Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   Nowy artykuł Polska mocarstwem finansowym  (20/12/2017)
Remter:   Głos na artykuł Epoka nauki a pojęcie śmierci  (19/12/2017)
Remter:   Popularny artykuł: PiS i cywilizacja turańska...  (09/12/2017)
Remter:   "@Koriolan: Chrystus oznacza 'Pomazaniec' a więc skoro jesteś Chrystusem to chyba wiesz kto cię namaścił i na kogo ... to jakieś New Age praktykujesz ... ? " do artykułu Pokonanie lęku jest związane ze zrozumieniem....  (09/12/2017)
Remter:   "@Koriolan: Bajasz z tą miłością i zwodzisz nią umysły innych ! Jak człowiek brudny wewnątrz siebie może odczuwać subtelną duszę drugiego człowieka ? Przecież on nawet nie czuje jego wibracji ... Łatwo jest coś wypowiedzieć , lecz o wiele trudniej posmakować własne owoce na samym sobie ... " do artykułu Pokonanie lęku jest związane ze zrozumieniem....  (09/12/2017)
Remter:   "@Koriolan: Przyznasz, iż prawa winna kształtować Moralność, a ona osadzona jest w prawach miłości jednych istot do drugich ... lecz droga do tej miłości jest wąska . Wymaga od człowieka troski i odpowiedzialności w działaniu do drugich istot. Czym zatem jest świadomość ? Zrozumieniem dogłębnym Życia w jakich ono Prawach ma moc dbania o siebie i innych ... Dlatego świadomość 'jam jest' wymaga poznania . " do artykułu Pokonanie lęku jest związane ze zrozumieniem....  (09/12/2017)
Remter:   "@Koriolan: Ten świat nie jest iluzją ! Jak przyjmiesz go za iluzję to nic w nim nie dokonasz i żadnych zmian nie oczekuj... Czy ból to iluzja ? Ból wskazuje na organ chory - istniejący ..." do artykułu Polska dla rodaka w oczach Feliksa Konecznego.  (09/12/2017)
Remter:   "@Koriolan: Koneczny widział to , co wpływało na naród negatywnie, odbierało mu jego suwerenność w samostanowieniu o sobie samym. My dzisiaj nawet tego nie dostrzegamy - idziemy na oślep w waśniach i kłótniach o swoje ... tak jakby nikt obok nas nie miał takich samych potrzeb i pragnień... Na Urzędach zasiadają Ci , którym krzywdzenie drugiego człowieka przychodzi dość łatwo i nie przeszkadza . Mało tego , nazywają bezprawie - prawem .... a ja dodam bandyckim..." do artykułu Polska dla rodaka w oczach Feliksa Konecznego.  (09/12/2017)
Remter:   "@pasjonatpl: Jako ludzie bez wiedzy, która przywraca nam władzę nad samym sobą - widzimy jedynie niedobre skutki naszego zachowania, natomiast skąd ono wynika i kto na nie ma swój wpływ - tego już nie dostrzegamy. Co czyni w nas kanon wiary? Ja twierdzę, iż żadnym kanonem wiary nie udało się doprowadzić ludzkich społeczeństw do jedności, zgody, współdziałania. Zestawy nakazów moralnych, które rodz ..." do artykułu Polska dla rodaka w oczach Feliksa Konecznego.  (09/12/2017)
Remter:   Nowy artykuł Polska dla rodaka w oczach Feliksa Konecznego  (07/12/2017)
Remter:   Głos na artykuł "Niebieskie Źródła" nad Pilicą  (07/12/2017)
Remter:   Nowy artykuł PiS i cywilizacja turańska...  (06/12/2017)
Remter:   Głos na artykuł Biada  (04/12/2017)
Remter:   "(...) I dudni, i stuka, łomocze i pędzi, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! (...) Do taktu turkoce i puka, i stuka to: Tak to to, tak to to, tak to to, tak to to. (...) Że pędzi, że wali, że bucha, buch? To para gorąca wprawiła to w ruch, (...) I koła turkocą, i puka, i stuka to: Tak to to tak, tak to to tak, tak to to ..." do artykułu Biada.  (04/12/2017)
Remter:   "@Koriolan: Kiedy zniknie EGO -znikniesz i TY ... wówczas niepotrzebna będzie ci już żadna świadomość.... EGO to BYT... a Bycie to świadomość własnego EGO... poprzez UMYSŁ Zewnętrzny jakim jest obdarowany nasz Świat... PRAWO MENTALIZMU... jest niezmienne... Rozum służy EGO a Rozumowi Umysł. Nie na próżno jest takie powiedzenie 'Bóg odbiera rozum' , co wówczas dzieje się w Tobie ?" do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (03/12/2017)
Remter:   Głos na artykuł Świadomość - moja klasyfikacja.  (03/12/2017)
Remter:   "Opisałeś jedynie stopnie rozpoznające i akceptowalne przez rozum zdarzeń, jakie odbierasz zewnętrznie. Dla mnie świadomość jest poznawaniem Umysłu naszego mentalnego Wszechświata poprzez nasz rozum. Kiedy rozum nasz zostanie uszkodzony wówczas nasza świadomość otaczającego nas świata zostaje na niskim poziomie. Dzisiaj toczy się walka o jego uszkodzenie i powrót do zwierzęcego trybu życia. " do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (03/12/2017)
Remter:   "@pokrzywiony: Bogami są ludzie ... i to oni pragną być ważni, bo wówczas czują władzę i moc nad innymi ... w tym przypadku konkretnym o którym napisałam, wchodzą konkretni ludzie ; http://www.himavanti.org/pl/c/mistrzowie Natomiast Jezus nie przedstawiał swoim życiem Boga ... tylko Ojca . To są dwa różne pojęcia ... " do artykułu Kolekcja "Złotych" Cytatów Alfreda Michalaka....  (03/12/2017)
Remter:   "@Felicjanna: No to powiedz , o którą sektę ci się rozchodzi ? " do artykułu Kolekcja "Złotych" Cytatów Alfreda Michalaka....  (03/12/2017)
Remter:   "@Felicjanna: https://www.youtube.com/watch?v=euaxb8KdmgI w tym linku jest wytłumaczenie czym dla człowieka są wartości ... te niezmienne , których nie da się zniszczyć ... Chociaż wytoczono tym wartościom wojnę totalną .." do artykułu Kolekcja "Złotych" Cytatów Alfreda Michalaka....  (03/12/2017)
Remter:   "Tylko w kondominium mogą istnieć sekty, które wręcz urągają własnymi poglądami narodowi polskiemu. Jak można przyjmować kulturę , która słynie z lenistwa i brudu... Michalakowi ktoś w głowie siano włożył a wyjął mózg . Każda sekta, by zaistnieć zaczyna od krytyki religii panującej na danym terenie ... a członkowie pomagają przewodnikom na pasożytniczy tryb życia przyciągając do sekty wciąż nowych członków . i " do artykułu Kolekcja "Złotych" Cytatów Alfreda Michalaka....  (03/12/2017)
Remter:   Głos na artykuł Konewka, schron kolejowy  (02/12/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 19/03/2019
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 356.852
Wyświetlenia artykułów: 40.065
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.031
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska