Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   Głos na artykuł Pojmowania boga  (28/06/2018)
Remter:   "Bogowie to ludzie... pojąć ich intencje w naszym zniewalaniu to dział dla nielicznych... Jest takie powiedzenie ; bóg karze... i to człowiek zwany bogiem dokonuje kary na tym malutkim braciszku... Musimy wrócić do przeszłości dawnej … wówczas każdy znał to, kim jest w ciele... Mafia tego nie powie... bo by ją rozszarpano na strzępy..." do artykułu Pojmowania boga.  (28/06/2018)
Remter:   Głos na artykuł Świat spełnionych marzeń  (28/06/2018)
Remter:   Głos na artykuł To tylko mój punkt widzenia  (28/06/2018)
Remter:   "Witam ! Byłeś niewolnikiem ideologii , która nie podlegała krytyce... współczuję... " do artykułu To tylko mój punkt widzenia.  (28/06/2018)
Remter:   Nowy artykuł Niebezpieczna ideologia...  (28/06/2018)
Remter:   Popularny artykuł: Przykład niszczenia sumień ...  (27/06/2018)
Remter:   "@pokrzywiony: Witam... ktoś wypowiedział ; Zło dobrem zwyciężaj ! W tym przypadku to nie jest kwestia prawna ani polityczna tylko spór: co jest dobrem a co nim nie jest... jest to spór kulturalny... bo do kultury należy poszanowanie drugiego człowieka. Mistrz Kotarbiński nam się kłania , jako ojciec skuteczności w działaniu. Skuteczność działania, związana z osiągnięciem określonego wcześniej skut ..." do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (27/06/2018)
Remter:   "@SerpicoLightVersion: Jestem człowiekiem wolnym … a wolność kosztuje drogo... " do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (27/06/2018)
Remter:   "@Hamilton: Cyt. 1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. Prawo do własnego zdania nie oznacza zgody na łamanie prawa i nie jest ograniczeniem wolności drukarza. ' Chłopie coś Ty lewackiego wyciągnął. ..." do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (27/06/2018)
Remter:   "@Hamilton: Z tego co wiem drukarz nie był najemnym pracownikiem … był on właścicielem , a właściciel czy też przedsiębiorca ma prawo odmówić wykonania usługi ! Natomiast pozostali są na umowach wykonywania określonych prac , jakie państwo im zleca … i w ich przypadku pracodawca decyduje … a oni mogą się jedynie zwolnić i podjąć inną pracę … lecz karanie w przypadku nie wykonania plakatu jest narus ..." do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (26/06/2018)
Remter:   "@Hamilton: I znów mnie nie zrozumiałeś … pomyślę... iż piekarz upiekł zakalca i nie chce z dobroci go sprzedać … Wyrzucona już więcej nie przyjdę... lecz wyrzucającego jest restauracja i ma prawo decydować komu będzie usługiwał, a ja nie mogę go zmuszać do własnego towarzystwa. Daj innym prawo decydowania o usługach , jakie pragniesz od nich otrzymać... za pragnienia odpowiadamy sami … Drukarz mia ..." do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (26/06/2018)
Remter:   "TREŚĆ PETYCJI Szanowny Panie Przewodniczący, Chcę wyrazić wdzięczność i radość z powodu przyjęcia przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji Senatu RP decyzji o podjęciu prac nad zmianą pochodzących z PRL przepisów ograniczających wolność sumienia i wyznania. Mam nadzieję, że uda się ostatecznie zmienić przepisy, które pozwalają na łamanie sumień. W ..." do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (26/06/2018)
Remter:   "Dzięki za opinie , lecz odpowiedź co to jest sumienie ? Jest prosta - jest to hamulec , jaki ma prawo zadziałać w momencie przekroczenia granicy, jaką stanowi każdy z nas dla samego siebie. Przekraczanie tej granicy poprzez ustanawianie praw , jakie mogą nas oskarżać i narzucać kary za niewykonanie czegoś , czego nie chcemy wykonać, aby się nie babrać w gównie LGTB - jest niczym innym jak barbarzy ..." do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (26/06/2018)
Remter:   "Każdy człowiek posiada własne sumienie , jakie wymaga od niego kierowania się prawem moralnym w życiu … dlatego ważne są podpisy pod petycją http://www.wobroniesumienia.pl/?pod=pisz " do artykułu Przykład niszczenia sumień ....  (24/06/2018)
Remter:   Nowy artykuł Przykład niszczenia sumień ...  (24/06/2018)
Remter:   "@Koriolan: Ja się spalam sama w sobie ... wypalana światłem wewnętrznym od Ducha poddając świadomie własną wolę Temu, który mnie stwarza , inaczej... żyję w zgodzie ze swoim duchem ... " do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (20/05/2018)
Remter:   "@Koriolan: To inni pomagają nam zrozumieć; kim dla nich jesteśmy i jak oni zgodnie ze swoją wiedzą nas odbierają ... czym wyższych wibracji połączysz w sobie ... to te z poziomu 'dołu' (egoizmu) nie będą dawały znać o sobie..." do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (20/05/2018)
Remter:   "@podobny: Rozumem pojmując dwubiegunowość zaczniesz szufladkować słowa. Natomiast dwubiegunowość jest odczuciem w Tobie wszystkiego co Cię otacza .... i zrozumienie tego odczucia pozwala zmienić lub dalej brnąć w tą wibrację życia ... Człowiek od rośliny czymś się różni... co go zobowiązuje do pewnych zachowań i przeżyć wynikających z nich." do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (20/05/2018)
Remter:   Rekomendacja artykułu Buduję sobie kopuły  (18/05/2018)
Remter:   Głos na artykuł Buduję sobie kopuły  (18/05/2018)
Remter:   "@Koriolan: Życie jest wibracją ..." do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (18/05/2018)
Remter:   "@Koriolan: Czy Duchowi potrzebny jest węch ?" do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (18/05/2018)
Remter:   "@Koriolan: Prawo dwubiegunowości dotyczy Twoich własnych wibracji życia i wyraźnie podpowiada, na jakim etapie rozwoju się znajdujesz. Jeżeli czujesz się licho , to możesz sam dzięki wolnej woli to zmienić..." do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (18/05/2018)
Remter:   "@Koriolan: Czy możesz o sobie powiedzieć, że to Ty wszystko stworzyłeś i Twój Duch przebywa w tym wszystkim ?" do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (18/05/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 19/03/2019
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 356.858
Wyświetlenia artykułów: 40.071
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.033
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska