Login lub e-mail Hasło   

Henear

リスク

http://mosekhal.blogspot.com/Wczoraj
Henear:   "@Serpico: Heh, ja nie powiedziałem że koriolan i pokrzywiony są normalni. Powiedziałbym że ludzi 'normalnych' czyli pozbawionych jakichś zwichrowań psychicznych jest mało. To co pospolicie uważa się za normalność jest zakresem akceptowalnych zachowań. Ja sobie lubię robić jaja z różnych odchyłów, sam swoje mam i jestem ich świadomy. Gdybym brał wszystkie swoje myśli na poważnie to ..." do artykułu Oblivion.  (16 godz. temu)
Henear:   "@Serpico: Eh, nabierz dystansu bo pękniesz. Gdzie szydzę? Co najwyżej wyśmiewam twoją dziwną logikę. Nie znam cię osobiście, ani cię nie lubię ani lubię, uważam że twoje zachowanie tutaj jest toksyczne. Co do mnie, to czekam. Dawaj, cała reszta. Tylko proszę niech będzie to ciekawe. " do artykułu Oblivion.  (23 godz. temu)
Henear:   "@Serpico: Szukasz zwady. Najpierw kogoś zaczepiasz, ktoś zwraca ci uwagę byś tak nie robił. Dalej to robisz, napinasz się, zaczynasz obrażać, używać wulgarnych słów. Przypomnij sobie jak nazywałeś koriolana i pokrzywionego. Sprowokowana przez ciebie osoba, odpłaca ci się pięknym za nadobne. Tu ją masz. Teraz możesz zacząć pisać o swojej nodze, o tym jak byłeś dzielny, o tym ..." do artykułu Oblivion.  (23 godz. temu)
Henear:   "@Serpico: Jak ci ktoś zwróci uwagę że robisz syf na stronie to zasłaniasz się tą swoją nogą, wypadkiem który miałeś ileś lat temu. To nie jest argument. Uwielbiasz jak ludzie zwracają na ciebie uwagę, nikt w ciebie nic nie wciska. Wmawiasz sobie." do artykułu Oblivion.  (23 godz. temu)
Henear:   Głos na artykuł W zdrowym ciele  (dzień temu)
Henear:   Głos na artykuł Chroń swój dowód osobisty  (dzień temu)
Henear:   "@podobny: Też skłaniam się poglądowi że im bardziej rozproszona uwaga tym mniejsza szansa na ewentualny bunt." do artykułu Oblivion.  (dzień temu)
Henear:   "@Serpico: https://m.youtube.com/watch?v=PDpWTJHmevY&t=1353s Nie można całe życie jechać na poczuciu krzywdy. To że w przeszłości spotkało cię coś strasznego, nie daje ci żadnych specjalnych przywilejów. " do artykułu Oblivion.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Henear:   Popularny artykuł: Oblivion  (dzień temu)
Henear:   Nowy artykuł Oblivion  (dzień temu)
Henear:   "Jest paypal, jest youtube, są różne opcje zarabiania na reklamach. Ktoś kto chce w ten sposób zarobić jakieś pieniądze to sobie poradzi z ogarnięciem tego. Nie widzę powodu by komuś ułatwiać życie tworząc jakieś dziwne systemy. Dzieci motywuj do rozwijania zdolności, samodzielnego szukania informacji o różnych opcjach zarobkowych - młodsze dzieci od twoich robią pieniądze na yt. I n ..." do artykułu Przyjaciele mam plan ( a raczej zarys planu) czyli mam marzenie....  (3 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Kiedy przedawniają się różne płatności?  (4 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Nieklawe życie policjanta  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Ja doskonale rozumiem że chcemy utrzymać tu pewien poziom. Aneszka oczekiwała owacji za trzy poprawnie sklecone zdania, oczywiście że to był powód do śmiechu. Nie jeździłem po niej nigdy, sprawdź sobie jak chcesz. Wymieniłem z nią nawet parę maili i wiem już czemu miała z tym problem. Zauważ że starała się zyskać tutaj sympatię, bardzo jej na tym zależało. Nie dostała teg ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Jeśli chodzi o przewidywanie że postąpi w ten sposób to nic dziwnego. Jak zna się czyjś styl, to przewidywanie jest niezwykle proste. Zmuszam cię? Haha, daj spokój, sam chyba w to nie wierzysz. Nie rozczulać się, spróbuj pogadać z ludźmi na jakiś normalny temat, nie dotyczący prywatnie żadnej z piszących tu osób. Konwersacja na tematy jakie mogą kogoś zainteres ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Czyli jeśli dobrze rozumiem, to uważasz że robisz coś dobrego tu na tym portalu, przesadnie interesując się prywatnym życiem piszących tu osób? Na każdego się coś znajdzie. Tylko jak nie ma to bezpośredniego związku z tobą czy społeczeństwem w którym żyjesz - to po co się w to zagłębiać? Zostań kryminalnym, działaj w realnym świecie. Zawsze ktoś będzie w czymś gorszy czy ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Patrzę obiektywnie. To czy jestem jej znajomym czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Macie oboje problem z sobą, najwyraźniej. Na siłę chcesz wywołać w niej jakąś reakcję, zwrócić na siebie uwagę. Gdy zwróci to uciekasz się do argumentów jakiego to zła dopuściła się w przeszłości. I tak już od paru lat. Zarzucasz jej grzebanie? Sam robisz to samo, interesujesz się ..." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: O jezus, co z tego. Wskaż mi ludzi którzy robią dokładnie to co powiedzieli, zawsze dotrzymują słowa a ich oczekiwania do siebie i przyszłości są w stu procentach trafione. Nie ma takich, może jakieś chlubne wyjątki. Za dużą uwagę poświęcasz jej osobie. Czemu jest dla ciebie taka ważna? Move on. Zawsze będziesz wypadał lepiej w swoich oczach jeśli będziesz definiował się przez porównanie ze złymi cechami jakiejś osoby. Tyle że to też żadna zmiana. " do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Zmieniają się tylko i wyłącznie jeśli tej zmiany bardzo pragną, oraz postanowienie to poprą odpowiednią ilością prawidłowego działania. " do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "@pokrzywiony: Słaby psychicznie to taki który daje kierować sobą poprzez zewnętrzne czynniki, naiwnie licząc że jeśli będzie postępował w jeden określony sposób to wszystko magicznie się ułoży. " do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "Dużo zależy od siły woli oraz sytuacji życiowej. Jak ktoś jest słaby psychicznie to da się zdominować wszystkiemu. Nie muszą być to wcale narkotyki." do artykułu Sex, drugs and rock and roll!.  (4 dni temu)
Henear:   "https://www.youtube.com/watch?v=1zYpZm46XFk" do artykułu Dobra zmiana - Znowu sukces.  (5 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 88 89
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 115.327
Wyświetlenia artykułów: 3.423
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 10.547
Przeczytane artykuły: 179
Ocenione artykuły: 1113
Komentarze: 2001
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska