Login lub e-mail Hasło   

Zbigniew Grabowski

Właściciel firmy Puramente, wykonującej usuwanie graffiti i zabezpieczenie antygraffiti na terenie całej Polski.Wcześniejsze wpisy
Zbigniew Grabowski:   "Kolego, zmień z tytułu słowa 'cała prawda' na 'moje rozważania o..' bo w ten sposób niczym nie różnisz się od osoby, którą krytykujesz i jak dla mnie jesteś kolejnym populistą , który poznał jedyną najprawdziwszą z prawdziwych skrywanych dotąd prawd. I nic nie pomoże disclaimer na końcu, że nikt ci za ten art nie zapłacił. Niby jak mamy to zweryfikować, podobnie jak wyjawione przez ciebie prawdy, nie poparte żadnymi dowodami. Populizm 100%." do artykułu ...cała prawda o chemtrails.  (05/11/2011)
Zbigniew Grabowski:   "Absolutna racja, nie wystarczy wiedzieć - do tego trzeba jeszcze postanowić, że zmieniam to i owo a potem KONSEKWENTNIE realizować." do artykułu 15 sposobów jak zostać dobrowolnym niewolnikiem.  (05/11/2011)
Zbigniew Grabowski:   "@Stefan Bathory: Hehe, ciekawe podejście ;) A teraz zamień się miejscami z właścicielem miejsca, które zostało tak wypatrzone, docenione i przyozdobione i teraz czeka go usuwanie graffiti albo zrywanie vlepek. Masz już? Trochę więcej empatii kolego ;) i poszanowania cudzego mienia również." do artykułu Vlepka, czyli oswajanie przestrzeni.  (04/11/2011)
Zbigniew Grabowski:   "Dobrze zrobione graffiti jest jak dzieło sztuki - ma interesującą formę i treść, zwyczajnie wpada w oko i urzeka a hip-hopowym napisom, dość trudnym do odszyfrowania jak mandala ;) raczej do sztuki daleko. A w przypadku gdy zrobione na nielegalu na cudzej elewacji - są po prostu zwykłym wandalizmem, którego skutki usuwamy w sezonie codziennie." do artykułu Subkultury.  (04/11/2011)
Zbigniew Grabowski:   "Śmierć artysty: +400% do sprzedaży płyt. Tak było w przypadku Michaela Jacksona i wielu innych. Ostatnio słyszałem w radio jak skoczyła sprzedaż iPhonów i iPadów, tzn. po śmierci Steve Jobsa, co też potwierdza tą niepisaną regułę." do artykułu Klub 27 - przekleństwo dające nieśmiertelność !?.  (04/11/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: zbigniew_grabowski
Ranga:
Ost. logowanie: 05/11/2011
Zarejestrowano: 04/11/2011

Statystyki
Punkty: 0
Odwiedziny profilu: 1.383
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska