Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   "@zakrawarski: Ziemią mi matka a ojcem niebo ... nogami trzymam się ziemi a głowa chmurami spowita ... słońca się domaga ..." do artykułu Rozmowa między Ziemianinem i Niebianinem..  (04/04/2017)
Remter:   "Żadna religia nie posługuje się Biblią , a jeżeli już .. to tak ją tłumaczy , jak jej wygodnie ... dla jej nauk ją interpretować... żadna religia nie doprowadza do więzi z Bogiem poprzez modlitwę, gdyż modlitwa jest rozmową z Bogiem ... natomiast w modlitwach religijnych są zawarte życzenia ludzi, którzy mają diabła za skórą... Każda religia ma swoje dogmaty i doktryny, a one wykluczają m ..." do artykułu Świadomość.  (04/04/2017)
Remter:   " Tak postrzegam nieśmiertelność Sokratesa.." do artykułu Rozmowa między Ziemianinem i Niebianinem..  (04/04/2017)
Remter:   "Wspaniałym dodatkiem do past wszelakich może być zmiksowany sezam z oliwą wewnątrz... wielu potrawom nada nutę smaku do niepowtórzenia..." do artykułu Nowe smaki na Wielkanoc.  (04/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł Nowe smaki na Wielkanoc  (04/04/2017)
Remter:   "We własnej rodzinie nie potrafią ludzie własnych planów życiowych wdrażać .... a zaczną wdrażać globalne? " do artykułu Populizm.  (04/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł Rozmowa między Ziemianinem i Niebianinem.  (04/04/2017)
Remter:   "Żył ziemianin, który wszem zadawał jedno pytanie ... co to jest dobro? Jak, to w demokracji bywa... to, co motłoch w większości zatwierdzi i dobrem to nazwie... tak i w tym przypadku zadał cios śmiertelny ciału ... zapominając o wieczności Ducha ... który do dzisiaj o to samo pyta i odpowiedzi nie otrzymuje... Wstydzący się czynu lud ... pośmiertnie ozłocił jego usta ... po czym zrozumiał głęboki sens autorytetu jaki w głębi jestestwa Sokratesa przebywał. " do artykułu Rozmowa między Ziemianinem i Niebianinem..  (04/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł „Wolne Media” od 10 lat w internecie  (04/04/2017)
Remter:   "Wolne to nie znaczy nieodpowiedzialne... wolne od czego ? np. od kłamstwa ... ale winno to być wyraźnie zdefiniowane i poddane zbadaniu... " do artykułu „Wolne Media” od 10 lat w internecie.  (04/04/2017)
Remter:   "Czy warto walczyć ze swoimi słabościami ? Życie ma swoje prawa i zawsze samo o siebie zadba ..." do artykułu Podręcznik Wojownika Światła.  (03/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł Podręcznik Wojownika Światła  (03/04/2017)
Remter:   "Coelho wyobrażał sobie Boga własnego serca ... serca posłusznego głosowi własnego jestestwa ..." do artykułu Modlitwa Żaby.  (03/04/2017)
Remter:   Głos na artykuł Modlitwa Żaby  (03/04/2017)
Remter:   "Tutaj możemy posłuchać przesłania W. Koconia https://www.youtube.com/watch?v=3Je3r5ynKCw" do artykułu Wolność wyklucza jednolitość....  (02/04/2017)
Remter:   Nowy artykuł Wolność wyklucza jednolitość...  (02/04/2017)
Remter:   "Dopiero teraz spojrzałam na datę a to prima aprilis ! Udało się Hamiltonowi wykiwać ..." do artykułu Nowy właściciel Eioba.pl.  (01/04/2017)
Remter:   "A może tak wejścia na artykuł i komentarze pod nim stanowiły by ocenę popularności a nie głosiki 'życzliwych' wówczas i dopuszczano by światopogląd dla niepoprawnie myślących ... Popularność to nie to samo co ocena matematyczna ... i pobożne życzenia do spełnienia. O jedności decyduje jednaki duch, natomiast różnorodność buduje intelekt, który tą samą rzecz widzi w różnych ujęciach czasowych i przestrzennych." do artykułu Nowy właściciel Eioba.pl.  (01/04/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Czy Ty słyszysz samego siebie ? Przecież... jak masa zachowujesz się... kto nie myśli tak , jak Ty ... to musi być zepsuty przez byłych władców ... jacy byli be..be,,,be Rozwój polega na tym... iż to co mówimy dzisiaj... wcale nie musi oznaczać jutra... lecz to, co trwa tysiące lat - może stać się siłą przewodnią dla człowieka ( Prawa Kybaliona ). " do artykułu Wolność wyklucza równość....  (30/03/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Zapominasz o jednym, iż prawda może być jedynie subiektywna ... to samo fałsz jak i wolność... O prawdzie , wolności, czy też fałszu nie stanowią prawa ludzkie... lecz odczucie wewnętrzne ... " do artykułu Wolność wyklucza równość....  (30/03/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Tak - dąży w wielu tematach ... chociażby zrównania praw homo niepewnych ze statutem jaki posiada rodzina... a czyż motłoch dzisiaj nie stał się inteligencją okradając tych , którzy z pracy rąk żyli ? To że ktoś skończy studia i uzyska dyplom na poziomie szkoły zasadniczej z tyt magistra ... to jest inteligentem tego systemu... Inteligentnym można się stać ... lecz intelektu poprzez inteligencję się nie posiądzie ... to coś więcej niż Heglowska gadanina ... " do artykułu Wolność wyklucza równość....  (30/03/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: To są moje prawdy... a nie twoje... możesz je krytykować , podważać , oceniać a nawet dyskredytować ... masz wolność... daną ... lecz równości w tych dylematach nie osiągniesz ... w następnym arcie dowiesz się dlaczego ? " do artykułu Wolność wyklucza równość....  (30/03/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: To jest twój wybór ... " do artykułu Dlaczego Europa musi upaść ?.  (29/03/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Zgoda ... Człowiek nie potrzebuje władzy nad sobą ... potrzebuje mądrego kierownictwa , które pozwoli mu wyjść ze zwierzęcia ... " do artykułu Dlaczego Europa musi upaść ?.  (29/03/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: 'Wolę gdy ludzie popierają mnie ze strachu niż z przekonania. Przekonania są zmienne ... strach zawsze ten sam' - Józef Stalin Ot i masz przyczynę utrzymywania świata od wybuchu wojny nuklearnej... Problem jest odwieczny - kłamstwo, które skołtunia wszystkich ... " do artykułu Dlaczego Europa musi upaść ?.  (29/03/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 7 dni temu
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 357.366
Wyświetlenia artykułów: 40.574
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.387
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska