Login lub e-mail Hasło   

vismaior
Wcześniejsze wpisy
vismaior:   Głos na artykuł Jeszcze przed Końcem Świata  (17/12/2012)
vismaior:   Głos na artykuł Cztery sondy  (17/12/2012)
vismaior:   "@vismaior: Matko... bez przesady.... To tak jakby ktoś wymagał od Niemców żeby przestali pić piwo na oktober fest z powodu własnej abstynencji... * " do artykułu Boże Narodzenie dla chrześcijan czy dla wszystkich?.  (15/12/2012)
vismaior:   "Z innej perspektywy 'Don't Leave Atheists Out on Christmas' w wolnym tłumaczeniu, nie zostawiaj Ateisty na święta, wielu ateistów czuje się w ten czas osamotnionych i wyrwanych z poza społeczeństwa... Link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=uh_gGQ9s5_Q Jako człowiek wierzący nie mam nic przeciwko temu żeby ateista mógł się radować czy obchodzić święta razem z innymi n ..." do artykułu Boże Narodzenie dla chrześcijan czy dla wszystkich?.  (15/12/2012)
vismaior:   "Do tego trzeba doliczyć teoretyczne księżyce orbitujące obok tych planet... Chciałem to obliczyć ale już nie mam do tego siły ani głowy, wyszło mi w uproszczeniu kilka tysięcy sekstylionów, ale może się mylę, nie ogarniam tych liczb, co nie zmienia faktu że są to ogromne liczby w przedziale od 22 zer po przecinku aż po 33 zera po przecinku dla księżyców, względem tego jaką ustalimy średnią teorety ..." do artykułu Nowe Planety. Kościół ma Problem..  (04/11/2012)
vismaior:   "'Myślisz (jeśli myślisz), że Panu Bogu ludzie śmierdzą? ' Tego nie napisałem, nie gardzę biednymi i bezdomnymi, natomiast jak ktoś jest fizycznie sprawny i ma możliwości to może o siebie zadbać a przynajmniej powinien, może wyraziłem to w chamski sposób ale cóż, jestem czasem chamem, przynajmniej się z tym nie ukrywam, oczywiście nie ma czym się chwalić, ale jak już pisze to jestem ..." do artykułu Oziębły kościół.  (24/10/2012)
vismaior:   "@ darkwate Hehe wykazałeś tą odpowiedzią, ja święty nie jestem, ale tobie polecam startować na ministra kultury i hipokryzji ;) tak, napisał to czajnik do kociołka... ;D" do artykułu Oziębły kościół.  (24/10/2012)
vismaior:   Głos na artykuł Świat na poziomie kwantów  (12/10/2012)
vismaior:   Głos na artykuł Szczepionkowy holokaust  (13/07/2012)
vismaior:   "Prawdziwych myśliwych już nie ma z wyjątkiem mniejszości jak plemiona w Afryce czy w Ameryce Południowej. Ludzie pierwotni polowali bo musieli coś zjeść, teraz myśliwy idzie na polowanie z pełnym brzuchem napełnionym produktami z tesco albo innego marketu." do artykułu Ukryta żądza zabijania.  (14/05/2012)
vismaior:   "Dlaczego większość ludzi myśli że jeśli wierzę w Boga to panicznie boję się piekła, kar cierpienia itp, dlaczego ludzie robią z wierzących debili którzy unikają nauki itp, tak jak pomawianie świstaka że jest niedouczony tylko z racji tego bo wierzy w Boga, co za ignorancja, czy jako wierzący jestem skazany na wyśmiewanie i pomawianie o to że wierzę w zabobony i bajki, a może nie wierzę w pewne dog ..." do artykułu Skąd się bierze wiara ?.  (23/04/2012)
vismaior:   Głos na artykuł Boisz się mówić w obcym języku?  (20/04/2012)
vismaior:   "Kilka lat temu pracowałem w Niemczech, przez pierwsze dwa a może trzy lata można powiedzieć że tylko słuchałem to co mówią ludzie i oglądałem tv, sporo rozumiałem ale mówienie to była dla mnie tragedia (coś umiałem powiedzieć ale też miałem taki strach jak w temacie) więc nie wdawałem się w zawiłe rozmowy po kilku latach w miarę dobrze opanowałem ten język, pamiętam jak kiedyś sobie lekko wypiłem ..." do artykułu Boisz się mówić w obcym języku?.  (20/04/2012)
vismaior:   "Już nie chodzi o technologie, tylko o naszą czarną naturę, po co pakować się w takie bagno ? Od zarania dziejów wojny, mordy gwałty, przemoc, dyktatury, niewolnictwo, itp." do artykułu My i ktoś jeszcze - czy jesteśmy sami w kosmosie ?.  (08/04/2012)
vismaior:   "Jest teoria która zakłada że istnieje wiele wymiarów a nasz obserwowalny wszechświat to tylko jedna z wielu (baniek) których jest jest ogrom, w tych wymiarach możliwe że istnieją inne cywilizacje, jest też teoria która mówi że jeśli istnieje nieskończoność to istnieje nieskończona ilość możliwości, co oznaczałoby ogromną ilość cywilizacji które są klasyfikowane przez astrofizyków w kilku stopniach ..." do artykułu My i ktoś jeszcze - czy jesteśmy sami w kosmosie ?.  (08/04/2012)
vismaior:   "Mam 30 lat, nie mam konta w banku, nie mam kredytów, jestem wolny, może dla kogoś z tego powodu nawet nienormalny... A teraz z innej beczki, wyobraźcie sobie wielkie wyładowanie na słońcu i koronalny wyrzut ogromnej masy plazmy przez słońce, fizycy mówią że w najgorszym wypadku zostaną zniszczone wszystkie dane zapisane na nośnikach elektronicznych jak i magnetycznych, coś mi się wydaje że nastąpiłby wielki koniec banków jak i ich klientów ;) " do artykułu Wielki Przekręt.  (27/02/2012)
vismaior:   "Fajna relacja, świetny klimat, bardzo fajna mentalność takich ludzi, szkoda że nie każdy taki potrafi być, ale cóż co kraj to obyczaj oraz kultura, czytałem jednym tchem i miałem nadzieje że opowieść się nie skończy, dziękuje." do artykułu Po ,,Żelaznej Drodze"...fragmenty.  (21/01/2012)
vismaior:   Głos na artykuł Po ,,Żelaznej Drodze"...fragmenty  (21/01/2012)
vismaior:   Głos na artykuł Paraliż senny  (01/01/2012)
vismaior:   "Uwaga czytelniku zanim przeczytasz ostrzegam że będzie groteskowo, tu możesz przestać czytać jeśli nie lubisz takich opowieści, zwłaszcza przed snem. Doświadczyłem tego kilka lat temu, efekt był straszny a pogłębiał go fakt że chwilowo mieszkałem w piwnicy, no ok może opiszę piwnice, nie była to piwnica jakaś upiorna gdzie trzyma się ziemniaki jest zimno i panuje wilgoć czy pleśń ;) ..." do artykułu Paraliż senny.  (01/01/2012)
vismaior:   "Co się tu dzieje, matko, ludzie pozjadali wszystkie rozumy... nie jesteście w stanie ogarnąć własnego istnienia od a do z a chcecie rozpracować co może Bóg a czego nie może ? czy to nie za dużo na wasze umysły, powiem wam jedno, całkowicie odbiła palma, ego tak wielkie że ogarnia cały świat wszystko co duchowe i materialne, polecam wylądować na ziemi, nikt nic taką debatą nie udowodni ani nie wnie ..." do artykułu Zagadka paradoksu omnipotencji.  (10/12/2011)
vismaior:   "Na tym przykładzie widać jak bardzo uczeni i naukowcy potrafią być stanowczo przekonani do własnych racji opartych na własnym widzi mi się, nie mając bladego pojęcia o czymś co może być inne niż im się wydaje, bo tak i już, bo tak nie może być dlatego że to nie jest logiczne itp, tak jest najwygodniej... To samo może tyczyć się ewolucji której może nigdy nie było no ale oni mówią że była i już , a ..." do artykułu Dlaczego woda gorąca zamarza szybciej, niż woda zimna, czyli o efekcie Mpemby..  (10/12/2011)
vismaior:   "Artykuł przypomniał mi o tym jak kilka lat temu podczas wakacji trafiłem jakimś przedmiotem w ose (już nie pamiętam jakim) latała po wynajętym pokoju i nie dawała mi spokoju, dzień był potwornie upalny a ja zmęczony, po tym jak ją trafiłem uderzyła z impetem o ścianę, tak samo jak autor nie wiedziałem gdzie spadła wiec dałem sobie spokój z tą osą, chwilę pózniej położyłem się spać, spałem może pół ..." do artykułu Umysł uszyty nad miarę?.  (15/10/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: vismaior
Ranga:
Ost. logowanie: 22/12/2012
Zarejestrowano: 03/10/2008

Statystyki
Punkty: 244
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 5.474
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 62
Komentarze: 96
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska