Login lub e-mail Hasło   

Mr.Anderson
Wcześniejsze wpisy
Mr.Anderson:   "Nie bardzo rozumiem po co autor artykułu wymienił style techno i house skoro ANI JEDEN rodzaj tej muzyki nie leci w komercyjnych stacjach radiowych czy telewizyjnych programach muzycznych, chyba, że ktoś pod pojęciem techno rozumie muzykę Kalwi&Remi bądź rodzime produkcje typu Alchemist Project czy jakoś tak... Prawdziwych przedstawicieli takiej muzyki można posłuchać jedynie w niszowych klubach, ..." do artykułu Czy muzyka może ogłupiać ? Kilka krytycznych przemyśleń..  (08/04/2010)
Mr.Anderson:   "Brawo za zrozumienie, brawo!" do artykułu Wyzywam Cię, Ateisto! :).  (18/11/2009)
Mr.Anderson:   "Przeczytałem całe i musze przyznać, że jestesm zaskoczny... Że ktoś może traktować ten artykuł poważnie! Autor niestety baardzo spłycił poziom dyskusji między ateistami i teistami na niekorzyść tych drugich oczywiście... Nie sądze, żeby zbyt wiele inteligentnych osób podpisało się pod tym... Pozdrawiam!" do artykułu Wyzywam Cię, Ateisto! :).  (12/11/2009)
Mr.Anderson:   "'absurd Boga 'sprawiedliwego', który zaleca karę śmierci za takie 'zbrodnie' jak nieposłuszeństwo dziecka, zatajenie braku dziewictwa przed ślubem, homoseksualizm, praca w 'dzień święty', itd. - w którym miejscu znajdują się takie zalecenia dotyczące dziecka nie wiem. Być może autorowi znów coś 'dzwoniło' i chodzi o Wj 21, 17 ('Kto by złorzeczył ojcu albo matce winien być ukarany śmiercią') - ale ..." do artykułu Skąd wiem że nasz Bóg istnieje?.  (26/10/2009)
Mr.Anderson:   "Historia wzruszająca jak teksty piosenek Gosi Andrzejewicz, patetyczna jak rodzime komedie romantyczne... Pozdrawiam;)" do artykułu Jańcio przebudzony.  (21/10/2009)
Mr.Anderson:   "Za stek bzdur można równie dobrze uważać zwalanie winy na jakiegoś tam diabła, który usilnie próbuje wygrać z Chrystusem... Człowiek jest z natury dobry, każda żywa istota jest z natury dobra ale gubi się gdzieś w ciągu swojego życia, ucieka w różne bardziej lub mniej popularne wierzenia, sekty, religie... Jesteśmy odpowiedzialni za wszystko co nas spotyka, dosłownie wszystko, całe zło i całe dobr ..." do artykułu Wieki kłamstwa.  (23/09/2009)
Mr.Anderson:   "Internet ma to do siebie, że każda bzdura, wielokrotnie cytowana w mniej lub bardziej wiarygodnych serwisach, zaczyna urastać do rangi teorii spiskowej i ludzie (o zgrozo) zaczynają w nią wierzyć... Kto w ogóle wymyślił i w jaki sposób udokumentował fakt istnienia obcych cywilizacji, które w dodatku kontaktują się z nami a właściwie z rządem amerykańskich, celem zniewolenia istot ludzkich? To jest ..." do artykułu Mikołaj Rozbicki: Moja wizja świata.  (16/09/2009)
Mr.Anderson:   "Niestety nie mogę się zgodzić w pełni z tymi poglądami... Owszem, Światem zapewne rządzi jakaś garstka ludzi, którzy mają kupę kasy, są właścicielami największych banków i na zmianę finansują obydwie strony różnych konfliktów ale to akurat żadna tajemnica... eptalianie, UFO, 2012, diabeł, szatan, lucyfer, wszelkie religie itd. to wszystko MY! To nasze wymysły, nasza nieudolna próba ..." do artykułu W poszukiwaniu prawdy.  (15/09/2009)
Mr.Anderson:   "A co ma do tego łóżko i moja ewentualna fascynacja nimi? Fascynuje mnie to tak samo jak mistrzostwa regionu w piłce halowej... 'Chciałbym wierzyć że będzie to model rodziny szanującej się wzajemnie, takiej w której dziecko czuje się bezpieczne i kochane. Ale niestety, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi' - Jako ateista nie mów mi nic o wierze:) Bo Ci i tak nie uwierze... Pozdrawiam i dzięki za dyskuje..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (08/09/2009)
Mr.Anderson:   "Ja kompletnie odcinam Kościół od Religii... Dla mnie interpretacja Pisma Świętego przez KK jest błędna, dlatego realizacja przykazania miłości jezusowego przez KK nie ma miejsca... Jeżeli chodzi o krzywdzone dzieci w 'normalnych'rodzinach to oczywiście, że mnie oburzają ale poruszamy temat adopcji dzieci przez gejów i lesbijki, nie rozmawiamy o patologicznych rodzinach... P ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (08/09/2009)
Mr.Anderson:   "Wydaje mi się, że człowiek po prostu potrzebował zapchać pewną dziurę niewiedzy, poskładać to wszystko w całość, żeby jako tako się to wszystko trzymało, reszta nie do końca samodzielnie myślących ludzi to podłapała i tak to sie ciągnie od wieków... Wiem, nie jest to odkrywcze;) Jeżeli chodzi o pozytywne aspekty tego zjawiska, czy procesu, to mimo wszystko ludzie czerpali jakieś wzo ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (08/09/2009)
Mr.Anderson:   "Stary nie przedstawiaj mnie w świetle radykalnego, fanatycznego przedstawiciela grupy społecznej rodem z Torunia... Oczywiście, że nie jestem propagatorem modelu rodziny, gdzie ojciej jest jej głową, matka pierze, gotuje, każdy seks kończy się poczęciem, jest siódemka dzieci itd... Chodzi mi to, żeby sie nie zapędzić w tej naszej tolerancji! Skoro facet nie może mieć z drugim facetem potomstwa na ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (07/09/2009)
Mr.Anderson:   "Jak sobie wyobrażasz wychowywanie dziecka przez pare homoseksualną? Przeciez matka natura miała w tym jakiś cel, żeby tak skonstruować człowieka tak, żeby potomstwo mogli mieć ludzie przeciwnej płci. Tutaj tolerancja nie ma nic do rzeczy, chodzi po prostu o dobro dziecka! Taki człowiek jest nieodpowiednio przygotowany do życia biorąc pod uwagę podłoże psychologiczne! To tak jak dziecko z rodziny p ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (07/09/2009)
Mr.Anderson:   "A to pytanie:] Ja uważam, ze opadną z sił, dlatego, bo ludzie mimo wszystko ewoulują! Zaczynaja samodzielnie mysleć, rozumieć Świat dookoła. Może potrwa to troche dłużej ale w końcu nastąpi, musi! Popatrz na nasz kraj jeszcze 20-30 lat temu. KK miał władze nad wszystkimi Polakami a to dlatego, że taki był ustrój i Kościół był ratunkiem... Teraz panuje demokracja i jako taka wolność, ludziom ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (07/09/2009)
Mr.Anderson:   "Poprosze o Twoje argumenty, bo jak narazie to ja nie wiem o co Tobie chodzi a moje zdanie znasz..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (07/09/2009)
Mr.Anderson:   "Mam wrażenie, że problem masz Ty i nie potrzebnie się spinasz... Myślisz, że prowadzisz jaką wojnę w imię jedynej słusznej racji, która musi wygrać z KK? Śmieszą mnie po prostu ludzie, którzy maja tak sztywne podejscie do życia jak Ty a z Twoich wypowiedzi tak wynika... Lepiej swoja energie i wrodzoną błyskotliwość przeznacz na poznanie panny i spuszczenie z krzyża, dostrzeż we wszyskich ludziach ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (07/09/2009)
Mr.Anderson:   "Dobra, niech będzie, że dyskuja nie ma sensu... Nie ma i nie bedzie miała... Świat jest oparty na dualiźmie, który przenika nas w każdej sferze życia a co za tym idzie, zawsze bedą dwie strony medalu, które bedą sie wzajemnie zwalczać..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (07/09/2009)
Mr.Anderson:   "Ok, zgodzę się z Tobą, że moge mieć wszystko gdzies dopóki mnie to bezpośrednio nie dotyka... Ale nadal uważam, że obie strony ponoszą winę w całym tym cyrku... Ciągle jest nam cos narzucane, jak nie wiara to ateizm... Chociaż ateiści robią to w nieco bardziej subtelny sposób... Ta dyskuja nie minie, dopóki KK nie będzie miał w tym kraju mniejszych wpływów... A ma gigantyczny i przynajmniej przez ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (07/09/2009)
Mr.Anderson:   "Jak dla mnie podejście zarówno ateistów jak i katolików jest żenujące... Po co w ogóle duskutować? Sam fakt pouczania jednych przez drugich zasługuje na potępienie... Jestem wolnym człowiekiem, nie mam zamiaru czytać i słuchać rad innych... Więcej - nie mam zamieru być nawet tolerancyjnym, bo jeżeli ktoś nakazuje mi być tolerancyjnym, godzi w moją wolność... Ja moge co najwyżej akceptować a to juz ..." do artykułu Drodzy Katolicy....  (07/09/2009)
Mr.Anderson:   "Niestety jesteśmy skazani na tego typu rewelacje, które są przez media dodatkowo podgrzewane... A to dlatego, bo media reprezentują społeczeństwo, które w naszym kraju jest po prostu ciemne:( Kompletnie nie mogę pojąć jak można idiotyczną wypowiedź mało rozgarniętej 'artystki' wykorzystywać w jakiejkolwiek dyskusji! To tylko jej schlebia, mnie natomiast obraża... Mnie oraz pewien procent ..." do artykułu Doda podejrzana.  (17/08/2009)
Mr.Anderson:   "Mnie osobiście trochę to przygnębiło... Jeżeli to wszystko tylko iluzja, moje wyobrażenie rzeczywistości, to nasze związki partnerskie, czy relacje rodzinne nie mają większego sensu i większej głębi, bo łączy mnie z nimi tyle samo to z jakimś psychopatycznym mordercą, który również jest moim wyobrażeniem... Troche to spłyciłem ale tak ro rozumiem..." do artykułu Świadome Życie.  (25/05/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: zajdel
Ranga:
Ost. logowanie: 17/01/2011
Zarejestrowano: 25/05/2009

Statystyki
Punkty: 86
Odwiedziny profilu: 1.923
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 21
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska