Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   "Bogowie tego systemu stwarzają z niemożliwego możliwe... i na tym polega ich boska mądrość w duraczeniu." do artykułu Młot na marksizm..  (04/07/2018)
Remter:   Głos na artykuł Młot na marksizm.  (04/07/2018)
Remter:   "Wyrośnij z wiary w ułomnego człowieka. Szkoda życia aby żyć utopijną nadzieją.... samemu sobie nie można zaufać a co dopiero innym... Bezsiła i biadolenie nad losem znów sprowadza na nas ten sam los... widać to po naszej historii … a powiedzenie Polak głupi przed szkodą i po szkodzie staje się wyrocznią i zagmatwaniem z jakiego nie wyciągamy żadnych wniosków. " do artykułu Kiedy zacznę choć trochę wierzyć w polskich polityków...?.  (04/07/2018)
Remter:   "@Hamilton: Wszystko znajdzie swoje zaprzeczenie w prawie przyciągania … udowodnił to w odczuciu własnym Sokrates... nacisnął zbyt czułą strunę tych naprawiaczy , toteż stał się dla nich niebezpieczny … A dla boga karzącego za nieposłuszeństwo - mogła być satysfakcją śmierć … Dzisiaj żyjemy w podobnej sytuacji jak potomni Sokratesa , którzy z siebie czynili bogów - https://www.youtube.com/watch?v=g ..." do artykułu Jakie słowo Sokrates uważał za wolne ?.  (04/07/2018)
Remter:   "Znajdź mi w tym Sejmie i Senacie chociaż10 Polaków … i wymień ..." do artykułu Kiedy zacznę choć trochę wierzyć w polskich polityków...?.  (02/07/2018)
Remter:   "@kamil30: Oj ! powtarzasz brednie tych tworzących wielką Lechię z niczego... Wrzodem nazywam zdrajców ..." do artykułu Poziom kultury Polaków a kupa psa.  (02/07/2018)
Remter:   "Przeczytaj uważnie III cz. dziadów A. Mickiewicza - w niej ujrzysz charakterystykę społeczeństwa, jaka od ponad 400 lat się nie zmienia... i główny grzech zwany wrzodem ropiejącym na tyłku Polaka, jaki go toczy a on nie jest w stanie go wyrżnąć do zdrowej tkanki … Brednie piszesz bez zastanowienia … " do artykułu Poziom kultury Polaków a kupa psa.  (02/07/2018)
Remter:   "@Koriolan: Ten świat dąży do równoważni., Aby czuć wolność … należy strzec cnót naszej głębi, bo tylko wtedy staniemy się kamieniem oszlifowanym- drogocennym." do artykułu Jakie słowo Sokrates uważał za wolne ?.  (02/07/2018)
Remter:   Nowy artykuł Jakie słowo Sokrates uważał za wolne ?  (02/07/2018)
Remter:   Głos na artykuł Wszystko o nowych zmianach w składkach na ZUS  (30/06/2018)
Remter:   Głos na artykuł Kontrast  (30/06/2018)
Remter:   "@Hamilton: Jest taki test , jaki nam podpowiada nasz etap w rozwoju świadomości http://teoriabinarnosci.piechnat.pl/?id=test Ja osiągnęłam trzeci wymiar i w nim się zawieram . Dlatego pana osąd mego wyrażania może być tak postrzegany... Mam wiele jeszcze do pokonania , bo mój wynik to 35% prawdy we własnym postrzeganiu rzeczywistości; 3. Materializm (od 28%) najwyższą ..." do artykułu Niebezpieczna ideologia....  (30/06/2018)
Remter:   "@podobny: Duży znak zapytania w tym miejscu stawiam do przemyślenia … chociażby przeanalizowanie idei okrągłego stołu króla Artura … czyżby nie wywodziło się z bredni o równości ? Tam gdzie lęk panuje - tam wolność nie istnieje... Tak, powielanie błędów jest naszą specjalnością. " do artykułu Niebezpieczna ideologia....  (30/06/2018)
Remter:   "@Koriolan: A czy człowiek nie posiada mocy w samym sobie przekształcać negatyw w pozytyw... ? Głębia człowieczego jestestwa jest tak czarna - mocno skrywana przez nas samych w swoim wnętrzu, jako nieuleczalny wrzód … dopóki będą nas karmić bajeczki złowrogiej wróżki - nie pokonamy siły grawitacji, wówczas odsłoni się przed nami moc potrzebna pokonać lęk przetrwania … https://www.youtube.com/watch? ..." do artykułu Niebezpieczna ideologia....  (30/06/2018)
Remter:   "'Gdy rozum śpi, budzą się demony'. I te demony pragną stwarzać nam własną rzeczywistość. Najczęściej jej biegun znajduje się na samym dole ciężko współpracujących z sobą wibracji. Posiadanie wiedzy dopóki nie towarzyszy mu jej ukazywaniu w działaniu, jest jak trzymanie kosztownych metali próżne i głupie. Wiedza tak, jak i bogactwo musi być używana. Prawo użycia jej jest uniwersalne - i ten, kto je ..." do artykułu Gombrowicza kompleksy świadomościowe (cz. I).  (30/06/2018)
Remter:   Popularny artykuł: Niebezpieczna ideologia...  (29/06/2018)
Remter:   "Odezwa Trybunału Narodowego skierowana do Kancelarii Rady Ministrów w części dot najbiedniejszych rodaków została wysłuchana , czyli decyzja dot działalności bez rejestracji pomoże samym zainteresowanym zadbać o własne utrzymanie . Informacja nt temat znajduje się pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=Qg1gW7ReL_A Jest to najbardziej oczekiwane podejście do problemu kilkuna ..." do artykułu Odezwa skierowana do Kancelarii Rady Ministrów ....  (29/06/2018)
Remter:   "@Hamilton: Wcale nie musisz się ze mną zgadzać - nie wymagam tego od nikogo. Każdy z nas jest inny i każdy odczuwa inaczej słowa do niego kierowane . I dlatego wszyscy , którzy pragną równości i zrozumienia - błądzą... " do artykułu Zagubione gniazda.  (28/06/2018)
Remter:   "@Hamilton: Według Arystotelesa , retoryka służy wynajdywaniu tego, co w mowie może mieć znaczenie przekonywujące. Niejednokrotnie w życiu mylimy kłamstwo z Prawdą … przypatrz się samemu sobie i odpowiedz czyje retoryki przekonywają Cię do skłócania z tymi , którzy inne mają doświadczanie rzeczywistości - niż to, które w dogmat prawa wciskają na siłę 'wielcy tego świata '" do artykułu Zagubione gniazda.  (28/06/2018)
Remter:   Głos na artykuł W cieniu Dobrej Zmiany  (28/06/2018)
Remter:   "Co nas zniszczy doszczętnie ? Odpowiedź jest prosta - znajomość retoryki języka. Słowo wypowiedziane może stwarzać, jak i burzyć. Filozofia języka oparła się o podział społeczeństwa poprzez skłócanie każdego, kto ma coś do powiedzenia ..." do artykułu Zagubione gniazda.  (28/06/2018)
Remter:   Głos na artykuł Zagubione gniazda  (28/06/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 19/03/2019
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 356.857
Wyświetlenia artykułów: 40.070
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.033
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska