Login lub e-mail Hasło   

Z. Kostka

Po 20 latach pobytu na emigracji w Niemczech, wróciłem do Polski, bo tylko tu czuje się u siebie. Więcej informacji o mnie w artykule, link: http://www.eioba.pl/a/5d42/wywiad-z-dlugoletnim-emigrantem-do-niemiec-zbigniewemWczoraj
Z. Kostka:   "@Hamilton: W dawnych czasach moje artykuły miały średnio ponad 2,6 tys. odsłon. Teraz są inne czasy i wątpię, aby jej teraźniejszy artykuł uzyskał 800 odsłon, ba nawet 500 odsłon. Zresztą zobacz na hejtera VIVI., jej tegoroczna średnia (partz ranking) to 225 odsłon/artykuł. Zresztą nikt z hejterów, którzy odrzucili mój artykuł nie podniósł rękawicy, wiedzą jacy sami są kiepscy, bo zawiść zatruła ich umysły i nic ciekawego już nie napiszą." do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (15 godz. temu)
Z. Kostka:   Głos na artykuł 23 Festiwal Gwiazd w Międzyzrojach - zdjęcia  (20 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Z. Kostka:   "@Zdzisław Sadowski: Prawie kompletna lista hejterów odrzuciła ten artykuł, dlaczego?. Nie dlatego, że tekst artykułu jest kiepski, bo jest dowcipny i dobry, tylko dlatego że sami są kiepscy (powinni dołączyć do obsady serialu 'Kiepscy'), i w życiu by nic tak dobrego i dowcipnego nie napisali (brak talentu) i zawiść zatruwa ich umysły. Hejterzy, którzy odrzuciliście ten artykuł, czekam na wasz jaki ..." do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (3 dni temu)
Z. Kostka:   "@liwa: Dobrze że już nie piszesz, jak ciebie stać tylko na takie głupoty. Zaśmiecasz tylko Internet!" do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (4 dni temu)
Z. Kostka:   "@Hamilton: Ciekawy jestem, co ciebie bardziej kręci głosowanie, czy odrzucanie artykułu?" do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (4 dni temu)
Z. Kostka:   "@awers: Dziczyzna jest najlepsza, także w rankingach!" do artykułu A słowo ciałem się stało.  (15 dni temu)
Z. Kostka:   Popularny artykuł: "Miszczowie" odsłoń  (15 dni temu)
Z. Kostka:   Nowy artykuł "Miszczowie" odsłoń  (16 dni temu)
Z. Kostka:   Głos na artykuł "Polacy, nic się nie stało", a co z wstydem!  (23 dni temu)
Z. Kostka:   "Też się zastanawiałem, po co Robert Lewandowski nadaje w telewizji, że jest w znakomitej formie o wiele lepszej niż na Mistrzostwach Europy?" do artykułu "Polacy, nic się nie stało", a co z wstydem!.  (23 dni temu)
Z. Kostka:   Popularny artykuł: Noc kupały - tradycje świętojańskie, wojowie  (24 dni temu)
Z. Kostka:   Głos na artykuł Nasz wkład do Europeany  (25 dni temu)
Z. Kostka:   "@Hamilton: Znowu dałeś się nabrać! " do artykułu Głupia, męska moda.  (27 dni temu)
Z. Kostka:   "Te brody, to istna plaga. Widać, że mężczyźni chcą odzyskać utracona męskość, upodabniając się do muzułmanów!" do artykułu Głupia, męska moda.  (27 dni temu)
Z. Kostka:   "Że też się chce Hamiltonowi, takie głupoty wypisywać całymi dniami na eioba.pl. Widać, że to emeryt, który nie ma żadnych sensownych zainteresowań i wyżywa się w pisaniu głupot na tym forum. Hamilton, kup sobie działkę, będziesz miał przynajmniej jakieś sensowne zajęcie. " do artykułu Zwykły bohater?.  (28 dni temu)
Z. Kostka:   "@SerpicoLightVersion: To prawda, że to zapomniany przez Boga i ludzi portal. 12 najaktywniejszych autorów przynosi dziennie 5044,35 odsłon (jak wynika z wyliczeń w moim ostatnim artykule statystycznym), przyjmijmy że reszta uczestników daje drugie tyle, tj. razem 1088,7 odsłon dziennie x 30 dni tj. miesięcznie 302661 odsłon. Dziwi jednak, dlaczego z takim poświeceniem (idąc po trupach), Hamilton walczy o swoje przewodnictwo w tym grajdole?. Czyżby miał z tego jakieś niewiadome korzyści?" do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (28 dni temu)
Z. Kostka:   "@SerpicoLightVersion: 'On na pewno nie', skąd to wiesz, czyżbyś był drugim kontem Hamiltona?" do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (29 dni temu)
Z. Kostka:   "@SerpicoLightVersion: Podejrzewam, że te konta potworzył Hamilton Starszy. My na pewno nie mamy z nimi nic wspólnego. Gdybyśmy to my je utworzyli, to na pewno nie na jeden dzień (jeden dzień, nic by nam nie dał). " do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (29 dni temu)
Z. Kostka:   "@Hamilton: Szczyt z 382 odsłonami, gratulacje!. A mój artykuł: http://www.eioba.pl/a/5oda/hejterzy-w-eioba-pl-znowu-w-akcji, pomimo 5 odrzuceń wszedł do popularnych z 17 głosami i 1303 odsłonami (niespełna 3,5 raza więcej odsłon). " do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (29 dni temu)
Z. Kostka:   Głos na artykuł A słowo ciałem się stało  (30 dni temu)
Z. Kostka:   "@SerpicoLightVersion: Ten komentarz jest odpowiedzią do Hamiltona w sprawie zarzutów, że to my ciągle głosujemy na swoje artykuły. Okazało się, że Hamilton też ma stałych głosujących, podobnie jak później okazało się, że tak samo jest z VIVI. i prawdopodobnie z innymi użytkownikami (pomęcz się i sprawdź kto najczęściej głosuje na kogo, będziesz miał odpowiedź). " do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (17/06/2018)
Z. Kostka:   "Widzę, że skalgo, robi wszystko abym dołączył go do zgranej grupy hejterów. A przy okazji panowie: koLo, skalgo, SerpicoLightVersion, widzę że podoba wam się poziom korespondencji (komentarzy) w eioba.pl, jeżeli odrzucacie ten artykuł. Gratuluję poziomu intelektu." do artykułu „Miszczowie” komentarzy.  (17/06/2018)
Z. Kostka:   Nowy artykuł „Miszczowie” komentarzy  (16/06/2018)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 17 18
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: zibi3
Ranga:
Ost. logowanie: 17 godz. temu
Zarejestrowano: 10/02/2017

Statystyki
Punkty: 38.131
Wyświetlenia artykułów: 35.572
Obserwujący użytkownicy: 4
Odwiedziny profilu: 2.683
Przeczytane artykuły: 590
Ocenione artykuły: 202
Komentarze: 123
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska