Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   Rekomendacja artykułu Serce psa. Przypadek z życia  (12/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł Serce psa. Przypadek z życia  (12/04/2017)
Remter:   "@Koriolan: System boi się mocy Człowieka ... bo ta moc go spali ... Czy zastanawiałeś się kiedyś nad słowami Piotra; 'teraźniejsze niebo jest przeznaczone na dzień Sądu i Ognia .. ' Co może oznaczać niebo ? " do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (11/04/2017)
Remter:   "@_serpico_: Chciałbyś z takiego przykładu skorzystać ? " do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (11/04/2017)
Remter:   " Serpico ;Czy lubisz być żebrakiem ?" do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (11/04/2017)
Remter:   "@Koriolan: Tak masz kapitalizm państwowy ...j Państwowy kapitalizm – pojęcie ekonomiczno-polityczne wykorzystywane w różnych znaczeniach przez liberałów oraz marksistów (przede wszystkim trockistów), a także przez niezależnych ekspertów. W swoim klasycznym znaczeniu kapitalizm państwowy oznaczał gospodarkę, w której kapitalistyczne stosunki produkcji, oparte na własności prywatnej, ..." do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (11/04/2017)
Remter:   "Komuna w UE umieszcza człowieka w manekinie na którym zawiesza takie szatki jakie ona uważa za prawidłowe... a on uważa je za swoje ... " do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (11/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Tylko ten człowiek (zwierzak) który widzi bramę ucieczki nie lęka się ... natomiast ten , który wchodzi w osaczenie bez drogi wyjścia ... miewa silne lęki..." do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Koriolan: Odzyskają wolną wole nieliczni... którzy będą nowym zaczynem ... Wolność nie znosi ani jednolitości, ani równości ... a tego nie wszyscy się wyrzekną .." do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Odpocznij... to jeszcze nie czas dla ciebie na kule kałasznikowa ..." do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Jako niewolnik możesz cieszyć się nawet z prawa do zjedzenia posiłku i to uznasz jako wolność a nie potrzebę... " do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Tak pieniądz jest towarem ... ale nie bilet płatniczy... kiedyś za pieniądz mogłeś w banku nabyć złoto ... a złoto to nie towar ? A teraz za ten bilet możesz jedynie pasożyta kupić ... " do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Janusz Nitkiewicz: Pieniądz już nie istnieje... to tylko chore porozumienie, że wyprodukowany papier zapewni dobrobyt ... a co będzie kiedy Ci co produkują dobrobyt nie przyjmą tego papieru za własny trud ? Izajasz opisuje taki stan ... Pozdrawiam." do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Ten kto pokochał dobrobyt własnych możliwości ... " do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Nie ja mam problem... ale Ty go masz ... z własną moralnością .. Przeczytaj Manifest Komunistyczny Marksa - można go jako pdf pobrać w Internecie. Jak poznasz prawdziwe pojęcie wolności... wówczas będziesz mógł się w ograniczonym zakresie realizować.... na ile ktoś na Tobie wymusi nauczenie produkcji dóbr ... bo z natury i mądrości zwierzaka 'robota to głupota'... " do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Janusz Nitkiewicz: Jako naród potrzebujemy dobrego Pasterza a nie Wodza... potrzebna jest nam nić Ariadny, aby wyjść z labiryntu zwanego marksizmem kulturowym ... Wolna wola kształtuje się w kulturze, jaką sama wyprodukuje..." do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: W tym zdaniu zawarłam coś co wydarzy się 23 kwietnia w Sejmie... Sejm zezwoli na zasiewy naszej ziemi ziarnem GMO... ziarno GMO nie nadaje się nawet jako karma dla zwierząt. Czyli zafunduje narodowi 'dobrobyt własny - śmierć w męczarniach' . I wszystko zależeć będzie od sumienia i wolnej woli rolnika... nie producenta żywności ... czy jeszcze będziemy mogli zasmakować zdrowej ży ..." do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (10/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy:: Mylisz się ... nie tworzę walki na słowa... a naturę , która nie zazna kierowania się wolną wolą opłaconą własnym trudem za który nabyła dobrobyt zowię zwierzęcą... bo tylko zwierzę kieruje się instynktem... i o tym dobrze wiedzieli myśliciele marksistowscy . Mogę mówić jedynie o systemie w Europie... bo tu żyję . Jest to system, którego nie uczą w szkole, ani nie wyjaśniają za ..." do artykułu Pytania na które odpowiedzi boi się system....  (09/04/2017)
Remter:   "Kubeł zimnej wody dla wizjonerów od Źródła ... era wodnika szykuje ...dla sympatyków Astralu... wierzysz w te brednie https://youtu.be/X2gKzTfqMus" do artykułu Kronika o ludziach i robotach.  (07/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł Kronika o ludziach i robotach  (07/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł Opowiem Ci bajkę...  (05/04/2017)
Remter:   "Faktycznie to inny de Mello .... ciort oni ci sami z jednego i tego samego Agregora czerpią swą jedność... " do artykułu Świadomość.  (05/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł Świadomość  (04/04/2017)
Remter:   "Coelho szukał alternatywy dla upadającej wiary w niewidzialnego Boga ... " do artykułu Świadomość.  (04/04/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 19/03/2019
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 357.237
Wyświetlenia artykułów: 40.445
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.323
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska