Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   Głos na artykuł Wykształciuchy  (16/05/2017)
Remter:   "A teraz to co napisałeś można podsumować jednym zdaniem ;'Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo...' ( Konfucjusz ) " do artykułu Wykształciuchy.  (16/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Pożyjemy... zobaczymy może finał.... lecz wątpię .... jeżeli nie można odpowiedzieć na pytanie ; dlaczego ta dziewczyna musiała umrzeć ? Chociaż można było ją uratować ... a nic w tej sprawie nie uczyniono... Dlaczego ją przyjmowały szpitale do takiego stanu nie przygotowane ? Dlaczego nie zawezwano psychiatry, który by wypowiedział się na temat jej zdrowia... ? Jest mataczenie ..." do artykułu Utracone zaufanie przed śmiercią ....  (16/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy Ten Lampart wie co mówi...on przestrzega w jakim kierunku idzie śledztwo... tak jak ongiś nieświadomie przestrzegła gazeta Wprost - Aleksandra Kwaśniewskiego, który w ostatniej chwili nie zgodził się na zeznania przed komisją badającą sprawę Dochnala... Żadne Biuro detektywistyczne nie działa poprzez reklamę... chyba, ze Rutkowski ... Nie dam sobie wmówić... iż musiała umrzeć ... ..." do artykułu Utracone zaufanie przed śmiercią ....  (15/05/2017)
Remter:   Nowy artykuł Utracone zaufanie przed śmiercią ...  (15/05/2017)
Remter:   "Rozum trudno pojmuje serce... jest analityczny i wtedy włącza się ... kiedy coś zna .... a kiedy nie zna - stoi jak wryty i nic nam nie podpowie... Potrzebuje wciąż programów... które przytula jak lecą ... i je później odrzuca na rzecz innych ... i tak wkoło Macieju... Rozum jest przetwornikiem w nas oddalonego od nas umysłu ... w zależności jak nauczyliśmy się odczytu zdarzeń z umysłu ... tak i r ..." do artykułu Trzecie prawo magii: uczucia rządzą rozumem.  (07/05/2017)
Remter:   Głos na artykuł Egzystencjalne gry gwiazd ciąg dalszy.  (06/05/2017)
Remter:   Głos na artykuł Pytania  (06/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Prowokować potrafisz... lecz to, co ja myślę - zachowuję dla siebie ... a w tym krótkim przesłaniu nigdzie takich stwierdzeń nie ma z moich ust... jest jedynie założenie ... jakiego tutaj nie udało się potwierdzić.." do artykułu Jeżeli to prawda....  (06/05/2017)
Remter:   "@_serpico_: Wiara ma moc niszczenia... i o tym nie wszyscy wiedzą ... " do artykułu Jeżeli to prawda....  (06/05/2017)
Remter:   "@BioRobot: Wiara w dobro zanika... staje się nieprzydatna... dzisiaj czym więcej jest się złym ...tym błogosławieństwo dopisuje... Pozdrawiam." do artykułu Jeżeli to prawda....  (06/05/2017)
Remter:   "Warto obejrzeć ; https://www.youtube.com/watch?v=gDB_9cl75DI " do artykułu Jeżeli to prawda....  (03/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: zgoda, dlatego w tyt. stoi 'jeżeli', toteż informacja jego znajduje się w patowym miejscu... kto zatem za tą informacją stoi ? Bo takiej informacji nie wymyśla zwykły człowiek... każda informacja służy jakiemuś działaniu. Sam fakt, iż wiele stacji ten temat poruszyło , nawet TVN w Uwadze i co ... cisza w eterze... niepojęte milczenie ... a przecież zarzuty padły w stronę wszelki ..." do artykułu Jeżeli to prawda....  (03/05/2017)
Remter:   "@_serpico_: Można nie wierzyć w przekaz ... ale nie można udowodnić temu człowiekowi kłamstwa... On znajduje się w podobnej sytuacji w jakiej był Jan Karski przed fotelem prezydenta USA ... obejrzyj jak został potraktowany za głoszoną prawdę ... https://www.youtube.com/watch?v=UgSX1moGcno" do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Dzięki za link" do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Dysze są czyszczone na bieżąco... natomiast kontrola co pół roku... to raczej powietrze... bo zanim podpali się ... to muszę czekać jak wylezie powietrze ... Takie r-ki płaciłam 10 lat temu ... u mnie m-c zamyka się w 59 zł .. " do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   "Nie interesują mnie porachunki tylko treści - jest ich już tak dużo, a nie ma żadnej na nie odpowiedzi od władz ... i to mnie dziwi.... cóż to za gra ? Gra opisująca makabrę dzieci i zero reakcji... " do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Miałam inny licznik i koszty były mniejsze ... teraz są o 70 % wyższe ... i to mnie interesuje a nie żadni politycy!" do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: W Łodzi masz 8,90 za m kw. mieszkania . Natomiast mam porównanie kosztów gazu . Na działce używam gazu z butli , który jest dwukrotnie tańszy w eksploatacji niż za te same pieniądze doprowadzany rurami. Mieszkam na 9 piętrze i wiem jak pracuje moja kuchnia na tym gazie ... strzela, gaśnie a nieraz smród wydala - dostawca PGNiG. I masz prosty r-k który potwierdza moje wyliczenia czynszu... ja płacę za 1/2 powierzchni tyle samo co ty ... a więc 2 x tyle z emerytury. " do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   "@_serpico_: Pieniądze na +500 się znajdą i nie tylko... machina podwyżek czynszu w lokalach komunalnych ruszyła pełną parą - sięgają one 25 % . Obecnie czynsz w nich wynosi już dwukrotną kwotę jaką płacą Ci co wykupili ... podwyżka gazu została tak zmanipulowana, iż żaden prywatny odbiorca się nie połapie i nie przeliczy... płaci się nie za metry tylko kalorie, a gaz coraz słabszej mocy wymaga wię ..." do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Jesteś taki silny i mądry to zdobądź się na obejrzenie tego filmu http://fundacjadobregopasterza.pl/wpisy/handel-dziecmi-trwa-najlepsze/ znajdziesz telefon na tej stronie ... zadzwoń i porozmawiaj ... to nie koty a myszy Ci po mózgu przejdą ... " do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   "@Dyl Sowizdrzał: Toż to mężczyzna wyznaje przeciw mężczyźnie... to mężczyźni też przechodzą menopauzę ?" do artykułu Jeżeli to prawda....  (02/05/2017)
Remter:   Nowy artykuł Jeżeli to prawda...  (02/05/2017)
Remter:   Głos na artykuł Sokrates  (16/04/2017)
Remter:   "Duch Sokratesa żyje w wielu ludziach żyjących prawdą ... " do artykułu Sokrates.  (16/04/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 15 godz. temu
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 357.254
Wyświetlenia artykułów: 40.462
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.330
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska