Login lub e-mail Hasło   

Rafał Grochala
Wcześniejsze wpisy
Rafał Grochala:   Głos na artykuł Dupa Henryka  (08/05/2009)
Rafał Grochala:   "Hmm, mija już miesiąc, a polemiki nadal nie widać. Kiedy się pojawi?" do artykułu Księżyc nie jest kosmiczną bazą obcej cywilizacji.  (18/03/2009)
Rafał Grochala:   "'Artykuł ten w podobnym stopniu nie zostawia suchej nitki na domniemaniu obecności obcych cywilizacji.' Ojj, wypraszam sobie. Stwierdziłem jedynie, że jestem pewien, że na Księżycu nie ma zaawansowanej technicznie obcej cywilizacji. W żadnym wypadku nie mówię, że w kosmosie nie istnieje inne życie, ba, jak to mówił Giordano Bruno przed spaleniem na stosie, 'widzę oczami wyobraźni miliony innych planet, miliony innych istot'." do artykułu Księżyc nie jest kosmiczną bazą obcej cywilizacji.  (15/03/2009)
Rafał Grochala:   "Ha, cenię wszystkich romantyków i romantyczki, za dużo racjonalizmu to też nie zdrowo ;). Ale nauka z romantyzmem wspólnego nic nie ma (i mieć nie będzie), trzeba się z tym pogodzić. Księżyc nie stał się nudnym zjawiskiem tylko po prostu, wybaczcie drogie lenie, nie chce się Wam tym zainteresować. A gdybyście to zrobili, wiedzielibyście, że ostatnio skończyła się chińska misja wokółksiężycowa, któ ..." do artykułu Księżyc nie jest kosmiczną bazą obcej cywilizacji.  (15/03/2009)
Rafał Grochala:   "Śmieszna sprawa. Raz się kręci w lewo, raz w prawo. Zresztą, odnalazłem prosty sposób na zmienianie kierunku obrotu, w moim przypadku zawsze działający: skupić się tylko na stopie dotykającej ziemi. Wtedy ta stopa po prostu macha się raz w lewo, raz w prawo. Gdy przeniosę wzrok ze stopy przy kręceniu się w prawo to tancerka będzie kręciła się w prawo, z lewą stroną jest tak samo." do artykułu Używasz prawą czy lewą półkulę mózgu podczas myślenia?.  (15/02/2009)
Rafał Grochala:   "'Nie wygląda mi na to, aby flaga była w jakikolwiek sposób regulowana przez astronautę: http://grin.hq.nasa.gov/IMAGES(...)012.jpg' Flaga jest po prostu pognieciona. Biorąc pod uwagę, że wcześniej była ciasno zwinięta (jak wszystko w lądowniku, by uzyskać jak najwięcej i tak ograniczonego miejsca) i jednocześnie usztywniona drucikami, normalne jest, że wygląda tak jak wygląda ..." do artykułu Księżyc nie jest kosmiczną bazą obcej cywilizacji.  (15/02/2009)
Rafał Grochala:   "Myślę, że elektrownie słoneczne mają sens - tzn. takie w formie 'podręcznej', rozłożone na dachach bloków. Sprawdziły się już w kilku stanach w USA. Jeśli chodzi o energię geotermalną to pomysł Rydzyka trochę nie wypalił, ponieważ pod Toruniem jest wyjątkowo dalej do gorących źródeł niż w innych częściach Polski. Zwracali na to uwagę geolodzy, ale dyrektor nie zwracał na to uwagi. C ..." do artykułu Księżyc nie jest kosmiczną bazą obcej cywilizacji.  (15/02/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: zarat
Ranga:
Ost. logowanie: 21/09/2009
Zarejestrowano: 13/02/2009

Statystyki
Punkty: 16.861
Wyświetlenia artykułów: 16.557
Odwiedziny profilu: 2.671
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 1
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska