Login lub e-mail Hasło   

wlazkotek
Wcześniejsze wpisy
wlazkotek:   "Nie, niemożliwe, przecież Павлик Морозов już nie żyje... 'Po raz pierwszy widziałem tak rozzłoszczonego tatusia. Za karę mój bardzo religijny Ojciec niczym Wielki Inkwizytor wydał mojemu bratu całodniowy zakaz wychodzenia z domu.” " do artykułu "Obrażanie uczuć" - czyli o satyrze na poważnie.  (01/11/2012)
wlazkotek:   "Tusk i Komorowski to politycy rządzący Polską, katolicy; w rządzącej Polską partii PO są chrześcijańscy nacjonaliści (z ZCHN-u), są parlamentarzyści bardziej religijni od pisowców. Czemu p. autor nic o nich nie napisze? To oni rządzą i oni klęczą przed klerem, biskupami. Nawiasem mówiąc, zapewne p. autor oddał swój głos na PO, tę klerykalną partię, partię z chrześcijańskimi nacjonalistami. Nie wstyd p. autorowi dawać im władzę nad Polską, swoimi bliskimi, swoją rodziną? " do artykułu Mowa oskarżycielska przeciwko wrogom Narodu i Wiary.  (27/10/2012)
wlazkotek:   "'Tylko odważna, rzetelna i konsekwentna polityka propagandowa może zapewnić Polsce cywilizacyjny postęp i pozwoli Naszemu Narodowi z optymizmem i wiarą patrzeć w przyszłość. ' Tak pisze - patrz cytat - Autor J. Wąsowicz. Ja mu wierzę, bo w imię Propagandy (nigdy zaś Prawdy) starannie ukrywa fakt, że to za rządów Tuska bez przerwy wykopuje się zmarłych, aby ich ponownie pogrzebać i ż ..." do artykułu Cmentarne wykopki czyli makabreska nekropolityczna.  (24/10/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: wlazkotek
Ranga:
Ost. logowanie: 01/11/2012
Zarejestrowano: 24/10/2012

Statystyki
Punkty: 8
Odwiedziny profilu: 1.114
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska