Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   "@podobny: Prawo biegunowości nie jest analogią ying i yan. Prawda jest wkomponowana w Twoją wiedzę od praktycznej strony doświadczeń - zawsze jest subiektywna - obiektywna jest wiara. Nie muszę poznawać przeciwieństw, kiedy czuję wibrację spokoju i ukojenia. Drzewo życia nie zawiera ani dobra ani zła... natomiast ta filozofia , jaką Ty tworzysz pochodzi z drzewa poznania dobra i zła, z którego owoc zjadła Ewa. " do artykułu Znaczenie wyrazu "Wszystko" w rozumieniu jedności....  (18/05/2018)
Remter:   "@pokrzywiony: Ma za zadanie zduraczyć i zawładnąć własną manipulacją... tak to uziemia zwłaszcza mężczyzn, którzy z natury są wzrokowcami... pozdrawiam..." do artykułu Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności....  (17/05/2018)
Remter:   "@Koriolan: W następnym arcie poruszę ten temat... pozdrawiam." do artykułu Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności....  (17/05/2018)
Remter:   "@podobny: Ok. Uczę się chodzić... nie liczę lat, bo moim zdaniem dla mnie czas zatrzymał się ... mam wiele pasji, jakie mnie utrzymują w radości. " do artykułu Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności....  (17/05/2018)
Remter:   "@Koriolan: 'Jam jest' - jaki obraz widzisz?" do artykułu Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności....  (16/05/2018)
Remter:   "@podobny: Takie obrazy przesyła mózg a nie siatkówka oka. W jednym z moich wierszy napisałam; 'zamykam oczy i widzę'. To one pozwalają nam kreować siebie, o ile pozwoli na to - nasz wybór świadomości potrzebny do ucieleśnienia słów w nich ukrytych (obrazach). " do artykułu Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności....  (16/05/2018)
Remter:   Głos na artykuł Bezimienna moc  (15/05/2018)
Remter:   "@podobny: Czy - zanim pomyślisz - wiesz o czym będziesz myślała? W kreacji muszę, gdyż głównym składnikiem myśli są obrazy percepcyjne o różnych modalnościach zmysłowych, np. słuchowe, wzrokowe, węchowe, smakowe, które odpowiadają przedmiotom, procesom zachodzącym z udziałem przedmiotów lub odpowiadającym im słowom. Tworzone reprezentacje percepcyjne są topograficznie zorganizowane ..." do artykułu Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności....  (15/05/2018)
Remter:   Obserwuje użytkownika: podobny  (14/05/2018)
Remter:   "Dlaczego istnieją w Polsce choroby ustanowione prawem ? https://www.youtube.com/watch?v=T-Va2xDO384" do artykułu Stanowisko samorządu w sprawie obowiązkowych szczepień...  (30/12/2017)
Remter:   "Dlaczego Polak ma być poddany eutanazji ? https://www.youtube.com/watch?v=Xt55cHtkxyw" do artykułu Stanowisko samorządu w sprawie obowiązkowych szczepień...  (27/12/2017)
Remter:   Głos na artykuł Strajkujące dzieci na ulicach wielkiego miasta  (23/12/2017)
Remter:   Nowy artykuł Duchowe Słońce .. Trzeciego Czasu...  (23/12/2017)
Remter:   "@Koriolan: Każdy z nas widzi tylko cząstkowo , jak unieszkodliwić pasożyta ... Dzieckiem Banksterów są Korporacje , to one przejmują w niewolę całe narody , uniemożliwiając im rozwój bez ich dojenia ... To marionetki zasiadające przez ostatnie 30 lat w rządzie urządziły nas na cacy ... należą do mafii ,jaka w Magdalence podała sobie łapę i się porozumiała ... Wierzę w prawo siewu i zbioru, iż ono zadziała w obronie istnienia tych maluczkich na tej planecie ... " do artykułu Polska mocarstwem finansowym.  (21/12/2017)
Remter:   "W środę w Łodzi odbyła się pikieta i przesłuchanie dr Huberta Czerniaka przez Izbę Lekarską. Ludzi było około 500 osób. Komisja wyznaczyła kolejne przesłuchanie na 31 stycznia 2018 roku o godz 16. Walka trwa o zatrzymanie zakazów leczenia tylko dlatego, że mówi się prawdę o korupcji w medycynie farmaceutycznej. Linki do odbytej pikiety i rozmowa z doktorem: ..." do artykułu Stanowisko samorządu w sprawie obowiązkowych szczepień...  (21/12/2017)
Remter:   "@Hannibal_Lecter: Dane są po to aby duraczyć malutkich... natomiast te dane nie przekładają się na dobrobyt narodu ... Ci co wypracowują ten dobrobyt zostają jego pozbawieni przez patologię waluty .... bardzo dobrze wyjaśnia ten proces Konferencja jaka odbyła się we Wrocławiu , na której szczegółowo omówiono patologię Euro. Ekonomia nie jest prostym tematem ...aby wytłumaczyć jej modele i podstawy ..." do artykułu Polska mocarstwem finansowym.  (21/12/2017)
Remter:   Głos na artykuł Gotyckie kościoły na wschód od Wisły  (20/12/2017)
Remter:   "@Hannibal_Lecter: Coś dla dorosłych ... takich jak TY.... https://www.youtube.com/watch?v=FRd1G68PN3k" do artykułu Polska mocarstwem finansowym.  (20/12/2017)
Remter:   "@Koriolan: Jest jedna - nauczenie się żyć bez kredytu , wówczas odzyska się wolność finansową . Naszym dobrobytem niebawem będą umiejętności, jakie będą potrzebne do przetrwania. " do artykułu Polska mocarstwem finansowym.  (20/12/2017)
Remter:   "@Hannibal_Lecter: To nie jest link dla znawców żydowsko-lichwiarskiej ekonomii opartej na zysku i lichwie, która nie ma nic wspólnego z fizyczną ekonomią ani z prawem naturalnym. Skoro czegoś nie możesz zrozumieć ,to lepiej poznaj , to co Polak pragnie przekazać rodakom. Mieszka w Stanach Zjednoczonych i ze zdobytej wiedzy potrafi utrzymać siebie i rodzinę ... " do artykułu Polska mocarstwem finansowym.  (20/12/2017)
Remter:   "Polecam ten portal ,który wiele wyjaśnia https://nidpi.pl/ ... " do artykułu Polska mocarstwem finansowym.  (20/12/2017)
Remter:   "Przyznam, że nie wiedziałam o panujących związkach pomiędzy Izbą Lekarską, a policją i komornikiem. Do tej pory takie możliwości miały banki. Omijały sądy i kierowały sprawę do komornika. Obecnie wychodzi na jaw ten sam mechanizm przydzielony Izbie Lekarskiej. Jest to państwowy organ, reprezentujący korporacje farmaceutyczne. Przypomnę, że dzisiaj jest protest przec ..." do artykułu Stanowisko samorządu w sprawie obowiązkowych szczepień...  (20/12/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 19/03/2019
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 356.820
Wyświetlenia artykułów: 40.029
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.007
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska