Login lub e-mail Hasło   

Henear

リスク

http://mosekhal.blogspot.com/Wcześniejsze wpisy
Andrzej Budzinski:   "http://www.eioba.pl/a/5w07/prawda-o-hamiltonie" do profilu Henear.  (3 dni temu)
Henear:   "@Koriolan: Nie wiem jaki to poziom. Po prostu staram się dbać o własny interes. Tak dla odmiany. " do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@pokrzywiony: Nie każdy odniesie sukces, trzeba się też z tym liczyć. Po prostu tak już jest. Należałoby uczynić tak by ta 'klasa średnia' żyła w miarę szczęśliwie i produktywnie. " do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Nie trzeba być jakoś szczególnie mądrym. Wystarczy obserwować otoczenie i wyciągać wnioski. Olbrzymią pomocą jest internet, póki co nie cenzurowany. Wiele z dawnych przepisów na udane życie, przestaje działać. Czasy się zmieniają, wpływ pokoleniowy słabnie. Niekoniecznie te kulturowe zmiany są dobre dla szczęścia jednostki, myślę że człowiek jest raczej przystosow ..." do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@pokrzywiony: Nie mogę mówić jaki kierunek byłby dobry dla świata, bo świata tak dobrze nie znam. Mogę mówić tylko co byłoby dobre dla mnie a tego do końca też pewien nie jestem. Myślę że gdyby więcej ludzi myślało za siebie samych i nie szukało coraz to nowszych zbawców, na których można zrzucić odpowiedzialność - to świat zacząłby wyglądać lepiej. " do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Serpico: Nawet jeśli nie za naszych czasów, to można być do tych zmian - mostem. Lepiej pracować nad swoją własną agendą, niż czyjąś. Skoro ma się tą jedną szansę na życie to warto by je przeżyć jakoś he,he świadomie. " do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: W rzeczach, które wymieniłeś jest haczyk. Żonie może się odwidzieć, może cię zdradzić i zaciągnąć do sądu, próbując pozbawić wszystkiego o co się tak starałeś. Dzieci nastawić przeciwko tobie, majątek zagarnąć dla siebie i swojego nowego gacha. Dom tak samo może stać się kulą u nogi, jeśli musisz spłacać go przez x lat, najczęściej przykuty masą zobowiązań, nielubianą pracą czy też hipo ..." do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Serpico: By zostać księdzem to najpierw bym musiał sobie jaja odciąć. https://www.youtube.com/watch?v=rdR6SvZm6Go Choć choroba nie wybiera - gościu z filmu to ponoć jakiś bokser wcześniej był. Ten kraj jest tak smutny właśnie, bo ludzie zamiast obalić tą absurdalną katolicką dominację, to starają się do niej dostosować. " do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Myślę że brak celu rozprasza siłę, dlatego warto ten cel, wytyczne mieć - by się nie strzępić życiowo raz tam, raz tu. Nie marnować czasu na rzeczy, ludzi czy ideologie, które nie czynią silniejszym, lepszym - myślę że trzeba tu cały czas poddawać napotkane rzeczy aktywnej selekcji. Inaczej skończy się jako budulec czyjegoś 'świata', najczęściej jako niewolnik. Marny to los." do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Serpico: Ujarali się dymem z kadzidła. " do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@pokrzywiony: https://www.youtube.com/watch?v=GDpmVUEjagg" do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Serpico: Dyl? Pozdrowienia dla ciebie!" do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Przede wszystkim siebie. Ciekawią mnie różne aspekty życia człowieka, jednak z niektórymi z nich raczej mi nie po drodze. Na razie sprawdzam co by mi pasowało." do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@podobny: Ty masz jakiś problem do mnie, czy po prostu chcesz coś wtrącić na swój ulubiony temat?" do artykułu Morrow.  (23/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Skoro wszystko jedno to... wszystko jedno? Znam masę ludzi którym wszystko jedno. Myślę że będzie ich trochę więcej niż 3%" do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Też działasz w świecie realnym. A może nie?" do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: No cóż, skoro ktoś nie potrafi myśleć sam za siebie to nie ma co nawet marzyć o wolności." do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@pokrzywiony: Jeśli szukasz przepisu na świąteczny piernik, to może, może..." do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@pokrzywiony: Za to używając duchowości to da się? Powiedz mi więc, które duchowe wyjaśnienie najlepiej tłumaczy rzeczywistość. Czy to Chrześcijaństwo, Buddyzm, Islam? Może kościół latającego potwora spaghetti? Religie te mają pewne założenia, mają za zadanie coś osiągnąć - wyrosłe one z różnej ziemi i przedstawiają odmienne punkty widzenia danych ras. Działają w świecie realnym, czerpią z niego korzyści. Ideologia to program pomagający osiągnąć dany typ człowieka. " do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Kultura to warstwa wyrosła na podstawowej bazie potrzeb. W sytuacjach ekstremalnych staje się niepotrzebna, nic w tym dziwnego że się ją odrzuca gdy priorytetem jest przeżycie." do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@pokrzywiony: Wola to świadomy wysiłek umysłowy mający za zadanie zrealizować dane pragnienie. Zakłada istnienie osoby pragnącej. Tyle że 'bóg' to pojęcie abstrakcyjne i zwykle używane by zakryć zwyczajny brak wiedzy o rzeczywistości lub też niekoniecznie dobre intencje w stosunku do innych ludzi. Widzi się to w Polskim kościele - wszyscy księża gadający o woli boga, bronią tak nap ..." do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@pokrzywiony: Ludzkie pojęcia, ludzkie projekcje. 'Bóg' - nie wyjaśnia absolutnie niczego. " do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Jestem zdania że nie istnieje jeden 'twardy grunt' - myślę że są to różne, przenikające się płaszczyzny. Tak jak stop metali, tworzy się coś nowego, bardziej wytrzymałego. Ja w swoich poszukiwaniach zwracam się raczej w stronę przyrody i uznaję że pewne zachowania i tendencje ludzkie są trwale wpisane w naturę gatunku. Szukam wyjaśnień w początkach, staram się iść jak po nitce d ..." do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Czytałem Hessego." do artykułu Morrow.  (22/12/2019)
Henear:   "@Koriolan: Jaka wiedza? Twardy grunt to taki na którym można budować konstrukcje mające przetrwać lata, generacje. Dlatego nie inwestuje się w rzeczy liche, nie posiadające wartości. To siedzenie w miejscu o którym piszesz i patrzenie na myślowy kalejdoskop w głowie nie jest zdrowe. Nie wykonując żadnego ruchu, stopniowo traci się wszystko. Pustka która wtedy zostaje rzeczywiście jest prawdą - ale to na własne życzenie." do artykułu Morrow.  (22/12/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: 23/12/2019
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 150.168
Wyświetlenia artykułów: 30.509
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 15.633
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1267
Komentarze: 2519
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska