Login lub e-mail Hasło   

VIVI.
Wcześniejsze wpisy
VIVI.:   "@Koriolan: ja częściowo wiem o co Ci chodzi. Być może albo ulegam jakimś nawykom, albo chcę sobie udowodnić, że życiem rządzą wielkie uczucia:). Co do samotności - ja trochę boję się ludzi, którzy latami są sami, nie mają przyjaciół, dzieci, nawet zwierzaka, któremu chcą poświęcić czas. Muszę uciekać, bo czas na zakupy i miłą kolację. ps. Tęsknie za Weszą. Mama mówi, że ona za mną też, ale gotowane udka robią robotę:):)" do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Koriolan: Pamiętam o czym rozmawialiśmy. Teraz trzymam swój KUBEK mocnooo mocno i cieszę się z tego, że jest taki cudowny. Chętnie wrócę do tego tematu następnym razem. Mam nadzieje, że Oscar przyłączy się do dyskusji. Wydaje mi się, że znam jego opinie, ale kto wie... Może on Ci to przedstawi w inny sposób, bo nie chodzi tu o chęć posiadania czy własności, a bardziej o spontaniczne oddanie i rad ..." do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Koriolan: uwielbiam sery z winogronami. Może dzisiaj wieczorem coś nam takiego przygotuje:). Z Kolonii niedaleko do Paryża. Planujemy wiosna jakieś wyjazdy, bo i do Francji blisko i Holanadia z Belgia blisko. A teraz na poważnie... Nie tylko uwielbiany przeze mnie Morrison śpiewał o samotności. Przejmujące słowa Ryśka ,,samotność to taka straszna trwoga''... i wiesz co... nie potrafię sobi ..." do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Koriolan: wpadłam na eiobe tylko na chwilę, ale nic się nie zmieniło hahahaha Pan ideał przechodzi sam siebie:):). Niby taki zajęty a non stop na portalu:) chyba, że ktoś za niego pisze te brednie- kiedy on pracuje i spaceruje z psem i dziećmi:):).Aaaaa - najważniejsze to czytać o jego sukcesach i szczęściu. My nie możemy napisać o swoim - bo wtedy jesteśmy be :)" do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Koriolan: a my już od wczoraj na cudownej własnej planecie!! Życie jest pięęęęknnnnneeeeeee!!!!!!! Seks cuuudownyyyyyy, a padający deszcz niesamowicie inspirujący!!:):) Pozdrowienia!!!" do artykułu Eioba w Realu.  (dzień temu)
VIVI.:   Popularny artykuł: Wizyta w Piekle  (2 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: czytać się tego nie da co pisze ten frustrat end. Wygląd i wygląd... i wygląd i wygląd... jezuuuu... jak można tak oceniać ludzi... ten taki... ten taki... teraz, żeby z kimś gadać trzeba poznać jego wagę i wymiary czy o co chodzi?? ja ważę 54. Oscar 94 - będzie kara?? " do artykułu Eioba w Realu.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: chwilke. Niecałe półtorej godziny. Ja chwile na Owsiaku. Ostatni trening i sauna przed wyjazdem i nie nie nie --- pakuję się jutro - kilka minut. Zresztą niewiele poza lapkiem zabiorę bo mam do 10 kg:)" do artykułu Eioba w Realu.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: Tak tak taaaakkkk!!!!!! " do artykułu Eioba w Realu.  (4 dni temu)
VIVI.:   "Kochani!! Chciałam się zaafiszować, ze dokładnie za 24 h robię drinki z moim Oscarkiem :) !!!! Huuurraaaaaa!!!!!:) " do artykułu Eioba w Realu.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: no wiem wiem... Trochę było słabo, że nie ma Oscara. Poza tym widzieliśmy się pierwszy raz:). " do artykułu Eioba w Realu.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: ja mam nadzieje, że takich Osób jest sporo:)" do artykułu Eioba w Realu.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@koLo: :):) tytuł doskonały:). Następnym razem może bliżej stolicy, a zapowiada się sporo osób:)" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@zakrawarski: Wasz Ci jest On!!!:)" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@zakrawarski: niemożliwe:):):)" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@Marcin Sz: :) dziękuję. MIłej Nocy" do artykułu Wizyta w Piekle.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: we wtorek zadzwonię. Będę wiedziała / oby/ więcej:). Nieeeeeech żyje baaal:):)" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: no tak:) wypiliśmy wiśniówki za wsze czasy:). U nas jak wiesz do wielkanocy będzie dynamicznie. Nie patrz na nas. My się jak będzie tylko możliwość - dostosujemy. Poza tym jesteśmy na telefonach. Spokojnie pogadamy jak będę na obczyźnie. Znieśli opłaty na obczyźnie:)" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: oj Korusiu nie patrzyliśmy tak:). Wiesz jaki ze mnie niecierpliwiec:). Emocje mnie ponoszą :). To ja tak trochę uczucia przyrównuję do reakcji, a kiedy nie odczuwamy ich konsekwencji myślę o obojętności. Eh.,. no muszę to uporządkować" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: no no no - przecież wylatuje w pn na dwa tygodnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) myślałam, że ten 24 to luty i wtedy mówiłam, że fajnie będzie jak Oscar też będzie z nami:)" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: aaaa dokładnie. Dokładnie tak :)" do artykułu In hoc signo vinces cz.1.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: :) zdarza:). Nie tylko z powietrzem trafili w punkt" do artykułu Eioba w Realu.  (5 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: oczywiście!! Uwielbiam Stuhra :) - przy okazji wizyty Jego syna we wrocławiu po pewnej kulturalnej sztuce m. in z Jandą napisałam dedykacje a w niej nazwisko Pana Macieja z błędem:)" do artykułu Eioba w Realu.  (6 dni temu)
VIVI.:   "@Koriolan: lalalalallalallalalalalal:)" do artykułu Eioba w Realu.  (6 dni temu)
VIVI.:   "@Z. Kostka: obawiam się, że nie o takie spotkania nam chodzi. Ale zawsze Pan może zainicjować tego typu eventy:)" do artykułu Eioba w Realu.  (6 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 48 49
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: vivi91
Ranga:
Ost. logowanie: 15 godz. temu
Zarejestrowano: 22/03/2013

Statystyki
Punkty: 169.855
Wyświetlenia artykułów: 2.108
Obserwujący użytkownicy: 18
Odwiedziny profilu: 16.154
Przeczytane artykuły: 37
Ocenione artykuły: 670
Komentarze: 1012
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska