Login lub e-mail Hasło   

WaszSklep

Artykuły oferowane w Wasz Sklep to wyjątkowo smaczne produkty wykonywane przez niewielkie Rodzinne Firmy i małe gospodarstwa Ekologiczne w oparciu o tradycyjne i sprawdzone receptury. Produkowane wyłącznie z surowców pochodzących z Ekologicznie czystych regionów Polski.

Wasz Sklep oprócz sprzedaży produktów ekologicznych oraz tradycyjnych produkowanych według starych receptur, odznaczonych w Konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo tzw. Perłami - promuje zdrowy styl życia. Jesteśmy dystrybutorem Bio Kuriera – czasopisma o produktach ekologicznych. Współpracujemy z Akademią Leona Koźmińskiego udzielając zniżek studentom i zachęcając ich tym samym do dbania o zdrowie. Współpracuje... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
WaszSklep:   "W niektórych sklepach ze zdrową żywnością są dostępne produkty kozie. Niestety nie są to tanie produkty :-( " do artykułu Mleko kozie alternatywa dla Alergików i nie tylko!.  (05/07/2010)
WaszSklep:   Głos na artykuł Wybaczać czy nie wybaczać?  (17/05/2010)
WaszSklep:   "To jest bardzo trudny temat.... Mój tata chorował na raka... Widziałam jak cierpi.. I chyba nie mogłabym utrzymywać go przy zyciu...To by było nieludzie... Tylko po to żeby był.. tylko ze względu na to żeby nie odszedł... Bo to ci co zostają chcą dla siebie zatrzymać bilską osobę... Ci co cierpią i męczą się chyba wola odejść... Ale to moje zdanie... Może poparte innymi doświadczeniami niż wasze..." do artykułu “Czy pozwoliłbyś mi umrzec”?.  (01/05/2010)
WaszSklep:   "Popieram koleżankę... faktycznie łatwiej jest zapobiegać niż leczyć... Trzeba zadbać o odpowiednią kompozycję składników pokarmowych I Pozdrawiam" do artykułu Lecznicza Żywność.  (29/04/2010)
WaszSklep:   "Chodziło mi o zwrócenie uwagi na fakt, że nieświadomie dostarczamy do naszego oraganizmu cukier , który zawarty jest w różnych produtkach. Ukryta słodycz jest dzisiaj obecna niemal we wszystkich gotowych potrawach. Znajdujemy go też w produktach, które do słodyczy na pewno nie należą: np: •keczupie, gdzie stanowi niemal połowę zawartości, •sosach, majonezach, musztardzie, •g ..." do artykułu Cukier szkodzi?.  (27/04/2010)
WaszSklep:   "Jeśli nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki małej czarnej, nie dręcz się wyrzutami sumienia i spokojnie zalej wodą aromatyczną kawą. Prowadzone od lat badania naukowe jasno dowodzą, że związek między niewielkimi ilościami kofeiny a zagrożeniem zdrowia zdrowego człowieka praktycznie nie istnieje. Aby bez obaw rozkoszować się kawowym smakiem, wystarczy umiar i zdrowy rozsądek. " do artykułu Kawa - szkodzi, czy pomaga?.  (26/04/2010)
WaszSklep:   "Przerażające jest poprostu to jak niską świadomość ma nasze społeczeństwo co do zdrowego odżywiania. Niską świadomość tego co je a przede wszystkim jaki to ma wpływ na organizm. To jest straszne.. Pan jest tego żywym przykładem... Stąd moje oburzenie. Nie czyta Pan treści zawartych w artykule, które są poparte badaniami tylko szuka czegoś do czego się można przyczepić... Zamiast zastanowić się nad ..." do artykułu Cukier szkodzi?.  (26/04/2010)
WaszSklep:   "Inteligencją Pan nie zabłysnął... Lepiej niech Pan pogłówkuje nad tym co odpisałam zamiast silić się na złośliwości ... Pozdrawiam," do artykułu Cukier szkodzi?.  (20/04/2010)
WaszSklep:   "Przemysłowe metody często nabijają klientów w butelkę. Zwycięża ten kto wyprodukuje taniej a jego wyroby będą zjadliwe. Kupuje się w centrach handlowych czy hipermarketach tanie produkty bez smaku i żadnych wartości…! A co to jest lista produktów tradycyjnych wie co któryś tam Polak.. Lista, która miała na celu wyróżnienie znakomitych polskich wyrobów o niepowtarzalnie wysokiej jakości oraz ..." do artykułu Czy wiesz, co jesz?.  (20/04/2010)
WaszSklep:   "Cukier można zastąpić xylitolem. Podczas drugiej wojny światowej Finlandia cierpiała na dotkliwy niedostatek cukru. W sytuacji braku miejscowych źródeł Finowie szukali produktu zastępczego i właśnie wtedy fińscy naukowcy po raz drugi odkryli xylitol, niskokaloryczny cukier wytwarzany z kory brzozowej. W rzeczywistości był on znany chemii organicznej od roku 1891, kiedy to po raz pierwszy wyprodukował go pewien niemiecki chemik." do artykułu Cukier.  (20/04/2010)
WaszSklep:   " Artykuł bardzo dobry... Żaden ssak na świecie (oprócz człowieka), będąc dorosłym już osobnikiem nie spożywa mleka. Tak urządziła to natura.W mleku występują tłuszcze zwierzęce – a jak wiemy tłuszcz zwierzęcy powoduje zwiększenie ilości cholesterolu i wypłukuje wapń z organizmu, dlatego mleko się odtłuszcza. Tłuszcze znajdujące się w orzechach i ziarnach np. słonecznika (najbardziej wartościowe) są przyswajalne przez organizm w 80 %, podczas gdy tłuszcze z mleka – tylko w 20 %. " do artykułu Mleko - białe kłamstwa.  (20/04/2010)
WaszSklep:   "Spożywany codziennie cukier np. podczas słodzenia herbaty powoduje wytworzenie ciągłego stanu nadmiernego zakwaszenia. Konieczne staje się wtedy pobieranie coraz większej ilości pierwiastków z głębi ciała w celu przywrócenia równowagi. Cukier nie posiada naturalnych substancji mineralnych, które obecne są np. w korzeniu buraka cukrowego. Co więcej, cukier drenuje i wypłukuje z organizmu cen ..." do artykułu Cukier szkodzi?.  (20/04/2010)
WaszSklep:   Nowy artykuł Cukier szkodzi?  (17/04/2010)
WaszSklep:   Nowy artykuł Co to jest Ostropest plamisty?  (14/04/2010)
WaszSklep:   "Panie Darkwater... Bardzo mi przykro, że nie zrozumiał Pan treści zawartych w artykule... I tego, że autor strał się wymienić w nim wszystkie szkodliwe związki uzywane przy produkcji wędlin, które mają ogromny wpływ na nasz organizm. To jest równiez chyba anty reklama dla Pana inteligencji.... Pozdrawiam" do artykułu Wędliny Ekologiczne produkowane tradycyjnymi metodami..  (14/04/2010)
WaszSklep:   "Autor wie jak się pisze Aronia. Świadczy o tym dalsza część artykułu ..........' Można kupować gotowe SOKI czy przetwory, lecz taki sok ma już nieco mniejszą wartość prozdrowotną. Żeby terapia Aronią przynosiła pożądany skutek trzeba zadbać o taką postać Aronii.........' Dziwne, że zamiast na treści koncentruje się Pan na bykach. Chyba tylko po to Pan tu zagląda.. Pozdrawiam" do artykułu Czy znacie właściwości Aroni i jej wpływ na organizm?.  (14/04/2010)
WaszSklep:   "A swoją drogą to nie napisał Pan żadego artykułu na tym forum. A przecież ma Pan tyle do pwiedzenia na temat artykułów napisanych przez innych... Zwłaszcza słów krytycznych. Zachęcamy Pana do napisania chociaż jednego artykułu...Chociażby z kręgu Pana zainteresowań, na które się Pan powołuje... Mam wrażenie że nie jest to zdrowa żywnosć, gdyż nie zna Pan specyfiki produktów ich dostępności na rynku i problematyki, Pozdrawiam" do artykułu Czy znasz właściwości lecznicze miodu pszczelego?.  (12/04/2010)
WaszSklep:   "Nie wszystkie miody są według mnie godne polecenia... Niektóre są wytwarzane masowo, zaweiraja sztuczne barwniki i daleko im do prawdziwego miodu. Polecane w artykule miody pochodzą z certyfikowanej i sprawdzonej pasieki. I nie jest to reklama bo miody z tego gospodarstwa nie wymagaja reklamy. Sa one poprostu trudno dostępne i nie można ich kupić w każdym sklepie. Stąd adres sklepu w którym są dostępne.... Panie Viverti chyba jest Pan przewrażliwiony!" do artykułu Czy znasz właściwości lecznicze miodu pszczelego?.  (12/04/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: waszsklep
Ranga:
Ost. logowanie: 21/09/2011
Zarejestrowano: 27/03/2010

Statystyki
Punkty: 18.515
Wyświetlenia artykułów: 18.430
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.102
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 16
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska