Login lub e-mail Hasło   

Daniel Villalva
Wcześniejsze wpisy
Daniel Villalva:   "Fajny artykuł. Wszystko dość dobrze opisane. Oświetlenie mieszkania to rzeczywiście kluczowa sprawa, bo dobre światło poprawia samopoczucie, ułatwia naukę, itp... Szkoda tylko, że nie wspominasz o świetlikach rurowych, to dość dobry sposób, by tani doprowadzić naturalne (czyli najlepsze) oświetlenie do domu:)" do artykułu Jak dobrze oświetlić dom lub mieszkanie?.  (24/10/2012)
Daniel Villalva:   Głos na artykuł Od kiedy handlujemy na odległość?  (24/10/2012)
Daniel Villalva:   "Bardzo ciekawa historia. Co do 'niekiedy aplikacje internetowe zapominają o kanale głosowym, a mogłoby to się przydać na przykład niewidomym' to wydaje mi się, że problem leży po dwóch stronach, bowiem sami niewidomi rzadko starają się o organizację lub tworza projekty aplikacji, które mogłyby ułatwić im życie. Ciągle jest to za mało rozwinięty segment. Moim marzeniem jest za to, by ..." do artykułu Od kiedy handlujemy na odległość?.  (24/10/2012)
Daniel Villalva:   "Choć sam pomysł porównania dwóch styli życia całkiem ciekawy to wyliczania trochę z czapy, a pytanie końcowe ma raczej charakter retoryczny. Oczywiście drugim byłoby utrzymać się łatwiej, ale trudno powiedzieć co się dzieje po stracie pracy, przecież pozostaje opłacanie wszelkich podatków rolnych, UE nie pozwala stać ziemi jako nieużytek, a w mieście o prace (mimo wszystko) łatwiej. " do artykułu Historia dwóch rodzin.  (24/10/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: villalva
Ranga:
Ost. logowanie: 24/10/2012
Zarejestrowano: 24/10/2012

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 1.144
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska