Login lub e-mail Hasło   

WebCM
Wcześniejsze wpisy
WebCM:   "Wróżki istnieją i dobrze zarabiają. Szkody: Rozbite małżeństwa, utrata umiejętności logicznego myślenia, dążenie do przepowiedzianej przyszłości, konflikty, całkowite poddanie. Techniki są różne - zimny odczyt, czytanie charakteru ze zdjęć - mają talent do psychologii." do artykułu Religia?.  (23/04/2010)
WebCM:   "'Religia zawsze towarzyszyła ludziom, nawet nasi przodkowie żyjący setki tysięcy lat temu w jaskiniach, tworzyli sobie jakieś niewidzialne istoty i otaczały je kultem' Nie do końca. Ludzie prehistoryczni modlili się do dusz zwierząt, aby pozwoliły się upolować. Później uosabiali siły przyrody. Chcieli w ten sposób pojąć świat i zjawiska (np. pioruny, śmierć, zjawisko dnia i nocy). M ..." do artykułu Religia?.  (22/04/2010)
WebCM:   "Nie przeszkadza mi to, że Para Prezydencka spocznie obok Piłsudskiego. Wolałbym go w Warszawie ze względów praktycznych. Cmentarz Powązkowski + Więcej osób może odwiedzić groby i pomodlić się - miejsce jest łatwo dostępne + Dużo wieszczy i zasłużonych ludzi + Prawie nikt nie protestowałby, a przynajmniej nie publicznie + Prezydent prawie całe życie spędzi ..." do artykułu Polska za(k)łamana....  (15/04/2010)
WebCM:   "A mi się wydaje, że dużą rolę odegrała POPKULTURA. Zamiast bezkrytycznie oceniać prezydenta na podstawie trendów i skandali z zagranicznych brukowców, radzę sięgnąć do źródeł i historii. Najpopularniejszym dziennikiem w Polsce o nakładzie 609 793 egzemplarzy jest FAKT - 17,69% respondentów wg raportu Wirtualnemedia. Plotek w sieci szuka ok. 22,7% Polaków wg PBI. Chciałem napisać szc ..." do artykułu Zginął, bo "dziennikarze"….  (13/04/2010)
WebCM:   Głos na artykuł Zginął, bo "dziennikarze"…  (13/04/2010)
WebCM:   Głos na artykuł Zmarł polski Bill Gates  (09/04/2010)
WebCM:   "Powód jest banalny: pasterze mają większą kontrolę nad owcami i mogą ich przy okazji pouczyć, jak się poprawić. Księża potem wyznają na religii, które grzechy ich zainteresowały najbardziej, które powtarzają się najczęściej - po prostu mają statystyki, które czasami warto znać. To jeszcze nie jest złamanie tajemnicy, ale do tego już blisko. Oparcie sakramentu w Biblii? Dość naciągan ..." do artykułu Wielka tajemnica spowiedzi.  (09/04/2010)
WebCM:   "Nie doświadczyłem tego zjawiska. Może to zdarza się małym dzieciom. Należy uświadamiać, że nie zaleca się wchodzić bez prysznica do basenu, po wyjściu warto też umyć się, a wydalać NIE WOLNO. Warto podać powody. Woda nie jest zmieniana codziennie, bo to się nie opłaca. Przed wejściem najlepiej zrobić siku. Wtedy prawdopodobieństwo 'wypadku' spada prawie do 0." do artykułu Dlaczego nie należy sikać do basenu?.  (09/04/2010)
WebCM:   Głos na artykuł Dlaczego nie należy sikać do basenu?  (09/04/2010)
WebCM:   "Dochodzi jeszcze jeden problem. Czy spopielanie zwłok rzeczywiście zmniejszy powierzchnię cmentarzy? Wciąż będą stawiać zmarłym duże pomniki, a powodów jest kilka: wstyd przed znajomymi lub rodziną, oddanie szacunku, prestiż, chęć podniesienia rangi, a poza tym musi być miejsce na kwiaty i znicze. To są błędne przeświadczenia, które prowadzą do gwałtownego rozrastania się cmenatrzy. ..." do artykułu Kremacja — za i przeciw.  (20/03/2010)
WebCM:   "Macie problemy. Zdjęcie krzyży ze szkolnych ścian wywoła ogólnonarodową burzę. Historia ma wpływ na teraźniejszość. Kto nie czuje się Polakiem, może domagać się ściągnięcia godła. Jemioła pod sufitem też może 'przeszkadzać' katolikom, ale nikt nie narzeka :)" do artykułu KONKORDAT, indoktrynacja dzieci i oznaczanie "własnego terytorium".  (08/01/2010)
WebCM:   Głos na artykuł Technika audio  (21/12/2009)
WebCM:   "Bardzo ciekawy artykuł. Powstał przed premierą MPEG-4. Proponuję zaktualizować informacje, gdyż sekcja o formatach dźwięku jest już nieaktualna. Mimo wszystko głosuję. ;)" do artykułu Technika audio.  (21/12/2009)
WebCM:   "Dobry artykuł. :) 'Zakład Pascala, według którego bezpieczniej jest uwierzyć w Boga [...]' Pascal nie był taki głupi. Trzeba zrozumieć jego zakład. Prawdopodobieństwo w obu przypadkach nigdy nie wynosi 1. Większa jest jednak szansa dostania się do nieba, jeżeli Bóg istnieje. Autor napisał tylko o dwóch przypadkach, ale logicznie je pojmując, dojdziemy do takiego wniosku: ..." do artykułu Dobre rady dla katolików i ateistów.  (20/12/2009)
WebCM:   Głos na artykuł Dobre rady dla katolików i ateistów  (20/12/2009)
WebCM:   "Częściowo masz rację. W programie politycy przewidzieli tematy, których powinni uczyć się tylko uczniowie na profilu rozszerzonym. Jest za mało praktyki, a za dużo wiedzy do WKUWANIA. 'No cóż, ominę podstawówkę, niewiele z niej pamiętam' Nie uczyłeś się :) Raczej nie istnieje człowiek, którzy zapamięta wszystko, czego nauczył się w podstawówce, ale na pewno nie można zapomnie ..." do artykułu Polskie szkolnictwo.  (20/12/2009)
WebCM:   "'W Polsce straszy się ludzi, którzy nie daj Boże, zgrzeszyli.' To tradycja, którą ciężko zmienić. Tylko co w tym złego? Istnieje inny problem. 'Nasze pieśni są tak smutne, że aż ponure.' Gdyby na Mszy świętej organista wyskoczył z dynamiczną pieśnią, zaraz starsi pójdą na skargę. W godzinach dla dzieci lub młodzieży czasami urozmaica się liturgię radosną muzyką (zazwyc ..." do artykułu Chciałbym pójść do kościoła w Ameryce.  (20/12/2009)
WebCM:   "Zgodzę się, że duchowni, a nawet wierni świeccy stosują techniki manipulacji, ale CZY TYLKO KOŚCIÓŁ? Otóż NIE, a tak może sugerować tytuł artykułu. Kiedy stosuje się manipulację i w jakim celu? Po to, aby osiągnąć korzyści osobistych, ekonomicznych lub politycznych dla grupy bądź jednostki. Jesteśmy wszędzie manipulowani. W mediach, szkołach, wśród znajomych, w polityce [...] Dość obszerny artykuł ..." do artykułu Religia najskuteczniejsze narzędzie manipulacji wszech czasów! Część pierwsza.  (22/11/2009)
WebCM:   "Seriale telewizyjne narzucają nam styl życia, pochłaniają cenny czas i odwracają uwagę od otaczającego nas świata rzeczywistego. Oglądanie większości z nich jest złudną formą rozrywki. 'Moda na sukces' z pozoru wygląda na operę mydlaną z wyższych sfer (postacie w garniturach prowadzą wielką firmę) - tylko POZORNIE. Mimo że twórcy potrafią ciągle zaskakiwać widzów, problematyka dotyczy spraw przyzi ..." do artykułu teleduperele.  (13/11/2009)
WebCM:   "Katolicy stanowią większość w Polsce - kraju z długą tradycją chrześcijańską - to już ponad 1043 lata! UE wtrąca się w nieswoje sprawy. To już przypomina socjalizm. Czy dalej można mówić o suwerenności krajów członkowskich? Niech pozostaną krzyże w instytucjach publicznych, szczególnie w szkołach. Jeśli masz coś przeciwko, pozostaje emigracja do państwa mniej związanego z chrześcijaństwem. Usunięc ..." do artykułu Symbole religijne w przestrzeni publicznej.  (07/11/2009)
WebCM:   "Bardzo dobry artykuł. Nie jesteśmy świadomi wpływu reklam na nasze pragnienia. Wystarczy spojrzeć na sposoby promocji kosmetyków dla kobiet w TV. Typowa kobieta myśli: 'Dlaczego mam wyglądać gorzej od innych? Mnie stać na [część garderoby].' Nie tędy droga! Producenci wmówili Ci, że masz nosić kolczyki, malować usta / oczy, podkręcać rzęsy, używać pudrów i balsamów kilka razy dziennie, chodzić w b ..." do artykułu Wieki kłamstwa.  (27/09/2009)
WebCM:   Głos na artykuł Wieki kłamstwa  (27/09/2009)
WebCM:   Głos na artykuł Dobry Rodzic - Dobry Start  (05/09/2009)
WebCM:   Głos na artykuł Jak radzić sobie w pracy?  (05/09/2009)
WebCM:   Głos na artykuł Niemen: Dziwny jest ten świat  (03/09/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: webcm
Ranga:
Ost. logowanie: 04/02/2017
Zarejestrowano: 18/07/2007

Statystyki
Punkty: 65.613
Wyświetlenia artykułów: 69.648
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 5.273
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 35
Komentarze: 28
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska