Login lub e-mail Hasło   

whitesilver

Profil jest już nieaktualny i administracja jest proszona o jego usunięcie.Wcześniejsze wpisy
whitesilver:   Odrzuca artykuł Precz z trolami na eioba.  (30/09/2015)
whitesilver:   "A ja się nie wysiliłam ...olewam komentarz...no bo skoro nie przeczytasz...przeszłam od razu do: Odrzuć artykuł! :-) Nie fatyguj się i nie odpowiadaj...ja Też nie czytam! :-) " do artykułu Precz z trolami na eioba..  (30/09/2015)
whitesilver:   "@mojra: Bóg ci zapłać ..." do artykułu Ateizm jednostka chorobowa sierot.  (29/09/2015)
whitesilver:   ":-) ściskam serdecznie..." do artykułu Ateizm jednostka chorobowa sierot.  (29/09/2015)
whitesilver:   "@zakrawarski: Znowu się modliłeś i kompletnie straciłeś rozum... Trzymajmy się faktów! Strefa zakazana jak sama nazwa wskazuje oznacza Zakaz wjazdu i wyjazdu...wdechu i wydechu...też. Zaproszenia są tematem TABU...i nie egzystują, więc po co robić ludziom nadzieję?? " do artykułu Starzy ludzie.  (29/09/2015)
whitesilver:   "@Marek Lipski: Skorpion? No cóż. ...to wyjaśnia wszystko ;-p" do artykułu Policja szwedzka pokazuje mapy z "zakazanymi strefami".Reakcja na Kaczyńskiego..  (27/09/2015)
whitesilver:   "@Marek Lipski: Uparty aż do bólu :-) Na górze artykułu cyt. jest euroislam.pl. 'mapa zakazanych stref.....'  I to jest klasyczny przykład jak można manipulować opinia publiczną :-) Myślę że nie mam już nic do powiedzenia na ten temat... 'Mapa zakazanych stref pokrywa się z mapą 186 obszarów gęsto zaludnionych, głównie muzułmańskich gett, zamieszk ..." do artykułu Policja szwedzka pokazuje mapy z "zakazanymi strefami".Reakcja na Kaczyńskiego..  (27/09/2015)
whitesilver:   "I dla spokoju nas wszystkich wydrukowalam te mapki dot. Sztokholmu. W jednej zakazanej strefie mieszkam...w drugiej pracuję ...3 4 5 -tej muszę się poruszać z racji obowiązków służbowych ...w 6 robię zakupy...no i z całej reszty mam przyjaciół i znajomych. I życie toczy się dalej...Aż do następnej afery :-)" do artykułu Policja szwedzka pokazuje mapy z "zakazanymi strefami".Reakcja na Kaczyńskiego..  (27/09/2015)
whitesilver:   "Ani nie kocham ani nie nienawidzę muzułmanów. Mam do nich stosunek ...ambiwalentny. Doskonale zdaję sobie sprawę z odmienności jakie niesie ta religia i oczywiście zagrożeń. Nie będę się wdawała w dyskusję kto, kiedy i dlaczego stracił kontrolę nad tym i innymi problemami związanymi z uchodźctwem. Bo musiałabym też poruszyć polskie sprawy...a biorąc pod uwagę jak strasznie wszyscy się angażują nie ..." do artykułu Policja szwedzka pokazuje mapy z "zakazanymi strefami".Reakcja na Kaczyńskiego..  (27/09/2015)
whitesilver:   "@Marek Lipski: Kiedy jedni protestują i biorą się za łby, inni po prostu żyją i pracują. Rzeczywistość tak jak wszędzie odbiega znacznie od tego katastrofalnego obrazu nakreślanego przez media w celach propagandowych. Szwedzi są b.spokojnym i zrównoważonym narodem. Nie prowokują i nie dają się prowokować. To nie nasze 'pospolite ruszenie'...przy akcjach strajkowych. Propaganda i ty ..." do artykułu Policja szwedzka pokazuje mapy z "zakazanymi strefami".Reakcja na Kaczyńskiego..  (27/09/2015)
whitesilver:   "W kwestii formalnej... Jedynym wiarygodnym źródłem informacji 'co piszczy w Szwecji a szczególnie Sztokholmie '...jestem Ja , proszę panów. :-) Mieszkam w tym kraju od kilkudziesięciu lat...w zakazanych strefach...o których istnieniu dowiedziałam się z Polski. Nawet mojemu psu przez 14 lat nie spadł 'włos z głowy ' ani z innej części drogocennego ciała. Każdy kraj ma swoje pr ..." do artykułu Policja szwedzka pokazuje mapy z "zakazanymi strefami".Reakcja na Kaczyńskiego..  (26/09/2015)
whitesilver:   "Nie wiem co reprezentowała Eioba przez ostatnie lata. Zarejestrowana jestem od 1,5 dnia...i nie mogę narzekać na nudę. Wszystko zależy od oczekiwań...potrafię bawić się świetnie sama...nawet dziękując sobie za współpracę :-) Ale w tym przypadku nie musiałam się tak daleko posuwać. Nie narzekam...no ale ja jestem Strzelcem i moje poglądy na wiele spraw są trochę zwichnięte. Ni ..." do artykułu Z Eioby wieje nudą... :(.  (26/09/2015)
whitesilver:   "Jestem pełna zrozumienia...dla tego odczucia. Ile razy ktoś mnie pyta czy nie mam alergii odpowiadam niezmiennie: Tak...na ludzi... ogólnie :-) Pozdrawiam " do artykułu Nie lubię ludzi.  (26/09/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: whitesilver
Ranga:
Ost. logowanie: 14/10/2015
Zarejestrowano: 24/09/2015

Statystyki
Punkty: 2.130
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 1.470
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 169
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska