Login lub e-mail Hasło   

login
Wcześniejsze wpisy
login:   "Tylko gdzie jest ta granica miedzy normalnością, a nienormalnością ? Czyli znowu dochodzi osądzanie. Tak ja znam większość sposobów zmian patrzenia na otaczającą rzeczywistość, jednak teraz skoro mam możliwość kontaktu z Autorem jednej z takich technik chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. Jak widać jedynie dostaje minusowe punkty i porównania do trolli internetowych, a nie konkretne odpowiedzi ;-)." do artykułu To jak postrzegasz innych jest odbiciem Twojej osobowości.  (20/11/2010)
login:   "Uwodzenie odstawmy na bok. Nie odpowiedziałeś mi na pierwszą część mojej wypowiedzi. Twoja aluzja do wątku 'Bycie Hejterem sprawia, ze jestes smutny' ma się nijak do mnie. Gdzie ja jestem nieszczęśliwy czy smutny? Popracuj sam nad postrzeganiem innych, bo Twoja osobowość płata Ci chyba figle postrzegąc innych internautów jako hejterów i troli ;-)" do artykułu To jak postrzegasz innych jest odbiciem Twojej osobowości.  (19/11/2010)
login:   "To że niby na faktach autentycznych ok, ale co gdyby twórcy tego progamu celowo pozwolili takiemu na pozór przypadkowemu chłopaczkowi wygrac ? tym samym skłonić innych do wysłania smsow czy czego tam do wzięcia udziału w programie bo przecież skoro udało się jakiemuś żebrakowi to hej, mi też się może udać. Czysty marketing ja to tak widzę. Wszystko w życiu jest możliwe ok, tylko nie wierz we wszystko co widzisz w tv :-). Ehhh jak ja bym chciał być takim Jamesem Bondem." do artykułu Filmy, które odmienią twoje życie.  (19/11/2010)
login:   "Autorze wyjaśnij mi proszę me wątpliwości bo nie ogarniam. Powiedzmy, że sąsiad - alkoholik, co dzień awantury, okłada swą poddaną żonę i dzieci, krotko mówiąc kupa skurwiela. Tutaj pojawia się moja wątpliwość, to że postrzegam go jako gnidę niegodnego by chodzić wolno po tym świecie to ma być obraz mojej osobowości chorej, przepełnionej nienawiścią do jego osoby ? Co ja mam w nim widzieć zatroska ..." do artykułu To jak postrzegasz innych jest odbiciem Twojej osobowości.  (19/11/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: login
Ranga:
Ost. logowanie: 29/04/2011
Zarejestrowano: 19/11/2010

Statystyki
Punkty: 14
Odwiedziny profilu: 1.752
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska