Login lub e-mail Hasło   

vivi91

Konto zostało zablokowane na stałe
Powód: Konto zablokowane na żądanie użytkownika

IWcześniejsze wpisy
vivi91:   "@pokrzywiony: uwielbiam Filharmonię. Szczególnie duży sentyment mam do naszej wrocławskiej, która jest perełką miasta. Jako, że jestem z tym miastem związana znam jej najbardziej oddanych Mistrzów. Polecam przy okazji odwiedzin miasta nawet zwiedzić jej wnętrze. jak tylko mam okazję zabieram mamę na klasykę, albo korzystam z oferty koncertowej. rewelacyjna sala, odsłuch, WSZYSTKO!!! Opera - no to ..." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (05/12/2018)
vivi91:   "@Hamilton:POMAGAMY SOBIE - reszty nie skomentuje. Serp pierdoli ściemki sprzed 25 lat:). baw się nimi dobrze :). muszę uciekać i tak gupio się zasiedziałam :) papa" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   "@Hamilton: pewnie. popełniasz identyczną ilość błędów, ale, że poziom serpa??,.. mojego ostatniego męża poznałam 25 lat temu i do dziś sobie pomagamy. dasz wiarę?" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   "@Hamilton: słabe, słaaabeeeeee. idę spać. Miałam Cie na serio za mądrego gościa. mój błąd" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   "@podobny: nie zapominam. Razem wymyślaliśmy spis treści:)" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   "@Hamilton: ogarnij się Hamiltonie bo od dawna zgubiłeś swoją klasę , a przede wszystkim poziom. Ja nie jestem głupeczkiem za jakiego czasem wolę tu uchodzić. Serp tylko pokazuje wam jacy niektórzy są słabi, że dają się aż tak nabierać :). To dobranoc i może przemyśl co tu robisz. Tak sam. pod kołdrą. Nikt się nie dowie" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   "@Hamilton: lubię Podobnego. Nie nie. Nie wmawiaj mi 2 miar. Podobny ma swoje ,, fisie''. Też mnie denerwował i nie raz mnie drażni jak pisze . Głos na SRACZE to już też kpina z tego co się tutaj dzieje. ps. mam wielki szacunek do niego i wielkie zrozumienie niektórych również gierek. Bardzo mu dziękuję za pomoc w postaniu Potęgi Pozorów - a to już na serio" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   "@Hamilton: Zauważam wiele rzeczy. Przede wszystkim potęgującą się patologie i ciche przyzwolenie na wyładowywanie swoich frustracji jedynie z powodu samotności oraz wyimaginowanych nieszczęść. To nie jest portal - ,, jestem idealny a reszta to frajerzy, kretyni i dziwki''. Nie. To było miejsce gdzie warto było pisać. Miło było prezentować swoje przemyślenia. Jakie znaczen ie ma w tym to czy miałam ..." do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   "@pokrzywiony: dawno nie byłam w teatrze. Nadrabiam zaległości kinowe, galeriowe i towarzyskie. Swoją droga czytając komentarze dziwie się, że nikt nie reaguje na niewyobrażalne chamstwo i prostactwo i dyskutuje z osobami, które poza wyzwiskami i lżeniem nie reprezentują sobą nic. Zdecydowanie świadczy to o poziomie portalu, a szkoda, bo było to miejsce zmagań literackich - cokolwiek to znaczy" do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   "@pokrzywiony: hmmm... wyglada jak przez okno? To jakiś slang wybrańców ??!!! Aktualnie zrobiłam 4 mkną bieżni i wchodzę na sale trx. Chyba faktycznie dragi i alko mi sluza. Badania z wczoraj - wiek biologiczny 29. Zastanawia. Się czy od kilku lat non stop oczernia mnie kłamstwami ten pomarszczony żółw z debilnych filmików? Nie. No chyba tslicj aż idiotów nie ma :). Wracam do ćwiczeń. Pozdrowienia. Aaaa pewnie nawadnianiam się jegemajstrem a w kiblu kreski z amfy. " do artykułu Telewizja TVN blokuje emisję w internecie filmu o Lechu Wałęsie..  (04/12/2018)
vivi91:   Głos na artykuł Pułapka  (01/12/2018)
vivi91:   "@Koriolan: pewnie, że nie czytam, a ktoś coś piszę??? nie.. kompletnie nic nie dostrzegam. Postanowiłam dzisiaj zrobić wystawny obiad i deser. Kupa roboty, ale i masę zabawy. Taka niespodzianka :)" do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (26/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: jasne, że nie pozwolę :):), nie ma szans - doskonale wiem kim jestem, co robię i z kim :) , chociaż czasem mi miło jak Oscar na mnie powpływa :):). " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (26/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: jeśli nie znasz jego historii, czy nie interesujesz się modą tym ciekawiej sięgnąć po ten dokument. Alexander McQueen zostaje obwołany projektantem roku przez jury British Fashion Awards. Cztery razy z rzędu. CFDA uznaje go za najlepszego kreatora na świecie. W 2004 r. zdobywa również nagrodę Men’s Wear Designers of the Year. Wkrótce otrzyma Order Imperium Brytyjskiego z rąk królowej El ..." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (26/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: Nie każdy potrzebuje boga. Ja go nie szukam i wcale mi go nie brakuje. Nie jest prawdą, że trzeba go mieć by lepiej, czy gorzej żyć" do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (26/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: wczoraj wieczorem miałam przyjemność obejrzeć poruszający dokument o kolejnym Człowieku, który nie uniósł ciężaru życia... O tym, że wrażliwość zabija Nieśmiertelnych pisałam kilka lat temu. Czemu jednak zabiera Ich tak wielu??... https://www.youtube.com/watch?v=dm_j9wXw8bY" do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (26/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: o tak!! Było genialnie. Czuje się rewelacyjnie po takich atrakcjach. Uciekam. Miłego wieczoru. Czas na dobry film i najlepsze smakołyki " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (25/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: a ja z przyjaciółmi spędziłam cały dzień na międzynarodowych targach sztuki i designu. Nigdy nie widziałam tak wielu dzieł najwyższej klasy w 1 miejscu!! Rewelacja !!!!!! " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (25/11/2018)
vivi91:   "@Serpico: jesteś jedynie kurwą dla mnie. Po śmierci rodziców ujawnię co mi mówili " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (24/11/2018)
vivi91:   "@Serpico: żal nam cię było. A zawracałes dupę kilka x dziennie. Non stop jak tu. Zazdrościsz innym szczęścia. A to zła droga. A teraz się odjeb. Raz na zawsze. Jesteś nikim. Kaleka bez uczuć to mówiłam. Emocjonalny kastrat. A Oscar jest cudowny. Owszem pisał o swoich nałogach kurwo ale wygrał a ty ? " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (24/11/2018)
vivi91:   "@pokrzywiony: rozumiem. Jednak ulało mi się i zamierzam żyć bez tego " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (24/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: tak czy inaczej mi to nie pasuje. Wiem, że kpisz a oni nie kumają nic poza stereotypami jakie nimi rządzą. Nie cię jednak brać w tym udziału. Teraz skupiam się na nowym życiu. Projektach. Pracy. Tak jest super " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (24/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: ja już tu nie podyskutuje. Wierze w coś wyższego. Większego co spłata wszystko. Znikam. Serp prosił mnie i Oscara wielokrotnie o spotkania. Rozmowy. Żebrał o uwagę i czas a kiedy nie było go tyle co chciał dostał szału i codziennie zdycha z nienawiści. Żal mi go jedynie. Bo ja mam Oscara. Rodzine. Psa. Przyjaciół a przede wszystkim serce. Zaraz uruchomi się lawina komentarzy. Małego chł ..." do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (24/11/2018)
vivi91:   "@Koriolan: wiem tylko, ze tu od dawna nie można żartować. Nie wolno się śmiać. Pić a każdy kto się bawi i kocha życie jest śmieciem do spalenia. Szczerze mi się to znudziło " do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (24/11/2018)
vivi91:   "@pokrzywiony: dlatego ja znalazłam inne miejsca, w których ludzie się całkiem inaczej traktują, a zapewniam, że można. Uciekam dziś już. Jutro planuje dzień na światowych dniach designu, jak będzie warto - zrobię relację dla TYCH, którzy chcą się rozwijać, wiedzieć więcej, dyskutować, a nie jedynie obrażać i krytykować. Miłego popołudnia:)" do artykułu Wierzysz w Boga ?.  (24/11/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: vivi91
Ranga:
Ost. logowanie: 03/01/2019
Zarejestrowano: 22/03/2013

Statystyki
Punkty: 193.773
Obserwujący użytkownicy: 18
Odwiedziny profilu: 21.660
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 842
Komentarze: 1693
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska