Login lub e-mail Hasło   

Henear

Idziesz dalej?

http://windstray.blogspot.com/Wcześniejsze wpisy
Henear:   "@Hannibal_Lecter: dla polityków po przekroczeniu czasu na mównicy." do artykułu Powrót do Astrologii.  (dzień temu)
Henear:   "Ja tam wieczorem wole piwko." do artykułu Szatan nie diabeł.  (dzień temu)
Henear:   Głos na artykuł Kuszenie Jezusa na pustyni  (dzień temu)
Henear:   "@Hannibal_Lecter: Przerazajace!" do artykułu Powrót do Astrologii.  (dzień temu)
Henear:   "Czy to 'najnowsza historia Polski'?" do artykułu Księga smutnej prawdy..  (3 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Księga smutnej prawdy.  (3 dni temu)
Henear:   "https://www.youtube.com/watch?v=Wfq2YpcubSs" do artykułu Co ja robię na eioba?.  (4 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Oj, za dużo Cię kasujemy. Poczytaj Netykietę.  (4 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Rój  (6 dni temu)
Henear:   "@Koriolan: no nieźle, jednak taki pogląd sprzyja fałszywej ocenie swoich zdolności i zadufaniu. Ja się lubię sprawdzać, zawsze jest dziedzina życia w której ci od razu udowodnią że daleko ci do bycia mocą. Moc to siła sprawcza, zdolność wcielania słów w czyn. Wychodzi na to że po prostu lubisz się opierniczać i mądrzyć :) Zawsze można zrobić coś lepiej. Ja wierze w rozwój realny. Gadać każdy może. " do artykułu Grawityzm (rozważania).  (7 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Dni podarowane  (8 dni temu)
Henear:   "Czy to oświecenie gdy wszystko jedno ci czy żyjesz czy nie?" do artykułu Grawityzm (rozważania).  (8 dni temu)
Henear:   "@Joanna E.: no to nie znajdziesz" do artykułu ... monolog myśli.  (9 dni temu)
Henear:   "@Joanna E.: nie zakładam. Wolałabyś faceta stanowczego i zdecydowanego czy takiego który się wacha i roztkliwia?" do artykułu ... monolog myśli.  (9 dni temu)
Henear:   "@Joanna E.: ważny jest kontekst. Ma prawo do wrażliwości, pewnie - jednak z perspektywy to go osłabia bo zamiast podjąć działanie by osiągnąć dany efekt to osłabia się dumając nad czyms w nieskończoność przez co odsuwając działanie w czasie. Np pisze o miłości zamiast tą miłość zdobyć. Kobiety i mężczyźni wyrażają się w inny sposób - w przypadku faceta wg mnie -słowa powinny byc poparte działaniem." do artykułu ... monolog myśli.  (9 dni temu)
Henear:   "@Joanna E.: z grubsza. Gdy to facet tak pisze, zawsze zastanawia mnie w jakim celu. To jak próbować posadzić kwiatka na chodniku." do artykułu ... monolog myśli.  (9 dni temu)
Henear:   "@copypaste: https://m.youtube.com/watch?v=9yF07eYq21E" do artykułu ... monolog myśli.  (10 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Holandia juz nie dla idiotow cz.I  (13 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł W co wierzą mrówki?  (13 dni temu)
Henear:   "Momentami przerażająca wizja autora do.polityka kraju. Czyta się bardziej jak powieśc sci fi. Wiele z wymienionych postulatów jest wręcz niedorzeczna - poczynając od cudownej firmy - boga, Pol Cat. Sprowadzać azjatów i afrykańczyków by pobudzić polskie rolnictwo i zwiększyć ludność??? Co jeśli nie będą chcieli w nim pracować, ponadto multikulturowość jest traktowana przez au ..." do artykułu Narodowe Święto Niepodległości.  (14 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Co odkrywa Anthony de Mello  (14 dni temu)
Henear:   "@gwoli_scislosci: nie nudzą sie wam te wieczne sprzeczki? Izy nie obchodzi co mówisz ty, ciebie nie obchodzi co mówi ona - to samo z koriolanem. Na eiobie można zejść z nudów, zapętlenie samsara kuźwa, wróbel się poświęcił dokonał samospalenia ze wstydu a koriolan został tutejszym bodhisatwą. Ty już się reinkarnujesz któryś raz z rzędu pod innym nickiem. Nie przerobiłeś życiowej ..." do artykułu Przemysł farmaceutyczny słów.  (14 dni temu)
Henear:   "@VIVI.: Dobrze że tacy ludzie istnieją. Bez nich to... Nie wiem.. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co by było." do artykułu Przemysł farmaceutyczny słów.  (14 dni temu)
Henear:   "@VIVI.: Ja myślę że Koriolan to cudowny człowiek. A serpico to nawet bardziej." do artykułu Przemysł farmaceutyczny słów.  (14 dni temu)
Henear:   "Napiszcie artykuł: 'Czym jest dla mnie Koriolan?' Koriolan też niech napisze." do artykułu Przemysł farmaceutyczny słów.  (14 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 78 79
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 89.507
Wyświetlenia artykułów: 43.227
Obserwujący użytkownicy: 9
Odwiedziny profilu: 7.493
Przeczytane artykuły: 87
Ocenione artykuły: 860
Komentarze: 1625
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska