Login lub e-mail Hasło   

VIVI.
Dzisiaj
VIVI.:   Popularny artykuł: Pokorne ciele dwie matki ssie...  (9 godz. temu)
Wczoraj
VIVI.:   "@Henear: robiem wszystko aby spożytkować winorośla dla nas" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (22 godz. temu)
VIVI.:   "@gwoli_scislosci: :):)" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (23 godz. temu)
VIVI.:   "@gwoli_scislosci: ty miałeś 1 wypadek. ja 4. przez ostatnie 10 lat. Każdy z nie mojej winy. Wcześniej wielkie kłopoty z kręgosłupem. Teraz mogę operować się jutro a tramal w płynie lekarze przepisują mi jak sok z aloesu. I co powiesz? Tylko ty walczysz?" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (23 godz. temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: racja. a M 44 kocha mnie taka jaka jestem ':)" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: eh... czekaj! zaraz zmienię ten świat na taki jaki trzeba :) " do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: zazdroszczę. Niestety ja muszę ogarnąć kilka spraw na dalsze lata w polsce, a Oscar dopina nasze najbliższe życie na obczyźnie. Jeszcze chwila i wracamy do kultury" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: tvp 2 - nietykalni przy ave maria..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Koriolan: staram się z M44 być ,,poza'' pewnymi regułami. Robimy swoje i staramy się żyć ,,dobrze'' z rodzinami, bliskimi - mimo, że oni też nas nie rozumieją:):). Pozycja, prestiż... to wszystko jest takie śmieszne i całe szczęście, że można posiłkować się w izolacji od tego pewnymi używkami:) na zdrowie!" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (dzień temu)
VIVI.:   "@Koriolan: już już" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (dzień temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: a dziękuję:) to miło - z Ciebie też:) " do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: hmmm... jesteś niesmaczna..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: ja osobiście się nie przejmuję, ale widzę co się dzieje i jakoś jestem mimo wszystko za anarchią:). " do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (dzień temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: także nie / chyba, że pytasz o grafikę to również nie - to zwierzątko, słodki cielaczek:)" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (dzień temu)
VIVI.:   Popularny artykuł: Oj ludzie – jest coraz gorzej...    (dzień temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: jeśli to prawda to nie jesteś najmądrzejsza. Nie było tam nic wyuzdanego, czy samolubnego. Pies miał podwójne spacerki i ulubione czekoladki. Nie uprawiasz seksu? a szkoda... tak jak 4 x trzeba Ci powtórzyć, że Twój tekst nie ma nic wspólnego z moim - ale to też za trudne. szkoda zatem ponownie:)" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   "@swistak: słuszna racja:)" do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (dzień temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: a ty niepotrzebnie nadęta. Serio. To, że przeczytałaś tekst, że jakiś facet rzuca gumki na podłogę, czy nalewa drinki po skręcie nie znaczy, ze to 1. mój facet. 2 ja jestem ta kobietą. 3. ten pies ma z nami coś wspólnego. No, ale piszesz od lat i pewnie to wiesz :):), albo nic nie pojęłaś z mojego tekstu. NIC> ZERO> NUL:)" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   "@Felicjanna: no, no!!.. taka ze mnie bezrozumna ciapka. no widzisz. Nic nie pojęłam... eh... tytuł o cielęciu jest tylko przypadkową zbieżnością." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
VIVI.:   Nowy artykuł Pokorne ciele dwie matki ssie...  (dzień temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: :):) podoba podoba:)" do artykułu Zmiany ideału kobiecego piękna.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
VIVI.:   "@zakrawarski: najpierw był tekst o zabraniu osiłka do łóżka teraz czy stanik wypełniony - jeśli pozwolisz mi nie do końca odpowiada taka forma i na przyszłość prosiłabym abyśmy jej unikali. dziękuję." do artykułu Ego jest jak stanik ....  (2 dni temu)
VIVI.:   "@zakrawarski: czy wpisując tu czasem do mnie pytania - zastanawiasz się nad ich treścią? Coraz marniejszy mają poziom - nie sądzisz?" do artykułu Ego jest jak stanik ....  (2 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: i to mnie przeraża... aż strach włączyć tv bo wyskakują z niej coraz marniejsze debilzmy obnażające marność ludzkiej psychiki" do artykułu Zmiany ideału kobiecego piękna.  (2 dni temu)
VIVI.:   "No, no... niezły opis..." do artykułu Zawieszony.  (2 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 45 46
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: vivi91
Ranga:
Ost. logowanie: 2 godz. temu
Zarejestrowano: 22/03/2013

Statystyki
Punkty: 164.120
Wyświetlenia artykułów: 4.269
Obserwujący użytkownicy: 18
Odwiedziny profilu: 15.312
Przeczytane artykuły: 108
Ocenione artykuły: 643
Komentarze: 921
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska