Login lub e-mail Hasło   

Remter

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo..." ( Konfucjusz )

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa. więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Remter:   "@Hamilton Starszy: Pułapka duraczenia rozwija się w tempie przyspieszonym to prawda... lecz Duch człowieka jest w stanie odbywać podróże w tył i przód - by zrozumieć przez doświadczenie - rzeczywistość go otaczającą. " do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (25/11/2017)
Remter:   "@gwoli_scislosci: Prawda. Wachman Nee jeden werset czytał 100 razy aby wyrazy zamienić w słowa a słowami przywołać Ducha , który mu wszystko objaśnił... jego pragnienie poznania Biblii było tak silne ... a był to Chińczyk ... Tobie będzie o wiele łatwiej ... spróbuj ... " do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (25/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Kierujesz się kunsztem iluzji jakoby technologia zastosowana w życiu w XXI wieku znaczyła więcej dla człowieka niż porozumienie między ludźmi ... Czas na powrót do przeszłości da powrót do wyjścia z pułapki ... " do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (25/11/2017)
Remter:   "@gwoli_scislosci: Te wersety Biblijne rozjaśnią więcej ; 1 Moj. 1:3-5 (BW) 3. I rzekł Bóg: Niech stanie się światłość. I stała się światłość. 5. I nazwał Bóg światłość dniem, a ciemność nazwał nocą. Ps. 27:1 1.Dawidowy. Pan światłością moją i zbawieniem moim: Kogóż bać się będę? Pan ochroną życia mego: Kogóż mam się lękać? Izaj. 60:19 19. … ..." do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (25/11/2017)
Remter:   "link winien być ten https://www.youtube.com/watch?v=gE8RVb5sSVc" do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (25/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Tak - plus dla Ciebie za odgadnięcie myśli mojej ... Moje zainteresowania wciąż dotyczą komunikacji słownej, która istniała przed słowem pisanym. Apostoł Jan napisał o Słowie pewną prawdę , iż Słowo w rozumowaniu człowieka stało się bogiem i tak było do pewnego okresu ... dopóki nie pojawili się mistrzowie od posługiwania się słowem w sposób irracjonalny , dopasowując je do speł ..." do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (25/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Krótko mówiąc jedno bez drugiego nie istnieje... Natomiast Sedes bez bakelitu może zaistnieć jako Drewniany... Na tym polega biegunowość naszego odczuwania i czucia ... " do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (25/11/2017)
Remter:   "@gwoli_scislosci: Życie nasze jest doświadczaniem akcji i reakcji, toteż w grę wchodzą odczucia i uczucia trawione zmysłami. Całość zamyka wibracja. Ona jednak zależy od intencji w jakiej toczy się akcja i reakcja ... Prawdę odsłania intencja ... bo tylko ona daje jej życie. W życiu ciekawa jest jedynie Prawda ... Życie w Prawdzie to dar jasnowidzenia ... I tylko on może zmienić sytuację ..." do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (25/11/2017)
Remter:   Popularny artykuł: Deklaracja warszawska – Podpisz !  (24/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Ty się nie czujesz wolny... bo wolny człowiek pozwala innym na wolne wybory... a Ty każdego wolnego człowieka atakujesz ... JESTEŚ GŁUPIO ODWAŻNY ... a to nie to samo.." do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (23/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Nie jesteś na bieżąco, od czipowania odejdą ... lepsze efekty przyniesie nanotechnika ... " do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (23/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Cyborg dostrzega tylko to , co chce ! Ślepo wierzy we wszystko... nie wie co to wolność i nietykalność osobista , jest nierozłącznie związany z masą a masę można ugniatać, jak materiał potrzebny do rzeźby... nie postrzega swojego zniewolenia we własnej twórczości.. jest producentem i odbiorcą jednej nacji - korporacji.. i to ona czerpiąc z niego zyski za wynalazek kodu na opakow ..." do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (23/11/2017)
Remter:   "https://bip.kprm.gov.pl/kpr/form/r2416,Projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o- zapobieganiu-oraz-zwalczaniu-zakazen-i-chorob-.html to jest projekt aktu zniewolenia obywatela polskiego ... dla mnie jest to kryminalny akt pozwalający na zniszczenie narodu ! " do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (22/11/2017)
Remter:   "Do końca listopada trwa dyskusja nt przygotowanego przez rząd przymusu szczepień ... Jeszcze jest czas aby zatrzymać zniewolenie mózgu poprzez nie ... w nich zostaną wprowadzone nano - cząstki aby móc zmieniać zachowania ludzkie ... https://www.youtube.com/watch?v=Hy3N6HBcfzY Rząd szykuje nam terror szczepionkowy w postaci obowiązkowych szczepień dla wszystkich: od noworodków począw ..." do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (22/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: W twoim przypadku już nic nie pomoże ... nawet gorąca sauna za uszy do góry nie pomoże usunąć detoxu z ciała... dlatego szczepionka zakonserwuje Twoją szatę i przygotuje na zejście ... Ja jestem przeciwna przymusowi... a nie szczepionkom... ! A ten przymus zostanie ustanowiony w Sejmie po konsultacjach do końca listopada 2017r Cała walka toczy się o twój mózg ... https://www.youtube.com/watch?v=Hy3N6HBcfzY " do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (22/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: Epidemie powstają z brudu i z nędzy ! A bakterie jakie atakują człowieka to bakterie powstające z brudu ... wystarczy na nie witamina C , mydło i gorąca woda do kąpieli ... A nie rtęć i aluminium do niszczenia kory mózgowej ... " do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (22/11/2017)
Remter:   "@Hamilton Starszy: https://www.youtube.com/watch?v=inTMUwjzZAM" do artykułu Deklaracja warszawska – Podpisz !.  (22/11/2017)
Remter:   "@podobny: Człowiek zagubił się w brudnym astralu, tworząc własne brednie , polegając na człowieku " do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (22/11/2017)
Remter:   "@podobny: Prawda obiektywna , jaką odkrywał Platon wymagała argumentów... odkrywał je w sferze astralnych powiazań dialektycznych... jakimi rządzi się Prawo Dwubiegunowości ... Zatem czy jest możliwe zdystansowanie się od sfery astralnej ? Tak, myślę że to jest możliwe. I to jest też powodem, dla którego pragnę zgłębiać ten delikatny temat. To, czy można się zdystansować od dialektycznej ..." do artykułu Przyjęcie prawdy - odbiera złudzenie fałszu...  (22/11/2017)
Remter:   Nowy artykuł Deklaracja warszawska – Podpisz !  (21/11/2017)
Remter:   "@geb: To jesteś pod wpływem ciemnej strony mocy.... niedługo będziesz lewitować wraz z Lucyperem... " do artykułu Odrzućmy Stary Testament.  (06/10/2017)
Remter:   " Szanowni Państwo, ogromnie niepokoi mnie treść Komentarza Ogólnego nr 36, który Komitet Praw Człowieka przedstawił w odniesieniu art. 6 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych. Projekt Komentarza jest sprzeczny z prawem międzynarodowym i forsuje nieznane mu „prawo” do aborcji. Tymczasem: państwa ONZ na konferencji w Kairze w 1994 r. jednomyślnie zobo ..." do artykułu Do czego zmierza Komitet Praw Człowieka przy ONZ....  (01/10/2017)
Remter:   "Odrzucając Stary Testament - odrzucasz wiedzę nt wypaczeń i ich pokonywania... Fakt , iż ta wiedza niejednokrotnie przez religiantów została zmieniana... lepiej pozbądź się wiary, która zamyka Twój rozwój i obserwację z pozycji wiedzy... To dzięki wierze Ci źli przewodnicy prowadzą Cię do nędzy zarówno fizycznej , jak i duchowej ... Biblia a szczególnie Stary Testament - demaskuje ich okazałość w pełni.... odkrywa ich hipokryzję w prowadzonych kłótniach i sprzeczkach... " do artykułu Odrzućmy Stary Testament.  (01/10/2017)
Remter:   Odrzuca artykuł Odrzućmy Stary Testament  (01/10/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: remter
Ranga:
Ost. logowanie: 19/03/2019
Zarejestrowano: 21/12/2010

Statystyki
Punkty: 356.820
Wyświetlenia artykułów: 40.033
Obserwujący użytkownicy: 43
Odwiedziny profilu: 55.009
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2648
Komentarze: 6800
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska