Login lub e-mail Hasło   

Henear

Idziesz dalej?

http://windstray.blogspot.com/Wczoraj
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Dobra, szukaj aktorki do głównej roli ;D" do artykułu Uniwersalny Umysł cz. IV.  (5 godz. temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Na, na, ja nie piszę na zamówienie, przewidujesz pewne wydarzenia. To dobrze, znaczy żeś się wgłębił." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. IV.  (5 godz. temu)
Henear:   Nowy artykuł Uniwersalny Umysł cz. IV  (11 godz. temu)
Henear:   "Wszystko" do artykułu Co może oznaczać głuchy telefon?.  (12 godz. temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Też poruszyłeś dużo tematów. Spartanie...widzę też drugą stronę - kult siły. Wspaniałej siły rodzącej się w trudnych warunkach, bólach. Nie ma co porównywać wojowników do kowalskiego jedzącego beztłuszczowe czipsy, który grzebie sobie w majtkach przed tv, besztając grubą żonę po powrocie z zapierdolu ze swojej niewolniczej pracy. Świadomość jest największą różnic ..." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (12 godz. temu)
Henear:   "@Mariusz Kajstura: Tak, też mam do niego sentyment. Klasa B ale moim zdaniem wybitna. Chciałbym mieć takie soczewki hehe. Prawdopodobnie nasączone LSD." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (13 godz. temu)
Henear:   "@Mariusz Kajstura: haha, pewnie. Świetny film. Najlepsza scena z 'nakłanianiem' do przyjęcia pewnego światopoglądu za pomocą pięści." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (14 godz. temu)
Henear:   "@Dyl Sowizdrzał: Siemka, ja widzę problem ogólnie że żyjemy w czasach gdzie ludzie coraz więcej muszą brać prochów poprawiających samopoczucie by normalnie egzystować. Tak ogólnie po znajomych (w różnym wieku) patrzę i mnie mocno niepokoi, nie każdy ma też na tyle mocną psychikę by się bez nich obejść. Wielofunkcyjność zakłada osłabienie więzi, postępuje też alienacja, ludzi siedzą na face ..." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (15 godz. temu)
Henear:   Popularny artykuł: Uniwersalny Umysł cz. III  (19 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Henear:   "@Koriolan: nie pamiętam za bardzo." do artykułu Uniwersalny Umysł cz. III.  (dzień temu)
Henear:   Nowy artykuł Uniwersalny Umysł cz. III  (dzień temu)
Henear:   "@golesz: Nie uważasz że życie to gra a rzeczywistość to rezultat działań? Sens trzeba sobie wymyślić, pionkom się go podaje na tacy - wtedy pracują by pomnażać dobra 'gracza'. Zauważ że tworząc nowe światy, choćby w opowiadaniu, czerpiemy z tego co znamy, musimy mieć jakąś podstawę na której budujemy. A z czego ludzie czerpią zazwyczaj? Z powierzchownej dostrzegalnej warstwy pod którą odbyw ..." do artykułu Listy.  (dzień temu)
Henear:   "@teozja7: Jaka jest przyczyna że zakładasz drugie konto, lajla?" do artykułu Księga Rodzaju 31,35-40.  (dzień temu)
Henear:   "Wizje nieba mnie nie przekonują. Ostatnio skłaniam się do teorii że człowiek jest połączeniem zbyt wielu czynników go kształtujących by indywidualność tak przedstawiona jak w tekście coś w ogóle znaczyła. To co przedstawiłeś przypomina http://www.samadi.republika.pl/rart63.htm " do artykułu Listy.  (dzień temu)
Henear:   Głos na artykuł .  (dzień temu)
Henear:   "@Mariusz Kajstura: Kto by tam się chciał zmieniać dla korporacji..? Dla siebie, na swoje to tak - a jak nie to po prostu wykonywać swoje obowiązki. https://www.youtube.com/watch?v=F3Krd0qYwnQ" do artykułu Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!.  (dzień temu)
Henear:   "Tak mniej więcej w połowie pisania tego artykułu autor chyba dostał ataku epilepsji/ Nie od dziś wiadomo że tv mądre nie jest ale jednak, skąd to 80% i czego właściwie? Ludzi w Polsce, na świecie? A ten 1% to wybrani, tak? I jak bóg miałby zainterweniować w powszechnym ogłupianiu? Telewizja to kształtowanie świadomości zbiorowej, zgodzę się - np. reklamy: zbyt dużo rzeczy w zb ..." do artykułu Oddaj hołd przed ekranem niewolniku!.  (2 dni temu)
Henear:   "No, czas kończyć tą zabawę, nie ważne czy ktoś nazywa się Marek czy Dyl - podniecanie się internetem jest głupie. Nie wiem, książkę przeczytajcie albo mieszkanie odkurzcie. Dwoje pospinanych, dorosłych facetów za ekranami komputerów zamiast zrobić coś pożytecznego to walczą. Cały ten konflikt jest bezsensowny. " do artykułu Dziękuję Eiobowiczom za wspólne lata i żegnam się serdecznie.  (2 dni temu)
Henear:   "A nie lepiej zrobić analizę środowiska w jakim zamierza pan działać? Wypisać wszystkie za i przeciw, oszacować ryzyko? Pośpieszne działanie zwiększa ryzyko porażki. I szczerze wątpię by komukolwiek dało się dać wolność - pieniądze na indywidualną realizację to szczytny cel, jednak branie je z jednego źródła zrodzi konflikt i otworzy furtkę dla przekrętów. " do artykułu Mój plan.  (2 dni temu)
Henear:   "@Kitek: http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/80/590x/Aliens-Main-690181.jpg Jest coraz gorzej." do artykułu Gen. Wojciechowski OSTRO o obecności wojsk USA: Amerykańskie żołnierze mają bron.  (2 dni temu)
Henear:   "http://shoebat.com/wp-content/uploads/2016/08/anthony-hopkins-as-dr-hannibal- lecter-in.jpg" do artykułu Zanim kogoś oczernisz podłym słowem, najpierw dobrze go poznaj....  (2 dni temu)
Henear:   "@golesz: Okej ;D" do artykułu Listy.  (3 dni temu)
Henear:   "Jak masz czas i ochotę to chętnie się z tobą zmierzę w pisaniu opowiadania na wybrany temat. Co ty na to?" do artykułu Listy.  (3 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 71 72
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: 2 godz. temu
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 54.733
Wyświetlenia artykułów: 11.661
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 4.161
Przeczytane artykuły: 231
Ocenione artykuły: 770
Komentarze: 1506
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska