Login lub e-mail Hasło   

xagog
Wcześniejsze wpisy
xagog:   "Polecam książkę, autorstwa dwójki psychologów - A. Pratkanisa i E. Aronsona, 'Wiek propagandy'. Porusza m.in ten temat, tj. jak odróżnić perswazję od manipulacji i czym obie różnią się od siebie." do artykułu Manipulacja czy perswazja.  (04/08/2010)
xagog:   "Dzięki medytacji wyleczyłem się z fobii społecznej." do artykułu Samouzdrawianie medytacją..  (04/08/2010)
xagog:   "Mnie też się parę razy zdarzyło. Z tym, że nie widziałem żadnych zjaw. Nie mogłem się jedynie poruszyć (nawet oczu otworzyć) i czułem strach. Byłem całkowicie przytomny poza tym. Trwa to tak gdzieś z 20 sekund. Grunt żeby nie wpaść w panikę." do artykułu Paraliż senny.  (30/07/2010)
xagog:   "Argument dobry, ale niekoniecznie prawdziwy. Dlaczego? Dlatego że jesteś żywy, a mówisz o tym jak czuje się martwy. Równie dobrze można przebrać się za pingwina i stwierdzić 'teraz wiem jak czuje się pingwin'. Poza tym fakt że czegoś nie pamiętamy nie oznacza że tych wspomnień nie ma w naszym umyśle - są i można je wydobyć np. za pomocą hipnozy." do artykułu Dlaczego nie możemy sobie wyobrazić śmierci?.  (16/04/2010)
xagog:   "Dotychczas wierzyłem w to, że moje istnienie nie skończy się wraz ze śmiercią ciała. Ale miewam wątpliwości - co jeśli nie potrafimy zaakceptować tego że kiedyś przestaniemy istniec i uparcie wmawiamy sobie różne rzeczy, a resztę robi siła sugestii? Najgorsze jest to że nikt nie odpowie mi na to pytanie, wątpię żeby jakikolwiek człowiek był w stanie." do artykułu Czy istnieje życie po śmierci - dusza nieśmiertelna?.  (16/04/2010)
xagog:   "No nie wiem,ja wiecznie trafiam na kobiety,które zamiast rozmawiać spokojnie od razu dają mi do zrozumienia,że są zdenerwowane i pretensjonalnym tonem mówią mi co i jak powinienem robić nie próbując mnie w ogóle zrozumieć.Może dlatego,że jestem opanowany i małomówny i wydaje im się,że jestem uległy?Zresztą wrażliwiec ze mnie,ale to właśnie ja chciałbym rozmawiać,a tak czuję się jak pies,któremu próbuje się założyć obrożę.I pewnie dlatego jestem sam." do artykułu Uwaga mężczyźni: Czego nie powinieneś nigdy mówić kobiecie.  (19/02/2009)
xagog:   "' Do przygotowania oraz zlikwidowania biwaku niezbędne są takie narzędzia jak siekierka (lub maczeta), łopatka, piła drutowa. ' Tak prawdę powiedziawszy to te piłki drutowe można o kant d...y rozbić.Od razu się łamią i rozpadają." do artykułu Sprzęt - wyposażenie miłośnika survivalu.  (05/01/2009)
xagog:   Głos na artykuł Multikorporacje - ciemne strony działalności  (11/05/2008)
xagog:   "Nie sposób się nie zgodzić.Ręce opadają,kiedy stykam się z ludźmi,którzy mimo wszystko jednak wierzą,że USA to obrońca wolnego świata,demokracji i praw człowieka.Moje przerażenie sięga zenitu,kiedy okazuje się,że nie są to ludzie wcale głupi a nierzadko wykształceni.Smutne" do artykułu Przeszłość polityki imigracyjnej USA: dezynfekcje “obcych” przy pomocy Cyklonu B.  (11/05/2008)
xagog:   "Dobry artykuł,choć pewnie korporacji,które mają równie 'chamską' taktykę jest więcej.Szlag mnie trafia,kiedy widzę rodziców pojących dzieci coca colą lub karmiących żarciem z McDonalda.Niby w cywilizowanym kraju żyjemy a jednak-brak wiedzy,ignorancja,brak czasu.A ktoś na tym zarabia krocie.Ale rozśmieszyło mnie to zdanie:'Palacze są dziesięciokrotnie bardziej narażeni na raka płuc i niepalących'.No cóż,zdarza się." do artykułu Multikorporacje - ciemne strony działalności.  (11/05/2008)
xagog:   "Kiedyś czytałem na temat błędów w interpretacji przepowiedni majów.Chodziło o to,że czas od początku podzielili na cykle i wg.nich właśnie,w 2012 ma skończyć się jeden z cykli,co właśnie często interpretuje się jako koniec świata.Jak jest -nie wiem,piszę tylko o tym co przeczytałem." do artykułu Świat się zmieni - rok 2012.  (11/05/2008)
xagog:   "'Czy rzeczywiście to celowa robota - nie wiem' -a ja jestem przekonany,że tak właśnie jest.Cała 'sztuka rządzenia' to sztuka wodzenia za nos i ukrywania ważniejszych problemów pod dużą ilością mniej ważnych (media).Oczywiście nie pochwalam tego,bo brzydzę się tym,ale faktem jest,że w oczach pewnych ludzi,związanych z pewnymi 'elitami' jesteśmy po prostu bydłem.A bydło im głupsze tym lepiej." do artykułu Pijaństwo a państwo - czyli jak odmóżdźyć obywatela?.  (11/05/2008)
xagog:   "Krótko,zwięźle i na temat.W sam raz dla kogoś,kto ma pytania na sam początek,albo chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat teorii spiskowych." do artykułu Kto zburzył World Trade Center?.  (02/05/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: xagog
Ranga:
Ost. logowanie: 04/08/2010
Zarejestrowano: 02/05/2008

Statystyki
Punkty: 26
Odwiedziny profilu: 3.360
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 12
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska