Login lub e-mail Hasło   

Henear

リスク

http://mosekhal.blogspot.com/Wcześniejsze wpisy
Henear:   Odrzuca artykuł Wstyd na cały świat !  (5 dni temu)
Henear:   "@Vivi srivi: Gdy obejmie władzę, zamieni Polskę w jeden wielki skatepark." do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (5 dni temu)
Henear:   "https://m.youtube.com/watch?v=fDmJWz8jnTo" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (5 dni temu)
Henear:   Rekomendacja artykułu Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/  (6 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/  (6 dni temu)
Henear:   "@Serpico: https://ibb.co/dLTK2Ty" do artykułu Motyl.  (6 dni temu)
Henear:   "@Zbyszekg4: Uważam że cała ta chrześcijańska mitologia nie jest żadną drogą do zbawienia a szkodliwym systemem wierzeń, uniemożliwiającym pełniejsze życie. Gdyby nikt nie napchał nam w dzieciństwie do głów konceptu grzeszności - nie byłoby trzeba teraz nikogo zbawiać. Te około-chrześcijańskie wierzenia kreują problem na który następnie wymyślają 'rozwiązanie' - zbieżne z przyjętą filozofią. Jak dla mnie to choroba psychiczna." do artykułu Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie.  (7 dni temu)
Henear:   "@podobny: Raz powiedział mi ktoś, by fajnie żyć należy słuchać swojego ciała. Ku temu się skłaniam, świadomość jego realnych potrzeb i zaspokajanie ich. Może jest to zbieżne z intuicją - pamięć pokoleniowa zmagazynowana w genach. Wyczucie co jest dla nas dobre i realizacja tego poprzez odpowiednie działania. Niestety żyjemy w kulturze w którym stan udręczenia jest u ..." do artykułu Motyl.  (7 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Zrozumiałem to że próby przemówienia ci do rozsądku są pozbawione sensu. Vivi nie jest jedyną kobietą pod słońcem, by się tak na niej skupiać. Rozejrzyj się dookoła, jest tyle ciekawych rzeczy na które można mieć realny wpływ i nie muszą być one negatywne. Niby tak walczysz z innymi, krytykujesz ale daje to jedynie tyle że jest coraz bardziej toksycznie. Jesteś w stosunku ..." do artykułu Motyl.  (7 dni temu)
Henear:   "@geb: A jak wołają geby? " do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (7 dni temu)
Henear:   Popularny artykuł: Motyl  (7 dni temu)
geb:   "Angielskie słowo 'Tweet' oznacza ćwierkanie, ćwierkać? Jesteś pierwszy do ćwierkania /komentowania! Gratulacje! Pozdrawiam Cię 'przebóstwiona' i proszę, zapoznaj się więcej z tematem, poznaj siebie, zanim coś znów zaćwierkasz!" do profilu Henear.  (7 dni temu)
Henear:   "A jak wołają ptaszki? Ćwir, ćwir, ćwir!" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (7 dni temu)
Henear:   "@Serpico: Dyskusja nie dotyczy jego życia osobistego. Jeśli nie masz nic do powiedzenia zgodnie z tematem to nie komentuj." do artykułu Motyl.  (7 dni temu)
Henear:   "Jakby Bóg tak bardzo ukochał świat, jak mówisz to nie dałby nam Jezusa a święty spokój. Promujesz ideologię ofiar życiowych." do artykułu Pytanie o Jezusa i potrzebne Ci zbawienie.  (7 dni temu)
Henear:   "@podobny: Umysł wypluwa ze skumulowanych informacji przeróżne obrazy, można się nimi przejmować lub nie. Na podobnej zasadzie niektórzy wierzą w prorocze sny. Cały czas zresztą 'śnimy' na jawie, nabierając małe porcje z ciągłego nurtu rzeki podświadomości. Można te porcje analizować, w ten sposób poznając skład umysłu - informacje które przecież skądś się tam wzięły. Nie powiedziałbym że ..." do artykułu Motyl.  (7 dni temu)
Henear:   Nowy artykuł Motyl  (7 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Co mi zrobisz jak mnie złapiesz??  (8 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Warto przeczytać VI  (8 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł "Poloneza" czas zacząć  (10 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Pułapka  (10 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł W trumience - jamb zdecydowanie przedświąteczny  (10 dni temu)
Henear:   "Lol" do artykułu Rzeźnik z Eioba.  (10 dni temu)
Henear:   Rekomendacja artykułu Prawda o Współczesnym Małżeństwie  (15 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Prawda o Współczesnym Małżeństwie  (15 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 92 93
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: 5 dni temu
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 121.720
Wyświetlenia artykułów: 8.637
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 11.603
Przeczytane artykuły: 68
Ocenione artykuły: 1180
Komentarze: 2133
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska