ich garsteczka nie wymordowana ..." do artykułu Poznaj i spisz historię swojej rodziny cz. II.  (16/09/2017)
Remter:   Głos na artykuł Poznaj i spisz historię swojej rodziny cz. II  (16/09/2017)
Remter:   "Trybunał Narodowy wydał decyzję prawną na temat Konstytucji z 1997 r - http://trybunal-narodowy.pl/wp-content/uploads/2017/09/Rozporz%C4%85dzenie- Prezesa-Trybuna%C5%82u-Narodowego-z-dnia-6-wrze%C5%9Bnia-2.pdf - Wszystkie akty prawne po 1997 roku są nieważne i nie mają mocy prawnej. " do artykułu Dobra wiadomość dla Polaków....  (15/09/2017)
Remter:   Nowy artykuł Dobra wiadomość dla Polaków...  (15/09/2017)
Remter:   "W dniu 12.07.2017 zarejestrowano w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000686478 federację (związek stowarzyszeń) Trybunał Narodowy. On orzeknie prawo jakie zakreśli zdradę ... " do artykułu Co zrobić z Tuskiem, Bieńkowską, Thun et consortes?.  (15/09/2017)
Remter:   "@ducheioby: Dlatego przed Bogiem trzeba nauczyć się stać a nie działać..." do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (29/06/2017)
Remter:   "@ducheioby: A więc zachęcam do sprawdzenia ..." do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (29/06/2017)
Remter:   "@zakrawarski: Życie jest wszystkim czym jest Bóg.... a więc Jego tchnienie ożywia wszystko ku przejawianiu jego cech... Bóg jest wszystkim ... a więc kiedy umierasz oddajesz ostatnie Jego tchnienie.... Duch rządzi powietrzem... wiele razy ktoś powiedział ' nie każdemu duchowi wierzcie ... badajcie duchy.... To skład powietrza zawiera naszą długość życia i jego przejaw... " do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (29/06/2017)
Remter:   "@zakrawarski: Taki sam jaki mają ci, którzy dzisiejszego człowieka przekształcają ustanowionymi odgórnie prawami dot. poprawności i oczekują ukazania sovieticus - a. ... Chrześcijanie oczekują wyjścia z nich Jezusa na zewnątrz... o naturze samego Boga ... " do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (29/06/2017)
Remter:   "@ducheioby: Tak Bławatska biadoliła... iż człowiek jest doświadczeniem... i dopóki nie pozna zła to nie będzie wiedział co to zło ? Dlatego taki pluralizm w czynieniu zła i szkód ..." do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (28/06/2017)
Remter:   "@zakrawarski: Gdybyś znał termin „ontologia” jaki wywodzi się z dwóch słów greckich: on – byt oraz logos – nauka. Poprzednio na określenie nauki o tym, co istnieje, powszechnie używano terminu „metafizyka”, który narodził się w starożytnej Grecji, gdy Andronikos z Rodos porządkował dorobek naukowy Arystotelesa. Perspektywa, jaką zakreślają rozważania ontologiczne jest szeroka. Obej ..." do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (28/06/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Tak masz prawo siebie określać , lecz nie masz prawa własnych przekonań komuś narzucać... W każdym stadzie panuje porządek ... natomiast w państwach panuje kreacyjny populistyczny burdel, którego prawa potrafią strzec ... " do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (28/06/2017)
Remter:   "@ducheioby: Jest pan w stanie do X pokolenia wstecz wykazać linię rodową własną ? Wówczas pana DNA będzie zakodowane w genach tej linii...No i co ... że jest rok 2017 ... gdy etyka jest poniżej poziomu pokolenia żyjącego 50 lat temu ... a co dopiero powiedzieć gdzieś w przeszłości.... Kto nie zna przeszłości nie rozumie teraźniejszości ani nie ujrzy przyszłości... " do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (28/06/2017)
Remter:   "@ducheioby: Obywatelem Polski może zostać każdy.... lecz nie każdy może być zaliczony jako rodak ... myli pan rodzimowierstwo z fundamentem zaistnienia Słowian zwanych Lechitami.... ale to już historia zakazana ... " do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (28/06/2017)
Remter:   "@ducheioby: A więc warto to samemu w sobie rozszyfrować... kto za takimi ideologiami się ukrywa ... " do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (28/06/2017)
Remter:   "@ducheioby: Dlatego z każdej informacji winniśmy dla siebie wyciągać własne wnioski a nie cudze brać za swoje... jeżeli pan nie czuje ducha Słowian ... to trudno panu przypisać ich pochodzenie ... ja nie jestem zaskoczona niczym bo znam Prawa Natury, które szanuję i one wskazują co z danych logosów może wyniknąć... " do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (28/06/2017)
Remter:   Popularny artykuł: Protest byłych Świadków Jehowy ...  (28/06/2017)
Remter:   "@Szymon Bachir: Tak samo jak islam podbija dzisiaj i przejmuje Europę w swoje jarzmo ... tak katolicyzm uczynił to wtedy z Lechitami nadając im nazwę Polaka . Katolicyzm z siebie wyłonił ponad 20 tyś sekt, które z sobą walczą na różne sposoby wmawiając ludziom, iż są posłańcami od Boga. To jest przykład takiej walki nierozumnej .... tak jakby człowiek mógł się nawrócić po czyimś proteście ... Lech ..." do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (28/06/2017)
Remter:   "Tłumacze posłużyli się własnymi doktrynami aby bardziej uwiarygodnić swoje nauczanie. Pozdrawiam." do artykułu Kilka uwag do Przekładu Nowego Świata.  (25/06/2017)
Remter:   Głos na artykuł Kilka uwag do Przekładu Nowego Świata  (25/06/2017)
Remter:   "@Adam Szczepański: To, że ktoś opuścił szeregi ŚJ nie oznacza, iż dalej nie posługuje się naukami tego towarzystwa. Biblia jest na drugim miejscu po 'strażnicy'... Ciało natchnione 'siłą i mocą' (tak rozumiany Duch Święty- nie zawiera w sobie zasobu natury Boga ). Art. jest napisany przez ŚJ. a więc nie mam prawa w nim grzebać... dobrze, iż zwróciłeś na to uwagę. Nowy porządek świata przewiduje po ..." do artykułu Protest byłych Świadków Jehowy ....  (25/06/2017)
Remter:   "@zakrawarski:'Choćbyś wszystkie drogi przeszedł, nie dotrzesz do granic duszy; tak głęboki jest jej logos'[3], pisał Heraklit. Heraklit uznawał, że najbardziej fundamentalną cechą Natury jest jej zmienność. Przypisuje mu się powiedzenie Panta rhei - 'Wszystko płynie'. Stąd symbolem rzeczy jest ogień - nie dlatego, jakoby wszystko miało się fizycznie 'składać' z ognia, lecz dlatego, że cechą charak ..." do artykułu Unia Europejska jako naturalny proces łączenia się ludzkości.  (25/06/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 19/03/2019
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 357.186
Wyświetlenia artykułów: 40.394
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.285
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska