Login lub e-mail Hasło   

xellos
Wcześniejsze wpisy
xellos:   "Ja to bym zamiast chcemicznej obstawiał Broń Biologiczną. Przecież nie od dziś na Dalekim Wschodzie wybuchają ogniska ptasiej grypy. Nie od dziś się mówi, że Chińczycy są źli. Przykład Darfuru dobitnie na to wskazuje." do artykułu Przekaz III od Istot Wzniesionych.  (20/03/2008)
xellos:   "Tesla był Serbem nie Chorwatem. To odnosnie przekłamań w artykule. W czyim ręku są patenty na wynalazki Tesli. Nie jest to przypadkiem ta sama organizacja która pomogła mu się pozbyć cielesności?" do artykułu Nikola Tesla - Serbski konstruktor i wynalazca.  (20/03/2008)
xellos:   "Salomon też czerpał garściami z tradycji Egiptu. Ale jak to żydzi potrafią. Parę szachrów machrów i z opowiadaczy historii stali się jej głównym podmiotem. Historii którą patrząc na ich dokonania to zbytnio nie kumają." do artykułu Czy plagiat chrześcijaństwa był możliwy?.  (20/03/2008)
xellos:   "Co do pytań. W dniu katastrofy (lub dzień później) bardzo wysoki funkcjonariusz Białego Domu miał się spowiadać z dziwnych operacji finansowych jakich był współautorem. Dziwnym trafem biuro rządowe zajmujące się tym śledztwem miało swoją siedzibę w jednym z gmachów WTC. A wszystkie dokumenty, szafy pancerne, etc zostały zniszczone albo przypadkiem zaginęły. Istnieje komiks ..." do artykułu Tragedia 11 września - Pytania bez odpowiedzi.  (16/03/2008)
xellos:   "Inżynieria genetyczna to broń obosieczna. Przy jej pomocy można także na przykład uzjadliwiać zarazki by były bardziej patogenne dla określonej populacji. Częste przypadki epidemii ptasiej grypy jakie mają swoje źródła na dalekim wschodzie są podejrzewane o takie właśnie zamierzone testowe pochodzenie. " do artykułu Inżynieria genetyczna.  (16/03/2008)
xellos:   "1) przypadkiem byli w poblizu. 2) prosty test na zaawansowanie technologicze tubylców 3) no i co w związku z tym 4) widocznie boją się potegi NASA (ak to w każdym amerykańskim filmie jest) i nie chcą ryzykować spotkania z jakąś atomówką czy kontaktu z Hi-Man'em A tak na poważnie. Ile czasu upłynęło pomiędzy wysłaniem przekazu a pojawieniem się piktogramu ..." do artykułu Wiadomość Arecibo.  (16/03/2008)
xellos:   "Sama prawda, szkoda tylko że ich wiedza powoli wymiera razem z nimi." do artykułu Szeptuchy z Podlasia pomogą na wszystko!.  (14/03/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: xellos
Ranga:
Ost. logowanie: 16/04/2008
Zarejestrowano: 14/03/2008

Statystyki
Punkty: 65
Odwiedziny profilu: 2.243
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska