Login lub e-mail Hasło   

szkoleniacom

Wcześniejsze wpisy
szkoleniacom:   "@lewi: to jest naprawdę skomplikowane pogodzić jedno z drugim. rodzice nie wiedzą jak prawidłowo postępować, nauczyciele nie nauczają myślenia, ciężkie czasy na wychowywanie " do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "@lewi: niestety konieczne :-(" do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "@lewi: więc problem jest większy i głębszy niż się wydaje. " do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "@lewi: jeśli ktoś jest duchownym powinien głosić słowo boże. Jeśli w Księdze jest napisane, że coś jest złe, niedobre, niemoralne, to ksiądz nie powinien uważać i nauczać inaczej. To ksiądz jest narzędziem Boga do przekazywania jego słów a nie odwrotnie" do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "@lewi: w każdym bądź razie temat dotyczy bezmyślnego wycofywania religii ze szkół. Nawet jeśli są to z góry narzucone poglądy i nawet jeśli jest to wykładane bez refleksyjnie to i tak lepsze to niż nic - bo dzisiaj dzieciaki nawet w domu się nie dowiedzą jak należy postępować słusznie i czym jest uczciwość - na religii mają chociaż ogólnik w tej kwestii" do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "@lewi: z drugiej strony, skoro nauka religii w Polsce jest ŚCIŚLE związana z chrześcijaństwem, to czego Autorka się spodziewa? Że będą nauczać Koranu? Fizyki kwantowej? " do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "@lewi: 'Niestety wszelkie gadżety przejmują rolę wychowawczą' - bo to tylko od rodziców zależy. Pamiętam, jak mój ojciec styrany po pracy wracał do domu, jadł obiad i zamiast odpoczywać siedział ze mną na dywanie i układał klocki - to nic, że po chwili zasypiał ... ale był, nie włączał mi TV bo mu 'przeszkadzałem', żebym był cicho" do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "'Mianowicie katecheza to w skrócie nauka modlenia się, z której wystawia się oceny. Nie uczy refleksji ani krytycznego myślenia, wręcz odwrotnie.' - to nie jest problem religii w szkole tylko problem sposobu jej wykładania. Osobiście uczęszczając na religię, takiego problemu nie dostrzegłem (wyjątek?). Zatem zależy to od prowadzącego zajęcia a nie od samego przedmiotu. 'W świeckiej ..." do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "@lewi: to najpierw trzeba wyedukować rodzica, że dziecko jest najważniejsze i nie można zajmować mu czasu tylko telewizją, tabletem, konsolą, komputerem i innymi zabawkami, tylko trzeba spędzać z nim czas i przekazywać mu odpowiednie wartości" do artykułu Religia w świeckiej szkole – chłosta dla wspólności i autonomii.  (03/11/2015)
szkoleniacom:   "pkt 2 oraz 5 - zachęcam do zapoznania się z założeniami KAŻDEJ religii i postarania się ich zrozumieć" do artykułu Dlaczego nie religiom? Kilka "prawd wiary".  (02/11/2015)
szkoleniacom:   "'A zatem biologicznie mężczyzna jest niezbędny kobiecie tylko do jednej rzeczy – prokreacji.' - to, że kobieta teraz poradzi sobie ZE WSZYSTKIM, że żąda równouprawnienia, że chce być traktowana jak facet to wymysł czasów współczesnych - nie uwarunkowań biologicznych. Kobieta to istota stworzona do rzeczy pięknych, delikatnych a zatem wykonuje prace dotyczące estetyki, ładu, delikatn ..." do artykułu GENDER srender. Czyli facet potrzebny jak rybie rower.  (02/11/2015)
szkoleniacom:   "@Janusz Nitkiewicz: nie pisałem, by konkretnie ten temat dalej klepać ale chodziło mi raczej o kolejne ciekawe tematy lecz inne tematycznie :-) np. właśnie o związkach partnerskich z kotem :-)" do artykułu O kulturze wypowiedzi.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "@gnostyk: do tej pory z przekazów Hamiltona miałem okazję przez śmiech poznać smutną prawdę w wielu kwestiach lub bolesną szczerość" do artykułu O kulturze wypowiedzi.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "@gnostyk: i jak na zawołanie ML daje przykład bycia w tej ostatniej grupie (najnowszy wklejony artykuł) :-)" do artykułu O kulturze wypowiedzi.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "@gnostyk: hm jest grupa, która to rozumie i są osoby, które szukają zadymy :-) A są też i takie, które raczej starają się zachować neutralność ale swoimi wpisami prowokują innych do zwady" do artykułu O kulturze wypowiedzi.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "@Symfonia: jesteś już? :-) P.S. to nie prowokacja do tego byś pisała ;-P" do artykułu O kulturze wypowiedzi.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "@gnostyk: jaaaaaki apel !!!!!!!!!!! :-)" do artykułu O kulturze wypowiedzi.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "@Hamilton Starszy: głupi odda mądry się zastanowi" do artykułu Modlitwa leczy.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "@Mariusz Kajstura: jednak pozostanę tutaj bardziej wyrozumiały i napiszę, że to nie ludzka głupota lecz celowo wyprany mózg. Ludzie dając te koperty - w dużej mierze starsi ludzie - czują taką potrzebę wywołaną manipulacjami, którymi dobrowolnie się poddają słuchając określonego radia i włączając określoną telewizję. Wierzą, że dając pieniądze, uczestniczą w czymś boskim - problem polega na tym, ż ..." do artykułu Modlitwa leczy.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   Rekomendacja artykułu O kulturze wypowiedzi  (30/10/2015)
szkoleniacom:   Głos na artykuł O kulturze wypowiedzi  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "Zbyt mało jest takich artykułów ... zatem niech albo Autor się zmobilizuje do zwiększania ilości takich przekazów albo MY razem :-))) Świetne!" do artykułu O kulturze wypowiedzi.  (30/10/2015)
szkoleniacom:   "odnośnie tej szczerości przy odmawianiu modlitw, pokory i oddaniu podczas kontaktu z Bogiem - że też armia Rydzyka nie widzi, że koperty czekami i banknotami wypchane wcale nie oznaczają oddania duchowego i, że to po prostu nie działa, bo modlitwa błagalna o powrót do zdrowia poprzedzona grubą kopertą to kiepski pomysł. Ciekawe ile majątku trzeba oddać by to zrozumieć ...?" do artykułu Modlitwa leczy.  (29/10/2015)
szkoleniacom:   "'Czy wiesz dlaczego makijaż permanentny jest tak popularny?' - bo to jak z pokojem w mieszkaniu - lepiej mieć panele na suficie niż ciągle malować go na biało po każdym zabiciu owada :-)))" do artykułu Czy wiesz dlaczego makijaż permanentny jest tak popularny?.  (29/10/2015)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 57 58
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: szkoleniacom
Ranga:
Ost. logowanie: 05/11/2015
Zarejestrowano: 24/02/2015

Statystyki
Punkty: 27.640
Wyświetlenia artykułów: 23.112
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 6.869
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 96
Komentarze: 1596
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska