Login lub e-mail Hasło   

Wiesław Henryk Lipski

Jestem psychoterapeutą i pedagogiem. Pozdrawiam.Wcześniejsze wpisy
Wiesław Henryk Lipski:   Głos na artykuł Błędy i wrzody naukowe  (29 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@pokrzywiony: Noe przecież nie musiał skoro rozmawiał z Bogiem osobiście." do artykułu Polak rozwikłał tajemnicę liczb cz. 2 - Uniwersalny kod liczb został odkryty.  (30 dni temu)
Wiesław Henryk Lipski:   "@pokrzywiony: Oczywiście zgadzam się, że problemem świata jest nierozumienie Ewangelii, a raczej złe jej rozumienie na heretycką i szkodliwą społecznie modłę katolicką. Powodem jest oczywiście to, że kto sam Ewangelii i Biblii nie czyta, daje sobie łatwo wciskać katolicki miks czegoś, co ma rzekomo nią być i uważa katolicyzm za chrześcijaństwo. " do artykułu Polak rozwikłał tajemnicę liczb cz. 2 - Uniwersalny kod liczb został odkryty.  (09/11/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Wiesław Henryk Lipski: @pokrzywiony: Oczywiście liczba 2 jest liczbą pierwszą. Dziękuję za zwrócenie uwagi na przeoczenie zaznaczenia jej kolorem. Jak chodzi o ocenę urzędników, to jakkolwiek zawsze może się zdarzyć i zdarza się ktoś działający w taki sposób tak jak Pan to opisał, to generalnie według mojego doświadczenia i wiedzy poziom kompetencji polskich urzędników w porównaniu do tyc ..." do artykułu Polak rozwikłał tajemnicę liczb cz. 2 - Uniwersalny kod liczb został odkryty.  (09/11/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: @Serpico: Guzik prawda i typowy katolicki, wredny, fałszywy wkręt. Jezusowy Kościół trawa nieprzerwanie od założenia go przez Syna Bożego i będzie trwał do skończenia świata. To jemu, a nie katolicyzmowi zawdzięczam poznanie pojęcia Boga Wszechmogącego, bo nie pozwolił katolickiej sekcie na zniszczenie Pisma Świętego. To między innymi, za jego posiadanie i czytanie przez zwykłych ludzi k ..." do artykułu Katolicyzm a paranoja.  (06/11/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Serpico: @Serpico: To, czy ja wierzę w Boga, czy nie, i w ogóle jakie są moje poglądy na wiarę nie ma żadnego znaczenia dla faktu, że tak zwany 'kościół' katolicki zawsze był i jest bandycki. Kiedyś masowo mordował, torturował, grabił i zamiatał pod dywan pedofilię i gwałty swoich tak zwanych kapłanów - teraz 'tylko' grabi i 'tylko' zamiata pod dywan pedofilię i gwałty swoich tak zwanych kapłanów ..." do artykułu Katolicyzm a paranoja.  (06/11/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: @Hamilton: Bardzo dziękuję za komentarz. Sprawa wygląda trochę inaczej, niż chyba Pan to widzi, ponieważ tutaj - co podkreśliłem w tekście - w sensie merytorycznym nie ma czego weryfikować. Kod jest tak prosty oraz uniwersalnie działający i doskonale skuteczny, że sam się weryfikuje i w sposób oczywisty broni swojej matematycznej poprawności przed każdym, kto poświęci minutę na p ..." do artykułu Polak rozwikłał tajemnicę liczb cz. 2 - Uniwersalny kod liczb został odkryty.  (31/10/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "Moje uczucia religijne obraża polskie, wyznaniowe państwo i sekta katolicka. Fakt, że rzekome państwo prawa w ogóle państwo wybrało sobie i popiera jedną, uprzywilejowaną opcję religijną, jest kuriozalny, a nadto przypomina mi każdego dnia i w każdej minucie mojego polskiego życia, że moja religia jest gorsza od katolickiej, a ja kimś niższej kategorii niż katolik. To jest właśnie obrażanie obraża ..." do artykułu Prawo o obrażaniu uczuć religijnych to Inkwizycja w nowej formie..  (30/10/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "Skonstatowałem bez zdziwienia, że po ponad siedmiu latach od ukazania się mojego artykułu pt. 'Katolicyzm a paranoja' oraz innych jemu podobnych i równie antyklerykalnych, które popełniłem na łamach EIOBY, nie znalazł się dotąd żaden ksiądz ani teolog katolicki, który by podjął rzuconą przeze mnie rękawicę i podjął dyskusji. Nie mam wątpliwości, że wśród prawie trzydziestu tysięcy czytelników tych ..." do artykułu Katolicyzm a paranoja.  (02/09/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "Prawdziwie szanuję Pana, Panie Szymonie i podziwiam Pana dociekliwość oraz niezależność myślenia, jednak tu akurat nie dotarł Pan do sedna tematu. Rzecz w tym że, podobnie jak większość ludzi na świecie, bierze Pan katolicyzm za religię chrześcijańską a ona jest jego zaprzeczeniem i tylko się pod chrześcijaństwo podszywa. Katolicyzm, co łatwo stwierdzić jeśli się przeczyta Biblię, nie pochodzi od ..." do artykułu Gdzie jest bóg prawdziwy?.  (14/05/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton: W takim razie spróbuj poprosić kogoś spoza pudełka żeby się zalogował, to się przekonasz." do artykułu Polak rozwikłał tajemnicę liczb pierwszych cz.1.  (01/04/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "Informuję eiobowiczów o przykrej sytuacji, że już kilkanaście znanych mi osób (w tym kilku matematyków) chcących zagłosować na moje ostatnie artykuły o odkryciach w liczbach pierwszych oznajmiło mi, iż jest to niewykonalne. Po przejściu wymaganej procedury i wysłaniu zgłoszenia, EIOBA nie odpowiada. Czy ktoś wie, o co tu chodzi? " do artykułu Polak rozwikłał tajemnicę liczb pierwszych cz.1.  (24/03/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton Starszy: Zgadzam się. Szczycenie się tym, co się dostało jako dar bez własnego udziału jest kretyństwem, a już obnoszenie się z próżnością, jest obrzydliwe i śmieszne. Dlatego na przykład wręcz organicznie nie znoszę tak zwanych celebrytów. To najgłupsi, najżałośniejsi ludzie na świecie. Prawdziwą wielkością jest wypracowanie w sobie czegoś, czego się nie posiadało, albo odnalezienie teg ..." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (22/03/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   Głos na artykuł ... poszukiwanie, ukrywanie ...  (21/03/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   Głos na artykuł Paź Królowej Nauk  (21/03/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton Starszy: Ciekawy artykuł. Dzięki za link." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (21/03/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton Starszy: Dobry żart trymfa wart. Dzięki." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (21/03/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "@Hamilton Starszy: Dzięki za życzenia ale, niestety, działka którą ogarnąłem nie figuruje na liście do żadnej nagrody. Tak dużego kalibru nikt się widać nie spodziewał. Życie, po prostu życie. Pozdrawiam." do artykułu Liczby pierwsze, jedynka i grzebień.  (21/03/2018)
Wiesław Henryk Lipski:   "Świat, w którym nienormalność ogłasza się normalnością oczywiście oszalał. Przejawem tego szaleństwa jest również właśnie nazywanie czegoś inaczej niż tym jest. To jest takie zaklinanie rzeczywistości, gdzie dewiantowi się wydaje, że jak powie sobie, a jeszcze lepiej jak wprowadzi do oficjalnego nazewnictwa nazwę swojej dewiacji, jako oznaczającą jedną z form normalności, to może się uważać za nor ..." do artykułu Dziwna choroba!...choroba....  (21/03/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: whl
Ranga:
Ost. logowanie: 9 godz. temu
Zarejestrowano: 25/01/2011

Statystyki
Punkty: 49.537
Wyświetlenia artykułów: 44.435
Obserwujący użytkownicy: 5
Odwiedziny profilu: 8.002
Przeczytane artykuły: 3
Ocenione artykuły: 92
Komentarze: 260
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska