Login lub e-mail Hasło   

wszystko_i_nic
Wcześniejsze wpisy
wszystko_i_nic:   "Kajsza to zabawne że ze 'wszystko_i_nic' zrobiłaś 'wszystko_albo_nic' , różnica znaczeń nicków jest tak wielka, że aż nie do wypowiedzenia. :) Dużo prawdy o Tobie w samym przepisaniu nicka z miejsca na miejsce. zeczywiście moje słowa w pierwszym komentarzu zostały bardzo bezmyślnie rzucone na wiatr. Wierze jednak, że ten, kto atakuje na drugiego człowieka jest zawsze w roli 'pieska' ..." do artykułu Dziękując Mistrzom cz.2.  (23/01/2009)
wszystko_i_nic:   "psy szczekają a karawana jedzie dalej." do artykułu Dziękując Mistrzom cz.2.  (23/01/2009)
wszystko_i_nic:   "Post wbrew pozorom jest częściowo związany z tematem artykułu... Do Zofii - Nienawisć, agresja, niezrozumienie, niespełnione oczekiwania i wiele, naprawdę wiele innych myśli nakręcanych przez ego a kierowanych w Twoją stronę zbudowały coś, co można nazwać klątwą mentalną. To Ci siedzi *na plecach*, niezależnie od tego jak jesteś silna i jak dobrze sobie z tym radzisz. To jest do odp ..." do artykułu Dziękując Mistrzom..  (23/01/2009)
wszystko_i_nic:   "dla mnie również masakra." do artykułu Krótkie podsumowanie biblii oraz przykazań.  (18/01/2009)
wszystko_i_nic:   Głos na artykuł Najdziwniejsze śmierci znanych ludzi  (15/01/2009)
wszystko_i_nic:   "Ależ niech ludzie piszą o kosmitach tyle ile wiedzą, nawet jeśli nic nie wiedzą. Sam fakt zainteresowania tematem już jest czymś dobrym. Naprawdę, lepiej jest szukać odpowiedzi niż trwać w poglądzie że Bóg stworzył cały wszechświat tylko dla człowieka, a ten tak jak pożera bez namysłu Ziemię, może bezkarnie pożerać cały kosmos. Niech w ludzkiej świadomości powoli buduje się pogląd, ..." do artykułu Rozmowy z Obcymi.  (14/01/2009)
wszystko_i_nic:   "bardzo trafny komentarz. dopisuje się." do artykułu 101 sposobów zdobywania punktów u kobiety:.  (13/01/2009)
wszystko_i_nic:   Głos na artykuł Plus i Minus. Mechanizm egzystencji.  (12/01/2009)
wszystko_i_nic:   "Kolejny artykuł Daniela Von R na który z radością oddaje głos, wreszcie ktoś o otwartej świadomości na to CO JEST. Ludzkie pole widzenia jest tak zapchane burzą informacyjną z niekończącej się ilości źródeł, że posiadanie 'czystego ekranu' i pisanie prawdy jest czymś realnie wartym największej aprobaty." do artykułu Nowa generacja Polaków.  (12/01/2009)
wszystko_i_nic:   Głos na artykuł Nowa generacja Polaków  (12/01/2009)
wszystko_i_nic:   "Bardzo dobry artykuł poruszający ciężki temat, warty przeniesienia do społecznej świadomości. Ludzie zrozumienie zła oraz formy walki z nim (wyłącznie w wypadku dowodów materialnych) są realnie dorzucaniem ognia do pieca. Głos ode mnie za konfrontacje świadomości z tematem. Ponad to , jeśli chodzi o odpowiedź na Twoje pytania - skąd bierze się zło w człowieku, gdzie j ..." do artykułu Granice upokorzeń, przemoc w rodzinie, w celi. Czy kara śmierci jest potrzeb....  (12/01/2009)
wszystko_i_nic:   Odpowiedź w wątku Hermes Trismegistos (Społeczność) "a ja ten powyżej wymieniony uważam właśnie za najlepszy. Autor pokazuje co przekazuje bardzo wielu ludzi (chodź nie wszyscy) poprzez swoje artykuły. Forma przekazu jest dobitna - o ile chce się czytać świadomością, nie rozumem logicznym. Przypisanie autorowi 'schizofrenicznej paranoi' jak to powiedziała Jessica wydaje się mimo wszystko na miejscu. Granica między geniuszem a szaleństwem z reguły bywa niewielka."  (12/01/2009)
wszystko_i_nic:   Głos na artykuł Wszyscy możemy zostać Chrystusami...  (11/01/2009)
wszystko_i_nic:   Głos na artykuł Ewangelie XX wieku  (11/01/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: wszystko_i_nic
Ranga:
Ost. logowanie: 18/02/2009
Zarejestrowano: 10/01/2009

Statystyki
Punkty: 34
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.556
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 6
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska