Login lub e-mail Hasło   

wyskacz
Wcześniejsze wpisy
wyskacz:   Głos na artykuł Jak założyć własną firmę - krok po kroku  (12/10/2008)
wyskacz:   "Genialna riposta... Cała esencja zebrana w jedno.. Pozdrowienia" do artykułu Czy Biblia potwierdza istnienie Trójcy Świętej?.  (11/10/2008)
wyskacz:   Głos na artykuł Czy Biblia potwierdza istnienie Trójcy Świętej?  (20/01/2008)
wyskacz:   "Co w takim razie z rozsławionym już stwierdzeniem o złym podziale głosek w wyrazie dających nie Świętego Graala ale Świętą krew? Nie możemy wykluczyć takiej opcji. Na szczęście większość historii i mitów związanych z Graalem to tylko spekulacje. Człowiek party na ewangelii wie że kult przedmiotu jakim jest Graal nie jest kultem jego kościoła. My Katolicy nie uważamy tego jako święty przedmiot ani w żaden sposób potrzebny do istnienia naszego kościoła. " do artykułu Święty Graal.  (20/01/2008)
wyskacz:   "Co do waluty to ciiiicho bo usłyszą i zachce im się zmian" do artykułu Zaskakujące fakty - czy wiesz, że....  (18/10/2007)
wyskacz:   "W artykule mało jest napisane na temat templariuszy. Przecież to oni mieli pilnować Świętego Graala. Co prawda dzięki Filipowi pięknemu przyznali sie du kultu innego przedmiotu nazwanego przez nich Bafometem ale jak wiadomo przyznali się do tego dzięki torturom. Nie wyklucza to przecież tego że wyznawali kult jakiegoś przedmiotu. Jak wiadomo w Izraelu znaleźli tzw. miedziane zwoje znad morza Martw ..." do artykułu Święty Graal.  (09/10/2007)
wyskacz:   "Każdy paragraf i jego punkciki, każde prawo są to drogi pośrednie do właśnie tego przykazania. Są raczej kierunkowskazem i uściśleniem całego tego przykazania. Wszystkie te prawa wywodzą się od tego jednego." do artykułu Kod Biblii.  (05/10/2007)
wyskacz:   "Owszem moze czynić dobro albo zło. Ale czy to nie jest jego przeznaczeniem? O tym wie sam Bóg. Przecież nigdzie nie jest napisane że człowiek który czyni zło nie naucza innych jak tego zła nie czynić. Może być wiec przykładem kary w postaci potępienia za czynione zło (mówię o karze materialnej i duchowej). Kiedy wiemy jak coś wygląda w konsekwencjach, staramy się tego nie czynić, jeżeli konsekwenc ..." do artykułu Kod Biblii.  (05/10/2007)
wyskacz:   "Ponawiam swoje wcześniejsze wypowiedzi na temat tego cyklu. Chciałbym wiedzieć ile jeszcze będzie tych części... Pytam bo nie zdarza mi się kupować gazet katolickich jak np. 'Niedziela' ze względu ze uważam je za nudne. Te artykuły zaś traktuję jako co tygodniowy przekaz ogromnej i ciekawej wiedzy (o wielu rzeczach człowiek nie zdaje sobie sprawy dopóki nie przeczyta słów cz ..." do artykułu Kościół jako Wspólnota - spotkania ks. Przemysława - Tydzień piąty.  (05/10/2007)
wyskacz:   "To prawda, ten artykuł niestety jest potwierdzeniem tego ze ludzie nie wyznający boga tak jak to robi Chrześcijanin, po prostu wspierają się na wzajem na eiobie, na wzajem akceptując sobie nawet najgłupsze artykuły... Co ten artykuł wnosi? Ma edukować chrześcijan? Zasiać w nich ziarno niepewności? To bzdura." do artykułu Dlaczego większość religii jest szkodliwa i jak zostaje się ich niewolnikiem.  (02/10/2007)
wyskacz:   "Jeszcze nie doszedłem do tego jak ktoś może nam wyciągać kasę z kieszeni za pomocą 'kodu biblii'. No chyba że za pomocą tego ktoś kupił pismo święte ale przecież ono jest za darmo w postaci elektronicznej :/ A wolność nie znaczy wcale że nie istnieje przeznaczenie. Bo każdy z nas może być narzędziem Boga we wspaniałym dziele zbawienia Świata. Mamy wolną wolę ale to nie znaczy że nie mamy c ..." do artykułu Kod Biblii.  (28/09/2007)
wyskacz:   Głos na artykuł Ostra muzyka, wulgarne słowa - solowy album Dody  (22/09/2007)
wyskacz:   "Pamiętam kiedyś wywiad z Dorotą, w którym powiedziała, że chciała by w muzyce zasmakować wszystkiego. Chodź może jej wizerunek nie pasuje za bardzo do żadnego innego typu muzyki, to myślę że takie eksperymenty wyjdą dobrze i powinny się sprzedać. Szkoda by było, żeby stało sie z nią to, co stało się z Alicją Janosz, która również w ten sposób eksperymentowała i niestety skończyła karierę ( ..." do artykułu Ostra muzyka, wulgarne słowa - solowy album Dody.  (22/09/2007)
wyskacz:   Głos na artykuł Kod Biblii  (16/09/2007)
wyskacz:   "No muszę przyznać że bardzo ciekawy i profesjonalnie napisany artykuł. Dla czego? Otóż głównym kryterium jakim się kieruję, to że zostały przedstawione prawie wszystkie za i przeciw. Ja osobiście nie wierzę w tego typu 'kod' ale to tylko moja opinia." do artykułu Kod Biblii.  (16/09/2007)
wyskacz:   "Ja podchodzę do tego w ten sposób. 'Otrzymane wyniki wskazują na okres czasu pomiędzy rokiem 1260 a 1390' A więc teoria odlewu w roku 1700 jest odrzucona tym bardziej że przeżył pożar w 1516r. W średniowieczu nie znano czegoś takiego jak perspektywa więc odpada. Pozostaje tylko wierzyć że Całun Turyński jest tym za co jest przez większość uważany" do artykułu Całun Turyński - zbiór argumentów.  (16/09/2007)
wyskacz:   "Owszem zgadzam się z zibim, jednakże czy możemy przejść obojętnie obok tego co zostało przepowiedziane i już się wydarzyło i przepowiednia się sprawdziła? Każdy jest kowalem swojego losu ale pamiętajmy że jesteśmy narzędziami Boga, potrzebnymi mu do zbawienia świata. Może się więc posłużyć nami. Może być tak, że nasze decyzje będą podejmowane pod wpływem Boga pod postacią Ducha Świętego. Znam wiel ..." do artykułu Tajemnice papiestwa.  (16/09/2007)
wyskacz:   "Czekałem bardzo długo na kolejną część. I oto ukazała się Widzę że nie są to zwykłe artykuły ponieważ każdy jest małą częścią dużej całości. " do artykułu Kościół jako Wspólnota - spotkania ks. Przemysława - Tydzień trzeci.  (16/09/2007)
wyskacz:   "Mnie artykuł poruszył bo rozważa o tym o czym wiele katolików nie wie albo nie jest w stanie sobie wyobrazić. Tajemnica Trójcy Przenajświętszej nie jest do ogarnięcia przez ludzki umysł a jednak staramy się ją sobie wyobrazić i w jakiś racjonalny sposób wyjaśnić. Pamiętam kiedyś porównania do koniczyny. Dobrze że tym razem stara się nam wyjaśnić to ksiądz czyli człowiek który coś wie o Kościele Katolickim Czekam na następny tydzień ze zniecierpliwieniem i oczywiście 5*" do artykułu Kościół jako Wspólnota - spotkania ks. Przemysława - Tydzień drugi.  (10/09/2007)Akcje

Informacje podstawowe
Login: wyskacz
Ranga:
Ost. logowanie: 12/07/2009
Zarejestrowano: 30/04/2007

Statystyki
Punkty: 1.649
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 4.715
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 13
Komentarze: 33
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska