Login lub e-mail Hasło   

Henear

リスク

http://mosekhal.blogspot.com/Wcześniejsze wpisy
Henear:   "@Koriolan: Kwiat nie posiada świadomości, spełnia tylko swoją zaprogramowaną funkcję. Nie kształtowane dziecko, ograniczało by się do jedzenia i wydalania. " do artykułu Kolekcja wspomnień..  (28/08/2019)
Henear:   "@Koriolan: Mylisz ego z personą. Jak dziecko może zapomnieć kim jest, skoro jest zaledwie pewnym nieukształtowanym potencjałem? " do artykułu Kolekcja wspomnień..  (28/08/2019)
Henear:   Głos na artykuł Nowa idea informacji?  (27/08/2019)
Henear:   "@Koriolan: Słabych ludzi nikt nie słucha. Możesz mieć nawet najlepsze argumenty, jednak jeśli nie posiadasz mocy by je przeforsować to nic ci one nie dadzą. " do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (24/08/2019)
Henear:   "@Hamilton: Tyle że problem w tym że często ludzie nie wiedzą kim są. A że człowiekiem bez spójnej tożsamości, historii, można łatwo manipulować do swoich celów, to oczywiście robi się to. To nie to że im współczuję, jednak ich decyzje mają wpływ też na moje życie, jako że żyję w tym kraju. " do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (24/08/2019)
Henear:   "@Koriolan: To nie takie proste jak piszesz. I upraszczasz, nie wiem skąd bierzesz te procenty. 'Dobro' to pojęcie względne. Ludzie lubią narzekać, jednak każdy przede wszystkim dba o swój interes. Jeśli chciałoby się zachęcić ich do zmiany czegoś w kraju, to należało by ich przekonać że mają na niego realny wpływ, że to jednak jest ich sprawa i mają siłę sprawczą. Ale politycy te ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (24/08/2019)
Henear:   "@Hamilton: Nie oskarżam samej reklamy, ktoś ją musiał przecież zrobić. Po prostu nie lekceważę jej siły oddziaływania, a idą na nią przecież gigantyczne pieniądze. To że ludzie są naiwni to jedno, drugie to rzadko kiedy analizują motywy stojące za reklamą. Każda marka ma inny styl, jednak wszystkie łączy jeden cel jak największej sprzedaży. A by to osiągnąć trzeba najpierw urobić p ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (24/08/2019)
Henear:   "@Hamilton: Aż ciężko uwierzyć by dorośli ludzie byli tak nierozsądni. Żyjemy w świecie powszechnego dostępu do informacji, jednak samo to nie wystarczy. Potrzeba jeszcze umiejętności oddzielenia faktów od bujdy. Sprawdzania wielu różnych źródeł i wyciągania wniosków na ich podstawie. Nie wiem z czego wynika ta naiwność, zwłaszcza w przypadku czegoś takiego jak zobowiązanie finansow ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (24/08/2019)
Henear:   "@Hamilton: Na to wygląda. Skoro nie rozumieją prostoty takiej zagrywki, jak mają zrozumieć bardziej skomplikowane ruchy polityczne? Brak zdolności rozumowania dyskwalifikuje część społeczeństwa z idei świadomego współtworzenia tego państwa. I to jest tragiczne, przez brak wiedzy oraz niechęć do nauki, zaangażowania się - dystans pomiędzy władzą a obywatelem będzie się tylko powiększał. Co może mieć bardzo złe konsekwencje." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (24/08/2019)
Henear:   "@Hamilton: Są niemalże bezkarni to pokazują swoją arogancję. Kaczyński zmienia konstytucję i niby są jakieś protesty, jednak nadal są one wpisane w polityczną grę. Zwykły obywatel nadal nie czuje że to co robią go dotyczy - jest to jakiś rodzaj odrealnienia gdzie istnieją dwa wymiary - ten zwyczajny, codzienny oraz polityczny świat władzy, które nie wchodzą ze sobą w interakcję. W takich warunkach ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (24/08/2019)
Henear:   "@Adam Jezierski: Nie byłbym tego taki pewny. Ta gnojówka to świetne środowisko dla pasożytów które tak łatwo nie dadzą się usunąć. A zwykły Polak nie wiele może zrobić, społeczeństwo obywatelskie u nas nie istnieje. Każdy stara się jak najwięcej uzyskać dla siebie bo życie jest niepewne i krótkie a partii politycznych z sensownym planem i kompetentnymi ludźmi brak. Obawiam się że jeszcze d ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (24/08/2019)
Henear:   "@Serpico: To sobie pisz dalej. Ja jednak nie będę odpowiadał." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Nic. Po prostu kończymy rozmowę i wracamy do swoich spraw." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Taka dyskusja z tobą. W takim razie by było sprawiedliwie to udaj się do psychologa lub psychiatry. Takiego z dyplomem po studiach. Niech cie przebada, jeśli okażesz się zdrowy to może będziesz w stanie lepiej określać stan psychiczny osób takich jak Koriolan. Nie stawiaj się za wzór cnót wszelakich bo nim nie jesteś. Narzuciłeś całemu portalowi tutaj swoją natrętną oso ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Wg ciebie się pogrążam? Zejdź na ziemię i może rzeczywiście wyjdź z domu. Dać ci nr mojej babci? Powie ci ile mam lat. Wytrwale ignorujesz wszystkie fakty o sobie - pokrywające się z opinią innych tutaj piszących na tym portalu. Myślisz że jak napiszesz 'haha' i dodasz 'chłopaku' to wygrywasz argument? Daj mi nr do swoich rodziców może, zapytam ich jak ma się ich dziecko. " do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Powoli, powoli zmierzamy do celu. Ponawiam pytanie: Czemu ty możesz to robić bezkarnie a ona nie? Do Koriolana mimo tego że cię nie obraża, to piszesz do niego takie ładne słowa jak 'ślepawy grubasie' czy 'szmato'.... Dalej nie widzisz hipokryzji? Kostka sam używa tych przeróbek, więc ma do tego pozytywny stosunek. I w żaden sposób go to nie obraża, je ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Czyli kto ma tutaj 'pilnować porządku' - ty? Przecież ty jeszcze wczoraj pisałeś o niej o jako 'worku na spermę' czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie. Znajdź sobie cytat. Szydzenie od zawsze tutaj było, idąc tą logiką to czemu nie czepiasz się Hamiltona? Też szydzi z Kostków. Gdzie tu sprawiedliwość co?" do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Zwolnij trochę bo za chwilę zrobisz ze mnie Hitlera. Co ma mój wczorajszy cytat do tego co mówisz? Jeśli piłem, paliłem i brałem to tym bardziej przemawia to na rzecz mojego argumentu, bo skutki tego były by doświadczane z pierwszej ręki. Nie wiem jak ci mam to tłumaczyć, tłumaczyłem wczoraj to wolałeś mieć to w zadzie. Więc prostymi słowami. Wyzywasz Vivi od cięż ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Eh, nudny jesteś z tymi cytatami. Jak cię to bawi to znajdź. Poglądy człowieka na przestrzeni lat ewoluują. Zdobywa większą wiedzę na temat świata. Nie użyłbym teraz takiego języka jak wtedy ale podtrzymuje swoje zdanie. Co do narkotyków też. Jestem za wolnością wyboru ludzi świadomych konsekwencji swoich czynów oraz odpowiedzialności za siebie i innych. / ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Idź sobie na taką mszę i zapytaj ich o cykl Krebsa. https://youtu.be/Qinvw4ncmm8?t=7642 Twoja była to nie jest żaden standard. Jest wielu katolików z dobrymi profesjami, nie przeczę. Religia uderza w emocje, omija logikę. Daje bezpodstawną nadzieję, opartą na wierze wspólnoty. To są prastare mechanizmy ludzkie. Kobiety z reguły są bardziej emocjonalne, oraz ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Ciebie za bardzo ta dyskusja nie interesuje. Zaczepiasz mnie bo chcesz się odegrać za wczorajsze komentarze. Gdyby cię to nie obeszło to dałbyś se spokój. To że dane cechy utrwalają się z pokolenia na pokolenie, np. w parze np tej samej rasy czy danego rejonu to są moje urojenia? No raczej nie. Jeśli matka i ojciec mają słaby wzrok, to szansa na to że dziecko będzie miało dobry ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Z szkołą wyraziłem się niedokładnie. Pamiętam jak takiej religii przypadało tygodniowo więcej niż np. przyrody czy chemii. Dodatkowo była doliczana jako część do średniej ocen. Wg mnie jej miejsce nie jest w szkole, tylko w salce przykościelnej. Za przywilej indoktrynacji dzieci, księża powinni sami dopłacać a nie dostawać wynagrodzenie. W dodatku kwestia innych religii ..." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Ok. Nie nie chcę numeru. Nie interesuje mnie to na tyle. Widzę jaki jesteś tutaj. Widzę że nie potrafisz żyć bez 'walki' na tyle że zawsze będziesz sobie stwarzał jakiś konflikt. Napisałem to co napisałem, możesz to zrozumieć, możesz to też mieć w dupie. Dalsza rozmowa będzie pętlą. " do artykułu Dwa lata suszy..  (20/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Nie jestem dla ciebie interesujący w ten sposób co Koriolan. On jest łatwym celem, podobnie jak Vivi. Połknęli haczyk ja nie. Znam te metody, które stosujesz. I nie, nie jestem psychologiem ale się nią interesuję. Chodzi mi o to że nie rozumiesz tego jak działają relacje. Jeśli interesujesz się czyimś życiem do tego stopnia, że codziennie rozliczasz tu ich z ni ..." do artykułu Dwa lata suszy..  (20/08/2019)
Henear:   "@Serpico: Widać że nie rozumiesz o co chodzi z wygrywaniem. Twoją ogromną przegraną jest siedzenie tutaj dzień po dniu i cytowanie innych, podczas gdy inni ludzie zajmują się światem realnym. Mają coś na czym im zależy, coś co kochają. Ty tego nie masz, dlatego brakuje ci dystansu. Dlatego wydzwaniasz do Laickiej, dlatego przyczepiłeś się tutaj do kilku osób. Widać słabo znasz inne ..." do artykułu Dwa lata suszy..  (20/08/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: henear
Ranga:
Ost. logowanie: 23/12/2019
Zarejestrowano: 21/11/2014

Statystyki
Punkty: 151.181
Wyświetlenia artykułów: 31.518
Obserwujący użytkownicy: 11
Odwiedziny profilu: 15.894
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1266
Komentarze: 2501
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska