Login lub e-mail Hasło   

cipher
Wcześniejsze wpisy
nse:   "Złap sie ich, a się odnajdziesz ... pomimo rozgoryczenia i zagubienia jakie nam fundują póstogłowi biurokraci." do profilu cipher.  (04/11/2014)
nse:   "Słońce świeci, a trawa jest zielona ... Są niezmienne reguły Życia które niezmieniaja się pomimo upływu lat i pokoleń." do profilu cipher.  (04/11/2014)
nse:   "Co się z Toba dzieje ??" do profilu cipher.  (03/11/2014)
cipher:   "@Skalny Kwiat: ... a jak można kurwy obrazić, które z przypadku rodzą dzieci, a potem ze swej zarozamiałości - ojca dziecka tracą?" do artykułu Kryształowe dzieci.  (03/11/2014)
cipher:   "@Skalny Kwiat: Oj, głupia ty, oj głupia - dawno teorie te zostały obalone, przez inne dzieci - nauki." do artykułu Kryształowe dzieci.  (03/11/2014)
cipher:   Głos na artykuł Kryształowe dzieci  (03/11/2014)
cipher:   "A więc wszystko zostaje w kryształowych marzeniach, kryształowych dzieci, w kryształowym umyśle, który gada od rzeczy. Podrap się po jajach. Splunij trzy razy na ziemię. Nie wycieraj tyłka gdy sie wysrasz ... a zobazcysz ... że nie ma kryształowych dzieci." do artykułu Kryształowe dzieci.  (03/11/2014)
cipher:   "Wszystkim zmarłym dzisiaj, wczoraj i ... w tym stuleciu, życzę odrodzenia się, w ptaku, źdźble zboża, pszczole, liściu drzewa, krzaku ... tylko broń Boże człowieku. Zobacz: nawet najzacniejsi na Eioba: Skalny Kwiat, Seta, Marcin Sznajder i inni - w swej poezji potyczkach, unikają człowieka, w zamian opisując przyrody ... uniesienia. Widocznie wstydzą się być człowieki ..." do artykułu Czasu nie zatrzymasz,przeszłości nie wskrzesisz,a w proch się obrócisz.  (01/11/2014)
cipher:   Głos na artykuł Bóg wszystko przenika  (01/11/2014)
cipher:   Głos na artykuł Nie tylko Enigma  (31/10/2014)
cipher:   "@Adam Jezierski: Adam, Ty chyba w to nie wierzysz, bo jeśli nawet ... to skąd o tym wiesz, poza (moim) domniemaniem, że i w Twoim wnętrzu, gości wieczne wahanie." do artykułu Nie tylko Enigma.  (31/10/2014)
cipher:   Głos na artykuł Życie z wyrokiem…to prawdziwe życie!  (31/10/2014)
cipher:   "To właściwie jaki jest Twój przekaz? Babrać się w swoim wnętrzu ... feee - tylko czas ucieka - tam nic nie znajdziesz, tylko studnię upokorzenia: bo zrobiłaś, to czy tamto wbrew oczekiwaniom sumienia? Proponujesz film obejrzeć - ok! Ale bez kasy na Balii nie da się pojechać. Więc o co chodzi w tym pieprzeniu, poza stereotypem stwierdzenia, że można żyć inaczej? A co w ..." do artykułu Życie z wyrokiem…to prawdziwe życie!.  (31/10/2014)
cipher:   Głos na artykuł Alter ego(centryzm)  (31/10/2014)
cipher:   "... jak sądzisz, jakie są korygowania wzroku granice? Czy można tak wciąż lepiej i lepiej świat udoskonalonym widzeniem postrzegać? A co z innymi zmysłami: węchem, smakiem, dotykiem? A co z naszym umysłem i jego szóstym zmysłem? Biologia, a tym bardziej fizyka, wskazuje na poznania zmysłowego granice. Na niedokładność postrzegania świata - a tym samym ograniczoność pojmowania rzeczy ..." do artykułu Alter ego(centryzm).  (31/10/2014)
cipher:   "@re-gnostyk: PS. Głosuję na każdy artykuł, który przeczytam, bo już sam fakt próby przedstawienia swojej opinii, jest warty pochwały - chociaż bardzo często, z autorem tekstu się nie zgadzam. To naprawdę, nie ma do końca znaczenia, co jest napisane, tak samo jak nie ma znaczenia piasek na plaży, choć w jego jednym ziarenku (słowie), można cały Wszechświat zobaczyć. " do artykułu Wielka wojna o Ziemię obiecaną cz. I.  (30/10/2014)
cipher:   "@re-gnostyk: Tak, re-gnostyku - ja często 'przesadzam', ponieważ do wszystkiego mam podejście filozoficzne - szukam podstawy łączącej wszystkie zjawiska i te historyczne i te biologiczne, fizyczne, matematyczne, i te które ukryte są w ograniczonej konstrukcji języka. Z punktu widzenia indywidualnych upodobań i tych kulturowych wpływających na obraz pokolenia - wszystko się zgadza. ..." do artykułu Wielka wojna o Ziemię obiecaną cz. I.  (30/10/2014)
cipher:   "@Cipher: Wróciłem z pod prysznica, gdzie myśl mnie 'oślepiła': Jeśli przyjąć taką definicję: Liczba nieskończona, to liczba, która nigdy się nie kończy, choć wszędzie się zaczyna ... oznacza to, że jej geometryczny obraz ma postać koła, które nie ma ani początku ani końca. A ponieważ jestem zwolennikiem teorii panspermii, mówiącej o życiu ..." do artykułu Naukowa alternatywa dla Stwórcy..  (30/10/2014)
cipher:   "@Remter: Podobny problem ma człowiek ze zrozumieniem liczby nieskończonej. Jedyne co może powiedzieć to, że dla każdej liczby skończonej istnieje liczba skończona większa. Natomiast Co dzieje się z liczbami, które może jedynie w ciągu swojego krótkiego życia zapisać - używając nawet komputera super szybkiego - nie wie. Paradoks liczb nieskończonych przypomina paradoks wstęgi Mobiusa ..." do artykułu Naukowa alternatywa dla Stwórcy..  (30/10/2014)
cipher:   Głos na artykuł Naukowa alternatywa dla Stwórcy.  (30/10/2014)
cipher:   "@re-gnostyk: Jeśli moja intencja nie jest adekwatna, to czy nie wystarczy patrzeć na wszelkie wojny statystycznie, opisując je według zdarzeń znanych i nie znanych: tu zginęło osób 10, a tu - 10 milionów ...? W końcu nas, siedzących w wygodnych fotelach, to na razie nie dotyczy, a to co nas najbardziej 'podnieca', to wojenna faktografia i odnajdywanie nieznanych faktów, szczegółów, ..." do artykułu Wielka wojna o Ziemię obiecaną cz. I.  (29/10/2014)
cipher:   "Rozmiar liczby ofiar I WW, pokazuje ile warte jest życie żołnierza-człowieka. Więc wszelkiej maści doradców, głosicieli zdrowego życia i filozofów, udowadniających, że jajko jest ważniejsze od kury - lub odwrotnie - zapraszam do okopów, w których trzeba było spać obok trupa." do artykułu Wielka wojna o Ziemię obiecaną cz. I.  (28/10/2014)
cipher:   Głos na artykuł Wielka wojna o Ziemię obiecaną cz. I  (28/10/2014)Akcje

Informacje podstawowe
Login: cipher
Ranga:
Ost. logowanie: 05/11/2014
Zarejestrowano: 13/10/2014

Statystyki
Punkty: 128
Odwiedziny profilu: 1.817
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 41
Komentarze: 78
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska