Login lub e-mail Hasło   

Zbigniew Kostka

Po 20 latach pobytu na emigracji w Niemczech, wróciłem do Polski, bo tylko tu czuje się u siebie. Więcej informacji o mnie w artykule, link: http://www.eioba.pl/a/5d42/wywiad-z-dlugoletnim-emigrantem-do-niemiec-zbigniewemWcześniejsze wpisy
Zbigniew Kostka:   "Zdzisław gratulacje. Widzę, że zaprzysiężeni hejterzy nie uszanowali twojego jubileuszu. Niech pocieszy ciebie wiadomość, że oni (hejterzy) robią to z zawiści i zazdrości, bo żaden z nich nie mógłby się z tobą równać, ba nikt na eioba.pl nie mógłby się z tobą równać, pomimo tego że większość twoich artykułów nie weszło do 'popularnych' i najwięcej odsłon uzyskałeś z artykułów, które nie weszły do popularnych, brawo." do artykułu 9.02 Międzynarodowy Dzień Pizzy w eioba.pl. KONKURS.  (8 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Odrzuca artykuł Przypowieść o prawdzie i kłamstwie.  (12 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@koLo: Dołączam się z przyjemnością, za ponad 55 odrzuceń " do artykułu Przypowieść o prawdzie i kłamstwie..  (12 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Głos na artykuł TSe - działanie.  (14 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@Hamilton: No proszę, przystojniacha Andrzej Maria Sadowski, już wstawił swoje zdjęcie, w przeciwieństwie brzydala (bestii) Hamiltona. Tylko ci co wstydzą się swojego nazwiska, imienia i urody, piszą pod wymyślonymi nickami, zarzucając jeszcze innym znanym z imienia i nazwiska, że są lewymi kontami. Śmieszne!" do artykułu Najniesprawiedliwiej wyłaniani zwyciężcy konkurencji sportowych.  (14 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@Hamilton: Najpierw to ty musisz odszczekać insynuacje, że mamy lewe konta. Najpierw pisałeś, że ja to Zdzisław, więc musiałem się odkryć i wstawić swoje zdjęcie, nie przekonało ciebie też wstawienie imion i nazwisk właścicieli naszych kont (przy dzisiejszej ochronie danych osobowych), zaczęliśmy więc akcję wstawiania zdjęć pozostałych członków rodziny (nie wiem, czy się wszyscy zgodzą). W końcu t ..." do artykułu Najniesprawiedliwiej wyłaniani zwyciężcy konkurencji sportowych.  (14 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@Hamilton: Ginie ten co zaczął, dlatego my nigdy nie zaczynamy pierwsi." do artykułu Najniesprawiedliwiej wyłaniani zwyciężcy konkurencji sportowych.  (15 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Odrzuca artykuł Przesłanie  (15 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@Hamilton: Dlatego dajemy ci sprawdzić w realu, jak to jest ,gdy jesteś ciągle skutecznie odrzucany." do artykułu Najniesprawiedliwiej wyłaniani zwyciężcy konkurencji sportowych.  (15 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Popularny artykuł: Upadek wyroczni i cenzora eioba.pl - Hamiltona  (15 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@Hamilton: Widzę, że się zdenerwowałeś (4 komentarze), głupio tak na dzień dobry dostać kilka odrzuceń. seta1212 o mało się nie załamał, po 2-uch, odrzuconych artykułach, ty się denerwujesz z powodu drugiego, a co byście powiedzieli, gdyby tak was ciągle seryjnie odrzucali (bez względu na treść tekstu - artykułu), na przykład jak nas. Myślę, że 'wychodzilibyście z siebie'. Dlatego nie dziwcie się ..." do artykułu Przesłanie.  (18 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@Hamilton: My też wstawiliśmy, kilkanaście (kilkadziesiąt) tekstów (artykułów), na których nam zależało (aby poznało je więcej użytkowników w 'popularnych'), jednak ze względu na twoją i twoich klonów (zauszników), niepiśmiennych hejterów akcję odrzucania naszych artykułów stało się to niemożliwe. Możemy się tylko odpłacić 10 procentami waszych odrzuceń.. Chyba że wycofacie wasze odrzucenia, a my wycofamy swoje i możecie sobie nas bojkotować." do artykułu Przesłanie.  (19 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Głos na artykuł Zombi  (19 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Głos na artykuł Stop chamstwu na eioba.pl  (20 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@Andrzej Maria Sadowski: Na powyższym artykule, Zdzisław Sadowski ma więcej odsłon niż 12 z 16 pierwszych artykułów z 'popularnych', a jeden z czterech z większymi odsłonami ma ich więcej tylko o 8 odsłon (do połknięcia). Słusznie Zdzisław proponował, by artykuły z 200 odsłonami w 'oczekujących', były promowane bezpośrednio do 'popularnych'. To by było o wiele sprawiedliwsze, niż wyimaginowane punkty." do artykułu „Ponętność młodości”.  (21 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Nowy artykuł Styczeń 2019 w eioba.pl  (23 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Głos na artykuł Woźnico, nie poganiaj koni swych...  (25 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Głos na artykuł Męski świat równoległy- próba pojęcia.  (25 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Głos na artykuł „Ponętność młodości”  (25 dni temu)
Zbigniew Kostka:   Głos na artykuł Magia męskiego imienia Maria  (26 dni temu)
Zbigniew Kostka:   "@Hamilton: :Patrz artykuł Zdzisława: http://www.eioba.pl/a/5rva/niestety-glupota-boli-w-odpowiedzi-na-artykul-j- nitkiewicza ' Co do zarzutu p. Janusza o naszych fikcyjnych kontach, to odpowiadam, że nasza rodzina jako nieliczni w eioba.pl, piszemy z „otwartą przyłbicą” pod swoim imieniem i nazwiskiem, w przeciwieństwie do autorów, których wspierają głosami niepiśmienni hejterzy z wymyślonymi nicka ..." do artykułu Uratujmy nasz portal eioba.pl.  (26 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 25 26
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: zibi3
Ranga:
Ost. logowanie: 2 dni temu
Zarejestrowano: 10/02/2017

Statystyki
Punkty: 68.626
Wyświetlenia artykułów: 64.808
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 4.305
Przeczytane artykuły: 425
Ocenione artykuły: 256
Komentarze: 214
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska