Login lub e-mail Hasło   

Henear

Idziesz dalej?

http://windstray.blogspot.com/Dzisiaj
Henear:   "@Izabella: Co byś powiedziała na wieść że Serpico popełnił samobójstwo?" do artykułu Wybór Samobójcy.  (33 min. temu)
Henear:   Głos na artykuł Paplokracja (część I)  (4 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Henear:   "Jesteś pewien że to kobieta?" do artykułu kobieta.  (dzień temu)
Henear:   "Jakbym miał już popełniać samobójstwo to zrobiłbym to z hukiem. Gdy człowiekowi jest już wszystko jedno, otwierają się ciekawe perspektywy. Ludzi odciąga się od odebrania sobie życia, tak jakby ono miało w sobie jakąś wielką wartość. Stara się ujednolicać pragnienia, narzucać punkt widzenia. Może samobójcy wcale nie pragną umrzeć ale uciec od jedynej wersji życia jakiej znają. Gdy ..." do artykułu Wybór Samobójcy.  (2 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Wybór Samobójcy  (2 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł R 1 A 1 A 7 czyli 35 % z nas...  (2 dni temu)
Henear:   "@zakrawarski: Im mocniej walniesz tym większą świadomość uzyskasz. " do artykułu Polemika z Panią dr Danutą Adamską-Rutkowską #1.  (2 dni temu)
Henear:   "@Koriolan: Jak chcesz mogę cię poklepać po plecach." do artykułu Przechadzka..  (3 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Wizja  (3 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Taniec ze Zjawą  (3 dni temu)
Henear:   Nowy artykuł Przechadzka.  (3 dni temu)
Henear:   "'self revelation is annihilation of self' - The Addiction (1995)" do artykułu Świat jest złudzeniem.  (6 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Świat jest złudzeniem  (6 dni temu)
Henear:   "Ogranicz trawkę." do artykułu Manifest Polskiej Trzeciej Drogi.  (7 dni temu)
Henear:   "Ah, ta ambicja. Zmienia ludzi." do artykułu The voice of Chwalidzidki.  (8 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł The voice of Chwalidzidki  (8 dni temu)
Henear:   "@Mariusz Kajstura: Jest jeszcze Puszcza Puszczalskich ale nie polecam tego miejsca. " do artykułu Las Samotności.  (8 dni temu)
Henear:   "@Z. Kostka: Mechanizm przyjęcia jest bardzo stary i wszędzie podobny w formie. Czy to w szkole, czy w wojsku czy też w internecie. Zawsze ocenia się siłę nowego oraz jego miejsce w hierarchi. Bądźmy cywilizowani. " do artykułu Wywiad ze Z. Sadowskim obywatelskim historykiem i twórcą nazw w Szczecinie.  (9 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Drogi donikąd...  (10 dni temu)
Henear:   "Ciekawe, dobrze się czyta. Pozdrawiam." do artykułu Drogi donikąd....  (10 dni temu)
Henear:   "@Ziemowit Howadek: photoshopa" do artykułu Ptasie radio....  (11 dni temu)
Henear:   "@Koriolan: Nieświadomość to stan naturalny dla większości istot żyjących na tej planecie. To człowiek się wyróżnia. Gdy śnisz twój umysł porządkuje wszystkie informacje jakie doświadczyłeś za dnia. Żyjemy w czasach nieustannych bodźców. Ciągła uwaga jest męcząca, potrzebuje dużej energii. Nieskomplikowane procesy nie potrzebują świadomości - wystarczy im działanie przewidzi ..." do artykułu Dziwny jest ten.. BYT.  (12 dni temu)
Henear:   "@Izabella: Nie ma nic za darmo ;>" do artykułu Frajer.  (13 dni temu)
Henear:   "@Izabella: Chęć przerwania cierpienia, swojego i cudzego - współczucie, chęć niesienia pomocy, naprawy. Można cieszyć się samotnością jeśli posiada się w życiu cel. Jednak ciężko oszukać biologię, nie jesteśmy eterycznymi istotami, ciało ma zakodowaną w sobie potrzebę bliskości, na jej brak reagując zazwyczaj negatywnie. Patrząc z dystansu nadal jesteśmy prymitywnymi zwierzętami, kt ..." do artykułu Frajer.  (13 dni temu)
Henear:   "@Izabella: Nie wiem, wydaje mi się że miłość rodzi się z chęci przerwania cierpienia. Jest siłą napędową, motywacją do działania. Z drugiej strony największym uzależnieniem, sprzecznością - wyzwala i niewoli. Gdyby pozbawić ją całej poetyckiej otoczki, jest popędem mającym na celu przetrwanie gatunku. Mamy tą potrzebę zapisaną w genach, jeśli mamy wpływ to niewielki. " do artykułu Frajer.  (13 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 75 76
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: 36 min. temu
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 60.248
Wyświetlenia artykułów: 16.320
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 4.504
Przeczytane artykuły: 196
Ocenione artykuły: 796
Komentarze: 1556
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska