Login lub e-mail Hasło   

Zdzisław Sadowski

Dotychczas pisałem w MM Moje Miasto: 350 artykułów - 500 tys. odsłon, interia360.pl i Interia.pl: 280 art/galerii - 700 tys. odsłon, wiadomościach24.pl: 696 artykułów - 1500 tys. odsłon, co daje średnią ok. 2 tys. odsłon na art/galerię.

Dotychczas pisałem w MM Moje Miasto: 350 artykułów - 500 tys. odsłon, interia360.pl i Interia.pl: 280 art/galerii - 700 tys. odsłon, wiadomościach24.pl: 696 artykułów - 1500 tys. odsłon, co daje średnią ok. 2 tys. odsłon na art/galerię. Niestety, moje artykuły i galerie w interia360.pl i wiadomościach24.pl są niedostępne ze względu na zamknięcie serwisu interia360.pl i zamkniecie konta w wiadomościach24.pl. Ponieważ część moich a... więcej informacjiDzisiaj
Zdzisław Sadowski:   Nowy artykuł Limeryki i fraszki  (5 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "@VIVI.: Jako kawalerowie, mieliśmy niezawodny sposób sprawdzania charakteru i inteligencji panien, szczególnie tych pozujących na damy. Wystarczyło spić, albo zdenerwować czymś pannę. Wtedy mogliśmy (niestety często) zaobserwować pokłady chamstwa, prostactwa, wyuzdani, braku kultury i wychowania, itp. Teraz też mi to zostało, jak chcę kogoś sprawdzić, to go denerwuję (dalej niezawodny sposób). A gdzieś w komentarzach twierdziłaś, że masz poczucie humoru, niestety kłamałaś." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (6 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "Jak widać, tymi hejtami, odrzucaniem artykułów, możemy doprowadzić do upadku kolejny portal społecznościowy i nie będzie już gdzie wstawiać naszych artykułów i pisać kąśliwych komentarzy. Uczestnicy eioba.pl, może jednak weźmiecie sobie pod uwagę mój apel: Jest nas mało, nie róbmy sobie tego, nie odrzucajmy artykułów innych uczestników, a odwrotnie głosujmy na artykuły naszych kolegów, aby wszystk ..." do artykułu Nie róbmy sobie tego!.  (10 godz. temu)
Zdzisław Sadowski:   "VIVI., wiem że sobie mnie upatrzyłaś, ale ponieważ nie zwracałem uwagi na twoje karesy, zemściłaś się na mnie, jak każda kobieta od..........." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (12 godz. temu)
Wczoraj
Zdzisław Sadowski:   Głos na artykuł Chaos i wychodzenie z chaosu.  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "@zgred: A dostaniesz do Dąbek!" do artykułu Na deptaku w Ciechocinku. W sanatorium już nie poszalejesz cz II.  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "@END: Tak, mroczna VIVI. ze swoim chorobliwym charakterem, raczej nie nadaje się do życia w partnerstwie. Zresztą co tu mówić, hejterem jest i basta!." do artykułu Kiedy umiera samotny lokator?.  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "@zgred: To prawda, bo odkrycie że pochodzili z plebsu, nie jest raczej przyjemnym odkryciem!." do artykułu Jak to wiek temu się żeniono (wychodzono za mąż) cz. III.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Zdzisław Sadowski:   "@Kobranoc: 10 tys. odsłon w 27 dni (a w sumie uzyskałem już 80 tys. odsłon, średnia 657,9 odsłony na artykuł), to nie jest źle. I to przy tylko 38 artykułach, które z powodu hejterów (134 odrzucenia, 76 artykułów) weszły do „popularnych”, na 122 art. Cóż, dobre artykuły, bronią się same! " do artykułu Złoty odsłoń.  (2 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Z. Kostka: W sumie uzyskałem już 80 tys. odsłon, średnia 657,9 odsłony na artykuł. 10 tys. odsłon w 27 dni, to nie jest źle. I to przy tylko 38 artykułach, które z powodu hejterów (134 odrzucenia, 76 artykułów) weszły do „popularnych”, na 122 art. Cóż, dobre artykuły, bronią się same!" do artykułu Hejterzy w eioba.pl, znowu w akcji.  (2 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Hamilton: O mnie się nie martw. Pierwszych 46 moich artykułów (47 wszedł do popularnych), które nie weszły do popularnych, ma średnią: 29670 : 46 = 645 odsłon, a to tyle samo co moja średnia wszystkich artykułów: 78936 : 122 = 647 odsłon. Chciałbym zobaczyć kogoś, kto z taką ilością artykułów (84), które nie weszły do popularnych, miałby taką średnią." do artykułu Hejterzy w eioba.pl, znowu w akcji.  (5 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Głos na artykuł Memento Mori dla Heneara.  (5 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Z. Kostka: Dzięki, że do grona hejterów dopisałeś VIVI., gdyż dała mi się nieźle we znaki. Obliczyłem, że dzięki w/w hejterom, 69 procent moich artykułów nie weszło do 'popularnych', przez co miało średnią odsłon na artykuł mniejszą o 340 odsłon x 83 artykuły (do obliczeń, wziąłem 120 moich artykułów) = 28220 odsłon straty. A więc gdyby nie hejterzy, miałbym już prawdopodobnie ponad 107 tys. odsł ..." do artykułu Hejterzy w eioba.pl, znowu w akcji.  (5 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "Udowodniłaś, że przesada prowadzi do absurdu." do artykułu Czy ustawa o życiu od poczęcia, skróci nam okres wyczekiwania na emeryturę?.  (5 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "Hejter koLo, znowu w akcji. Plagiaty trzeba zgłaszać, a nie rzucać bezpodstawne podejrzenia. Ale łatwiej hejterowi odrzucić artykuł, niż coś udowodnić. Jesteś hejterem, bo to ci udowodniono, jesteś pasożytem w tej społeczności." do artykułu Państwo (jego agendy, urzędy) nie mają ani krzty zaufania, do obywateli?.  (6 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Głos na artykuł III Spotkanie Eioby :-)))  (8 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Rekomendacja artykułu Do użytku wewnętrznego: Podtytuł "Konkurs"  (13 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Rekomendacja artykułu Hejterzy w eioba.pl, znowu w akcji  (13 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "Brawo Zbigniew, napiętnowałeś hejterów na eioba.pl. Wygrałeś samodzielną akcję." do artykułu Hejterzy w eioba.pl, znowu w akcji.  (14 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Głos na artykuł Hejterzy w eioba.pl, znowu w akcji  (14 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "Zobacz mój artykuł: http://www.eioba.pl/a/5cws/jak-zyc-w-kraju-w-ktorym-banki-dolaczyly-do- lichwiarskiej-braci" do artykułu Windykacyjna piramida bankowa. Groźna nie tylko dla osób, które brały kredyt..  (14 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 20 21
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: vonsadow
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 06/02/2017

Statystyki
Punkty: 86.633
Wyświetlenia artykułów: 80.992
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 2.968
Przeczytane artykuły: 868
Ocenione artykuły: 149
Komentarze: 165
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska