Login lub e-mail Hasło   

zenekzlasu
Wcześniejsze wpisy
zenekzlasu:   "Ostrożny był bym w formułowaniu zarzutu, że religijność jest przede wszystkim zniewoleniem za które należy winić hierarchów kościołów. Autentycznymi członkami kościołów są przede wszystkim ludzie, którzy nie sa w stanie wymyślić własnej filozofi i łapią jakiegoś 'gotowca' bo z nim łatwiej im żyć. W katolicyźmie jest to 'moherowy' poziom, a podobnie wygląda to w innych religiach. Ludzie mądrzejsi z ..." do artykułu Dlaczego większość religii jest szkodliwa i jak zostaje się ich niewolnikiem.  (18/03/2009)
zenekzlasu:   "Stan wojenny był smutną koniecznością, bo dalsze działania Solidarności doprowadziły by kraj do upadku: Polska znalazła by się w sytuacji podobnej jak przed zaborami kiedy to nasz Sejm wystąpił do ościennych mocarstw o objęcie władzy nad krajem który uległ samodestrukcji. Nie wyobrażam sonbie by wtedy mogło dojść do przejęcia władzy przez Solidarność - była do tego absolutnie nie gotowa, bo ..." do artykułu Stan wojenny.  (11/03/2009)
zenekzlasu:   "A gdyby przyjąć, że to Bóg jest wynikiem ewolucji i dla jakiegoś celu stworzył człowieka, to była by to o dziwo prostsza konstrukcja; bo jak się zastanowić, to łatwiej pogodzić się z możliwością powstania z 'niczego' wszechmogącego, wiecznego boga, jak zaakceptować te ciągi ewolucyjne tworzące człowieka i jego środowisko. Zenekzlasu" do artykułu Czy można wierzyć w ewolucję?.  (10/03/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: zenekzlasu
Ranga:
Ost. logowanie: 30/05/2009
Zarejestrowano: 10/03/2009

Statystyki
Punkty: 2
Odwiedziny profilu: 1.264
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 3
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska