Login lub e-mail Hasło   

Zdzisław Sadowski

Dotychczas pisałem w MM Moje Miasto: 200 artykułów - 400 tys. odsłon, interia360.pl i Interia.pl: 139 art/galerii - 680 tys. odsłon, wiadomościach24.pl: 356 artykułów - 1880 tys. odsłon, co daje średnią ok. 4260 odsłon na art/galerię.

Dotychczas pisałem w MM Moje Miasto: 200 artykułów - 400 tys. odsłon, interia360.pl i Interia.pl: 139 art/galerii - 680 tys. odsłon, wiadomościach24.pl: 356 artykułów - 1880 tys. odsłon, co daje średnią ok. 42 60 odsłon na art/galerię. Niestety, moje artykuły i galerie w interia360.pl i wiadomościach24.pl są niedostępne ze względu na zamknięcie serwisu: interia360.pl i wiadomości24.pl. Ponieważ część moich artykułów jest p... więcej informacjiWczoraj
Zdzisław Sadowski:   Głos na artykuł Kiedy upadł portal eioba.pl  (16 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Zdzisław Sadowski:   "Czy nie lepiej byłoby wg. mojej propozycji w art: http://www.eioba.pl/a/5qqx/apel-do-admina-czas-na-zmiany : 'Należy zneutralizować odrzucających seryjnie, nie piszących użytkowników, poprzez zlikwidowanie dwustopniowego systemu weryfikacji artykułów, lub uniemożliwić nie piszącym użytkownikom odrzucania artykułów. Wtedy najlepszą weryfikacją artykułów 'oczekujących', będzie ilość odsłon (ponad 10 ..." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (dzień temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Hamilton: Zapomniałem tylko dodać, że nie wiem czy najpoczytniejsi autorzy w eioba.pl, będą ci wdzięczni, jak Zbigniew ogłosi wyniki swojej pracy i okaże się to co dotychczas było skrywane (tajemnica poliszynela)." do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Hamilton: Trudno, Zbigniew się pomęczy, policzy i wykaże w następnym artykule, z jakich kont najczęściej są głosowania na poszczególnych najpopularniejszych (patrz rankingi) autorów. Sprawdzając na oko, każdy autor ma kilka lewych (zaprzyjażnionych) knot, w większości niepiśmiennych, które głosują na jego artykuły (teksty), oczywiście nie wyłączając ciebie. Przekonamy się, ile masz zaprzyjażnionych (lewych) niepiśmiennych kont. Może wtedy przestaniesz marudzić o wyimaginowanych kontach innych. " do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@seta1212: Przykro nam że padło na pana (odwetowe odrzucanie w pierwszej kolejności pańskich tekstów, za odrzucanie naszych artykułów przez miłośników pana twórczości, niepiśmiennych hejterów: jotko49, koLo, liwę), ale nie mamy innego wyjścia by wskazać ten problem i szukać jego rozwiązania na forum eioby.pl. Okazało się, że przyjęcie z determinacji przez nas propozycji Adama Jezierskiego: 'Propon ..." do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Adam Jezierski: To niezła propozycja (sami na ten temat pisaliśmy), żadnych komentarzy, żadnych ocen, żadnych odrzuceń, to by nam odpowiadało. I tak, najczęściej jesteśmy czytani, przez naszych oddanych sympatyków spoza eioby.pl." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Koriolan: Dzięki." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Hamilton: Dodam jeszcze, że zanim zalogowała się Elżbieta Joanna S. wstawiłem do eioba.pl już 50 artykułów, które nie weszły do popularnych. Twoje rachunki można rozbić o'kant dupy'." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Hamilton: Jak zwykle jesteś niedokładny (wszystko robisz 'po łebkach') i masz kłopoty z liczeniem (wskazany powrót do podstawówki) Nie wziąłeś pod uwagę, że zanim zarejestrowała (zalogowała) się błyskotka, wstawiłem już 77 artykułów, zanim zarejestrował się zgred wstawiłem już 78 artykułów a zanim zarejestrowała się kobranoc wstawiłem już 87 artykułów, z których większość niestety nie weszła do 'popularnych'. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "Parę naszych odrzuceń i zawrzało w eioba.pl jak w ulu, a co byście powiedzieli na kilkaset odrzuceń, które zafundowali nam wasi koledzy, niepiśmienni hejterzy, patrz powyższy artykuł. Przykro nam, że w pierwszej kolejności odrzucania za jotko49, koLo i liwę padło na seta1212, którego twórczość osobiście lubimy i szanujemy, ale musimy w jakiś sposób położyć kres temu hurtowemu odrzucaniu naszych ar ..." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "Nie denerwujcie się. Do wyrównania szans brakuje nam jeszcze około 450 odrzuceń!." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Sen kanibala...  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Kanibalizm (współcześnie)  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Wilcza pastorałka  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Podziały  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Hulaj dusza!  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Uroboros Ewo-Dewolucji  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Ecce Homo  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Niestety, głupota nie boli  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@seta1212: Osobiście nic do pana nie mamy (chyba tylko brak aktywnosci w życiu społeczności eioby.pl), dlatego przykro nam, ale zgodnie z naszą nową strategią doprowadzenia do likwidacji kont niepiśmiennych hejterów, patrz art.: http://eiba.pl/1f , muszę odrzucić pana artykuł w odwecie za odrzucenie mojego artykule przez głosującego seryjnie na pana niepiśmiennego hejtera: koLo, w ramach odpowiedz ..." do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (4 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   Odrzuca artykuł Warto psecytać V  (5 dni temu)
Zdzisław Sadowski:   "@Hamilton: Głupota nie boli! Jak zwykle piszesz głupoty, największa patologia portalu eioba.pl to hejterzy, szczególnie zaś niepiśmienni hejterzy, którzy seryjnie (hurtowo) odrzucają ciekawe artykuły (przez co te artykuły nie wchodzą do 'popularnych' i istnieją w eiobie.pl tylko tydzień), które mogły by przynieś adminowi tysiące odsłon i ciekawe dyskusje (w komentarzach). Jeżeli zaś chodzi o użytk ..." do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (5 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 29 30
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: vonsadow
Ranga:
Ost. logowanie: 16 godz. temu
Zarejestrowano: 06/02/2017

Statystyki
Punkty: 165.087
Wyświetlenia artykułów: 157.243
Obserwujący użytkownicy: 5
Odwiedziny profilu: 5.665
Przeczytane artykuły: 1238
Ocenione artykuły: 201
Komentarze: 264
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska