Login lub e-mail Hasło   

Henear

リスク

http://mosekhal.blogspot.com/Wczoraj
Henear:   "@Koriolan: A wolałbyś chorą i z problemami? Chrześcijaństwo dlatego odniosło taki sukces bo przemówiło do wszelkiej maści obszarpańców, obiecując mrzonki o lepszym świecie. Wystarczyło tylko uwierzyć. Siła życiowa to siła życiowa, miłość jaką znamy może być jednym z jej przejawów. Nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora bo wszystko będzie ci pasować." do artykułu Break/point.  (8 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Skoro stwierdziłeś że tamte cele były bez znaczenia, to idąc tą logiką czy nie czeka cię teraz znowu to samo? Jaki sens mają twoje duchowe poszukiwania?" do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: By zaistniała miłość pomiędzy dwojgiem ludzi musi być spełniony szereg czynników. Obdzierasz miłość z wartości, czyniąc ją tak powszechną że można ją mieć od pstryknięcia palcami - owszem można czuć coś do kogoś, ale bez odwzajemnienia jest tylko pragnieniem. Brak zaufania rodzi ciągły koszmar, z perspektywą 'miłości' dyndającej na sznurku niczym marchewka. Na mił ..." do artykułu Break/point.  (9 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Coś słabo tłumaczysz bo nie rozumiem - ja chcę być wolny a to oznacza również niezależność emocjonalną. Nawet jeśli kogoś kocham, to jeśli nasza ścieżka nie wiedzie w zbieżnym kierunku, to nie koryguję na siłę tych ścieżek. Raczej cieszę się z odmienności takiej osoby, ew. staram się jej pomóc na ile potrafię i ona tego chcę. Co trzeba zrobić?" do artykułu Break/point.  (11 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Czytałem komiksy. Pewnie chodzi ci że ze zgromadzonej fortuny nie korzystał, w dodatku skąpy był dla swojej rodziny. Nie ma celu podróży a może oni nie potrafili go znaleźć? Wszystko może nim być, ja cieszę się z tej wolności wyboru, witam ją a nie traktuje jakby była wrogiem. Trucizną tych czasów jest nihilizm, przekonanie że skoro nic nie ma sensu ..." do artykułu Break/point.  (11 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Szczęśliwość nie jest żadnym kryterium prawdy, tak samo jak wywoływanie w sobie pewnych stanów, nie jest bożą łaską. Prawdziwe szczęście musi mieć swoje podwaliny w czymś trwalszym niż przelotne stany umysłu - trzeba mieć pewność co do siebie, do tego co chce się zrobić i podejmować takie działanie by to przetrwało - to na zaufaniu, buduje się miłość, która z kolei może być fundamentem ..." do artykułu Break/point.  (12 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Łódka? Wolę nauczyć się serfować, zwłaszcza gdy widzę na tym morzu stare, przerażające wraki. Ja mam swój cel, jednak podchodzę do niego z powagą, ponieważ działania mają swoje konsekwencje a czasami nie da się już zawrócić. Pewnie, można udawać że wysepka na której się rozbiło to Bahamy i uczynić ją swoją - jednak nie zmienia to faktu że nie taki był cel podróży." do artykułu Break/point.  (12 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Twój opis życia podobnego można interpretować również na inny sposób. Picie, picie aż do zawrotów głowy - nieuchronny upadek a po próbach wstania, pogodzenie się ze swoją słabością i akceptacja losu jaki się sobie zrządziło. Jest pewna mądrość w znajomości swoich ograniczeń, jednak istnieje ona by orientować się gdzie życiowo jesteśmy. Nie by się poddać, wyśmiewaj ..." do artykułu Break/point.  (12 godz. temu)
Henear:   "@Koriolan: Zbyt długo trzymając się dna, bałbym się że ześ-wiruję." do artykułu Break/point.  (13 godz. temu)
Henear:   Głos na artykuł Tajemniczy świat roślin  (14 godz. temu)
Henear:   Odpowiedź w wątku Komitet Wyborzy Krystyny Anny Gebus (Komitet Wyborczy GEBus) "@Geb Jak może pani czuć się wewnętrznie wolna skoro: 'Moje zamiary muszą być zgodne z PLANAMI BOŻYMI.'? Wolność ma to do siebie że trzeba ją sobie wywalczyć, nie może ona być dana - 'wyzwoleni' przez innych, szybko znajdują sobie nowego pana, ponieważ nie nauczyli się stanowić o sobie. Wolność ekonomiczna może być osiągnięta przez dokonywanie roztropnych decyzji finansowych, co do p ..."  (18 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Henear:   Popularny artykuł: Break/point  (dzień temu)
Henear:   Głos na artykuł Niedaleko Raju...  (dzień temu)
Henear:   Nowy artykuł Break/point  (dzień temu)
Henear:   "@Irina Lewandowska: Zgadza się, na szczęście nie mój." do artykułu Czym jest świadomość?.  (3 dni temu)
Henear:   "@Irina Lewandowska: Terminologia użyta e artykule jest nie precyzyjna, dlatego może znaczyć wszystko - przez to nie ma tu miejsca na logikę, artykuł obala się sam." do artykułu Czym jest świadomość?.  (3 dni temu)
Henear:   "@Henear: Brak argumentów wynika pewnie ze słabo rozwiniętej funkcji myślowej (intelektu)." do artykułu Czym jest świadomość?.  (3 dni temu)
Henear:   "@Henear: Ktokolwiek mnie minusuje, niech poda raczej argumenty, inaczej potwierdza tylko moją rację." do artykułu Czym jest świadomość?.  (3 dni temu)
Henear:   "Same dogmaty lecz brak odpowiedzi na tytułowe pytanie. Tak jak mówiłem, filozofia starszych, zmęczonych życiem ludzi kiedy niewiele już mogą z powodu wieku. " do artykułu Czym jest świadomość?.  (3 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Moje sentencje na FB  (3 dni temu)
Henear:   "@Irina Lewandowska: Jestem zdania iż najpierw należy bardzo dokładnie poznać działanie ciała oraz poświęcić wiele czasu na obserwacje procesów w nim zachodzących by być tak pewnym jak Pani, co do tego że jesteśmy 'duszą'. Najczęściej ci co tracą kontakt z ciałem oraz jego potrzebami, pogrążają się w odczuciach na temat swoich stanów wewnętrznych, kreując nowy świat wyobrażeń, któremu nadają swoje własne nazwy - duchowość. " do artykułu Tolerancja - czy osądzanie.  (3 dni temu)
Henear:   Odpowiedź w wątku Komitet Wyborzy Krystyny Anny Gebus (Komitet Wyborczy GEBus) "Proszę o wytłumaczenie postulatu nr. 3 'Zniesienie niewolnictwa Polaków'. - Co to oznacza i jak zamierza pani zrealizować tą kwestię."  (4 dni temu)
Henear:   Głos na artykuł Zaczepka (w sosie własnym)  (4 dni temu)
Henear:   "Filozofia dobra może dla starszych kobiet, lecz dla całej reszty zupełnie nie przydatna a wręcz szkodliwa." do artykułu Tolerancja - czy osądzanie.  (4 dni temu)
Henear:   "Przekazuje pozdrowienia dla całej wielkiej eioby od Vivi i jej partnera. Śle wam z Niemiec gorące uściski." do artykułu Tarantella !.  (5 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 95 96
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: 11 godz. temu
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 126.075
Wyświetlenia artykułów: 12.048
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 12.259
Przeczytane artykuły: 153
Ocenione artykuły: 1201
Komentarze: 2196
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska