Login lub e-mail Hasło   

Człowiek

Myślę więc jestem.......Wcześniejsze wpisy
Człowiek:   "A wy znowu zaczynacie o wiarach. Czy rzeczywiście nie udaje się wam zmądrzeć . w centrum Europy w 21 wieku takie rzeczy? Rozumiem w Somali!!!" do artykułu Cierpcie dla waszego zbawienia.  (27/12/2010)
Człowiek:   " Ale na kij Wam jest ten Bóg??? Byłem kiedyś ministrantem, poznałem to całe obejście i wiem że to wszystko jedna ściema. żyję bez boga już ponad 60 lat, bardzo dobrze mi się żyje.Mam żonę 2-je dzieci, szacunek do wszystkich i do wszystkiego co mnie otacza. Na kij komuś potrzebny wymyślony przez darmozjadów bóg????? Wiecej: http://www.eioba.pl/a137035/ cierpcie_dla_waszego_zbawienia#post85627#ixzz1940EGSG3" do artykułu Bóg i Jezus przez pryzmat historii.  (24/12/2010)
Człowiek:   "Dopiszę: Bóg jest dla blondynki i dla przeterminowanej babci, która nie wie o co w tym świcie chodzi.!!!" do artykułu Cierpcie dla waszego zbawienia.  (23/12/2010)
Człowiek:   "Ale na kij Wam jest ten Bóg??? Byłem kiedyś ministrantem, poznałem to całe obejście i wiem że to wszystko jedna ściema. żyję bez boga już ponad 60 lat, bardzo dobrze mi się żyje.Mam żonę 2-je dzieci, szacunek do wszystkich i do wszystkiego co mnie otacza. Na kij komuś potrzebny wymyślony przez darmozjadów bóg????? " do artykułu Cierpcie dla waszego zbawienia.  (23/12/2010)
Człowiek:   "Gdyby wszyscy zrobili taki test to całe religie i ich pasterze poszli by kozy paść. Było by bankructwo totalne." do artykułu Wykrywacz Religijnej Manipulacji – program antywirusowy dla umysłu..  (23/12/2010)
Człowiek:   "Zanim ludzie zaczną rozumieć, w co faktycznie wierzą, może minąć wiele lat. W obecnej chwili rozum ludzki jest zdolny rozumieć to, co zostało przeniesione z ubiegłych pokoleń. Nic nowego w kwestii wierzeń człowiek nie odkrył. Postępuje jak dobrze wyszkolone zwierzę i powtarza to, co przekazało mu jego ostatnie pokolenie. Czy mówimy o osobie wierzącej w Boga, czy też osobie niewierzącej, to ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (15/09/2010)
Człowiek:   Nowy artykuł Bóg jest, ale...  (15/09/2010)
Człowiek:   "Być człowiekiem znaczy myśleć i rozwijać się. Zdobywać nową wiedzę, nie stać w miejscu w swoim rozwoju, a już na pewno nie należy się cofać. Nikt nikomu nie zabrania przy tym mieć swoje uczucia, pasje, pożądania, lęki i obłędy. Nie można natomiast tkwić w miejscu. Ktoś kiedyś cierpiał i umarł na krzyżu. Nie jeden człowiek cierpiał i umarł w cierpieniach. Miliony ludzi umarło w cierpieniach. ..." do artykułu Ludzie i ich potęga umysłu...  (03/02/2010)
Człowiek:   "leczymy wszystkie choroby psychiczne, choroby bezmyślnego wierzenia i związanej z tym halucynacji widzenia boga, nikt nie podejmuje się leczyć. Autor wymaga szybkiej diagnozy." do artykułu O Bogu raz jeszcze.  (19/01/2010)
Człowiek:   "Dzięki za uznanie" do artykułu Ludzie i ich potęga umysłu...  (19/01/2010)
Człowiek:   "A jeżeli nawet ktoś 'kopnął' ten świat i wszystko zaczęło się kręcić, to dlaczego ludzkość musi przez tyle wieków walić głową o ziemie bijąc pokłony wszechmogącemu. Przecież on gdzieś ma 'Kowalskiego' na jakiejś tam odrobinie krążącej we Wszechświecie. Z jakiego powodu u innego człowieka zwanego Klechą, mam zdawać sprawozdanie (spowiadać się) ze swojej prywatnej działalności. Wszechświat is ..." do artykułu Ludzie i ich potęga umysłu...  (21/11/2009)
Człowiek:   "A jeżeli nawet ktoś 'kopnął' ten świat i wszystko zaczęło się kręcić, to dlaczego ludzkość musi przez tyle wieków walić głową o ziemie bijąc pokłony wszechmogącemu. Przecież on gdzieś ma 'Kowalskiego' na jakiejś tam odrobinie krążącej we Wszechświecie. Z jakiego powodu u innego człowieka zwanego Klechą, mam zdawać sprawozdanie (spowiadać się) ze swojej prywatnej działalności. Wszechświat is ..." do artykułu W co wierzy ateista.  (21/11/2009)
Człowiek:   "A jeżeli nawet ktoś 'kopnął' ten świat i wszystko zaczęło się kręcić, to dlaczego ludzkość musi przez tyle wieków walić głową o ziemie bijąc pokłony wszechmogącemu. Przecież on gdzieś ma 'Kowalskiego' na jakiejś tam odrobinie krążącej we Wszechświecie. Z jakiego powodu u innego człowieka zwanego Klechą, mam zdawać sprawozdanie (spowiadać się) ze swojej prywatnej działalności. Wszechświat is ..." do artykułu Czy wiara i wiedza mogą iść ze sobą w parze?.  (21/11/2009)
Człowiek:   Odrzuca artykuł Czy wiara i wiedza mogą iść ze sobą w parze?  (21/11/2009)
Człowiek:   "A jeżeli nawet ktoś 'kopnął' ten świat i wszystko zaczęło się kręcić, to dlaczego ludzkość musi przez tyle wieków walić głową o ziemie bijąc pokłony wszechmogącemu. Przecież on gdzieś ma 'Kowalskiego' na jakiejś tam odrobinie krążącej we Wszechświecie. Z jakiego powodu u innego człowieka zwanego Klechą, mam zdawać sprawozdanie (spowiadać się) ze swojej prywatnej działalności. Wszechświat is ..." do artykułu Nauka a wiara.  (21/11/2009)
Człowiek:   "A jeżeli nawet ktoś 'kopnął' ten świat i wszystko zaczęło się kręcić, to dlaczego ludzkość musi przez tyle wieków walić głową o ziemie bijąc pokłony wszechmogącemu. Przecież on gdzieś ma 'Kowalskiego' na jakiejś tam odrobinie krążącej we Wszechświecie. Z jakiego powodu u innego człowieka zwanego Klechą, mam zdawać sprawozdanie (spowiadać się) ze swojej prywatnej działalności. Wszechświat is ..." do artykułu Dlaczego nie wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego?.  (21/11/2009)
Człowiek:   "A jeżeli nawet ktoś 'kopnął' ten świat i wszystko zaczęło się kręcić, to dlaczego ludzkość musi przez tyle wieków walić głową o ziemie bijąc pokłony wszechmogącemu. Przecież on gdzieś ma 'Kowalskiego' na jakiejś tam odrobinie krążącej we Wszechświecie. Z jakiego powodu u innego człowieka zwanego Klechą, mam zdawać sprawozdanie (spowiadać się) ze swojej prywatnej działalności. Wszechświat is ..." do artykułu Dlaczego nie wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego?.  (21/11/2009)
Człowiek:   "Kiedy ludzie zmądrzeją do tego stopnia, że sprawy takie jak religie, wierzenia, zabobony, przesądy, legendy i tp, staną się zwykłą ciekawostką a ludzie przejdą w tak zwaną III fazę myślową i zajmą się opracowywaniem nowych technologii, nowymi formami życia na Ziemi, nowymi odkryciami. Dyskusje na forach będą dotyczyły li tylko nowego obrazu życia na Ziemi w tak zwanej nowej generacji myślowej. Twó ..." do artykułu Dlaczego nie wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego?.  (21/11/2009)
Człowiek:   "Kiedy ludzie zmądrzeją do tego stopnia, że sprawy takie jak religie, wierzenia, zabobony, przesądy, legendy i tp, staną się zwykłą ciekawostką a ludzie przejdą w tak zwaną III fazę myślową i zajmą się opracowywaniem nowych technologii, nowymi formami życia na Ziemi, nowymi odkryciami. Dyskusje na forach będą dotyczyły li tylko nowego obrazu życia na Ziemi w tak zwanej nowej generacji myślowej. Twó ..." do artykułu Nauka a wiara.  (21/11/2009)
Człowiek:   Rekomendacja artykułu Ludzie i ich potęga umysłu..  (28/09/2009)
Człowiek:   "Nikt nie lży katolikom, oni poprostu są ośmieszani za ich głupiutką postawę w XXI wieku! Każdy normalny człowiek nie może zrozumieć relacji owieczki i pasterza!" do artykułu List do ateistów!.  (27/09/2009)
Człowiek:   "najlepiej wyjśc za ateistę, i problemy się kończą!" do artykułu Zginął bo był muzułmaninem.  (30/08/2009)
Człowiek:   Nowy artykuł Ludzie i ich potęga umysłu..  (30/08/2009)
Człowiek:   "Zapraszam do twóczej dyskusji." do artykułu Przestrzeń = Wszechświat.  (06/06/2009)
Człowiek:   "SSzkoda że ludzie żyją tym , co można znaleźć na śmietnisku cywilizacjii" do artykułu Przestrzeń = Wszechświat.  (06/06/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: wiktor52
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 22/11/2017
Zarejestrowano: 27/05/2008

Statystyki
Punkty: 19.743
Wyświetlenia artykułów: 19.266
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 4.814
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 34
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska