Login lub e-mail Hasło   

VIVI.
Dzisiaj
VIVI.:   "Przeczytałam raz. Z przyjemnością drugi i poczułam sporo pozytywnej energii i dobrych myśli do realizacji na przyszłość " do artykułu Paradigm.  (3 godz. temu)
VIVI.:   Rekomendacja artykułu Paradigm  (3 godz. temu)
VIVI.:   Głos na artykuł Paradigm  (3 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
VIVI.:   Popularny artykuł: NIEśmiertelność..  (2 dni temu)
VIVI.:   "@Dyl Sowizdrzał: kolejna bzdura ale dziękuje. Sprawdź w wolnej chwili słowo - ignorancja. Miłego wieczory. A jak coś - śledź fb:). Psa. Foty. Posty. Żarcie dorzucę :) " do artykułu Galeria Osobliwości II.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@Dyl Sowizdrzał: bredzisz. Serio. Od dawna bredzisz jakieś pierdolety bez sensu i pokrycia. Oglądaj sobie mój profil dowoli ale jaki ma sens to ględzenie o nim pod tym artykułem? Masz się za logicznego kolesia? W komentarzach 2 ostatnich do mnie jedynie zaprzeczasz sobie kilka razy:). Skalna zamordowała swoje koty czy zamieszcza w kółko zdjęcia swoich pupili?? Aaaaa ale chyba tam oślepia Cię poezja:) " do artykułu Galeria Osobliwości II.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@Dyl Sowizdrzał: zluzuj. Psa uwielbiam - Wiec tam jest. Mój profil - Twój mam gdzies a idiotyczne opinie od dawna mnie nie interesują. Ciekawi mnie to żarcie ale chyba pomyliłeś profile. Tatuaże też ci dość nie dają czy inne trawią Cię kłopoty? " do artykułu Galeria Osobliwości II.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@Henear: koniecznie:). Zatem czekam i pozdrawiam z zza granicy ;) " do artykułu Galeria Osobliwości II.  (4 dni temu)
VIVI.:   "@Henear: zanim wyjedziesz - liczę na swoją obecność w Galerii Osobliwości:):). Liczę na szpilki od gucciego i te złote łańcuchy jakie miałam na naszym spotkaniu:)" do artykułu Galeria Osobliwości II.  (4 dni temu)
VIVI.:   Głos na artykuł Galeria Osobliwości II  (4 dni temu)
VIVI.:   "@gnostyk: ależ proszę uprzejmie :):)" do artykułu NIEśmiertelność...  (8 dni temu)
VIVI.:   "@gnostyk: dziękuję Gnostyku;). Bardzo mi miło. Ty niezmiennie raczysz tas piękną poezją i wrażliwością życia.m Pozdrowienia" do artykułu NIEśmiertelność...  (8 dni temu)
VIVI.:   Głos na artykuł Na jawie i we śnie  (8 dni temu)
VIVI.:   "@Joanna E.: zgadzam się i mam nadzieję, że moja interpretacja Ci się podobała;)" do artykułu NIEśmiertelność...  (8 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: dokładnie. Dlatego sztuka burzy wszelkie ograniczenia i za to ją kochamy. Miłego :)" do artykułu NIEśmiertelność...  (9 dni temu)
VIVI.:   "@pokrzywiony: ja je odbieram bardzo pozytywnie. Nie ma w nich śmierci a nadzieja na wieczność. Obejrzyj w wolnej chwili http://www.filmweb.pl/film/Ostatnia+rodzina-2016-735683. Sam Malarz doskonale komentuje swoje wizje,a przy okazji jest to jeden z niewielu filmów, które z Oscarem oglądamy często. W Kolonii już wiosna. Na weekend zapowiadają 16 stopni:):) Pozdrowienia ps. a kwiatki cudne;)" do artykułu NIEśmiertelność...  (9 dni temu)
VIVI.:   Nowy artykuł NIEśmiertelność..  (9 dni temu)
VIVI.:   Nowy artykuł Siła sportowego Ducha...  (12 dni temu)
VIVI.:   Głos na artykuł Godowianka ( całość )  (14 dni temu)
VIVI.:   Głos na artykuł Mroczny cz. 4  (14 dni temu)
VIVI.:   Głos na artykuł Łyk eiobowych statystyk  (14 dni temu)
VIVI.:   "@Zdzisław Sadowski: szkoda!!!!! :):):)" do artykułu Statystyczny rok w eiobia.pl.  (15 dni temu)
VIVI.:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisek - zmień leki. Serio. Stajesz się niebezpieczny." do artykułu Statystyczny rok w eiobia.pl.  (15 dni temu)
VIVI.:   Głos na artykuł Macierzyństwo – miłość od pierwszego wejrzenia?  (15 dni temu)
VIVI.:   "@Hamilton Starszy: :) " do artykułu Statystyczny rok w eiobia.pl.  (15 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 55 56
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: vivi91
Ranga:
Ost. logowanie: 2 godz. temu
Zarejestrowano: 22/03/2013

Statystyki
Punkty: 175.264
Wyświetlenia artykułów: 5.194
Obserwujący użytkownicy: 18
Odwiedziny profilu: 16.801
Przeczytane artykuły: 31
Ocenione artykuły: 714
Komentarze: 1160
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska