Login lub e-mail Hasło   

Vivvi
Wczoraj
Vivvi:   Głos na artykuł Sracze III  (16 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Vivvi:   "@noyes: na uzdrowienia krytyków bym nie liczyła. To będzie taka ,, walka do upadłego''. Tym co piszą raczej przejmują się już tylko oni sami. Reszta zna to pośmiewisko od lat i doskonale zdaje sobie sprawę z kim ma do czynienia. Masz rację pisząc o tym, że ,,Samotni ludzie to tacy, którzy się nie lubią. Oni sami są największym problemem, największą trudnością.''. Niestety kiedyś chciałam im pomóc, ..." do artykułu Gdzie bywacie Miły Hamiltonie i....  (21 dni temu)
Vivvi:   Głos na artykuł Gdzie bywacie Miły Hamiltonie i...  (21 dni temu)
Vivvi:   "Na depresję choruje 350 mln ludzi na świecie, w tym 1,5 mln Polaków. W wyniku samobójstw umiera nas więcej niż w wypadkach samochodowych. Mimo tego, że w całej Europie to właśnie na polskich drogach ginie najwięcej ludzi Brzmi dumnie, a właściwie drętwo: 'Narodowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego”. Trwał aż pięć lat, ale psychiki Polakom nie ochronił. Co 4 osoba ma problemy psychiczne i ..." do artykułu Poużywajcie sobie .... chłopy (też materialiści).  (22 dni temu)
Vivvi:   Głos na artykuł Poużywajcie sobie .... chłopy (też materialiści)  (22 dni temu)
Vivvi:   Odrzuca artykuł Media, telewizja – kółko wzajemnej adoracji?  (24 dni temu)
Vivvi:   Głos na artykuł Po co żyjemy?  (10/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: nie. Nie doszukuje się wszędzie. Fajnie było w sobotę na spotkaniu. I planuje super wieczór z tenisem. Start za 15 min wiec wybacz, ze się pożegnam." do artykułu Et omnia vanitas.  (09/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: nick to nick. czemu? takie żarty z siebie, bo ciężko się czyta wieczne komentarze, w których zieje złością, wrogością i jadem. Zauważyłeś jak mało tu już chodzi o tworzenie? Jak nie ma dyskusji o publikacjach /jakie by nie były/? Jakie ma znaczenie dla kogoś nick skoro każdy wie i tak wszystko o wszystkich najlepiej? Rozumiem czemu robi to Marcin. Rozumiem czemu ludzie systematycznie kasują teksty i nie jest to wirus komputerowy... a szkoda..." do artykułu Et omnia vanitas.  (09/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: wieczorami Hamiltonie dopiero wracam do domu po całym dniu. Pisałeś ,,VIVI ma albo bujną wyobraźnię, albo poznała jakiś nowobogackich, którzy w ciągu 3 tygodni zmienili swe życie''. Więc grzecznie Ci jedynie odpowiadam, że jak Ty nie znasz mnie i moich znajomych tak ja nie znam Twoich, a żarty o butach czy perfumach wyciągnięte z kontekstu konkretnych dyskusji są niestety błędnym tropem ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (09/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: ani ja nie mam pojęcia kim jesteś, ani ty nie masz pojęcia kim ja jestem i tyle jako osoba, która nagminnie ocenia innych. Nie wiemy co robimy, z kim spędzamy czas... to co pisze serpico chyba tylko on bierze na poważnie bo również nie wie o mnie nic, a to co tu piszemy nie koniecznie jest odzwierciedleniem naszego życia. Napisałam ten komentarz bo kolejny raz pijesz do mnie bez komplet ..." do artykułu Et omnia vanitas.  (09/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: oj Hamilton Hamilton... i pewnie kupuje sprzęt na wyprzedażach, albo dostaje za darmo, albo nie... zjeżdza z górki za domem bo kurorty włosko szwajcarskie omija szerokim łukiem. Czasem mnie zadziwiasz tym swoim mędrkowaniem uważając, że nikt inny nie doświadczył tego co Ty." do artykułu Et omnia vanitas.  (09/09/2018)
Vivvi:   Głos na artykuł Co się dzieje, gdy umieramy  (09/09/2018)
Vivvi:   "@pokrzywiony: mieszkamy obok parku. 100m więc zieleni nie brakuje. Powoli poznaje komendy typu ,,halt'':):),. Co do trunków to postanowiła się przestawić na Jegermeistera :). pewnie napisze jakąś relacje ze spotkania z niemieckimi kolegami i innymi wrażeniami z nowych miejsc" do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (07/09/2018)
Vivvi:   "@pokrzywiony: czeka mnie teraz dużo nauki i dużo zmian. Trzymaj kciuki. Pakuję właśnie wsze i zaraz lądujemy w innym świecie. Oby jej się spodobało:)" do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (07/09/2018)
Vivvi:   "@pokrzywiony: 2 fakultety zaocznie? hmmm. da się tak?? Nie wiedziałam.... no to dobrze, że mi udało się zrobić ASP dziennie i to jeszcze z najwyższym stypendium za całkiem godną średnią:):):)" do artykułu Modlenie, mydlenie, wierzenie, bredzenie..  (07/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: tylko zazdrościć, same sukcesy. I te literackie, odsłoniowe, poczytnowe i jeszcze prywatne. No zazdrościć i podziwiać ot co! " do artykułu Jak prawie zostałem naturystą.  (02/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: o tak. Artystyczny wyraz to jest to czego mi brakowało w komentarzu. Teraz trochę mi się rozjaśnia czemu Zdzisek miał takie powodzenie, a te młode dzierlatki masowo padały przed nim w pokłonach. Chłopak się przyzwyczaił bo i jak widać możliwości są... no może nie ogromne, ale mam nadzieje jakieś nadal. Nie wykluczone, że w tym momencie przy jego udziale króliczki mdleją z wrażenia w rezydencji Hefa:). ps. ten opis szabli i jajek do kolan to poezja... no hit hitów ten tekst" do artykułu Jak prawie zostałem naturystą.  (02/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: wybacz Hamiltonie, ale Zdziś zaprezentował się w całej i dosłownie krasie. Raczej pierwszego miejsca mu już nikt nie odbierze. No chyba, że KOstka i JUliusz zostaną misterami orgii z przedstawicielami innych cywilizacji. Czekamy zatem na ich riposte" do artykułu Jak prawie zostałem naturystą.  (02/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: booooożżżżżżżżeee drogi. no człowiek całe życie się uczy:)" do artykułu Jak prawie zostałem naturystą.  (01/09/2018)
Vivvi:   "@Hamilton: gorzej jak faktycznie się nie zmieści. Co by jednak nie mówić jacy to jesteśmy nowocześni i ,,do przodu'' to jednak genitalia zostawiamy w domowym zaciszu i raczej Zdzicha nie dogonimy w tym zakresie " do artykułu Jak prawie zostałem naturystą.  (01/09/2018)
Vivvi:   "@Henear: Dodaje do rekomendowanych... Odważny Zdzisław, że ho ho. Oscar nie dał się namówić na sesję, ale będę nad tym pracować - oczywiście z zazdrości;)" do artykułu Jak prawie zostałem naturystą.  (01/09/2018)
Vivvi:   Rekomendacja artykułu Jak prawie zostałem naturystą  (01/09/2018)
Vivvi:   Głos na artykuł Jak prawie zostałem naturystą  (01/09/2018)
Vivvi:   "@pokrzywiony: a no właśnie, ale co tam :):) miłego dnia. Ostatnie dni wakacji i super pogoda :)" do artykułu Panny głupie i mądre..  (28/08/2018)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 54 55
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: vivi91
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 22/03/2013

Statystyki
Punkty: 191.187
Obserwujący użytkownicy: 18
Odwiedziny profilu: 18.802
Przeczytane artykuły: 20
Ocenione artykuły: 835
Komentarze: 1604
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska