Login lub e-mail Hasło   

wlokaz
Wcześniejsze wpisy
wlokaz:   Rekomendacja artykułu Miłość astralna  (15/10/2013)
wlokaz:   "Referendum to często używane narzędzie demokracji w Szwajcarii. Tam rząd by nie śmiał namawiać do lekceważenia instytucji referendalnej, a radzą sobie z rządzeniem 100 razy lepiej. Była szansa na uwierzenie przez Polaków, że demokracja ta prawdziwa, obywatelska może zaistnieć. Spotkała się jednak z arogancją władzy. Ludzie nie poszli ze strachu, że jawnie przeciwstawiają się wszechobecnej w urzęda ..." do artykułu Bitwa warszawska.  (14/10/2013)
wlokaz:   "Możemy być dojrzałym do rządzenia społeczeństwem. Kiedyś za czasów PRL lokatorzy mieszkań komunalnych przychodzili do tzw. ADM bo klamka im się posuła, okno rozpadło, ktoś wyłącznik na klatce za...ał. Skarg nie było końca i niezadowolenia. Budynki wyglądały makabrycznie. Kiedy pozwolono ludziom wykupić mieszkania za niewielkie pieniądze stali się właścicielami. Straszono ich, że się władowali w ni ..." do artykułu Państwo - dom nasz publiczny (cz. II).  (07/08/2013)
wlokaz:   "Moim skromnym zdaniem ten rytuał uczy bezwzględności, bezwzględnego, ślepego posłuszeństwa wobec tradycji ale i bezwzgledności wobec istot żywych. Uczy wyzbywania się współczucia i umiejętności rozumienia innych żywych istot. Jednak nie tylko bo jest też symbolem gotowości do zabijania istot ludzkich (przypowieść religijna). Zwierzę choć nie przemówi do nas posiada swoją zwierzęcą inteligencję i r ..." do artykułu List otwarty do Naczelnego Rabina RP Schudricha i jego monoteistycznych braci..  (17/07/2013)
wlokaz:   "@robertr: Jeszcze nie tak dawno nikt by nie pomyślał, że telefon komórkowy można zlokalizować z ogromną dokładnością i każdy bit rozmowy przechowywać latami aby w odpowiednim momencie zrobić rachunek sumienia. Nikt (lub nie wielu) też nie myślał o tym że TV to nie tylko przyjemność (wątpliwa) ale narzędzie programowania ludzi. Czymże są te dobra przekazywane do użytku społeczeństw? Czy z większej ..." do artykułu Dzień, w którym wiadomo już, że Ameryka przestała być sojusznikiem....  (03/07/2013)
wlokaz:   "@Krzysztof Mrozowski: Jeżeli tak to ciekawi mnie czy Polacy podsłuchują Amerykanów. ... Śmiem wątpić, nawet by się nie ośmielili pomyśleć o tym pod najgrubszą kołdrą." do artykułu Dzień, w którym wiadomo już, że Ameryka przestała być sojusznikiem....  (03/07/2013)
wlokaz:   "Nic dziwnego gdy w organizowaniu grupy państw wykorzystuje się doświadczenia badawcze z obozów koncentracyjnych, gdzie swobodnie stwarzano różne sytuacje w celu badania ekstremalnych reakcji ludzkich. Ci 'badacze' znaleźli po wojnie schronienie w USA. Obecnie następne pokolenie 'badaczy' wspierane ogromnymi pieniędzmi z globalnych firm, usilnie doprowadza do uformowania z nas jednego wielkiego sta ..." do artykułu Widmo państwa totalitarnego.  (21/05/2013)
wlokaz:   Rekomendacja artykułu Widmo państwa totalitarnego  (21/05/2013)
wlokaz:   Rekomendacja artykułu Bajka o przemianach życiowych  (17/04/2013)
wlokaz:   "Skoro tak wszystko będzie się świetnie rozwijać i rozwój ten jest obecny również teraz, to dla czego przybywa tyle różnych chorób, a rak pożera szybko swoje kolejne ofiary? Skoro tak to się świetlanie dziś rozwija handel, mamy sklepów wielkopowierzchniowych co raz więcej to dla czego żywność w nich jest co raz gorsza. Skoro tak fajnie się produkuje w świecie globalistycznym i łatwo przenosi produk ..." do artykułu Dokąd zmierzamy?.  (26/03/2013)
wlokaz:   "Czy my Polacy razem jesteśmy jakąś grupą, która reaguje jeszcze na złe bodźce, na szturchańce, kopniaki, znieważenia? Czy tylko bardziej cierpieć i buczeć po cichu potrafimy? Jeżeli zabraknie nam mocy, żeby coś z tym z robić razem, działać, bronić się, porozumieć to jakby wyrosły nam kopytka, pokryjemy się sierścią, polubimy trawę zielonej wyspy." do artykułu Dwie Polski..  (06/03/2013)
wlokaz:   "Zgadzam się ogólnie z autorem tekstu. Szkoda, ze brak nam siły do wspólnego działania i wspólnego celu. Otrzymamy tylko o co sami się postaramy. Łatwo nas poróżnić Polaków błahymi sprawami, małymi różnicami. Manipulują nami media jak chcą. Czujemy wszyscy, że coś jest nie tak, że żyliśmy biednie w porównaniu z niemal cała Europą, a teraz ten nasz życiowy standard po pewnym polepszeniu stale ..." do artykułu Ciemnogród.  (25/02/2013)
wlokaz:   Rekomendacja artykułu Świadectwa przeżyć podczas śmierci klinicznej  (22/02/2013)
wlokaz:   "@Wiesław Pustuła: Jeżeli są ludzie chcący szczerze popierać dążenia 'par jednopłciowych' w ustanowieniu ich praw to myślę, że również nie powinni mieć nic przeciw zachęcaniu ludzi do wypróbowania, poznania innych orientacji seksualnych jako równoważnych dla obecnie uznanych za naturalne. Chyba nie mają nic przeciw temu. Gdy tworzy się prawo to musi ono przewidywać różne zachowania ludzkie wcześniej nie później jak często się dzieje." do artykułu Związki partnerskie - podziękowanie i dedykacja..  (29/01/2013)
wlokaz:   "Czy będziecie popierać kampanię reklamową zachęcającą do zmiany orientacji seksualnej? Czy gdyby takowa była w radiu, telewizji, plakatach itp., czy byście byli zadowoleni gdyby była zwrócona do młodzieży, gdyby namawiała do spróbowania, do odkrycia swoich preferencji przez doświadczenie. Gdyby była zrobiona profesjonalnie jak najlepsze reklamy produktów. Gdyby ukazała to piękno uczuć innych w spo ..." do artykułu Związki partnerskie - podziękowanie i dedykacja..  (29/01/2013)
wlokaz:   Rekomendacja artykułu Serca i mózgi - w podziękowaniu Marcinowi Sz. :)  (25/01/2013)
wlokaz:   "Myślę, że daliśmy się wciągnąć do , jak się okazuje morderczej gry. Staliśmy się peryferiami systemu telekomunikacyjno-informatycznego. Myślimy, że jesteśmy razem, ale tak nie jest. Łączą nas jedynie bity. Te bity właśnie połączyły nas wielu w działaniu w pewnym przypadku szczególnym. Kiedy chodziło o ACTA. Było to tak mocne, może to dla tego, że właśnie chodziło o te ostatnie nici jaki nas łączą. ..." do artykułu Życie... Życie... kocioł niedorzeczności....  (25/01/2013)
wlokaz:   "Wszystko co istniej lub istniało miało swój początek, rozwój, upadek i zgon. Obojętnie czy to żyło czy nie. Można zadać sobie pytanie w jakim stadium jest cywilizacja Europy. Według mojego rozeznania obecnie z wolna chyli się ku upadkowi. Sami Europejczycy to sobie robią. Wielokulturowa (nijaka), wielokolorowa Europa, tęczowa Europa, która wyzbywa się zasad ustanowionych przez naturę, Boga (jak kt ..." do artykułu Eksmisje polskich rodzin przy okrzykach: wynocha polskie, brudne świnie !.  (18/01/2013)
wlokaz:   "Bardzo podoba mi się artykuł. Raczej obiektywnie oceniona została nasza ostatnia część historii (klęsk). W okresie Gierka brałem udział w budowie jednego z dużych zakładów na północy Polski. Teraz kiedy należy do Niemców żal mi, tego wysiłku Polaków. Polska przed Gierkiem była dość zacofana, chociaż nie tak bardzo jak Polska przedwojenna (o czym się nie chce pamiętać). Gierek rozpoczął odważne inw ..." do artykułu Łaska ludu.  (10/01/2013)
wlokaz:   "To przerażające jest to, że tyrani znajdują bez problemu tych co za pieniądze będą bić, katować, zabijać, kłamać, prowokować, intrygować. Pieniądze z człowieka mogą służyć dobru ale i złu tak samo jak energia atomowa. Władza oddana i niekontrolowana zawsze ale to zawsze DEPRAWUJE. Zdeprawowany władca tworzy system, strukturę, która nie da się już skruszyć. Może jedynie tworzyć pozory wolności bo t ..." do artykułu 21.12.2012 to dopiero początek! Przed nami 3 lata rewolucyjnych zmian!.  (22/11/2012)
wlokaz:   "To ewenement, że możemy oglądać drastyczne zdjęcia. Wszelkie drastyczne lecz prawdziwe publikacje z Iraku, Afganistanu, Palestyny są blokowane w masmediach z wiadomych powodów (jest ładnie i słodko i lepiej odwróć głowę bo i tobie może się coś przytrafić jak ci nie pasuje). W czasach wojny wietnamskiej TV amerykańska zaczęła relacjonować, pokazywać drastyczne obrazy. To ruszyło opinią publiczną. Z ..." do artykułu STOP terrorystyczno-syjonistycznej agresji w strefie Gazy!.  (22/11/2012)
wlokaz:   "Chciałby jeszcze człowiek nabrać świeżego powietrza wolności w płuca. Chyba nie tak miała wyglądać Polska naszych marzeń i życie Polaków. Nie za taką Polskę cierpieli zbuntowani. Ostatnio wiele 'kamieni' na nas zrzucają. Niegdyś igrzyska Kaligula organizował, teraz też zamiast spokojnego, dostatniego życia taż nam zaserwują igrzyska - koszty odczujemy, my na dole. http://www.dlug-publiczny.pl/ To celowe działanie, uzależniające, jak okowy kajdanów." do artykułu Widziałem wolny naród.  (22/03/2012)
wlokaz:   "Wszyscy politycy głównego nurtu wpisują się bezwolnie lecz nie bez nadziei na własne kariery w szatański plan tworzony na samym szczycie finansowej góry. My Ludzie musimy dać temu odpór. Mamy narzędzie komunikowania się – Internet (jeszcze mamy). Lecz sama pisaniną bez czynu nic nie zrobimy. Nie musi to być nawet czyn gwałtowny, lecz masowo musimy pokazać, że myślących jest dużo, bardzo dużo, że t ..." do artykułu NA ULICĘ !.  (15/03/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: wlokaz
Ranga:
Ost. logowanie: 07/01/2014
Zarejestrowano: 11/02/2010

Statystyki
Punkty: 62
Odwiedziny profilu: 1.708
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 21
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska