Login lub e-mail Hasło   

Wiesław Henryk Lipski

Jestem psychoterapeutą i pedagogiem. Pozdrawiam.Wczoraj
Wiesław Henryk Lipski:   Popularny artykuł: Szaleństwo LGBT  (8 godz. temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: No i właśnie o tym jest mój poprzedni wpis. Żadnego konkretnego argumentu dotyczącego sprawy, a jedynie w to miejsce wyzwiska w stronę przeciwnika w dyskusji. Załóżmy że nawet jestem pełnym nienawiści fanatykiem do tej mniejszości (choć to nie prawda, bo nienawidzę tylko zboczonej jej części), albo też i gówniarzem - jak mnie w rozpaczy nazwałeś. Wytłumacz mi w jaki spos ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (21 godz. temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "No cóż, panowie... Argumenty wasze osiągnęły raczej szczyty waszych możliwości, więc chyba już niczego nowego nie wymyślicie. Przyszedł zatem czas podsumować dyskusję. Otóż: Po przedstawieniu sytuacji i argumentów za tym przemawiających stwierdziłem w konkluzji artykułu, że ktoś, kto domaga się lub uważa, że jakiekolwiek dzieci powinny być seksualizowane według projektu LGBT, jest ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (23 godz. temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@szubrawiec: Sugerujesz, że tacy, co odwiedzają piękne Izy mogą być biseksualistami?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: I znów, oczywiście kolejny, typowy dla Szanownego Pana argument - czyli od czapy. Woodstock, to impreza, na której żeby być, trzeba chcieć tam być - czyli inaczej niż na ulicy, gdzie po prostu chodzą ludzie, bo potrzebują gdzieś dojść. Różnica dlatego jest taka, że jeśli rodzice puszczają dzieci na Woodstock, to są idiotami, natomiast w przypadku ulicy idiotami są ci, co ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@szubrawiec: @pokrzywiony: 'Jeśli miałbym wybierać pomiędzy dwoma złymi rozwiązaniami, to uważam że dzieci lepiej się rozwiną emocjonalnie przy kochającej parze homo niż w jakimś katolickim bidulu gdzie będą tłuczone rózgami po łapach za każde złe samopoczucie ich wychowawców.' 1. 'dzieci lepiej się rozwiną emocjonalnie przy kochającej parze homo' - No właśnie. Rozwin ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Wiesław Henryk Lipski:   "@pokrzywiony: Emocje? Jakie emocje? - Ja bez emocji piszę o faktach, że ktoś jest zboczeńcem, czy innym gnojem naruszającym cudzą przestrzeń. Jak trzeba, w realu, bez emocji kopię też takich w dupę. Z uśmiechem i na spokojnie. Niby czym miałbym się denerwować? " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: I znów 'argument' od czapy. Widziałeś tam jakieś dzieci, jak na ulicy? Może odpuść już sobie typowy facecie, bo w końcu zaplujesz się na śmierć, a i tak niczego sensownego w temacie nie wymyślisz." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: @Hamilton: 1. 'seksualizm człowieka jest czymś absolutnie naturalnym, a narrację przez wieki narzucali panowie w sukienkach którzy te swoje relacje mieli i mają mają mocno zachwiane. ' Co ma naturalność seksualizmu do uznawania za normalne seksualnych dewiacji? - Czy dlatego że normalne jest, że ludzie się rodzą, jest też normalne gdy rodzą się, na przykład, niewidomi abo z dwie ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@szubrawiec: Dzięki. Nie mogę się doczekać." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: Wielu LGBT jest w heteroseksualnych związkach i ma dzieci. - Więc to akurat, średni argument. Oczywiście nic mi do tego, dopóki zboki nie chcą mi przestawiać życia. Ale, niestety, chcą." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: 'Ten ostracyzm wynika z wrogiej postawy wobec tej mniejszości.' I to coś usprawiedliwia? Powiedz to dziecku prześladowanemu w szkole - za to, że ma dwóch 'tatusiów'. Na pewno cię zrozumie i będzie mu lżej. - Ręce opadają...." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: P.S. Najbardziej przekonał mnie argument o gówniarzu." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: 'Typowego faceta, samca, tylko homoseksualnego, chciałbyś fizycznie zmienić w kogo ? ' No, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem. W takim razie niech ten 'typowy samiec' z drugim takim 'typowym samcem' zrobi sobie dziecko i niech nie wyciąga swoich obsranych, po tej 'prokreacji' łap, po cudze dzieci." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Dalej te same 'argumenty 'od czapy'. I co z tego, że były i są knajpy dla gejów i że wśród ludzi z dewiacjami zdarzają się geniusze? - Jaki to ma związek z tym, że ruch LGBT chce wychowywać, według swojej chorej ideologii, nie swoje dzieci? Nie czas się wreszcie ogarnąć?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@pokrzywiony: Stwierdziłem fakt. To, że zderzenie się z rzeczywistością okazało się dla ciebie niemiłe, to twój problem." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: Chyba jesteś jawnym albo ukrytym LGBT, co? - Bo niemożliwe, żebyś aż tak nie kapował..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@pokrzywiony: Rzeczywiście jesteś pokrzywiony - nie odróżniasz tego co naturalne, a co nie. Myli ci się normalne zjawisko występowania błędów w naturze - takich jak choćby dewiacje seksualne - z efektami tych błędów. Normalnym jest, że np. może urodzić się co jakiś czas cielę z dwiema głowami, ale czy to znaczy ze takie cielę jest normalne?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@pasjonatpl: 1. Chyba sobie kpisz. Nie oglądasz wiadomości i nie słyszałeś o 'programie' seksualizacji przedszkolaków w przedszkolach wieku od 4,5 lat? O tym że rodzice mają być według tego programu uczeni jak realizować z własnymi dziećmi zabawy seksualne też nie słyszałeś? - Trąbią o tym codziennie. 2. Włącz logikę. Jeśli zboki proponują takie 'wychowanie' własnych dzieci normalnym przez ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   Nowy artykuł Szaleństwo LGBT  (3 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "Głosuję i bardzo serdecznie pozdrawiam." do artykułu Lubię mężczyzn.  (4 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   Głos na artykuł Lubię mężczyzn  (4 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Po pierwsze robi Pan błędy gramatyczne. Zdanie: 'Jestem ateistą, typowy cymbał, któremu jak się wykaże coś, to zaczyna coś zmyślać.' gramatycznie powinno brzmieć : 'Jestem ateistą, typowym cymbałem, któremu jak się wykaże coś, to zaczyna coś zmyślać.' Szanuję Pana za tę samokrytykę, ale nie powinien Pan sam sobie tak wymyślać, bo istnieje w psychologii coś takiego jak samospełniająca się ..." do artykułu Katolicyzm a paranoja.  (4 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Irina Lewandowska: @Irina Lewandowska: Sprawa lubienia się Rosjan i Polaków nie jest jednoznaczna, bo zależy od tego co rozpatrujemy. Na przykład osobiście lubię u Rosjan to, że prywatnie są gościnni, serdeczni i bezinteresowni, ale mniej ich lubię gdy patrzę na nich z tej strony, że ci sami zwykli Rosjanie i dziś uważają, że mój kraj, Polska, podobnie jak każdy gdzie jako zaborcy kiedykolwiek po ..." do artykułu A może obalmy teraz solidaryzm.  (14 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: @Serpico: Niech mi pan nie mówi, co ja zacznę pisać, bo tego pan nie wie. Poza tym przytoczona historia nie pochodzi z żadnej książki, ale z przekazu mieszkańców tej miejscowości, którą osobiście tam usłyszałem. Nigdzie nie twierdziłem, że rosyjscy żołnierze nie gwałcili kobiet. Przykład miał pokazać, i nie udawajcie wszyscy, że tego nie rozumiecie, że tysiąc razy lepszy jest komunista a ..." do artykułu A może obalmy teraz solidaryzm.  (20 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: whl
Ranga:
Ost. logowanie: 57 min. temu
Zarejestrowano: 25/01/2011

Statystyki
Punkty: 51.948
Wyświetlenia artykułów: 46.581
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 8.377
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 93
Komentarze: 290
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska