Login lub e-mail Hasło   

albertlink
Wcześniejsze wpisy
albertlink:   "Nie pamiętam dokładnie, ale chyba po ostatniej powodzi wpadł mi w ręce raport jakiegoś naukowca, który - na przykładzie Niemiec - dowodził, że jedyne rozwiązanie, aby uniknąć katastrofalnych skutków powodzi na obszarach zabudowanych, jest powrót do natury, jeśli chodzi o rzeki. W tym samym czasie polscy politycy lansowali budowę jeszcze wyższych i mocniejszych wałów..." do artykułu Spaprana kaskada - bardzo polskie.  (13/02/2011)
albertlink:   "Interesujący tekst, fajnie napisany, a zarazem doskonały dowód na to, że ludzi takie tematy nie obchodzą. Niestety. gdyby ten bohater tekstu wpadł do dziury, pogryzłby go jamnik... " do artykułu Świat podróżuje wokół mnie.  (09/02/2011)
albertlink:   "Telewizja jest tylko wierzchołkiem góry - dzisiaj wszystkie media nastawione są na wynik, czyli - TV na oglądalność, gazety - na sprzedaż, radio na słuchaczy. Proszę mi wierzyć, że w mediach liczy się wyłącznie jedno - trzeba robić wszystko, żeby program miał jak największą oglądalność. Stąd te idiotyczne tytuły, pełne sensacji i nie mające często nic wspólnego z faktyczną treścią publikacji. Dużo ..." do artykułu Gówno TV.  (08/02/2011)
albertlink:   "Przecież to nie krasnoludki tworzą w tym kraju prawo i kreują naszą rzeczywistość. Są to politycy - parlamentarzyści, których wybieramy. Dokąd społeczeństwo nie zrozumie, że biorąc udział w głosowaniu ma faktyczny wpływ na politykę kraju, nic się nie zmieni. Co do Kościoła, to nie on jest winny, a ludzie, którzy lezą, za przeproszeniem, jak barany tam, gdzie się im każe." do artykułu W poszukiwaniu wiary, którą Kościół Katolicki z nas wykorzenia.  (07/02/2011)
albertlink:   "Papież nie jest moim idolem, ale ostatecznie są tacy na tym świecie, którzy będąc równie wielkimi są jeszcze bardziej bezkarni" do artykułu Papież pod sąd.  (06/02/2011)
albertlink:   "Każdy polityk po osiągnięciu celu - czyli zaufania wyborcy, zachłystuje się władzą, po czym gubi z pola widzenia wyborcę i zaczyna utrwalać swoją pozycję za pomocą półprawd, czyli po prostu manipulacji." do artykułu Porozumienie i nieporozumienie..  (06/02/2011)
albertlink:   "Dziury w systemie same nie wypadają - to nie włosy. Tworzą je ludzie, których wybieramy my sami. Sęk w tym, że lubimy dziury. Nie tylko te w systemie." do artykułu Zły system zepsuje nawet dobrych ludzi.  (04/02/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: albertlink
Ranga:
Ost. logowanie: 11/06/2012
Zarejestrowano: 03/02/2011

Statystyki
Punkty: 2.367
Odwiedziny profilu: 1.422
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska