Login lub e-mail Hasło   

Henear

Idziesz dalej?

http://windstray.blogspot.com/Wczoraj
Henear:   "Ale bzdury. No ale na nie jest największy popyt wśród oszołomstwa. " do artykułu Salon masażu ego lewackich feministek.  (14 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Henear:   Rekomendacja artykułu ciąg dalszy o zwierzątkach sycylijskich  (3 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł ciąg dalszy o zwierzątkach sycylijskich  (3 dni temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Dałem uśmiech przecież haha. Wiesz żonka, rodzina, domek to taka miła fantazja, sen - elementarne pragnienie, spotykam tu wiele dziewczyn, łatwo je rozszyfrować, pisałem że warto znać swoje pragnienia by nie dać się złapać w czyjąś wizję jako tatuś, zapierdalator. By sobie pozwolić na taki sen to trzeba mieć kase i ogarnięcie życiowe. Nie jestem idiotą, ale marzyć trzeba bo to zdrowe dla mmózgu i nie zobowiązuje ;)" do artykułu Dystans..  (3 dni temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: haha, laleczki jak z obrazka ci powiem. Pewnie ze nowy rozdział, może żonę znajdę ;D Tylko troche nie gawariszczi jeszcze i nie panimajo Le sie ucze bo oni angielskiego nie znają, bawić się umieją przynajmniej. Spotkałem tu paru polaków to pierwsze co im powiedziałem że cieszę się że tu nie muszę już słuchać kaczyńskiego i katoli to obrażona mina pod wąsem... Eh. Rosjanie to patrioci, szczególnie słychać to na karaoke. Aż uszy bolą." do artykułu Dystans..  (3 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Strach przed Sobą / fragment powieści kryminalnej  (4 dni temu)
Henear:   "@Adam Jezierski: obraz mam i dodam, z komorki to nnie szlag trafia. Pozdrawiam." do artykułu Dystans..  (4 dni temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Nie ;), za to całą masę rosjanek, są tutaj drugą nacją. Jest na co popatrzeć." do artykułu Dystans..  (4 dni temu)
Henear:   Popularny artykuł: Dystans.  (4 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł prawy do lewego  (4 dni temu)
Henear:   Nowy artykuł Dystans.  (4 dni temu)
Henear:   Rekomendacja artykułu Przebudzenie...  (6 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Przebudzenie...  (6 dni temu)
Henear:   "@freelancer: pozdrowionka ;)" do artykułu People of the future..  (7 dni temu)
Henear:   "https://youtu.be/TYNDHuH6MNA" do artykułu Eioba widziana szubrawczym okiem-odsłona druga!.  (7 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Rejs i niezłomny żeglarz  (7 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Schizofrenicy i inni  (7 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Unia w czerwonych malinach  (8 dni temu)
Henear:   "@tojfel: bez wątpienia zwariowaliście" do artykułu Rozmowa dwóch przyjaciól o Edukacji Narodowej .  (8 dni temu)
Henear:   "@_serpico_: Ten ktorego jest duzo, najczesciej narzuca styl innym. Taki rodzaj oddzialywania. Jak w naszym sejmie chociaż. Mniejszość chce rownież znaleźć odbiorców na swoje treści ale nie może gdy jest dominowana - wiec odpuszczają bo nie widzą tu dla siebie szansy na wzrost. Eioba jest 'popsuta' przez zły kontakt między ludźmi. Jak w życiu, złe stosunki przeszkadzają w pracy ..." do artykułu Obrona Serpico według szubrawca.  (10 dni temu)
Henear:   "@_serpico_: Było grubo ale teraz jest tylko cienko. Chcesz komuś postawić zarzuty? Zapomnij, gromadzisz kartoteke do swojej kryminalnej gry ale zauważ że jednak trochę cię za dużo tutaj w stosunku do innych którzy zresztą już się tym znudzili. A sam śmiałeś się z Nwo i iluminantów :D" do artykułu Obrona Serpico według szubrawca.  (10 dni temu)
Henear:   "@_serpico_: mhm, jak każdy w necie. Grożenie to zwykle przejaw bezsilności, ile z tych ludzi potrafi zmienić słowa w czyn? Za dużo mają do stracenia, podstawowa psychologia." do artykułu Obrona Serpico według szubrawca.  (10 dni temu)
Henear:   "@_serpico_: po co ci ta wiedza ;) ? W internecie cieżko można cokolwiek komu udowodnić, ponadto nie ma to większego sensu ponieważ to świat wirtualny w którym panują zasady wykreowane przez jego użytkowników odmienne od prawdziwego świata. Każdy może twierdzić że jest kimś innym, łatwo stracić poczucie rzeczywistości. Ja nie chce dokładać cegiełek do tej zabawy bo mnie ona nie ciekawi. " do artykułu Obrona Serpico według szubrawca.  (10 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 76 77
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 72.948
Wyświetlenia artykułów: 27.680
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 5.668
Przeczytane artykuły: 83
Ocenione artykuły: 858
Komentarze: 1676
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska