Login lub e-mail Hasło   

viivi
Wczoraj
viivi:   "Odnoszę wrażenie, że autorka nie lubi zwierząt i ma ograniczone podejście do ich posiadania. Staropanieństwo, nie zaszłam w 2 ciążę... hmmmm psy zasrywające podwórko, galopująca grzybica paznokci... no mi starczy te kilka tekstów. Mój pies nie obsrywa ani podwórka, ani dywanika. Grzybica paznokci wynika z oczywistych, znanych przyczyn. Nie zaszłam w drugą ciążę i uwielbiam się tulić do cie ..." do artykułu Dwoje przyzwoitych ludzi w m3-cz. 2.  (19 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
viivi:   "@Koriolan: Beksiński to inny świat, to samo Giger - całkiem odmienna tematyka i przekaz. Ja lubię bardzo wielu, różnorodnych artystów. Ciągle szukam nowych i nowych i nowych. Dziś też byłam w galerii Vivid. Znam Pana Powałkę, którego ta galeria uwielbia, a ja bardzo kibicuję temu Malarzowi - warto Go poznać" do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
viivi:   "@Koriolan: Nie, nie skasuję. Widzę jedynie pozytywne komentarze i ciepłe słowa. Właśnie wróciłam z Wrocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wspaniale było spotkać się ze znajomymi. Zabrać mamę na słodkości pod Ratuszem!!! Życie jest takie cudowne - kiedy się żyje!!!!!!!!!!!!!!" do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
viivi:   "@Koriolan: To była dla mnie bardzo ważna rozmowa. Z jednej strony prowadziłam ją z Mistrzem, z drugiej z Przyjacielem..." do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
viivi:   "@Koriolan: Dziękuję. jestem dumna z tego co napisałam i z tego, że Go znam. I ja i Tomek mieliśmy podobne fascynacje artystyczne /oczywiście nie mogę się z nim porównywać/. Cieszę się, że mam z Nim i Jego Żoną bardzo dobry kontakt i mogę zawsze na nich liczyć. Wspaniali ludzie!" do artykułu Katharsis podświadomości. Głos Mroku będący przeznaczeniem….  (dzień temu)
viivi:   "@Koriolan: tak. to fascynujące i cudowne. Uwielbiam obserwować ludzi w odmiennych sytuacjach, różnorodnych środowiskach. Właściwie każdy reaguje, odczuwa inaczej. Podejmowane przez nich decyzje czasem są zrozumiałe dla nas , a czasem całkiem absurdalne. Ja chce w tym wszystkim chce znaleźć spokojne miejsce dla siebie i otoczyć się tym co lubie i jest mi potrzebne" do artykułu Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/.  (dzień temu)
viivi:   "@pokrzywiony: urokliwa jest a i tekst pozytywny. Miłego dnia. Ciepły dzień, słońce, w powietrzu dobre emocje:)" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (dzień temu)
viivi:   "Ja z każdym rokiem opróżniam mój plecak w nadziei, że przyjdzie taki dzień kiedy całkiem go odłożę. Być wolnym to najpiękniejsze co możemy sobie w życiu podarować." do artykułu Odpuszczanie.  (2 dni temu)
viivi:   Głos na artykuł Odpuszczanie  (2 dni temu)
viivi:   "@Henear: w takim razie nie ma wyjścia. Trzeba wracać na stare lądy. Po drodze zakupie jakiś lanserski sprzęcik, żeby zatuszować brak umiejętności:)" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (3 dni temu)
viivi:   "@Henear: ziii ziiii halo jezus - dla ciebie kola w zestawie jak zawsze?" do artykułu Boskie Państwo Polskie.  (3 dni temu)
viivi:   "@Koriolan: każdy wycierpiał. Nie ma takich co nic nie przeżyli, a może się mylimy?" do artykułu Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/.  (3 dni temu)
viivi:   "@Serpico: pamiętam taki epizod w moim życiu...mama kolegi zadzwoniła do pracy. Wtedy jeszcze nie było komórek, a ja pracowałam. Ciężko. Miałam firmę poligraficzną. X miał wypadek. Prosił żebym przyjechała. Byłam już wtedy z moim przyszłym mężem. Od razu zwolniłam się i pojechałam na 1 maja do szpitala. Czekałam pod salą, aż pozwolili mi wejść. Był po operacji. Wypadek. Wpadł pod tramwaj. Wracał z ..." do artykułu Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/.  (3 dni temu)
viivi:   "@Koriolan: to ciesze się, że się podobało:):). Bardzo staram się czerpać z życia tyle ile mogę. Właśnie wróciłam ze szpitala. Odwiedzałam koleżankę na patologii ciąży i wróciłam tylko z jedną myślą. Będę korzystać z każdego dnia na maxa. Będę się bawić, pić, doświadczać, uczyć się i spełniać najwięcej marzeń ile zdołam!!! Ci co nigdy nie rzygają i nie wyją z bólu kiedy nikt nie widzi, żeby nigdy się do tego nie przyznać - mają ogromne szczęście, ale nie każdy ma tak lekko. Niestety. " do artykułu Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/.  (3 dni temu)
viivi:   Popularny artykuł: Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/  (3 dni temu)
viivi:   "@podobny: Polubienie swoich niedoskonałości to wielka mądrość. Coś w nas siedzi złego co w kółko każe być lepszy, a nade wszystko lepszym od innych... choćby za wszelką cenę - nawet prawdy. Zgadzam się, ze każdy jest ,,ułomny, niedoskonały itd''. Czy to fizycznie czy umysłowo - nie ma nikogo, kto ma wszystko optymalnie idealne. Wczoraj w poczekalni u dentysty czytałam o ludziach, którzy preferują ..." do artykułu Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/.  (4 dni temu)
viivi:   "@podobny: zadajesz pytania, nad którymi ludzkość się głowi od zarania dziejów. Czymże różnimy się od dzikich zwierząt, poza umiejętnością przetrwania w nieco wygodniejszych warunkach?" do artykułu Podróż drogą życia /Potęga Pozorów/.  (4 dni temu)
viivi:   "@Koriolan: miłość musi mieć swój czas. czasem czekamy na nią pól życia, czasem odwiedza nas cyklicznie. Nie mamy na to wpływu. Z perspektywy lat kocham wiele swoich miłości. Ponad 15 lat kocham dede - bardziej niż 99% ludzi jakich znam. Kocham oscara, rodzine. Oscara inaczej. jestem z nim w najitymniejszych sytuacjach. Czasem podaje mi leki. Potem sprząta wymiociny. Wychodzi z psem i prowadzi mnie do wc... życie... prawdziwe życie..." do artykułu Motyl.  (4 dni temu)
viivi:   "@Koriolan: przygotowuje pewien projekt dotyczący uczuć z jedną z największych galerii we wro. Dużo tam miłości. Bez niej nie ma nic" do artykułu Motyl.  (4 dni temu)
viivi:   "@Koriolan: bach bach i po życiu. bęc bęc i zrujnowane. boziu... " do artykułu Motyl.  (4 dni temu)
viivi:   "@Koriolan: chciałabym przenieść się z Oscarem do ciepłych miejsc, ale to z czasem . Tu jesień też jest cudowna. Dużo czytam. Ostatnio zasypiam z Lemem. Sporo spotykam nowych ludzi. Każdy z nich to nowe relacje, doświadczenia, myśli. Świat jest taki różnorodny, wielowymiarowy... dla nas... " do artykułu Motyl.  (4 dni temu)
viivi:   "@Koriolan: nie czytaj tej wszy. to taki paproch. sio sio paproszku... i juz nie ma ... i świat jest cudowny. Kolonia kolorowa. przyjazdna lallalallala\ " do artykułu Motyl.  (4 dni temu)
viivi:   "@Koriolan: :) tak. to prawda. uwielbiam dotyk. męski i kobiecy. Czułości czysto ludzkie i przyjemne. Pocałunki ust każdych. la vie est belle - to też moje ulubione perfumy, którymi obdzielam wybranych :)" do artykułu Motyl.  (4 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 57 58
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: vivi91
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 22/03/2013

Statystyki
Punkty: 193.295
Wyświetlenia artykułów: 418
Obserwujący użytkownicy: 18
Odwiedziny profilu: 19.300
Przeczytane artykuły: 104
Ocenione artykuły: 854
Komentarze: 1737
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska