Login lub e-mail Hasło   

Leon Puszka
Wcześniejsze wpisy
Leon Puszka:   "Dlaczego moja interpretacja jest błędna? 'smiglo tylko przyspiesza mase powietrza w jakims kierunku, czyli nadaje jej predkosc, w prozni nie bedzie mialo tego medium wiec nie bedzie dzialac' - jak przyspiesza masę to się odpycha od niej, nie? czyli działa reakcja na powietrze( czy tam ryż jeśli chcesz ). dla mnie to to samo. No ale nic to, widzę że rozumiesz, a ja wcześniej chciałem dac p ..." do artykułu Złamane zasady fizyki.  (12/02/2009)
Leon Puszka:   "Sam nieskonczony ruch to normalka wynikajaca nawet z 1 zasady dynamiki Newtona. - tu sie zgadzam, ale srinivasa skoncentruj sie i uważniej czytaj pomyliłes mnie z jajeczkiem. jajeczko, wiatraczek nie odpycha sie od powietrza, podobnie jak silnk odrzutowy tez sie od niego nie odpycha. To sa silniki reakcyjne w gruncie rzeczy korzystające z 2 i 3 zasady dynamiki Newtona. - taaaaak to twoim zd ..." do artykułu Złamane zasady fizyki.  (11/02/2009)
Leon Puszka:   "Jeśli ktoś lubi tematy o urządzeniach 'ponad-jedynkowych ' polecam: 'http://www.elektrownie.tanio.net/silnik-magnetyczny-flyna.html' i 'http://www.flynnresearch.net/'." do artykułu Złamane zasady fizyki.  (07/02/2009)
Leon Puszka:   "Do srinivasa. to urządzenie faktycznie działa jak wiatraczek czy śmigło lecz nie potrzebuje żadnego ośrodka aby się od niego odepchnąc (płynu: np śmigło działa w powietrzu), działa to także w próżni, nie wywiera żadnej reakcji na otoczenie, jak dla mnie to lewitacja. ' Pomysł ze rotacja masy w polu magnetycznym ma wpływ na grawitacje jest wyssany z palca. ' a kto tu coś takiego sugeruje ja nie mów ..." do artykułu Złamane zasady fizyki.  (07/02/2009)
Leon Puszka:   "1 Lewitacja to nie wiatraczki. 2 moim skromnym zdaniem to założenie jest błędne, ale co ja tam wiem." do artykułu Złamane zasady fizyki.  (05/02/2009)
Leon Puszka:   "Witam To urządzenie nie ma nic wspólnego z perpetum mobile, ba nawet trzeba je napędzac silnikiem, ma ono zamienic moment obrotowy na wektor siły (by uzyskac np. efekt lewitacji). Nie widzę tu złamania zasad Newtona. PS ja też nie potrafię czytac cyrylicą. Pozdrawiam." do artykułu Złamane zasady fizyki.  (17/01/2009)
Leon Puszka:   "Zapomniałem dodac że z powyższego wynika iż na cały układ będzie działac więcej sił, jest bardziej skomplikowany niż na pierwszy rzut oka." do artykułu Złamane zasady fizyki.  (23/10/2008)
Leon Puszka:   "Miałem na myśli sprawnośc jako uzyskanie efektu wektora siły niezależnego od czynników zewnętrznych ( czyli jak myślę samego sensu istnienia wynalazku) a nie coś co ma wpływ na spowolnienie obrotów. Zauważ że wypadkowa siła Coriolisa ma skierowany wektor przeciwnie do wypadkowego wektora sił odśrodkowych ciężarków. zaznaczam że nie liczyłem który wektor ma większą wartośc. Natomiast na ten układ ..." do artykułu Złamane zasady fizyki.  (23/10/2008)
Leon Puszka:   "Witam. Zwracam uwagę na istnienie przyspieszeń Coriolisa które wpływają na układ tego wynalazku, więc dobrze byłoby zrewidowac obliczenia i sprawnośc urządzenia. Jednak powinno ono dzialac tylko że słabiej. Pozdrawiam" do artykułu Złamane zasady fizyki.  (22/10/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: 3nowy
Ranga:
Ost. logowanie: 22/02/2009
Zarejestrowano: 22/10/2008

Statystyki
Punkty: 20
Odwiedziny profilu: 1.791
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska