Login lub e-mail Hasło   

Rob
Wcześniejsze wpisy
:   "Gdzie się podziały Twoje artykuły? - skąd decyzja o ich usunięciu? Jak możesz to prześlij mi je chociaż na maila." do profilu Rob.  (23/01/2012)
Rob:   "@ autor tekstu: '...współczesny człowiek, a w tym przypadku kobieta nie wie nic o sobie, nie wie nic o prawdzie historycznej, o prawdzie tak złożonej jak sama kobieta...' i nie ma się czemu dziwić. W końcu to, co można zaobserwować u zdecydowanej większości kobiet to przede wszystkim wewnętrzny chaos emocjonalny; a wtym to raczej ciężko się odnaleźć i zrozumieć cokolwiek. Zresztą zdecydowana więks ..." do artykułu Upadek Wielkiej Bogini przyczynkiem upadku kobiety współczesnej.  (07/01/2011)
Rob:   Odpowiedź w wątku życie jest piękne!!! (ŻYCIE JEST PIĘKNE!!! ) "sądząc po... to chyba niewielu; ale z drugiej strony zaobserwować można także tendencję do tego, że okazywanie zadowolenia z życia jest raczej niezbyt dobrze widziane :-) P.S. fajnie, że powstała taka grupa na eioba :-) Pozdrawiam wszystkich życząc samych przyjemnych chwil życia wypełnionych szczęściem i radością :-)"  (06/01/2011)
Rob:   "...osobliwe, tyle, że przy tym wychodzeniu na zero nie sposób oprzeć się wrażeniu, że tak naprawdę w gruncie rzeczy albo tkwi się w miejscu, albo co najwyżej kręci w kółko jak samochodem po rondzie... nawet wówczas jeśli to rondo ma średnicę tysiąca kilometrów i ma się wrażenie, że jedzie się prostą drogą do celu... dzisiaj podobne do wczoraj, jutro podobne do dzisiaj... czy w istocie to życie? " do artykułu Pero, pero... - Hymn księgowych i nie tylko.  (07/03/2010)
Rob:   Głos na artykuł Zaplanuj swoje życie, zrób listę kontrolną  (25/01/2010)
Rob:   "fajne i ciekawe... inspirujące i podoba mi się... no i jeśli oczywiście można coś dodać to pkt 9: stań się radosnym i mądrym twórcą własnego życia i własnej rzeczywistości :-) Pozdrawiam serdecznie :-)" do artykułu Zaplanuj swoje życie, zrób listę kontrolną.  (25/01/2010)
Rob:   Głos na artykuł Bajka o Miłości i Szaleństwie  (19/01/2010)
Rob:   "czy to miłość jest ślepa?... czy też może raczej człowiek niezdolny patrzeć oczyma pełnymi miłości?" do artykułu Bajka o Miłości i Szaleństwie.  (19/01/2010)
Rob:   "Re Ewagor: zawsze będę na tak za wolnością wyboru i możliwością podejmowania własnych, osobistych decyzji... zawsze będę na nie jeśli owa wolność i możliwość decydowania w konsekwencji staje się ucieczką od skutków tychże wyborów czy decyzji, bądź jakąkolwiek próbą obciążenia innych tymi skutkami czy konsekwencjami - bo w takim wypadku ani to miłość, ani wolność tylko niedojrzałość a ..." do artykułu Twoja żona zamyka oczy podczas seksu?.  (02/12/2009)
Rob:   "do ewagor: Jak ci kiedyś jakiś facet powie albo napisze że 'bardzo wzbogacasz jego życie' to wówczas będziesz jarzyć o co biega. Poznasz to po tym, że zamiast telewizora, knajpy, kumpli, meczu, pracy lub czegoś innego wybierze ciebie i twoje towarzystwo ponieważ sprawia mu to radość i przyjemność... no i oczywiście wzbogaca jego życie. 'Needy' są nudne i nieatrakcyjne dlatego przegrywają ko ..." do artykułu Twoja żona zamyka oczy podczas seksu?.  (01/12/2009)
Rob:   "Co w takim razie popycha je do takich poświęceń? Głupota, którą każdego dnia miliony z nich przykrywają tonami pudru i szminki." do artykułu Twoja żona zamyka oczy podczas seksu?.  (30/11/2009)
Rob:   "a może po prostu tak zwyczajnie... bo miłość nie jedno ma imię... i taka cywilizacja miłości jacy jej twórcy i wyznawcy :-)" do artykułu Cywilizacjia miłości czy zniszczenia i śmierci?.  (29/11/2009)
Rob:   "'Trzeba działać i stworzyć jeden ogólnopolski ruch na rzecz prawdy.' ... a ten ruch i te działania to mają w konsekwencji wspierać jaką i czyją prawdę? P.S. 'ogólnopolski' hmmm.... osobiście brzmi dla mnie jak 'przaśno-siermiężny'" do artykułu Czas Przebudzenia.  (13/09/2009)
Rob:   "by ofiara mogła odegrać swoją dramatyczna rolę ofiary, bez watpienia potrzebuje do tego swojego kata. osoba zdradzona potrzebuje do tego zdrajcy wiara w iluzję i kinofikcję potrzebuje upadku i poniżenia bowiem w naturze wszystkiego leży zycie w prawdzie. Cóż lub któż więc tak naprawdę zostaje zdradzony skoro to co jest w istocie tak naprawdę nie jest tym czym jest? Zdrada jest zewnęt ..." do artykułu Życie po zdradzie...  (04/07/2009)
Rob:   "rola ofiary doświadczonej przez swojego kata zawsze jest żałosna - bez wzgledu na to kogo i czego dotyczy. Czy rzeczywiście istnieje cos takiego jak zdrada? i co to wogóle jest zdrada? Bo ktoś przestał respektowac jakiś papierek kościelny czy urzedowy i postanowił zyć po swojemu? Bo ktoś w pewnym momencie powiedział dosyć czyjejś chorej halucynacji i wizji wspólnego życia i szczęścia i zaczał samo ..." do artykułu Życie po zdradzie...  (03/07/2009)
Rob:   Głos na artykuł Za trzy lata koniec świata?  (20/04/2009)
Rob:   "subtelna róznica pomiędzy... światem a cywilizacją:) Gdzie więc stoi, że cywilizacja=świat? Czy koniec cywilizacji tożsamy jest więc z końcem swiata? Zapewne tylko dla tych, dla których świat ogranicza się do cywilizacji. Historia dowodzi, ze świat ma się całkiem dobrze. Niestety o cywilizacjach już tego samego nie mozna powiedzieć. Ciągle jakieś się kończą. Czyżby historycznie udowodniona głupota ..." do artykułu Za trzy lata koniec świata?.  (20/04/2009)
Rob:   "Super Beata, że zebrałas to wszystko razem do kupy:) i przedstawiłas w formie pieknego artu:) Od siebie dorzuciłbym, ze bardzo czesto ludzie w pewnym momencie swojego zycia grzęzną gdzieś w próbie sprostania wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom otoczenia. często też okazuje się, że te oczekiwania i wymagania (nie wszystkie oczywiście) tak naprawde nie są naszymi; wynikaja raczej z różnych uwarunkowa ..." do artykułu Kochać?.  (19/02/2009)
Rob:   Głos na artykuł Kochać?  (18/02/2009)
Rob:   Rekomendacja artykułu Kochać?  (18/02/2009)
Rob:   "oj swistak masz przechlapane za tę ideę miłości bezwarunkowej:) Własnie rozkoszuję się ciepłymi promieniami porannego słoneczka, które wpadają przez okno do mojego gabinetu w pracy:) Ależ ten swiat jest piękny, cudowny i wspaniały:) Tu w świecie materii człowiek jest przejawem Boga; tu w świecie materii Bóg daje człowiekowi poprzez drugiego człowieka, który jest jego przejawem:) Stąd tak wazna ide ..." do artykułu Miłość jak Słońce nie stawia warunków ludzkiej Duszy.  (10/02/2009)
Rob:   "Zgadza się Swistak... nie tylko pośrednicy... także niektórzy ludzie gotowi są stawiać warunki Bogu... ot jak choćby... ów model jedynego słusznego Boga o którym często się (tu na Eioba:) mówi... Boga Wojny... Co to ma wspólnego z Bogiem Miłości? Czasami zastanawiam się nad tym czy niektórzy 'błogosławieni pokój czyniący...' mieczem, pretendują do bycia jeszcze nazywanymi 'synami bożymi' ?" do artykułu Bóg Miłość Absolut.  (05/02/2009)
Rob:   Głos na artykuł Bóg Miłość Absolut  (05/02/2009)
Rob:   "'Miłość bezwarunkowa to pragnienie przyjmowania i odczuwania miłości Boga i wyrażanie wdzięczności poprzez przekazywanie Jego miłości innym.' Dr G.Jampolsky ... no chyba, że wierzy się w boga wojny... to wówczas raczej trudno o coś takiego:) P.S. Pięknie napisane Swistaku! Pozdrawiam:)" do artykułu Bóg Miłość Absolut.  (05/02/2009)
Rob:   Głos na artykuł "Zagubiony książę" Historia Prawdziwa.  (29/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: rob
Ranga:
Ost. logowanie: 09/06/2013
Zarejestrowano: 23/07/2008

Statystyki
Punkty: 22.241
Obserwujący użytkownicy: 9
Odwiedziny profilu: 6.110
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 36
Komentarze: 69
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska