Login lub e-mail Hasło   

Wiesław Henryk Lipski

Jestem psychoterapeutą i pedagogiem. Pozdrawiam.Wcześniejsze wpisy
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Dzięki, że pomogłeś w spopularyzowaniu artykułu i w pokazaniu czytelnikom jakimi idiotami są 'prawdziwi Polacy', ale teraz już spadaj." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (20/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: . P.S. Masz autorskie prawo, żeby skorzystać z własnego pomysłu, więc wypieprzaj, Serpcio, jako pierwszy. " do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (20/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Dobrze mówią kościoły protestanckie, żeby znieść konkordaty i całkowicie oddzielić wszelkie wyznania od państwa, oraz nazwę 'Kościół Katolicki' (jedyną wymienianą z nazwy, grupę religijną, czyli uprzywilejowaną) usunąć z polskiej, średniowiecznej i wyznaniowej, Konstytucji. Domagają się bezskutecznie, żeby każdy uprawiał swoją wiarę za własne pieniądze, czyli żeby obywatele nie musieli p ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (20/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Właśnie o to chodzi. Wszyscy są rzucani rano w gaciach na glebę, skuwani, zamykani i karani za przestępstwa kryminalne, tylko katoliccy księża unikają odpowiedzialności. Nawet tacy zbrodniarze jak pedofile. Mówisz o przywilejach dla innych wyznań dzięki katolickiej sekcie? Uważasz, że to mój przywilej i wszystkich niekatolików w tym kraju, że mogą utrzymywać z własnych podatków c ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (19/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: @Serpico: Oczywiście rżnięcie głupa, przez Serpcia, ciąg dalszy. A co tu reformować w przepisach? Nie rzecz w tym, że przepisy prawa są złe, bo ogólnie są dobre i sprawiedliwe, tylko w tym, jak to normalnie w każdym reżymie, że władza reżymowa i jej ulubiona sekta religijna stoją ponad prawem. Obowiązujące w państwie legalne prawo nie ściga członków tej sekty za żadne przestępstwa ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (19/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   " Jak zawsze rżniesz głupa w zaparte. Co ma piernik do wiatraka? Właśnie dlatego ludzie się skrzyknęli i pogonili czerwoną mafię, bo robiła co chciała, miała specjalne przywileje, ukrywała swoich bandytów, takich jak ten nauczyciel-pedofil, i była arogancka i bezkarna. Stała ponad prawem. To byli tacy sami bandyci jak KK i rządzący dzisiaj ich protektorzy, nazywający się demokratyczną władzą, a Polskę nazywający wolną. " do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (19/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Nadużyciem, idiotyzmem, brakiem elementarnej moralności i rżnięciem głupa jest twierdzenie, że organizacja z urzędu chroniąca i ukrywająca swoich pedofilów przed wymiarem sprawiedliwości, zamiast ich zgłaszać do prokuratury i wydalać z szeregu swoich członków, nie jest zwykłą, bandycką mafią. Wszyscy, którzy tej prostej rzeczy nie widzą, są zgnilizną społeczną niegodną by ich nazywać ludźmi. To jakieś potwory w ludzkich skórach, udające ludzi." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (18/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: Najpierw zostań psychologiem i dopiero później wypowiadaj się, co psycholog powinien. Po drugie myślę, skoro podjąłeś temat co ja powinienem, że powinienem cię ostrzec, że ty, jako człowiek niedowartościowany, sam niewiele potrafiący i z pewnością dlatego taki zapamiętały hejter, masz problem psychiczny z którym radzę zgłosić się do specjalisty. Mówię poważnie. " do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (18/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: @Serpico: Załóżmy, że Boga nie ma, skoro rozważania na Jego temat są dla niektórych tak trudne, że nie starcza już im szarych komórek żeby pomyśleć logicznie o czymkolwiek innym. No więc, niezależnie, czy Bóg jest, czy nie; należy sobie odpowiedzieć na pytanie: co należało, zgodnie z prawem RP, zrobić z katolicką sektą i z jej bandytami? Dlaczego, jak zawsze do innych tego typu p ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (17/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "Zwróćmy uwagę na znamienny dla 'naszego' państwa wyznaniowego fakt, że jest już w toku wspólna i zgodna akcja PiS-u i wszystkich pozostałych partii i politycznych mająca na celu rozmycie tematu dotyczącego przestępstw katolickiej sekty. Kombinacja jest już w fazie rozważań, czy pedofilska sekta ma się oczyścić sama, czy należy powołać jakąś komisję do 'zapoznania się ' z tematem szalejącej w niej ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (17/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@szubrawiec: @szubrawiec: Otóż to. Zaistnienie tzw. 'kościoła' katolickiego jest przepowiedziane w Biblii i opisane w postaci wielkiej nierządnicy, odzianej w purpurę, uprawiającej nierząd z narodami i pijanej krwią świętych. Najgorliwiej byli ścigani i paleni na stosie, przez katolicką inkwizycję święci, czyli ludzie trzymający się ewangelicznej wiary i słusznie uważający, że taki ..." do artykułu Do Lecha Wałęsy, między nami elektrykami, list otwarty.  (16/05/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   Głos na artykuł Kosciol katolicki boi sie prawdy !  (16/04/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "Największych zbrodniarzy jest sześciu, nie pięciu. Niestety, autor nie pisząc całej prawdy, zakłamuje historię. Pominięty został w artykule największy zbrodniarz w historii świata - katolicki 'kościół'. Zgładził bezpośrednio oraz doprowadził do śmierci więcej ludzi, niż wyżej wymienieni panowie razem wzięci. W imię Boga i rzekomo z jego polecenia. Więc także największy w dziejach świata kłamca i bluźnierca. Ci drudzy, to przy nim małe pikusie. " do artykułu 5 największych zbrodniarzy świata..  (11/04/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@youngcontrarian: No właśnie. Abo spacerują tacy 'mężczyźni' i 'kobiety' w homoparach i trzymają się za rączki. Robota LGBT, oraz absurdalna moda na poprawność polityczną dają rezultaty. Można powiedzieć; Dzieci nie mają a mnożą się jak króliki. Niestety, wszelka moda, chociaż jako nośnik zmian zachowań jest zjawiskiem najgłupszym i najprymitywniejszym, jest najskuteczniejsza. Do p ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (11/04/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   " @youngcontrarian: Hasło pani mer, że 'nie ma znaczenia kogo kochasz, tak długo, jak kochasz całym sercem' jest, jak wiele innych haseł, którymi szermują LGBT, bez zarzutu. Tylko co z tego, ktoś sobie rzuca jakieś hasło? Sypać hasełkami mających wpędzać otoczenie w poczucie winy LGBT świetnie potrafią. Zresztą jak wszyscy chorzy na uzależnienie. Gorzej z praktyką. LGBT tak kochają ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (08/04/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "Na zakończenie dyskusji mam kontrpropozycję wobec pomysłu LGBT, przymusowego 'dokształcania' przez nich polskich dzieci w temacie płci i seksualności. Otóż, bez żartów i całkowicie poważnie, proponuję sytuację odwrotną: czyli przymusowe dokształcanie wszystkich osobników LGBT, przez osoby heteroseksualne, dokładnie w tym samym w temacie. Nie powinniśmy spodziewać się protestów ze ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (02/04/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Agnieszka B.: @Agnieszka B.: 1. Homoseksualizm wrodzony można leczy w tym sensie, że dokonuje się zabiegu dopasowania płci ciała do płci mózgu. 2. Każdy, a zwłaszcza jeśli się mieni naukowcem, kto twierdzi, że wzorce dewiacyjnych zachowań seksualnych i wychowanie wprowadzające dzieci w eksperymenty seksualne a homoseksualne w szczególności, jest idiotą, albo złym człowiekiem i oszu ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (01/04/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@szubrawiec: @szubrawiec: Niestety, tak to właśnie jest, że nałóg może zostać w skuteczny sposób 'zamrożony' tylko przez abstynencję do końca życia. Różnica, na przykład pomiędzy tymi co przestali pić i tymi co wielokrotnie ale bez skutku próbowali polega na tym, że ci pierwsi w to wierzą, a drudzy nie. Generalnie: 'jeśli ktoś liczy, że po jakimś wyznaczonym sobie czasie abstynencji, nie b ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (29/03/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@pokrzywiony: @pokrzywiony: 1.Na demokrację nie ma co, oczywiście, liczyć. Ten system, to jeden z większych przekrętów, jaki świat kupił i stosuje. System idealny dla nieuczciwych polityków, bo mierna większość - którą można kupić byle czym, a nawet tylko obietnicą - góruje ilością nad mądrzejszą mniejszością. Niestety, nawet miliard przeciętniaków nie ma tyle rozumu i talentu, co jeden Ei ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (29/03/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Agnieszka B.: 'Podsumowując: homoseksualizm wrodzony czy przejściowy to sprawa wolności drugiego i w to nie wchodzę, każdy ma prawo się kochać jak chce tyle, że w swoim domu i nie narzucając nikomu swoich orientacji. ' Ogólnie, jak to opisałem, mam takie samo podejście, ale nie bez powodu zwróciłem w artykule uwagę, że sprawa ma drugie dno ze względu na to, że, jak uważam, nabyta dewiacj ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (29/03/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: Skoro wywnioskowałeś, że winne są małe Hitlerki - to niech ci będzie. Trochę to zakrawa na paranoję, ale nie martw się, ja cię nie wydam. W każdym razie zasada, że powtórne wejście na artykuł niczego nie zmienia, na 'eiobie' nie działa, albo dzieje się coś innego. Ciągle nie wiadomo co to takiego, bo odkąd moderator zapadł się osiem lat temu pod ziemię, dotąd się nie odzywa. " do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (23/03/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton:O, właśnie jeden taki się odezwał. Jednak ten akurat się nie liczy, bo jest z grupy w ogóle nie potrafiącej czytać ze zrozumieniem. Faktycznie taki nawet w pojedynkę może załatwić na amen całą statystykę. A ja, naiwny, myślałem, że ludzie mnie czytają a tylko EIOBA coś kombinuje.... No cóż... prawda jest brutalna..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (22/03/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "Zobaczymy, której z dwóch wersji będzie się trzymać EIOBA - o ile w ogóle ktokolwiek zechce coś odpowiedzieć." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (22/03/2019)
Wiesław Henryk Lipski:   "Przepraszam; zapomniałem o jeszcze jednej możliwości. Może też być tak, że generalnie ludzie są głąbami i każdy, kto jakiś artykuł przeczytał, musi statystycznie wrócić do niego jeszcze cztery razy, żeby zrozumieć, co tam jest napisane. Sądząc zresztą po większości wypowiedzi dyskutantów, może tak być. O tym nie pomyślałem. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (22/03/2019)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 15 16
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: whl
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 25/01/2011

Statystyki
Punkty: 57.886
Wyświetlenia artykułów: 52.363
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 9.521
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 94
Komentarze: 319
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska