Login lub e-mail Hasło   

Antonina Kostrzewa

Samotna w wielkim mieście to blog o życiu samotnych ludzi, z powodu swojej chorobliwej nieśmiałości. W blogu wiele informacji na ten temat, a także na temat mojej książki: http://www.antoninakostrzewa.blogspot.com

Nazywam się Antonina i jestem kobietą. Mieszkam gdzieś we Wrocławiu. Mieszczę się w przedziale 20-60 lat. Tak mniej więcej po środku. Z mojego zawodowego życia ani prywatnego nic już więcej nie osiągnę. Dlatego piszę. Pierwszego molocha pewnie nigdy nie ukończę, dlatego rozpoczęłam kolejną książkę. O ludziach samotnych, a raczej o ludziach nieśmiałych skazanych na samotność. Tytuł książki: "Zawstydzeni, czyli skazani na.. samotność" lub "Samot... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
Antonina Kostrzewa:   Głos na artykuł Czy jesteśmy chorzy na samotność?  (23/08/2009)
Antonina Kostrzewa:   Nowy artykuł Samotność, a.. depresja  (08/08/2009)
Antonina Kostrzewa:   Nowy artykuł Samotność, a.. zakupy  (26/07/2009)
Antonina Kostrzewa:   "Witam, już poprawiłam opis swojego profilu, by nie było niejasności. Opisuję życie samotnych ludzi, z powodu ich chorobliwej nieśmiałości. Właśnie przez nieśmiałość nie mogą odnaleźć drugiej połówki, a oprócz tego napotykają w życiu na szereg różnych problemów, które opisuję w artykułach. Co zaś się tyczy kumulacji negatywnych rzeczy, to skopiuje swoją wypowiedź w artykułu o edukacji: 'Opi ..." do artykułu Samotność, a.. jedzenie..  (17/07/2009)
Antonina Kostrzewa:   Głos na artykuł Przedziwne choroby psychiczne  (14/07/2009)
Antonina Kostrzewa:   "@yetti: Wiem, że nie każda osoba nieśmiała jest samotna, ani też nie każdy samotny musi być nieśmiały. Ogólnie na blogu piszę o ludziach samotnych z powodu ich nieśmiałości, co tutaj nie zostało może zaznaczone dokładnie we wstępie. Opisuję nie tylko moje przypadki, ale także rzeczy, które zdarzyły się moim znajomym lub przez nich opowiedziane, dlatego jest to tak dobitnie 'przybijające'. ..." do artykułu Samotność, a.. edukacja.  (14/07/2009)
Antonina Kostrzewa:   "Może i trochę przyciemniłam obraz szkoły, ale inaczej było kiedyś, a inaczej jest teraz. Z tym, że teraz jest gorzej, zwłaszcza w gimnazjach. Jednak każda szkoła jest inna. Są te prestiżowe, do których ciężko się dostać i te o gorszej sławie. To, czy danej szkole pojawią się jakieś problemy nie zależą od jej opinii, tylko od uczniów. Jeśli nie trafiłaś na żadne problemy z powodu swojej nieśmiałośc ..." do artykułu Samotność, a.. edukacja.  (13/07/2009)
Antonina Kostrzewa:   "Chciałabym podziękować wszystkim, którzy głosowali na artykuł i przez to umieścili go na stronie głównej. " do artykułu Samotność, a.. edukacja.  (13/07/2009)
Antonina Kostrzewa:   Popularny artykuł: Samotność, a.. edukacja  (13/07/2009)
Antonina Kostrzewa:   Nowy artykuł Samotność, a.. edukacja  (12/07/2009)
Antonina Kostrzewa:   "Pomijając pewne choroby genetyczne, które sprawiają, że człowiek nie potrafi funkcjonować w społeczeństwie, to zgadzam się - nikt nie rodzi się nieśmiały. U jednych pojawia się ona w okresie dziecięcych, u niektórych po ciężkich przeżyciach emocjonalnych. Często po długotrwałym związku, z którym wiązali duże nadzieje na przyszłość. Nie mam takiego problemu, jak spytanie się o godzinę, jedn ..." do artykułu Samotność, a.. jedzenie..  (29/06/2009)
Antonina Kostrzewa:   "Na początku chcę podziękować za głos na artykuł. Nie używam sformułowania fobia społeczna. Zamiast niego wolę chorobliwą nieśmiałość. Tą drugą chyba zna więcej osób i łatwiej skojarzyć, czego dotyczy problem. Mówiąc prawdę, 'normalnym ludziom' ciężko jest uwierzyć, że człowiek ma problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie i nie potrafi nawet kupić i zjeść spokojnie jedzenia. Nie jest się t ..." do artykułu Samotność, a.. jedzenie..  (28/06/2009)
Antonina Kostrzewa:   "Myślałam, że mam pojęcie o temacie, ale zawsze mogę się mylić. Piszę o tym, co mnie dotknęło osobiście lub moich znajomych, a jeśli nie potrafię tego przekazać w wiarygodny sposób, to widocznie jeszcze długa droga przede mną. Wiem, że trochę się nie rozpisałam, ale czy przesadzony? No, nie wiem.." do artykułu Samotność, a.. alkohol..  (28/06/2009)
Antonina Kostrzewa:   Nowy artykuł Samotność, a.. alkohol.  (26/06/2009)
Antonina Kostrzewa:   "Myślałam, że ten artykuł umrze śmiercią naturalną gdzieś głęboko w serwisie, a tu taka niespodzianka. Dziękuję za pierwszy głos i mam nadzieję, że nie ostatni. Niekoniecznie dla tego artykułu, może następny okaże się bardziej ciekawy. W każdym bądź razie pozdrawiam wszystkich zaglądających tutaj. " do artykułu Samotność, a.. jedzenie..  (25/06/2009)
Antonina Kostrzewa:   Nowy artykuł Samotność, a.. jedzenie.  (23/06/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antonina
Ranga:
Ost. logowanie: 06/06/2011
Zarejestrowano: 23/06/2009

Statystyki
Punkty: 25.023
Wyświetlenia artykułów: 23.787
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.961
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 4
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska