Login lub e-mail Hasło   

Wojciech P. P. Zieliński
Wcześniejsze wpisy
Wojciech P. P. Zieliński:   Głos na artykuł Ostrzenie noży  (15/07/2011)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Możliwości, a zdolności i talenty, to dwie różne sprawy. Jasne, że wszyscy posiadamy inne talenty. Nie znaczy to jednak, że możliwości w życiu są inne dla każdego człowieka. Każdy jest w stanie osiągnąć wszystko, co tylko będzie chciał osiągnąć. Historia jest pełna takich osób - ludzi wykpiwanych za marzenia i dążenia, a jednak realizujących swoje cele; ludzi, których z góry spisano na straty, a j ..." do artykułu 5 niezawodnych sposobów na wykorzystanie swojego potencjału.  (05/10/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Przedstawione przeze mnie objawy nie wyczerpują oczywiście całej możliwej listy. Zachęcam czytelników do jej rozwijania i uzupełniania. Jestem pewien, że wspólnymi siłami będziemy w stanie sporządzić całkiem interesujące zestawienie." do artykułu Sześć objawów niskiej samooceny.  (26/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Bynajmniej nie neguję prawdziwości prawa Parkinsona i zgadzam się również, że należy walczyć z jego konsekwencjami. Tak jak Pan pisze, Panie Pawle, musimy oszczędzać z głową. Niestety wielu ludzi nie potrafi patrzeć jednocześnie na obie strony tej samej monety. Za bardzo koncentrują się albo na codziennych wydatkach albo na inwestycjach. Każde działanie należy zrównoważyć i patrzeć na nie w sposób ..." do artykułu Prawda o tym dlaczego nic Ci nie zostaje na koniec miesiąca?.  (26/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Oczywiście, że mój artykuł jest zaledwie promilem całej wiedzy na ten temat, mniej nawet niż promilem. Jego zadaniem nie było jednak przedstawienie całej dostępnej wiedzy na temat poczucia własnej wartości (jak będę chciał napisać książkę, z pewnością nie będę jej publikował na Eiobie), lecz zasygnalizowanie istnienia pewnych sposobów na podniesienie własnej samooceny." do artykułu 7 sposobów na podniesienie poczucia własnej wartości.  (26/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Niektórzy ludzie naprawdę mają mózgi wielkości ziarenka piasku. Nic dziwnego, że cywilizacja schodzi na psy. Każde następne pokolenie wydaje się głupsze. Aż strach pomyśleć co będzie za sto lat..." do artykułu Listy do redakcji Bravo Girl.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Poprzednie pokolenia nie miały tak łatwo, lekko i przyjemnie jak my - nie da się zaprzeczyć. Niemniej kilka tekstów w tym artykule jest zabawnie napisanych. Np. 'Po umyciu twarzy należy oczy tylko wysuszyć ręcznikiem, przykładając go lekko do oczu. Nie wolno ich trzeć ręcznikiem czy wgniatać' - to jak poradnik dla niepełnosprawnych intelektualnie. Albo to: 'Do obowiązków małżeńskich kobiety ..." do artykułu Kilka porad dla dziewczyn :).  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "'sukces to inaczej efekt ciężkiej pracy' - masz rację, tego uczą w szkołach i w domu. Człowiek, który odniósł sukces (dzięki praktyce) potwierdzi te słowa, ale doda jeszcze: 'po warunkiem, że przy owej ciężkiej pracy dobrze się bawiłeś'." do artykułu Pewna smutna historyjka (ale z morałem).  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Zasada 'płacenia sobie najpierw' jest możliwa do osiągnięcia tylko pod jednym warunkiem: trzeba zarabiać więcej o 10% niż potrzebuje się do życia. To nie sztuka wpłacić na konto oszczędnościowe dziesięciny swojej pensji, jeśli będzie się wiedziało, że pod koniec miesiąca zabraknie pieniędzy na zapłacenie jakiegoś rachunku. Jestem wielkim zwolennikiem oszczędzania, ale trzeba to robić z gło ..." do artykułu Prawda o tym dlaczego nic Ci nie zostaje na koniec miesiąca?.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Wszystko pięknie, ale aż milion nie jest potrzebny do szczęścia. przy dzisiejszym oprocentowaniu spokojnie starczy 400-500 tys. I człowiek żyje sobie ze spokojem i w dostatku." do artykułu W jaki sposób każdy z nas może zostać milionerem w ciągu swojego życia?.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Już jakiś czas temu wpadłem na taki pomysł i jego realizację rozpocząłem jeszcze na studiach. Uważam jednak, że powinno się planować w nieco dłuższej perspektywie. Jeżeli co 6 miesięcy będziemy rezygnowali z zarabiania na rzecz swoich pasji, nigdy do niczego nie dojdziemy w życiu. Co tylko odłożymy, zaraz wydamy na okres bezproduktywny. Lepiej popracować intensywnie przez, powiedzmy, 15 lat i same ..." do artykułu Sekretny model życia dwudziestokilkuletnich emerytów.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Sam przeczytałem swego czasu wiele książek na temat NLP. Niektóre pomysły NLP-owców są naprawdę rewelacyjne. Nie zgadzam się, co prawda, ze wszystkimi założeniami, ale ja już tak mam. Zawsze wynajduję elementy, które odrzucam i wdeptuję w ziemię. Niemniej, NLP uważam za coś, z czym każdy powinien się zapoznać." do artykułu Jak uczyć się NLP taniej lub za darmo?Część 1.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Fotka pana Alberta rzeczywiście jest udana. Zestawianie go jednak z gwiazdkami kina i estrady to lekka przesada. Nie między nimi przecież porównania. Nie jestem przeciwnikiem wegetarianizmu. Wręcz przeciwnie: ja jestem wegetarianinem. Problem w tym, że mój organizm nim nie jest..." do artykułu KLUCZ DO SUKCESU. Sławni, piękni i bogaci...bo są wegetarnianami ??.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Każdy z nas jest magiczną harfą, na której tylko my sami możemy zagrać po mistrzowsku." do artykułu 5 krótkich rad na dobre wewnętrzne brzmienie.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Kobieta za chuda też nie może być. Najpiękniejsze są takie 'pomiędzy'. Krągłe krągłości, jędrne jędrności i słodkie słodkości - oto co każdy facet lubi najbardziej. Tygrysek też, ale z innych powodów:)" do artykułu Uwielbiam grube kobiety!.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Trudno być racjonalnym, kiedy w grę wchodzi piękno kobiecego ciała." do artykułu Seksualne decyzje.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Nie jestem pewien, co do niektórych z wymienionych tu książek. Szczególnie wątpię w numery 5 i 8. Zamiast nich dodałbym do tej listy 'Tao Te Ching' autorstwa Laozi, 'Sztukę Wojny' Sun Tzu oraz kilka dzieł Szekspira." do artykułu Lista 8 książek, które zmieniły świat..  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Jestem zdecydowanie przeciwny karze śmierci. Niemniej moja motywacja nie wynika z żadnego z przedstawionych przez ciebie argumentów. Uważam, że zabicie zbrodniarza to zwyczajne marnotrawstwo. Lepiej wysłać go do obozu pracy i niech przysłuży się w jakiś sposób społeczeństwu. Oczywiście taka praca powinna być cholernie ciężka. A jak koleś nie wytrzyma katorgi, niech sobie sam palnie w łeb. S ..." do artykułu Kara śmierci – za i przeciw.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Smuci mnie fakt zaśmiecania naszej pięknej planety. Szkoda byłoby utonąć pod cuchnącą falą śmieci, dlatego każdy z nasz powinien zakasać rękawy i coś z tym zrobić. Chociażby wokół własnej... znaczy własnego nosa." do artykułu Znikający problem.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Też muszę nieco schudnąć, ponieważ niedługo mój brat się żeni i nie będę mógł wbić się w garnitur:) Zmiana sposobu odżywiania to dla mnie nie problem, ale ćwiczenia... nie wiem jak znajdę na nie czas (a są przecież niezbędne)." do artykułu Odchudzanie.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Trochę za krótki ten fragment, żeby mógł wciągnąć. Przedstawiłeś zaledwie półtora strony znormalizowanego tekstu. To zdecydowanie za mało, żeby czytelnicy mogli się wypowiedzieć na temat twojej książki (nie mówiąc już o wyrobieniu sobie jakiegoś zdania). Powinieneś zamieścić dłuższy tekst. Na chwilę obecną opowieść nawet się dobrze nie rozpoczęła... " do artykułu '' Ślepy Mesjasz''.  (25/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Nie miałem, co prawda Amigi, ale korzystałem z jej 'wdzięków' dzięki koledze. Teraz jest już zupełnie inaczej. Komputer stał się zwyczajnym narzędziem pracy. Dawniej podczas zabawy z komputerem czuło się jakąś... magię." do artykułu Wspomnień czar - czyli: Amiga też była super !.  (24/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Biedak nie kupi akcji obiecującej spółki czy drugiego mieszkania i z tego powodu nie może liczyć na dodatkowy dochód. Problemem jest tylko jedno. Otóż ów biedak po prostu nie ma pieniędzy na taki zakup. On ma do wyboru: kupię sobie trochę akcji albo coś do jedzenia na jutro albo może zaszaleję... i opłacę rachunek za prąd. Z drugiej strony, skoro jest biedakiem, powinien się mocno zastanowi ..." do artykułu Co kupują bogaci, a co kupują biedni?.  (24/09/2009)
Wojciech P. P. Zieliński:   "Z historią tak to już bywa, że z upływem czasu staje się coraz bardziej mglista. Nic na to nie poradzimy. Jedyne, co możemy zrobić to starać się jak najlepiej zachować pamięć swoich przodków. Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie, że było inaczej niż wiemy, że było. Z takimi ludźmi trzeba walczyć. I jest to wojna nie mniej dramatyczna, niż te rozgrywane za pomocą czołgów, bomb i karabinów." do artykułu W imieniu Prawdy żądam prawdy..  (24/09/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: meder
WWW: abaren.pl
Ranga:
Ost. logowanie: 31/05/2019
Zarejestrowano: 28/08/2009

Statystyki
Punkty: 230.119
Wyświetlenia artykułów: 174.614
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 8.414
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 101
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska